Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
8. zář 2009

jo a HOLKY JAK S TÍM CHORVATSKEM.. NA JAK DLOUHO CHCETE JET ?? A MÁTE NĚJAKÝ TIPY????? JÁ MÁM ZNÁMOU, CO MÁ BUDOUCÍHO ZETÁKA CHORVATA A JEHO RODINA PRONAJÍMÁ,, TAK BYCH SE KDYŽTAK MOHLA ZEPTAT, JESLTI BY NÁM TŘEBA I NEDAL SKUPINOVOU SLEV U 😀 😀

sisa32
8. zář 2009

Taky jsem slyšela že LCD jsou lepší, hlavně mají nižší spotřebu. Tchán má LCD a má i lepší obraz než ta plazma.
S tím Chorvatskem nevím, to se bojím jen pomyslet, musím nechat Jindru uzrát. 😀

chiwule
8. zář 2009

tak jsem byla na gyn, byl tam nějaký hooodně starý dr, moc jsem z něj neměla dobrý pocit. Např. vyhodil z ordinace Anetku, která se tam samozřejmě slovně projevovala... No což, závěr je, že se musím v podstatě znovu rozkojit, abych se zbavila toho zatvrdlého mléka a pak teprve budeme zase laktaci snižovat 😖 no jak u blbejch. Dostala jsem oxytocinovou ampuli na to rozkojení. Prášky na zastavení laktace se prý už nedělají, takže to bude vypadat tak, že si budu stahovat prsa a mučit se tímhle způsobem. což se mi moc nelíbí, takže se pak poohlídnu po homeopatikách... Hlavní je, že mi to prohmatal a na zánět to zatím nevypadá, doufejme... takže jsem si znovu koupila odsávačku a začínám kojit 😅

slunickooo
8. zář 2009

cože????? 😠 😠 😠 to zní teda jako ve středověku... to mi přijde jako pěkná blbost.. např. kamarádka, co ji teda umřelo mimnko, tak dostala prášky, právě na zastavení laktace

myky
8. zář 2009

Ahoj,
chiw já si taky myslím, že bych asi cinkla nějakému jinému dr, nebo do špitálu. Šla bych normoš na pohotovost a basta. To je hovadina se rozkojovat a pak stavět přeci 😠 . Vždyť to může udělat víc neplechy, ne 😨 ?

myky
8. zář 2009

Holky a ty přestvby vám fakt závidim 😵 . Se máte, že se máte kam roztahovat. Mít prašule, tak taky buduju 😀.
Praha 3.10. klíďo berem. Toho 10.10. zatím snad taky nic nemáme.
Sluní se pořád odhodlávám do toho prográmku s fotkama, ale chci na to mít čas a to zatím nějak nemám. A přiznám se, jaká jsem trumpeta, jo. Já nedala na úřad papír ze sociálky, že už mi skončila mateřská a najíždim na rodičák. Takže víte co se stalo, že????? Zítra tam mažu, jak kulovej blesk. Jsem to nevěděla. Myslela jsem, že stačí do toho 21měsíce věku dítěte a to prý jo, ale musí se dodat ten vyměřovací základ. To nechápu, že to nedělá sociálka automaticky! Jak tam pro porodný byl Michal, tak jestli mu to řekli, nevim, ale ke mě už se to nedostalo a na tom papíře jsem to taky nikde nenašla. Takže bude zase ostuda 😅 .

monika0001
8. zář 2009

ahojte babuchy.. som tu dlho nebola..ako sa mi tu mavate?

monika0001
8. zář 2009

musim sa pochvalit... mam za sebou prve oficialne fotenie cuzdej svadby...

myky
8. zář 2009

Ahoj monik, gratuluji a tak nám hoď něco na ukázku, jestli to tedy jde?

monika0001
8. zář 2009

nepriali si to ženích s nevestou.. ☹
čo ma dosť mrzí lebo som konečne mohla mať reklamu...

slunickooo
8. zář 2009

Mykyy - my právě toho 3 + 10.10. nemůžem 😉 - písnu zítra páááá

myky
8. zář 2009

Jééé sluní, tak jsem to špatně čítla 😅 . Tak jsem zvědavá na další termínky.
Monik škoda.

monika0001
8. zář 2009

myky skade si?

chiwule
8. zář 2009

sluni, taky si říkám, že je to nesmysl...ten dr mi přišel jako takovej ten co tě bude schválně mučit, takovej ten z minulýho režimu. No každopádně, tu bouli musím z prsu dostat, takže ten oxytocin asi není špatnej. A tu druhou část, na tu prdím, rozhodně se nebudu na noc svazovat. Zavolám pak mé dr a zeptám se jí na to. A nebo se tu stavím v porodnici na pohotovosti naproti a nechám si dát něco od nich...

myky
8. zář 2009

Monik z Prahy 3- Vinohrad, pročpak? 😉
Chiw dorý nápad, bych se fakt takhle nemučila. Navíc s tím tvým tlakem.

sisa32
8. zář 2009

Myky, oooooooooooooooobbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Mikuláškovi k sedmiměsíčninám. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monika0001
8. zář 2009

myky IP

chiwule
8. zář 2009

holky tak jsem se naštvala a to hodně! zadala jsem si do vyhledávače, jaké léky se používají na zastavení laktace a existují a hned několik a to přímo pro mou situaci! zítra tomu doktorovi zavolám a budu chtít vysvětlení, kretén jeden! prso mě bolí jak hrom a na to mi taky nic nedal... fakt jsem se nasrala!

dagina
8. zář 2009

Ahojky,
Sluni, no když to bude blízko moře, tak to u nich "zabukuj" 🙂 . A kdepak přišla tvoje známá k Chorvatovi 😵 ???

Chiw, to jsou věci 😕 ...., co to je za doktory????

Sis, tolik smajlíků pohromadě jsem nikdy neviděla 😀 . Ale nebýt jich, propásla bych Mikšíkovi narozky 😵 . Všechno nejlepší Miklíkovi 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!

chiwule
8. zář 2009

dagi, no asi bych mu ani neřekla doktor když to tak vidím... debil... normálně to nedělám, ale budu chcít vysvětlení!

myky
8. zář 2009

Sis a Dagi děkujééééééémééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Monik, juknu a děkuji 😉
Chiw, no nejhorší je, že to vysvětlení na 100% bude mít. Mě řekli jednou ve špitále, ať podám stížnost na jednoho doktora na lékařskou komoru. Šli jsme na něj s manžo a byť jsem kvůli němu mohla klidně umřít, tak řekl, že ON je dobrý doktor a já no coment..... 😠

chiwule
8. zář 2009

myky, máš pravdu, nejhorší je, že doktor bude mít patent na rozum a já budu za hloupou matku... naštěstí to vypadá, že by se mi mohlo podařit tu bouli zvládnout. pak si nechám změnit léky na tlak a budu mít po problémech a toho kreténa nebudu potřebovat.

dagina
9. zář 2009

Ahojky,
Chiw, tak dobré pořízení skrz to vysvětlení.

Tu Prahu bych spíše směřovala dle počasí, třeba příští týden má být snad solidně. A jak si to jako představujete??? Na jeden den??? To nebudeme vědět co dřív projít 😀 . Mě by se líbila ZOO....
Tak házejte rozumy, mě už to nemyslí 😖

slunickooo
9. zář 2009

Kuk, jen v rychlosti nakukuju, malá už je vzhůru...

taky přeju Chiw dobrý pořízení..

a tu Prahu teda nevím, my ted nejb. víkendy teda nebudem moct - ta přestavba, jsem si myslela, spíš až někdy déle.... a víkend ¨my teda u rčitě ne... nejsou prachy už na nějaký ubytování - vánoce volaj 😀

dagina
9. zář 2009

Sluni, nojo, když vy si dáváte zase takový drahý dary 😀

slunickooo
9. zář 2009

ale houby drahý, letos to bude bída 😀 😀

dagina
9. zář 2009

Na rozdíl od vás, se nám ježíšek vyhábá obloukem. 😅

Tu Prahu bych radši také jeden den, o té noci jsme s manžou uvažovali skrz to, že to máme daleko 😖. A kdy teda Sluni můžete??? Až v listopadu??? A co to vlastně přestavujete??????

slunickooo
9. zář 2009

no asi až v tom listopadu....

no máme kuchyn oddělenou od obýváku stěnou + zaš. dřev. stěnou , tak ta půjde pryč a zed se vzbourá a bude rozdělený jen barovým koutem... prostě spojí se to 😀

slunickooo
9. zář 2009

tety jukněte, i z fotek je vidět jak už sama chodím 😀 😀

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Zari_2009/

myky
9. zář 2009

Kuk 😵 ,
Sluní Žanetka už krásně stojí i cape. Fakt to jde vidět. A máš moc hezkou kuchyň 😵 . A to Chorvatsko klidně pozjisti co a jak. Kouknem jak a kde to mají a uvidíme. Taky se přimlouvám za moře u hotelu či penzionu 😅 .
Vánoce u nás budou ve znamení dárky=Mikulášek 😀.
Co Chiwule? Jak asi dopadla?
A kdepak máme Sisu? Se nemůžu vynadívat na ty smajlíky pro Mikšíka 😀 .
Holky a zítra budu volat dopoledne na výsledky tý Mikuláškovi krve. Už mám strachy okousaný snad všechny nehty. Pokud to bude na nule, tak by to mohlo znamenat, že prodělal jen nějakou virozku. Když jsem se ho ptala, co to zvýšení vlastně mohlo znamenat? Tak mi řekl,že to může znamenat, že se mu rozpadají svaly a teď musíme zjistit kde a proč 😖 . Proto nás posílá do té metabolické poradny a hotovo. Takže zítra bude mít krev úplně v pořádku a basta!
A dneska jsem mu koupila náááádhernou zimní bundičku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru