Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
31. črc 2009

masle ty jo a já zrovna říkala kdo mi to říkal že má šupinky 😀 😀

monika0001
31. črc 2009

ahojte 😀 😀 😀

masle
31. črc 2009

kačí - jojo to jsem byla já 😀 😀

JInak já jsem celej den balila a pak přišel Ivan dom a konstatoval, že tohle se nám do auta určo nevejde 😀 🙄 🙄 😠 Tak jsme vše z kufrů přendavali do sportovních tašek bo ty jsou víc tvárný..no jsem úplně splavená 🙄 🙄 dám sprchu a jdu hajat..tak paa 🙂

sisa32
1. srp 2009

Ahoj holky, nějak nestíhám, taky jen peru a žehlím, jak psala Masle a uklízím, aby jsme nepřijeli do bince. Odpoledne začnu balit, likvidovat lednici a zítra vyrážíme směr Lipno.

Masle, i když už je asi pozdě, přeju vám šťastnou cestu a super prožitou dovču. Ahooooooooooooooj. 🙂 🙂 🙂

myky
1. srp 2009

Holky užíjte si dovolenou 😀
My dobrý, Mikulášek to včera ustál pouze s jednou dávkou Paralenu. Jen strašně málo papá 😢.

sisa32
2. srp 2009

Ahoj, ještě jukám před odjezdem, týden bez koně, to bude hrůza. 😀 😀 😀

Myky, díky. 🙂 A musím pochválit Mikuláška, je šikovnééééj, jak to zvládnul. 🙂 🙂 🙂

Mějte se tu moc hezky.

myky
2. srp 2009

Ahoj holky, kdepak jste všechny?
Dneska jsme se pěkně vypekli, že? Mikulášek stále papá malinko, tak snad je to tím vedrem a zkusila jsem první brokolici a moc nám teda nejela 😅 .

dagina
2. srp 2009

Ahojky, tady opravdu nikdo není.

Nějak mi uniklo, že Masle je na dovolený... a ještě někdo 😕 ???

Vedra jsou hrozný 😝 .

Myky, brokolici??? A mrkvičku jsi už dávala??? Ta mu určitě šmakovala víc...
Jinak já Lůce dělám takový mišmaš, vždy přídávám všechny druhy zeleniny, jen té nové víc a moc ji to šmakuje 😅 . Už se pomalu chystáme na maso a ovoce 😉 . Po brokolici se nám dost osypala, a zrovna taková dobrota to byla...

Mám nové fotky albu (konečně), mimo jiné i dort, který pekl manža 😉 .

Tak se mějte a přeji všem krásnou dovču 😉

myky
2. srp 2009

Ahoj Dagi 🙂 , krásný fotečky. To jsou manži výtvory, ty letadla? To je dobrej. A dortík teda super 😵 . Šikula je to. Jj Masle je na dovče a Sisa nám taky odfrčela dovolenkovat 😀 .
A kdepak máme Sluníčko a kačí?
Dávali jsme mrkvičku v těch 4 měsících a to mu jelo na poprvé, ale pak už moc ne a tak jsem prubla brokolici. Bo mi nějak nechce papat mlíčko. Jsou to s ním hrozný boje. Zítra jdeme na výlet. Manža dostal dovču, tak budeme jezdit po výletech 😀. A nakoupila jsem skleničky pro začátek na zkoušku před bobrovkou, ale taky hodlám kuchtit. No Dr od kámošky jí říkala, aby nevařila, že ty skleničky jsou daleko zdravější a vyváženější 😕. Tak teda nevím?!

dagina
3. srp 2009

ahojky,
Myky, kupovaný příkrm zdravější nevím..., ale spíš je hlídaný skrz ty dusičnany atd. Mě přijde kupovaný příkrm jako blivajz, i přesto, že tam nejsou konzervanty..mi přijdou chuťově umělé 😕 . Teď jsem dala malé kupovaný příkrm špenát s bramborem, bo špenát se do dvou let nemá jiný podávat, malá sice baštila pěkně, ale já jsem jí ho dávala s těžkým srdcem 😅 .
Jinak se snažím kupovat bio zeleninu (jj, není záruka že je bio a že je OK), ale někdy i normální, něco máme ze zahrádky od tchánovců (mrkev, brambory, cuketu)..., vařím na páře, na chuti to je určitě znát a vitámínů též zůstává více. Vařím tak na 4 dny napřed, buď zamrazím, nebo i zavařím do skleniček a je to OK 😉 .

A to že nechce papat mlíčko..., není to vedrem??? Lůca se také teď trochu cuká, pak chvíli počkám (přešvihneme i dobu, kdy by měla jíst) a pak baští pěkně. Však mi také někdy nemáme chuť k jídlu, když je vedro 😝 😉

Jj, jedno letadlo je výtvor manži a jedno kamaráda 🙂. Věnuje se tomu od dětství 🙂

monika0001
3. srp 2009

Poslušne hlásim, že moje pracovné hodnotenie dopadlo lepšie ako som si len mohla vysnívať... super... teším sa!!!!!!!!!!!

Myky - neboj aj vám urobím foto... 😉

masle
3. srp 2009

Ahojky holky 🙂
v rychosti nakukuju. Na dovče je to super! Včera jsme se celý den váleli u bazénu..Veru už plave úplně bez rukávků 😵 Dneska tu teda prší tak jedem za chvíli na výlet do Liberce do Babylonu..Tak jsem na to zvědavá..

kačí - jsme paka ..activity jsme nechali doma.. ☹ 🙄 😀 Tak hrajem karty...ale je sranda 😀

Jinak Ráďa už se dost staví na kolínka, myslím, že brzo poleze 🙂

Všechny zdravím páááááá 🙂 🙂

kacatko03
3. srp 2009

čauves...

masle: zdravím taky na dovču, super že Veru už umí plvat, šikula...gratulka.....v liberci v babylonu je fajne tak si to užijete. Pak podej info co ráďa na bazen 🙂

jinak pravidelně dočítám, ale včera jsme grilovali a slavili tátovo narozky, v sobotu byli u tchábnovcu..tak sem neměla čas psát.

Dagi: krásný fotky, hele co je to za toho pejska co má malá k 1/2 roku? ten je od chicca? a je dobrej? já na něj koukala taky 🙂 a rozhoduju se mezi ním a pak tim medvídkem Hajánkem od chicca. jinak se Toba taky po brokolici osypal, je ted jak mochomurka, má to jen na hlavě a čele. tak ho mažu indulonou baby na opruzeniny 😀 dal mi to dr. malej si to hrozně škábe.

JO A MÁME DRUHEJ ZUB 😀

myky
3. srp 2009

Kačí gratulace k zubákovi. To jedete teda.
My po brokolici nic nemáme. No, taky jí moc nesnědl, že 😅 ?!
Dagi, právě jí to říkala skrz ty potraviny. Aby byli zdravě vypěstované. Já na ní taky čučela. Mě moje Dr nic takového neřekla, ale je fakt, že se ušklíbla, když jsem řekla, že budu vařit a né kupovat. No nevim. Prostě vyzkoušim obojí, že 🙂 . Já taky dost vařim na páře. Mám parní hrnec od tefalu a je skvělej. Já mám trošičku problém, že nejčastějc se nevracim domu právě přes poledne. To jsem venku od rána, ale s příkrmem budu muset. To nikde neohřeju a nevim, jak by to bylo v té termosce kdybych to ohřála a dávala třeba za 3h.????
A jsem se rozhodla, že až se vrátí mudra z dovči, tak k ní vyrazim. Mikeš má pořát kolem 37,8°C a už mě to štve. Ať mu vezme krev a třeba i moč.
Dagi a jak to zavařuješ? Máš na to nějaký spešl hrnec?
Masle hezky si to užívejte. On se aspoň pročistí vzduch deštíkem a pak bude zas krásně. 😉
Monik tak dobrý. Gratulka k pracovnímu úspěchu 😀 .
A holky nemáte zkušenost s takovýma těma kalendářema s fotkama? Bych chtěla nechat udělat kalendář s Mikuláškovýma fotkama a nevim kde se to dělá?

myky
3. srp 2009

Jo a jak Mikeš nejí, tak já myslim, že je to k zubům, horku atd.... Ale je to děsný. Nepřibral a právě se bojim, aby se nezhubnul, ještě. Aby nás nehonili po špitálech 🤐 . Taky je to o nervy. Sní 60ku a začne se kroutit a plivat atd.... a to je třeba 5h od posledního jídla 😖 .

kacatko03
3. srp 2009

myky: ohldně kalendářů...já si je dělám sama 😉 ale jinak ve fotolabu atd je dělají a jsou pěkný...švagrová si je nechává dělat taky 😉

myky
3. srp 2009

Kačí a jak si je děláš sama 😵 ?

hanulka3112
3. srp 2009

Ahojky Holky, vidím, že tu frčí nějaká nová tabulka 😕 těhu už je v čudu tak jste vymyslely něco nového jo 😀 tak teda nevím jestli mám vám zdělit info ať tu nejsem za puberťačku 😀 teda v dobrém nehci vás urazit, vy jste krásné mladé maminy 😉

kacatko03
3. srp 2009

Myky...jsem grafička neee 😀 dělám si je v illustrátoru, vytvářím si motivy atd... 🙂 apak to tisknu bud a foto papír nebo čtvrtku 😉

myky
3. srp 2009

Kačí no jsi šikovná 😀 . A jak uděláš vazbu. To máš doma třeba na kroužkovou vazbu, nebo nějak děrovačkou a pak něčím svážeš ? Se ptám asi jak blb, viď 😅 ?
Hanulko koukej skopčit tabuli a infošky sem 😀

kacatko03
3. srp 2009

my\ky: nechávám si dělat vazbu u táty v práci 😀

dagina
4. srp 2009

Ahojky,
tyjo, fakt jsou všichni na dovče?? I Bláňa 🙂 ???

Myky, takový luxus jako parní hrnec nevlastním 😀 , vařím na obyč. sítku, které se dává do hrnce( jak se kdysi ohřívaly hnedlíky 🙂 , a zavařuji též v obyč. hrnci 🙂 . Kamoška to našla netu, skleničky si musíš 15 min vyvařit i s víčky, a pak sterilizovat asi 20 min. Včera jsem dělala kedlubnu, tak doufám, že se malá neuprdí 😝 🙂 . Ale masový příkrm asi koupím ve skleničce hotový.... 😒

Když podávám příkrm tak jdeme také domů, teda my jsme chodili i na kojeni 🙂. A jak vydržíš venku dlouho???? My chodíme min. dvakrát na 2,5 hodiny, někdy třikrát, ale to jsem pak jak zmlácená 🙂

Kaci, pejsek je od Fisher price..., ale jo, malé se docela líbí, hlavně jeho hlas 😀 , ale čekala jsem větší úspěch. Má hodně funkcí. Hajánka od Chicca jsem viděla, též se mi líbí..., a ten něco umí???

Hanulko, nejdřív se holky kasaly, že do tabulky uvedou i míry manželů a pak nic 😀. Co mimča v těhle vedrech??? Dobrý??? Tyjo, už jim budou dva měsíce 😕

Jsem si nedávno říkala že se malá zabrzdila v žvatlání.....a poslední dobou se zase rozjíždí 🙂 , ale mami mě ještě neřekla 😀 😀 .

TAk se mějte

slunickooo
4. srp 2009

ahojík zdravím 😉

tak Masle si krásně užívá na dov če

Bobrovka se už sakra blíží 😉

no u nás se akcička vyv edla, pařilo se do rána a ještě v neděli se dopíjel sud, takže t obylo náročný, ale i počasí vyšlo 😉 a dobrá zpráva - koláčky zbyly😀 tak už jsou v mražáčku a beru s sebou

Myky - tak co už jsou puzzlíky doma??? Jsou hezký???? Jo a já mám od Fotolabu prográmek, kde si můžeš v yrábět sama doma fotodárky, vč. kalendářuů . na jejich stránkách se dá zadara stáhnou, je fakt jednoduchý

jo Kačí - super druhej zubák, 😉

dneska jsem naplánovala výletík do lesa, zítra jedem do JC s e žanet na UTZ těch ledvinek jak jezdíme na KO - tak držte palečky, snad se to nijak nezhoršilo a bude to OK

jo jinak naše ta ky super žvatlá, je to fakt prča
)
já spíš vařím doma, když není nějak čas tak dám kupovanou skleničku, včera nám přišel vzorek kaše na dobrou noc, je hotová bez přípravy tak si říkám, bude super na c estování, ale ona ji malý moc nejede, takže zůstáváme u klas. SUnaru 😉

slunickooo
4. srp 2009

jagrovi
0000000000

😀 😀 😀

kacatko03
4. srp 2009

Dagi: no ten hajánek má jen melodii na usínání, takže ten pejsek se 100% lepší, četla sem co všechno umí a asi ho pořídíme. Toba mue mít na Marii svátek tak máme vyřešen dárek 😀

Sluni: jj bobrovka už je za rohem, se těšíme

hanulka3112
4. srp 2009

Tak tady máte to info: 22let přítel Tomáš 26 let 😉

kacatko03
4. srp 2009

hanul---no neke další Tomáš 😀 to je mazec.... 😀 teda a ty jsi teda mlaďonká a s dvojčátkama....no jo pak nemá být čupr maminka... 😉 😉 😉

slunickooo
4. srp 2009

no jo další Tom, je nějak přetomováno, u nás byli v sobotu na oslavě taky dva 😀 😀

a jsi mladinká, no já měla teda taky ve 22 dítko , ale jedno - ty máš hned dvě 😉 a co ta svatba Hani? Jeden čas jsi písávala, že se nějak rýsuje???? Dvojčátka půjdou za družičku a mládenečka co - to bude krása 🙂

hanulka3112
4. srp 2009

Jj všimla jsem si, že tu máme přetomováno 😀 no svatba jestli bude tak příští rok teda ještě mě nikdo nepožádal 😀 a doufám, že to Toma nepřejde, bo za tu dobu co jsem byla v nemocnici nějak zvlčel 🙄 chvilku měl doma volnost, tak ho kluci furt tahali po pivech a dokonce byl 2krát na diskotéce 😠 to mě teda vytočilo nejvíc, ale snad ho to už přejde, mi o víkendu slíbil, že už nikam chodit nebude a snad se dočkám i té žádosti o ruku 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru