Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
9. srp 2009

Chi, chi, jsem byla rychlejší. 😀 😎

masle
9. srp 2009

sisa ne ne není 😀 ale hodně lidí si to myslí.. 😀 😅 To jsou naši přátelé... 😉 🙂

masle
9. srp 2009

sisa no joo si asi taky budu muset dát zámeček.. 😀 😀 😉

sisa32
9. srp 2009

Koukala jsem i ke Kačí, to je lasička 😀 mě by ty prolezky neunesly. 😎
Večer jsem na dovče vlezla už potmě na trampolínu, co byla u penzionu a čtyřikrát jsem vyskočila a byla jsem hotová. Ty nacpaný střeva mi zatlačily plíce až do krku. Bolelo mě břicho ješte ráno. Manža mě dorazil když mi řekl, že holt už nejsem nejmladší. 😀

sisa32
9. srp 2009

Jé, to jsem tomu dala. 😎 Já to zamkla, protože ještě nějak nejsem srovnaná s tím, že to prohlíží bůhví kdo. Když budu chtít, aby to někdo viděl, dám heslo. Ale možná časem to odemknu, až si zvyknu, jako na koníku. 🙂

sisa32
9. srp 2009

Kam jste zase zmizely?

Masle, ještě jsem se chtěla zeptat, jak se vám líbilo v tom UKU ? Podle fotek moc hezký.

masle
9. srp 2009

sisa - no první den jsme byli trochu vyjukaný, bo tam bylo strašně lidí..ale pak se to nějak střídalo, že někdo jel na výlet a někdo ne a tak, tak to šlo..ale žádná láce to teda nebyla.. 😒 🙄 to minulý rok na té Špindlerovce to bylo luxusnější (co se týče jídla) hotel byl tak na stejné úrovni.. a levnější..

kacatko03
9. srp 2009

čaau jsem tu..Tom mě pustil na PC...hraje 😀 jinak jsme byli víkend furt někde, v pátek přišla nová televize s úhlopříčkou 101 tak se od ní nemužu odtrhnout 😀

jinak vás ale dočítám z mobilu tak mám trochu přehled 😀

čaaau dovolenkářky, za chvili zkouknu fotény 🙂 jsem ráda žeste si to užili a na bobrovku se už taky těšíme. F je ted do pátku na chatě, pak ho vyzvednem a ráno v sobo frčíme za váma... 😉

jinak u nás co nového? asi ni, Toba zatán jen 2 zuby. nepéruje ani neleze, jenom se plazí....neříká táta ani máma 😀 a za ruce si ťapká.

kacatko03
9. srp 2009

Bla: já taky dřív myslela že je to Ivanovo brácha 😀

Rad: fotky supeeer...ulička z babilonu mi připomněla mojí m´první kérku 😀 tam sem si nechala před 8 lěty kérvat zadek 🙂

sis: víš jak sem se bála na té prolejzačce? 😕 😅

kacatko03
9. srp 2009

holky jaká je webovka na tu naší bobrovku? nemužu to najít

myky
9. srp 2009

Ahoj holky,
Sis včera jsem nakonec jukla na fotečky 😉 . A super. Moc hezký a muselo to být super.
Ostatní jen zdravím, bo jsem nestihla čítnout ani řádku a zítra RHB, tak asi zas až večer. Chjo ach ☹ .
No snad zítra stihnu dočíst, tak tu moc nenakecejte, jo 😉 😀 .
Jen vidím Kačí http://www.bobrova.cz/

dagina
10. srp 2009

Bréé ráno,
zdravím dovolenkářky, krásné fotky. My letos nikam, bueeme rádi když zmákneme Bobrovku, i tak to bude náročný, ale krásný 😉 .

Kaci, ty máš kerku na zadku 😵 ??? A kde ještě ?????

Lůca také nic extra neumí, zuby nemá žádný, jen se plazí a ručkuje, přičemž se točí kolem dokola 🙂 , sedět si myslím bude tak v roce a chodit ve dvou.
Jsme byli v sobotu u známých, mají o dva dny starší mimi než je Lůca, a klučina už byl na kolínkách, péroval, do sednutí už mu mnoho nechybělo, samozř. že i stál 😒 , drandil v chodítku...

Sis, když jsi dala Aduš do sporťáku, posadila se ti už sama ve volném prostoru??? Dávala jsi ji myslím kolem 8mého měsíce, viď? Už bych ráda vytáhla sporťák, ale zase když nesedí 😖 , tak se mi to zdá zbytečné... . Na druhou stranu by mohla víc sledovat okolí..., stejně bych ji ale neposazovala. Co na to odborník MYky 😵 ????????

Sluni, takže dorazíte kolem 17. hodiny?? My také tak asi...
Co holky pijete??? Aspoň vám přivezeme nějaký chlast 😀 , když nepeču, nevařím 🙂.

Ještě jsem vás manžovi neukázala, obávám se, že to už ani nestihnu, takže asi jako jediný nebude v obraze, chudák 😅 .

Mějte se, papa

slunickooo
10. srp 2009

Dobrý den,
potřebuji vědět dobu příjezdu. Lektora jsem objednala v pátek na 17.30 hod.
Kolik snídaní bude v sobotu a na kolikátou hodinu ji budete chtít.
S pozdravem a přáním pěkného dne
Irena Čuhlová

holky v rychlosti psala paní z penzionu, hodte to tu prosím nějaká do tabulky at ji to namailuju.... za chvíli frčím pryč tak dík moc
a samozřejmě všechn y mooooc zdravíme

dagina
10. srp 2009

Sluni, jakého lektora?? Na co?????
No to já nemůžu říct nakolikátou chci v sobotu snídani, snídat budeme dle Lůci. Může to být v 7, ale také v 9hodin.
Jinak si myslím, že do 17. hod. by jsme mohli dorazit (v pátek).

slunickooo
10. srp 2009

No Dagi - se SIs jsme pro děti ob jednávali lektora na tu horol. stěnu,,,

tak v SO snídani na tu 8 hod??? my si myslím taky tak nějak....

tak mažu --pá

dagina
10. srp 2009

TAkže Sis přijede také v pátek??? Fajn 🙂 .
JJ, tak na 8 snídani 🙂 .

sisa32
10. srp 2009

Ahoj holky, tolik psaní, takhle po ránu. 🙂

Sluni, my chcem snídani (3x) a na tu 8-mou to bude akorát. Toho lektora snad stihnem, bude to mít malej našlapaný. 😀 Přijedem a hned ho poženem na stěnu. 😀 Bude to muset vydržet.

kacatko03
10. srp 2009

Snídaně:

Blanka: 3x 8.00
Saša: 3x 8.00
Dáša: 2x 8.00
jitka: 2x ?
Radka: 3x ?
Verča: 3x 8.00-9.00 (nevím jak vstanem 😀 )

Příjezd:

pátek: Sašsa, Dáša, blanka
sobota: Radka, jitka, verča

jinak my v sobotu přijedem cca do tech 10.00 máme to skoro 200km 😅 takže po příjezdu ubytko, a výjezd do Jihlavy na obídek a do zoo??? Nebo se trhneme a sejdeme se k večeru u grilování? 😕

masle
10. srp 2009

Ahojky,
tak my snídani v ne ráno také mezi 8.00-9.00 🙂 😉
A jinak v so přijedem nevím v kolik musím se domluvit s Ivanem.. 😉

Kačí - no tak já byla v Babylonu poprvé a myslím že i naposled moc mě to tam neoslnilo. Prošli jsme kolem těch bazénů a tam bylo takovejch lidí, že by mě to tam nebavilo se koupat..ani mekáč tam nebyl 😠 😀

slunickooo
10. srp 2009

Veru - dík za tabuli

Snídaně:

Blanka: 3x 8.00
Saša: 3x 8.00
Dáša: 2x 8.00
jitka: 2x ?
Radka: 3x 8.00-9.00
Verča: 3x 8.00-9.00

Příjezd:

pátek: Sašsa, Dáša, blanka
sobota: Radka, jitka, verča

tak tu snídani písnu na tu 8 hod ju? - pro spáče určitě něco zbyde 😀 😀

jinak si chcem ( a hlavně budem muset - stará TV už zlobí) t aky kupovat takovou velkou telku - tak u ní budu taky nalepená 😀

jo a Dagi - co budete jíst večer a co vlastně vůbec jíte - když n epečeš, nevaříš 😀 😀 😀 😀

slunickooo
10. srp 2009

jo a my asi tu sobotu vyrazíme sm ěr šiklův mlýn + Draxmoor a v neděli bud ZOO Jihlava nebo Pernštejn... ale to se ještě uvidí jak to vše dopadne 😉

sisa32
10. srp 2009

Ahoj, tak jsme přišli od dr. Jindra byl na kontrole s tou rukou, jak mu otekla po tom štípnutí a má to dobrý. Jenže Adélka má nějakou bouli nad uchem a odstává jí. Dělá se jí to asi od šesti měsíců. Tak jden zítra na RTG+ Ultr. a ve středu k dětskýmu neurologovi. Tak bojím, bojím, aby to nebylo něco vážnýho. ☹

slunickooo
10. srp 2009

Sis - ahojík, tak super že je Jinda OK a Adel taky bude uvidíš, ale chápu že se bojím a držím vám palečky

jo a holky , víkendík vypadá slibně 😀 😀

V pondělí odpoledne přijde od jihozápadu studená fronta. Budou se na ní vyskytovat bouřky," řekla Novinkám Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress. "Srážkové úhrny budou kolem 15 mm, ale na jihozápadě budou bouřky doprovázet i kroupy," upozornila Honsová s tím, že dál na východ už budou bouřky slábnout.

V úterý bude zataženo až oblačno, zpočátku s deštěm, na Moravě a ve Slezsku ojediněle ještě s bouřkami. Odpolední teploty vystoupí na 19 až 23 stupňů. Vát bude vítr o rychlosti 14 až 30 km/h, který pocitovou teplotu ještě o dva stupně sníží.

Od středy do pátku čeká Českou republiku proměnlivé počasí, bude převážně oblačno s přeháňkami a teplotami mezi 20 až 25 stupni. Po ránu budou teploty klesat 14 - 10 stupňům.

Oteplení přijde o víkendu, kdy by se měla obloha vyjasnit a teploty budou stoupat až k 29 stupňům.

sisa32
10. srp 2009

Sluni, jsem si to počasí zrovna četla. 😀 😀

My taky v sobotu Šiklův mlýn a Draxmoore a v něděli, jak znám manžu nikam nebude chtít jít, ale já bych byla pro ten Pernštejn.

Jo a v tom mlýně mají i off road trať a půjčujou čtyřkolky, tak se kluci asi vyřádí. Jindra jí má sice doma, ale nejezdí s ní v bahně. 🙂

slunickooo
10. srp 2009

Sis - tak to se k vám přidáme 😉 a jestli tam půjč ujou 4kolku tak to je u nás jasný - Niki se do nich zamilovala 😀 😀

kacatko03
10. srp 2009

myky: díky za odkaz. já hledala bobroVKA ne bobrová 😀
Dagi: jj na zadku, na zádech pod krkem, na ruce.... 😀 a ještě sem neskončila chtěla bych na zápěstí k lokti 😅

tak koukám že se v sobotu sejdem po příjezdu a potom na večer u grilování 😀 my dáme 100% v sobo zoo.
hele a to uhlí....to máme koupit všichni pytel? nebo se koupí třeba 2 a připlatíme?

slunickooo
10. srp 2009

akorát cchi psát at nekupujete každý pytel uhlí, my vezmem v pátek a Myky psala, že vezmou na sobotu - to musí stačit...

a Kačííí v neděli někam na výletík ještě razíte??? my se právě rozhodli že Pernštejn padá, malá by z toho prdlačku měla a spíš uděláme taky tu zoo.... tak bychom mohli možná v sobotu s vámi a SIsa by mohli přehodit western. na neděli a tam bychom jeli zase s nima 😀 😀

dagina
10. srp 2009

Ahojky,Sluni, jsem si zrovna říkala, že se na jídlo přisomrujeme k vám 😀 , navíc jsou slíbené koláče 😀.

Sis, jj, ať to u Aduš není nic vážného. Že ty mrňata musejí pořád něco mít ☹.

Jinak jak tak koukám, tak budeme mít přes den penzion pro sebe 😀 😀 .

kači, já prve též hledala bobrovka 😀 a nic

slunickooo
10. srp 2009

Dagi - jasný, naložím pár plátků i pro váss at nám neumřete hlady 😀 😀

a prosím tě , to jako se nikam na výletík nechystáte???? 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru