Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
19. čer 2009

brusinky jsou na zánět močáku ne?

masle
19. čer 2009

čauky

já taky v těhu brala Brusinky na močák.. 😵

jdu na tu pizzu tak čáááu 😀

myky
19. čer 2009

jj, brusinky jsou na ledviny, močák a myslím proti zánětům obecně.
Sluní ožralové mají spíš játra na odchodu 😀 😉

myky
19. čer 2009

Hele já koukám, že mi smázli fotku z pasu 😠 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mě teda naštvali a ani mi nenapsali proč. To sice asi vim, ale slušnost by to byla, ne?????? 😠
Zahraju si s nima kdo dýl vydrží 😀 .
Jo a manža asi bude koukat, jak jsem zmršila véču, až příjde hladovej z práce 😅 . Je to kejda bez chuti a bez zápachu 😅 . No, co už, že?

slunickooo
19. čer 2009

ajoooo vlastně ty mají j átra 😀 😀

Myk - a co to mělo původně b ýt?? My máme dneska makrelu a mladá si vyjímečně ob jendala čínskou polívku 😀

myky
19. čer 2009

Sluní těstoviny s omáčkou a masem. Maso je nějak bez chuti. Ale on je docela v pohodě, tak na to nahází tunu sušených feferóniček 😀 a ono to je pak jeno, jak to chutná 😀 .
Jdu nachystat vanu pro Mikuláška a čvachtit. Dneska nějak pozdě, ale usnul a spinká. Byl z RHB asi nějak zmožen 😅 .

hacek
19. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem 14 dní zase vytvářela hodnoty. 😀 Udělala jsem Adélce celou soupravičku na vítání občánků a dokonce to bylo rychlejší a jednodušší než ta pro Dagi, i spotřeba materiálu menší. Splácala jsem dohromady několik vzorů, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat na Adél. Snad to vydrží aspoň tu hodinku. 🙂

myky
19. čer 2009

Sis užíjte si vítání 😀 .

myky
19. čer 2009

Jukla jsem na soupravičku a nemá chybu. Určo s Adélkou trhnete rekord 😵 .

slunickooo
20. čer 2009

ahoj ho lčiny,

sis , kde je ta soupravička... ve fotoalbu Háčka nic není...

my dneska byli na akcičce dopoledne, Niki tancovali na výročí nějaké obce.... večer jdem na krůtičku - loučen í s fotbal. sezonou a zí tra od rána frčíme na autokros. závody....

co vy? Co podnikáte?

slunickooo
20. čer 2009

tak už to v allbíčku vidím - krása... fakt .. to bude Adélka andílek... hod br zo fotečky

sisa32
20. čer 2009

Ahoj holky, jen vám chci dát vědět, že mi včera shořel počítač, takže teď píšu od mámy a nevím, kdy to opraví a budu se tu moct objevit.
Jinak děkuju za chválu. Vítání bylo moc hezký, měli jsme tam kupodivu i profi fotografa a dostali jsme kytku, poukaz na 500 do dětskýho obchodu a knížku, takže ok. Šatičky se líbily. Mějte se hezky. 🙂

dagina
20. čer 2009

Ahojky, zase jen na skok. Tak máme doma Aničku 😵 tedy Lucii Annu 😵 , křest byl moc krásný, ani jsem to nečekala, farář je suprový, umí situaci krásně odlehčit a pobavit (mimochodem to je ten, který poprvé oddával Lucii Bílou, bohužel nešťasně). Luca byla jak andělíček, fotil brácha, staví se někdy v týdnu, takže pak hned hodím fotečky 😉 . Oslava pak byla také dobrá, hlavně žranice 🙂.

Sis, ta soupravička pro Aďu nemá chybu, už se těším na fotky 🙂 .

Myky, kdepak máš zase fotku z pasu 😅 😅 ??

Zatím se mějte, pa 😉

hanulka3112
21. čer 2009

Ahojky Holky nějak nestíhám jsem brzda 😅 😀 dělali jsme doma ještě schody a malovalo se .....tak aspoň 4 fotečky jsem hodila do alba, až bude chvilka napíšu o porodu... 😉

masle
21. čer 2009

Ahoooooj holky 🙂

jé Hanul ahoj ty jsou krásnýýýýý!!!!! 😵 😵 Tak moc gratuluji!! 😵 😵

my byli včera na oslavě u známejch a spali jsme u našich s dětma..tak jsme si užili grilování a ohýnek..a dneska jsme tak trochu unavení.. 😀

sluní - my pojedem na autokros do Paky na ME...fandit Petrovi Turkovi bo mu švagr s Ivanem stavěj motory do jeho buginy... 😵

dagi tak křtiny se povedly 😵 😵 To se těším na fotečkyyyy! Ten farář, to jen polák?

sis - teda ty věcičky pro Ádu jsou krásný!! Tak snad brzo pořídíte novej počíteč aby jsi s náma mohla kecat!!!! 😵
kačí - co vy jak se máte??

kacatko03
21. čer 2009

Ahojda...

Hanul jeeeee to jsou bobísci, gratulace ještě jednou.... 😉 😵

masle: u nás dobrý, Toba kašle jak prase, já taky...Fíla s dědou na chatě dnes se vrací. sem zvědavá v jakém stavu odjedeme na dovču. 😒

masle
21. čer 2009

kačí - kašel jo ☹ To se mu to jako zhoršilo?? 😒 Půjdeš s ním k Dr. ještě? Tak snad budete do odjezdu ok.. 😵

kacatko03
21. čer 2009

masle: no odkašlává, takovej mokrej kašel. dr říkala že je to ok, že poslech má čistej že je to ještě po těch prlůduškách. ale před odjezdem tam ještě pujdu aby ho ještě poslechla. jdu juknout na fotky 🙂

kacatko03
21. čer 2009

Radkoooo: tak Fílovi se kýve první zub 😀 😀 😀 😀

masle
21. čer 2009

Veru - no hurááááá tak už to začlo 😀 😀 Veru už má ty díry po tom vytržení plný novejch zoubků.. 😀

já jsem si odpoledne dáchla s Rá´dou a Veru se přidala spali jsme asi 2 hodiny.. 😀 😀

hanulka3112
21. čer 2009

Holky děkuju. jsou to fakt bobišci malincí, vy už máte hezky povyrostlé mimísky, už se nemůžu dočkat až ti naši budou létat po zahradě 😀

kacatko03
21. čer 2009

masle: ale Fidel je cimprdlík, bojí se s tím hýbat že hio tam chce nechat 😀

hanul: neboj...užij si mimísky bo to hrozně rychle lětí 😉

masle
21. čer 2009

kačí 😀 😀 no to jsou kluci Veru ta by nejraději kdyby už tam měla všechny nový.. 😀 😀

jo jo je to fakt letí to straaašně

hanul a jak papaj? Kojíš? A co v noci jak to probíhá? Buděj se stejně nebo to má každej jinak? 😵 😵

myky
21. čer 2009

Ahoooooj,
Hanulko paráda. Mimiňáčci jsou báječní 😀 . Jsem ráda, že aspoň pár foteček jsi stihla 😵 . Jsi šikulka. Manža musí být nadšený, že?
Sis, tak to jste teda dostali pěkné dárečky. Tady jak je hodně dětiček, tak letos dávali jen ty 400,-. Ale lepší, než drátem do oka 😀 😉 . Profi fotky snad dorazí zítra, tak se na ně těšim 😵 . A hlavně ať máš brzy PC.
Dagi, no měla jsem diskuzi přes IP s těma šikulkama a nejen, že mi smázli skoro vše z IP, ale otravopvali s tou fotkou. Se na ně víš co viď 😀 ?! Něco vymyslim a nějakou fotku tam hodim, ať tu nemám prázdné okno 😅 .
Kačí tyjo se z toho nějak nemůžete vyhrabat, co? A kejvá se zub 😀 ? Ježíši, já si nedovedu představit, že jednou budu Mikymu trhat zub 😅 . Jsem asi měkota 😉 .
Masle, hezky jste si odpočali 🙂 . To je paráda. My si dneska taky dáchli. Včera na chatě mi bylo šíleně zle a hrabala jsem zahradu, dělala jahody a dneska mi přišla mrcha, tak jsem si potřebovala spočnout 😵.

dagina
21. čer 2009

Ahojky,
jééé, hanulka je tady,prcíčci jsou jak panenky, moc kráááásnéééééé 🙂 . Také by mě zajímalo jak to probíhá v realu s dvojčátkama, co kojení, jestli se budí na střídačku 😅 ......, až budeš moc, podej info.

Kaci, Toba je pořád marod 😒 . Hele, včera jsem chvíli brouzdala po Koňovi, a náhodou jsem narazila na tvou debatu ze Stromovky ... , opravdu jsem tě nešpehovala 😅 ..., tak mě překvapilo co tam píšeš 😒 ...

Masle, jj, polák a krasavec 😎 .

Myky, vidíš jakou pěknou fotku jsi dala do profilu, i adminovi se bude určitě líbit 😵 .

kdepak je Sluníčko 😕 .

Za týden bych mohla začít s příkrmama..., toto letí...

Dobrou noc

slunickooo
21. čer 2009

Malse -tak my to máme do Paky kousek, ale ten víkend sakra nemůžem -děláme střechu u krbu..
Hanul - krásn ý mimin ka máš.. máte teda, hezky si jich u žívejte.. tak moc to u tíká

Tobča at je brzo OK.. moře mu určitě pomůže...

Dagi - Luci jak na dětským?? A k rásný jména má.. s e těším na foto

jInak my neměli ani žádný ví tání, ani dárečky, nic, ani dopis od starosty... ☹ ☹

a Veru nezapomen na zoubkouvu vílu.. dát
něco pod polštář.. až vypadne zoubek

žanet je v noci děs... ted od uspání káždou půlhodinu řve... včera jsme přišli ve 22 z tů krůty a vzbudila se co jsme přišli a usnula až po půlnoci. ALe jinak dneska na tom autokrosu byla zase suprová, nevadil ji rámus,,, b yla spokojená i si k rásně usnula a chrupala.. .fotečky máme jestli chcete juknout http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Autokros_D._Bouso...

dagina
21. čer 2009

jééé Sluni, krásné fotečky, kdopak jezdil v káře?? Synovec???? Žanetka je už skoro na vdávání 😀 , pěkná kočka.
Jinak jsme s tou pipkou nejeli, volala jsem na dětské do nemocnice aby o nás věděli že přijedem, sestra mi řekla, že tohle řeší náš obvodní dětský...., tak hned volám pediatrovi a mudra říkala, že se to stává, nemusíme s tím hned chodit, bo máme ve středu poradnu.

slunickooo
21. čer 2009

Dag..... no jezdí syn od kama ráda, ale ten jezdí už auta.. co j sme fotili ty prtata to jsou náhodný co se nám líbili..... já jsem z toho tak hrozně nadšená, moc se mi to líbilo.... příští závod jede Tom s Niki s nima na víkend pod stan, my budem ještě doma. ale za rok u ž jezdíme taky.. fakt nás to doslova pohltilo...

A s Luci to určo bude OK... ná m naše mudra říká při každý návštěvě, at ji při koupání jemně projedu žínkou mezi pipkou, právě aby ji to nějak nesros tlo.. tak jestli to je ono???

slunickooo
21. čer 2009

tak mažu chrupat, zaa c hvilu zase vs távám 😠 😠 😠

tak zas zít ra pá

dagina
21. čer 2009

jj, to bude asi ono. V porodnici nám říkali moc se tam nehrabat 😅 , já jsem při každém přebalování jemně projela, a stejně 😖 ...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru