Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
8. čer 2009

jeee HANULCE A MIMINKUM MOC GRATULUJU....

MYKY: staloneho? nebyl leon spíš Jean clode Van Dame ve filmu lví srdce??? 😀 😀

mysle: ok tak neděle je ok a dopolko? teda taky asi dle počasí 😉

Sluni: super že ses toho ujala to je bezva, a super zpráva že jsou volná místa 😉 Já hned jdu tomovi říct že se zatím na 80% jedeeeee a jestli teda jee taky.... 😀

kacatko03
8. čer 2009

jeee sem si nevšimla že to napsala už SIS s tím Van damem.

Tak holky kdo teda jede z chlapů? říkala sem to ted tomovi tak se mi vysmál že bez chlapu, tak sem řekla že s chlapama tak chce s nějakým mluvit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že teda uvidí

kacatko03
8. čer 2009

holky a je to ta bobrovka? abych mu neukazovala něco jiného.....jo a nájezd je v sobotu ráno nebo v pátek večer? Prej když pojedou ta 4 chlapy (a musí popíjet 😀 ) tak pojede, jinak máme jet sami

sisa32
8. čer 2009

Kači, manža jede, když prej je to jen na víkend a popíjet určitě bude pívo, to on rád. Jsem ho nalákala na Sázavu. 😀

sisa32
8. čer 2009

Jela bych určitě už v pátek.

slunickooo
8. čer 2009

😀 😀

jo jo je to ta Bobrovka, a kdy je příjezd zjistím - jak by to vyhovovalo vám???? Můj jede teda taky na 100 proc. a snad se i možná docela 😀 😀 trochu těší 😀 😀

já koukala že tam jde připlatit snídaně, na obídek si myslím že bychom se mohli jet v sobotu třeba někam podívat tak bysme dali oběd tam a večer asi budem grilovat ne???? Pište sv oje názory a nápady....

jo amůj teda Sis taky pívo 😀 😀 - no ostatně já pivinko taky miluju... 😀 😀

oskarka
8. čer 2009

Nakukuji jak je na tom Hanulka a její miminka a koukám, že už jsou na světě. GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!

slunickooo
8. čer 2009

Kači - tak tvůj Tom bude popíjet, Sisy taky a můj Tom taky 😀 😀 - tak už jsou 4 😀 😀 Dagči myslím nepije, ale Jitky 🙂 🙂 si myslím taky že si dá - to někde myslím psala 🙂 a od Radky Ivan určo taky 😀

masle
8. čer 2009

Holky nehrál náhodou Leona Jean Reno?? Ve filmu Leon.. 😀 😀

No jinak Ivan asi taky pojede bo mě nepustí samotnou autem takovou dálku.. 😀 😀 Tak ještě, že je to tak daleko.. 😀 No a snad v pátek..ale my až navečer..po práci.. 🙂

kačí - ok jasně podle počáska..já bych to stíhala tak kolem té 11h..než se vyprdelíme a tak.... 😉 😀

masle
8. čer 2009

jo jo Ivan ten taky určo dá vínko... 😀 😀

kacatko03
8. čer 2009

tak my asi dora až v sobo ráno bo tomovi se nebude chtit jet po práci hned aLE uvi jak se domluvime...no joo |Tom jede ve stříčkách a pak v panácích 😀

já ho zse naslákala na zoo v jihl. 😀

masle tak ted už jen ty zpracuj ivana 😀

sisa32
8. čer 2009

Sluni, hezky jsi to vypsala, to až si manža přečte, tak se snad začne i těšit. 😀

Taky si určitě připlatíme snídaně, nechci tam někde každý ráno hledat krámek. Obědy jsou jasný někde na výletě a večer grilovačka, to nemá chybu. Už se těším. 🙂

AKči, taky hrál Leona, ale zase v jiným filmu. 😀

sisa32
8. čer 2009

Docela bych se jela juknout na hrad Pernštejn a do Šiklova mlýna na western.

slunickooo
8. čer 2009

jj určo něco naplánujem - naše mladá je zase natěšená na tu horolez. stěnu . Jinak my asi v pátek dorazíme - ale taky asi navečer - kdoví kdy přijede manža z práce - no to všechno ještě domluvíme....

na tu grilovačku asi každý vezme co uzná za vhodný co???? no juj - já u ž se těším 😀 😀

kacatko03
8. čer 2009

tak úaráda. takže jedou všichni chlapy 😀 tak tzed už jen čekat co paní s rezervací.

jinak cestovní postýlka je jasná, snídaně taky ok, obědy na výletech a večer grolopvačaka a popíjení 😀 všechny děti v jednom pokoji 😀 😀 (vtípek) ale uplně vidím s tebou mě baví svět 😀 😀

masle
8. čer 2009

tak my asi taky prej až v sobotu dorazíme..byla by to moc hoňka.. 🙂 😉

Tak to Ivan jede jen ve vínku bo panáky má zakázaný...to pak nedopadá dobře.. 😝 😀

kacatko03
8. čer 2009

sluni tak Fíla zase je natěšenej na Verunku od masle 😀 už tu plánuje tak budou spat spolu 😀 😀 😀 a jak budou střílet na koš a je zvědavej kdo vyhraje 😀

freyadee
8. čer 2009

ahojte babulky... po dlhom case sa ozyvam zas 😉 chcela by som sa opytat, koncom tyzdna som objednana konecne k dokimu aby sme zacali riesit nas prvy pokus o umele opl. ale chcela by som sa vas spytat jednu vec... kazdy mi hovori nieco ine ohladom preplacania vykonu, stymul. liekov a tak, platim si polku ja, alebo az po 3 neuspesnych si vsetko platim ja... nepytala som sa dokiho, nexcem pred nim vyzerat ako sisi, zato sa pytam vas skusenejsie 😉

slunickooo
8. čer 2009

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Detsky_den_6.6/#a... - ten dětský den u nás, ale nic moc fotek

jj Kači - přesně tak, my asi na cest. postýlku kašlem - stejně od prvního vzbuzení pak spí s náma v posteli.... a chůvičku určitě nezapomenout.... a jako chlast asi si budem b rát s sebou co??? než tak někde něco shánět

slunickooo
8. čer 2009

n o Niky se i těší na děti - tak snad ji Fíla s Veru nedají košem 😀 😀 😀

kacatko03
8. čer 2009

sluni: jeee chuvičky nemáme...ale dokoupíme 😀 jj chlast + maložené maso, klobásy nebo co na gril bych brala.

jinak to tedy zatím vypadá že Rejliovci a Kaslovci přijezd sobota ráno 😀 , ostatní teda pátek navečer

kacatko03
8. čer 2009

sluni: to určitě nééééé 😉 😉 😉

slunickooo
8. čer 2009

freyadee - ono je to t ěžký, kolik budeš doplácet , každý car má jiný ceník.... ale je fakt, že první tři pokusy jsou "hrazený" pojištovnou - ty si ale stejně musíš doplácet např. injekce, prodl. kultivaci, ISCI.... ale pak čtvrtý pokus už pojištov na nehradí nic.. takže to vyjde na dost velký prachy... ale přeju ti moc at ti vyjde první pokus .. .držím palečky

masle
8. čer 2009

kačí - no koukám že Fíla už program pro Veru má naplánovanej.. 😀 😀 To jí musím zítra vylíčit co jí čeká.. 😀 😀

jinak u nás cest. postýlka je taky jasná..chůvičku mám jen starou zatím jsem ještě novou nekupovala a asi se na to vykašlu. Ta stará vypadá sice děsně ale funkční je na 100%...

jinak si myslím-že se budou určo bavit všechny větší dítka společně.. 😉 No a mrňousové taky.. 😀 😀

myky
8. čer 2009

Tak já se zeptám manži, až dorazí domu, ale u nás taky vidím příjezd v sobotu.
Postýlku berem na 100% a chůvičky taky.
A už se mooooc těším 😀 .

kacatko03
8. čer 2009

masle: já mám taky chuvy po F ale ty jsou upně na ho....jenom šumí. na chvilku chytí signál a pak zase šumí. takže my chceme pořídit nové.

jdu zase žehlit

slunickooo
8. čer 2009

juj tak my pojedem sami v pátek??? 😀 😀 no tak aspon to tam omrkem.... no možná ještě daigi... Dagi... co?? 😀

sisa32
8. čer 2009

Sluni, my taky pojedem v pátek. 🙂 TAk jsem líčila Jindrovi, že tam bude mít taky větší kámošku, tak sem zvědavá, jestli se zamiluje. 😀 😀 On je už od školky samá ženská. 😀 😀 😀

Chůvy berem a postýlku si snad vypůjčím.

slunickooo
8. čer 2009

tak to je super, já taky Niki říkala že Jindříškovi je devět a říkám ji - dostal mp4 a vrtulníka na dálk. ovl. \ tak říká no jo kluci.... jinak mp4 by taky chtěla.. ale měla mp3 a vzala ji do školy a ukradli ji .. tak jsem řekla nic.... 😀 😀 no uvidíme, stejně nevím co k v ánocům 😀 😀

a co budeš prosímtě brát večer na grilovačku za jídlo?? a pití?? co ty piješ?? my asi vezmem teda lahváče neb o možná dáme naplnit soudky co máme - ale to jsou jen ty malý t akový.. a já si asi vemu nějaký avanti... jsem zvědavá na prtata jak si burdou no tovat 😀 😀

slunickooo
8. čer 2009

č etli jsme že lze i jízda na koních - t ak Niki opět jásá 😀 😀 😀 - kdo se přidá 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru