Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
5. zář 2009

Hanul - ted koukám, ty tu m áš v Pase fotky, kde jsi blondýna 😲 😲 😲

myky
5. zář 2009

Hojiny,
Sluní to je asi nějaká virózka, že? Tak hlavně, ať jste brzy fit a Žanetce se uleví ☹ . Tohle snad nedělají zuby? Bych se třepala, co nás čeká. A přemýšlíš o židličce pro Žanet? Mikulášek si v ní hačá jako pán 😀 . Je to sranda na něj koukat, jak si všehno ošahává a tlemí se u toho 😀 . Ještě v ní nejí, ale těším se, až bude 😵 .
Sis no to je na nic s tou fasádou. Ale čas je milosrdný a uvidíš, třeba se to nějak vlivem počasí atd... vstřebá. Nebo si zvykneš. Jako my na tu sousedovic fasádu na chajdě. Nějak se s tím zžiješ. Nebo donutíš zedňase, aby to předělal 😠 . Školu chci, ale pro zdr. sestry je to buď na Karlově u., kam se nedostanu skrz praxi ikdybych udělala přijímačky na 100%, nebo je vše denní studium 😅. Tedy nic pro mě. Nebo dojíždět a to stejně nikde dálkově moc není. Uvidíme příští rok. Třeba otevřou nějaký ročník.
Hanulko malý jsou supr, super, super 😵 . Jak je máš vyfešákovaný 😀 . Jsem se chtěla zeptat, necvičíte Vojtovku?
Chiw vítej do klubu. Já mám ještě 7kg a neeeeeeejdou dolu 😠 😠 😠 😠 😢 . Břicho je jasný, proč mám, že? Bo necvičim na něj dostatečně, ale taky mám trošičku jinak postavenou pánev. Dělená strava by mi pomohla, ale jsem ráda, že se stihnu najíst, natož dělit jídelníček. Zkoušim občas sednout na rotoped, ale stále mě pak bolí porodní poranění a to dost 😢 . Dobrej máme takovej posilovací stroj na břicho, ale nějak jsem líná si na to vlézt, když už mám chvilku, tak jsem na koni 😀 😅 . Navíc před těhu jsem co-by zdr. sestra měla hoooodně pohybu a tak nějaký procházky a poletování kolem Mikeše mi příjdou, jako leháro a né pohyb. A moje tělo si to asi myslí stejně.
Jdu spinkošit.
Žanetce a sluní přejeme klidnou noc, se hezky vyspěte. Ať je dobře.
A všem krásné sny a mimískům, batolátkům pusinku 😉 .

chiwule
6. zář 2009

sluni, myky, po porodu jsem krásně zhubla, skoro na předporodní váhu, asi jen o 4kg víc, no ale jakmile jsem přestala kojit, naskočilo mi všechno zas nahoru. A nejde to dolu a nejde. Na procházky chodíme každej den, cca hodinku až dvě i víc, takže pohybem to asi nebude...Břicho mám povadlý, proč asi - po císaři mám pořád pocit, že není moje, že to mám takový necitlivý, že si sahám na cizí 😀 rotoped mi stojí v obýváku a já si raději večer sednu, páč mám nohy jak konve díky tomu tlaku debilnímu... co se týče stravy, jsem ráda, že mám vůbec nějakou, lecky si nezvládnu uvařit a raději jdu s malou spát, když spí ona, abych mohla večer uklízet, žehlit a tak podobně...Jenže před dalším těhu prostě nějak zhubnout musím, páč si neumí představit mít ještě o 10-12kg víc a kdyby mi taky zůstaly, no potěš!
Jdu vařit oběd - TEPRVE!

dagina
6. zář 2009

Ahojky ve spolek 🙂 .

Sluni, co Žanetka, vyspali jste se trochu???

Někdy mám problém co Lůce navlíknout na sebe, spíš oblíkám víc než míň ...

Chiw, to nepiš ani ze srandy, že jsi po kojení začala přibírat 😠 . Já jsem ráda, že jsem se dohrabala na tuhle váhu, sice ještě nejsem jako před těhu, ale jsem spokojená.
Jůůů, ty už také plánuješ druhé mimi 😵 ??????

Holky, Lůca snad bude bezzubák 😀

Myky, od příštího týdne razíme s kamoškou na spinning, uvidíme až sednu na kolo, si budu muset pořídit nějakou mega vložku 😝. Ale pokud ty to vydržíš sedět na rotopedu, tak já musím též....

kacatko03
6. zář 2009

Ahoj holky zdravím všechny při neděli....

u nás nic nového, F se ve škole libí ale ted má zvýšenou teplotu a zvětšenou uzlinu tak čekáme co se do rána vyvrbí....

jinak Toba má 9m, má 9,92kg a 74cm, už máme tři zuby...tady jsou fotky z léta http://rejli.rajce.net/Toba_9_mesicu

myky
6. zář 2009

Ahoj, taky nakukuju.
Sluní, co Žanetka? Jak jste na tom?
Dagi já taky radši dám víc, ale jak mi Dr řekla, že tak, jak jsem oblečená já, tak to tak praktikuju. Bo já jsem zmrzlík. Spíš všechno tahám pro jistotu v tašce 😅 .
Kačí, tak snad nebudete nemocný hned na začátku š.r.

masle
6. zář 2009

Čauuu holky 🙂
dagy neboj zuby přijdou.. 🙂
teď tu koukáme na střepiny a je tam reportáž o ženskejch co vůbec nechtěj dětičky.. 😲 no nechápu..to asi nejsou ženský..
sluní tak jak jste na tom? 🙂
My byli dnes s Ivanem na vejletě na moto..na Slapech a na Orlíku..Krásnej romantickej vejlet to byl 🙂
No a zítra zase HURÁ do školy 😀
páá

dagina
7. zář 2009

Ahojky, nikde nikdo...

Myky, jj, též tahám sebou víc oblečení pro Lůcu, halvně čepice 😀 , jednou jí dám slabou, podruhý zase silnou...

Kači, Toba je kusanec 🙂 a u Fildy to bude snad angína či co 😖 ..

Masle, jj, viděla jsem tu reportáž, též to nechápu, navíc když nevědí co to obnáší a už mají jasno ... . Abych pravdu řekla, myslela jsem, že to bude méně náročné...., ale i tak to stojí za to, neměnila bych ani za nic.

Tak se tu mějte, pa

dagina
7. zář 2009

Sis, krásná bundička, ta by se mi líbila pro Lůcu 🙂 . A z MMB 😕 ?? Jsem tam nakupovala poprvé a naposled někdy v zimě, mám na to smůlu, velikost vůbec neodpovídala a bylo to dost oprané na můj vkus a za ty prachy 😖

kacatko03
7. zář 2009

sis: adél je už velká slečna v té krásně bundičce...

Dagi nene angína to není...

Filip bude cca týden ´doma, dr mu vzal krev na boreli, lestriozu, sedimentaci, CPR atd no na vše možné...uzlina se mu od včera zvětšila a teplota vylítla nahoru, jinak ale nemocne nevypadá 🙂 ve škole dobrý, budem tam jezdit pro ukoly je to aspon ze začátku kdy ještě se moc neučí. ve středu jdem na kontrolu.

myky
7. zář 2009

Ahoj holky, tak máme po EMG a dobrý, tak jsem zvědavá zítra na Karlák. Co nám řeknou. Odpo jsem byla na GYN a Dr mi říkal, ať se odstěhujeme z centra Prahy a bude po teplotách 😅 . Že prý Mikeše nemám nechat zbytečně vyšetřovat. Jsem to řekla tchýňce a ta hned, ať si nevymejšlim 😠 a ať jsme rádi, že máme kde bydlet. Jako nevim, co to má s tím, co jsem řekla společného. Zkusim něco vykoumat a třeba na 3týdny někam vyjet za Prahu. Třeba si něco pronajmout a uvidíme. Taky hlavně až Michal příjde kolem 20h domu a to na něj vybalim, tak bude asi vražda 😀 . No, prekéééérní situejšn 😅 .
Žanetce asi není dobře, bo sluní se neukázala, že?
Sis krásná bundička. Já bych aukro nezmákla 😅 .
kačí to teda je něco. To vám škola pěkně začíná 😖 .
Jooo a Dagi, prý příští porod bude asi sekcí, bo bych se prýýýý asi roztrhala o hodně víc 😠 . Bych toho kre..na z Bulovky nejradši roznesla v zubech 😠 !

sisa32
7. zář 2009

Ahojky, tak jsme si užili posvícení, vyšlo i počásko, takže dobrý. Kopili jsme zase pár nových kaktusů a sukulentů. ani nevím, kam to dám.

No, jsem se minulý týden nějak rozjelA S TĚMA AUKCEMA, ALE UŽ KONČÍM.

myky, dobrý zprávy na EMG a zítra budou taky.
Kdyby jsme vás měli kam dát, tak by jste se mohli přesunou sem k nám, do Práglu je to kousek po dálnici a docela je tu dobrej vzduch i pěkná příroda.

Kači, chudák Filda, marodit takhle na začátku, tak ať je brzy ok. Nám dr takhle nepustil Jindru do první, našel mu spálový bacil, přitom dr na ORL říkal, že ho má v sobě skoro každej, jen se na to nepřijde.

Dagi a Masle, ta Kašparová nechce děti, protože na takovou krasavici inteligentní nechce žádnej vlézt. 😎

Výlet na moto musel být super, úplně to vidím.

Tak Sluni, copak Žanet, jak je jí ??? Doufám, že je to lepší.

slunickooo
7. zář 2009

Sluníí je tu 😀 😀

ža net je OK, dneska jsem chtěla jet k mudře, ale teploty neměla, ale to spaní večer holky.. .děs... no př .týden jedem na 10 měs. + synflorix tak to mudře řeknu no.... jsem četla že holky z emmina vyfásly nějaký homeopatika... tak se zeptám - uivdíme...

Myky - tak super že je malej fit.... hele bych ti navrhla klidně at vypadneš k nám.. jenže jsem si vzpoměla, že HNED, včera bylo pozdě 😀 😀 předěláme ten obývák s kuchyní,, takže víkendy u nás ted budou bordelový.. ale jestli to zmáknem ryc hle tak pak vás tu s Mikšíkem rádi uvidíme... 😉

Zdravím Mašli a Káčátko.. .Filda chudinka.. zrovna když je prvnáček.. tak at je b rzo ok...

Dag - co spinning? Jsi dob rá, to já jsem líná jak veš.. ale je fakt, kdybych měla s kým jít tak možná jdu taky...

myky
7. zář 2009

Sis a Sluní děkuju moc za nabídky 🙂 . Myšák tvrdí, že je to blbost, ale uvidíme, kam ho nasměru 😉 . Taky co mi na to řeknou jiný Dr.
Sluní tak super, že jste zdraví a to spaní se snad nějak srovná. Je hrozný, když se nevyspíš. To je člověk, jak zmlácenej a nedožene se to. Já vstávám tak 5x až 10x za noc a taky toho mám plný kecky. Doma binec, jak v tanku. Jen jsem zvládla vyžehlit.
Dagi jj, spinoš je prej užasnej na hubnutí.
Jo holky a víte co nechápu? Mě dneska dělal UZ přes břicho. No nevim, co tam mohl vidět 😕 ?

sisa32
7. zář 2009

Myky, tady kosek od nás zrekonstruovali a přistavěli domek, udělali normální samostatný byty, jsou tam asi 4 a furt tam visí cedule k proníjmu. 😉
Jinka tam teď teda zrovna bydlí nějaký uk, ale je tam klid. Veselo bylo asi před měsícem, to se tam nastěhovali romočeši, ale byli tam jen jeden den, starej se chtěl oběsit, tak ho sundali a zase se odstěhovali. naštěstí. 😀

sisa32
7. zář 2009

Jo Sluni, tak jste se do tý přestavby pustili, tak to budete mít pěkný, i když nevím, co se ti nelíbilo, máte to moc hezký i teď.
Nám se dnes ozvali tesaři kvůli pergole a přijdou až přespříští týden, co má Adél narozky, teď ten jeden prý jde na brambory. 😒

myky
7. zář 2009

Sis jooo, já koukala na různý pronájmy chalup a fakt je jich docela dost. Ale třeba 7000,- za týden ☹ . A musela bych tam být sama přes týden, bo manža by asi nezvládal tak dojíždět. Takže to bych asi nedala. Sama v baráku, bych se strachy a bez pokecu s vámi na netu asi scvokla.

chiwule
7. zář 2009

ahoj holky, tak my nemůžeme mít chvíli klid či co... když néé Anet, tak zas já... udělala se mi mastitida v pravém prsu, v levém už mám taky náběh. Zkoušela jsem to rozmasírovat a odstříkat, ale nedaří se, je to ještě horší.. dělá se mi mlíko kvůli těm lékům na tlak co beru, no a na dovče jsem jich musela brát víc než klasicky a takhle to dopadlo, ach jo... zítra jdu na rychlo na gyndu, ani neordinuje moje gyndařka, nedá se to už vydržet
dneska jsme byly s Áňou na cvičení pro děti, no mám z toho smíšené pocity - organizátoři nás donutili chodit do kurzu pro lezoucí děti, že jako ještě dostatečně samostatně nechodíme. A dopadlo to jak jinak, že to Anet nebavilo lézt s prťatama po zemi, raději si k těm překážkám stoupala, obcházela je, brala dětem hračky, montovala jednotlivé překážky, snažila se s dětmi kamarádit 😀
Pokud to po příští hodině, která je ještě zkušební, bude stejné, tak jí nechám přeřadit do vyšší skupiny pro chodící a nebo vrátit peníze. Kurz trvá půl roku, takže předpokládám, že Anet v té době bude lítat jak tryskáč :-🙂 😎
Jdu péct perník, doma není co na snídani a taky uklidit pracovnu, protože s Anet do přes den nejde, mám jí pořád za zadkem, nechce být sama, ráda kouká co dělám a pomáhá mi 😎

myky
7. zář 2009

Já peču na to. Žádná chalupa, ani chata a přestávám jezdit ke tchýnce na chajdu. Jsem se naprdla a ať si jezdí manža sám 😠 .
Sis, ty stavební úpravy, byť je z toho ve finiši radost, jsou občas koukám pěkně na nerva. Jak je člověk závislý na druhých skrz nějaká řemesla, tak to stojí za to 😖 .
Chiw, tak to je mazec. To ti jako léky na TK zvyšují tvorbu mléka? To čučim, jako puk. Tak hlavně, ať ti na to něco dají a rychle to zabere. Zkoušela jsi tvaroh? To prý je zázračný 😵 .
Jdu do kuchyně a snad mě přejde vstek. Dobrou.

chiwule
7. zář 2009

myky, jj, výslovně je v letáčku napsáno - zvyšují a podporují laktaci, žena musí okamžitě přestat kojit - což jsem před 6m udělala, pár měsíců byl klid, no a teď je to zas v háji... pitomý je, že tohle mlíko stejně nemůžu Anet dát, je plný chemie...
jdu na ten perník 😀

dagina
7. zář 2009

Ahojky,
Myky, ty máš teda informací 😕 . To mi povídej..., víc by jsi se potrhala??? A já doufám, že by mě po druhém porodu dali trochu do kupy.... 😖 .
Když už tě vytočila tchyně, tak to muselo být opravdu vážné ..., ale já manžovi též stále říkám, ať si tam jezdí sám..., když zavřu obě oči, tak i s Lucinkou, ale pro mě to jsou cizí lidi 😖 ..., teda aspoň to tak cítím..., nemám u nich co dělat.

Na spinning jdeme ve čtvrtek, koupila jsem si na to spešl kalhoty, tak už to nevzdám 😀 . Jen mě prodavač dostal, že se v těch gatích chodí naostro 😅...
Jinak jsme byli minulý týden v mateřském centru a super, samé dobré maminy, Lůca tam je nejmladší, myslím, že to bude dobrý. A plavčo máme příští týden. 🙂

Chiw, a než si začla brát ty prášky, tak už jsi neměla mléko vůbec???
Také jste samá aktivita 🙂 , to je dobře. A co další studium??? 😉

Musím letět, mějte se, dobrou noc.

PS: co ta Praha??? Spíš bych to viděla dle počasí....

myky
7. zář 2009

Dagi, tchýňka mě sice nakrkla, ale víc mě naštval manža. Ale to už je jedno. Prostě budeme tady, kde jsme a chata stačí. Má pravdu, že by jsme nestíhali, ale nedokáže pochopit, že ta současná chata mi nic neříká. Taky vůbec nechce připustit, že by mohlo být něco špatného v našem bytě. A to teda nemá pravdu. No ale držim pusu, bo můžu být ráda, že máme kde bydlet 😠 . A v té super náladě, kterou mám mi nechá smradlavé věci z fotbalu + úplně nové brankářské gatě za 900,- po jednom zápase roztržené, v koupelně. Jsem to vsteklá šla pověsit na balkon. Smrady bych chcípla 😠 !
To se mnou lomcuje 😀 😉 .
Kalhoty na ostro 😀 . Bych ti nepříla na ten spinoš 😀 . V mateřském centru jste dělali co? Já myslela, že tam se chodí se staršími dětmi? Plavčo bude super. Lucince se voda líbí, tak to bude zážitek. Se těším na fotečky 😉.

myky
7. zář 2009

Jo a k tomu porodu. Jj, prý bych se mohla potrhat i na druhé staně a asi v té jizvě nějak víc. Co mě potěšilo je, že jsem se ptala na čípek. Jestli ten, jsem neměla roztrženej a je ok. Tak aspoň něco. No a pokud mě bude dole bolet a přeci jenom bude sekce, tak pak jedině plastika 😢 . Ukáže pravděpodobně hodně letošní zima a jeansy 😅 .

chiwule
7. zář 2009

dagi, je to trochu jinak - musela jsem přestat kojit abych mohla brát léky na tlak. Snažila jsem se je několik měsíců nebrat, ale nešlo to, byla jsem na tom hodně špatně. Mlíčko se mi tvořilo trošičku pořád, myslela jsem, jak přestanu kojit, postupně to přestane, ale díky těm lékům se laktace naopak rozjela. To je na palici ☹

slunickooo
8. zář 2009

Kuk,

ježiš Dagi a Myky - vás asi fakt pořádně zrasovali,, i když si to teda vůbec nějak nedovedu představit, tak hlavně at se to po druhým mimču srovná.....

my byli s malou ve měs tě, v neděli budem Nikče stěhovat klavír ze spodní místnosti do pokojíčka nahoru,, tak jsem jela pro barvu, budem dělat tu stěnu, kde bude klavír žlutou,, jinak má pokojík modrý.... 😀 - klasická holka no

¨Sis - do přestavby se snad pustíme př. víkend, už mám skoro vše v ystěhovaný,, půjde pryč zaš up. stěna + příčka.. ta kže bude bourání + šílený bordel... no co , jsem si to vymyslela tak to budu mít že jo 😀 😀 , ale myslím že b udem spokojený, takhle máme malou kuchyn s jídelnou + ob ýv ák - a spojí se to, takže to b ude velik ýýýý + už mám v merku novou velikou LCD tv na zed.. asi donese Ježuš 😀

Chiw - teda takový problémy máš?? Tak at jsi hlavně brzo fit...

a Praha?? Házejte termíny teda.... 😉

slunickooo
8. zář 2009

My Prahu nemůžem.... 3.10. a 10. 10.... 😉

sisa32
8. zář 2009

Ahoj Sluni, zrovna jsem jukla a ty tady.
my byly ráno na plavču, pak nakoupit, pak úklid doma, odvézt zedníka, zase nakoupit, ale jen pro "pár" věcí v Hypernově a teď jsem se konečně naobědvala. 😝

Úplně vidím, jak předěláváte, to mě baví, těším se, až budem zase něco dělat vevnitř, ještě chybí dvě místnosti.

Minulý týden si švagr koupil plazmu, má 108 cm uhlopříčku a má jí přes net, prý ho vyšla levněji než LCD. já nevim, ale mám pocit, že klasická TV se 100 Hz obrazovkou má stejně nejlepší obraz. My si počkáme, až budou tyhle placky ještě lepší a levnější. 😀 😉

myky, když tchýně něco řekne, tak je to pravda, to si pamatuj. 😀 😠

Dagi, ve čtvrtek si na tebe vzpomenu, jak šlapeš " na ostro". 😀 😀 😀

sisa32
8. zář 2009

S tou Prahou zatím nevím, tak zatím můžem kdykoliv. Akorát 19.10. má máma narozky, tak to ne, i když nevím, co je to za den.

slunickooo
8. zář 2009

Sis - no taky máme 100 Hz telku, ale zlobí nás pos. dobou , jsme do ni už na házeli prachů za opravy, tak ted je u opraváře a má posl. šanci, jinak já zase slyšela že jsou lepší L CD než plazmy.. a my chcem max. 95 nebo jak to dělají...

a jsem teda jak ty.. taky miluju nějakou změnu pořád 😀 😀

nás čeká taky ještě cca za 3 roky jedem po koj - ted je tam půda s pavoukama 😀 😀 a pak tam bude mít Niki veliký pokoj s balkonem, žanet zdědí ten co tam je ted Nikča...

a už vidím jak jsi byla na malým nakupu a nechal jsi tam jen malý prachy vid 😀 😀 , já se z toho už picnu, co to všeczhno stojí,, ato teprve začne, zase věci na zimu, Nikču komplet ustrojit+ přeskáče + b rusle ji jsou už malý + žandě b oty, + kalhoty, já nemám zimní bundu... 😠 😠

slunickooo
8. zář 2009

jo a já ještě nejedla 😠 , tak snad až žanet usne ko lem te 16 hod

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru