Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
24. zář 2009

Sis tak to je fakt rychlost a super sedajda. Jsem říkala, jako královna 😵 . A krásně vypadáte při papání 😀 .
Sluní, tak já popřemýšlím. Na rychlo mě napadlo třeba něco jako Děti slunce 🙂 .

sisa32
24. zář 2009

Holky, teď jsem tu psala a ve vysílačce jsem slyšela, jakoby takový kníkání, tak si říkám, že malá nespí a tak si kňučí, než zabere. Tak jsem se šla mrknout a v ložnici zvuk, jak když mrouská kocour, hrklo ve mě, co to je. A ona Adél měla zabořenej obličej do peřiny, byla na břiše a jak se jí špatně dýchalo, tak strašně funěla. Ještě že jsem tam šla, měla málo vzduchu chudinka.

sisa32
24. zář 2009

Myky, to je jak název pro nějakou sektu. 😀 😀 😀

sisa32
24. zář 2009

Teď mi malej Jindra říkal, ať si dáme náezv : "Bobři jsou dobří", 😀 😀 😀 prý podle Bobrový. 😀 To by mě zajímalo, kdo by se k nám třeba přidal. 😀

slunickooo
24. zář 2009

joooooooooooooooo- něco jako Bobříci .. .jo jo... Bobříci z Bobrovky 😀 😀

a teda Adel... to naše je taky věčně na břiše, ale vždycky se převalí a je klid....

myky
24. zář 2009

Sis jj 😀 , sekta to skoro jsme 😀 😉 Teď když jsem si to přečetla, tak se směju.
Jasnačka. Bobříci beru klíďo 🙂
Dagi, co ty na to?

myky
24. zář 2009

Sis a ještě, že jsi tam šla 🤐 . Ty už asi nemáš monitor dechu, viď? Ani nevím, jestli jste ho měli. Ale Adélka už je na něj stejně asi veliká? To je strašný, co se všechno může stát! A Mikšík si pořád rve deku přes hlavičku. ježíš marja jsem se z toho orosila.
Holky a tak mě napadlo, že bobříci jsou i o odvaze a to přesně sedí na nás všechny. Holky hlasuju za naší rodinku pro ty Bobříky 😀 .

myky
24. zář 2009

Holky a v neděli pojedeme do arény ve Štěrboholích a Myšák chce, abych si něco vybrala k narozkám. Chtěla jsem loutku a tu prý teď nemá čas shánět, tak by byl rád, kdybych si vybrala něco tam. Ale já jsem bezradná. Já chci jen to jedno, co mi momentálně nemůže on dát, tak se mi ani nechce nic kupovat 😢 .
Já zrušila oslavu v restauraci. Na to teď nemám a i jsem řekla, ať vrátí dárky, kdo co pro mě má a to mi bylo řečeno, že ani náhodou. Já asi začínám dobře magořit 😢.

sisa32
24. zář 2009

Myky, ten monitor mám, pořád ho používám, zatím funguje a já díky němu dobře spím.

Vím, že nemáš náladu na oslavu, ale neboj, dobře to dopadne. Něco hezkýho si vyber, aspoň se trošku odreaguješ, to ti pomůže a Mikuldovi kupte něco pro radost.

slunickooo
25. zář 2009

😀 😀 - tak jak přesn ě... jen BOBŘÍCI ... nebo BOBŘÍCI A JEJICH BOBŘÍČATA 😀 😀 😀 - to by mělo pak být vlastně správně BOBŘICE A JEJICH BOBŘÍČATA.. 😀 😀 😀 😀

mYKY - přesně jak píše sis, něco hezkýho si vyber - třeba na sebe, ted jsi zhubla tak ti to b ude moc slušet a Mikšíkovi něco hezkyho kupte... uvidíš že to bude vše OK a oslavu neruš, určitě si to užijete a přijdeš na jiný myšlenky.... víš že vám všichn i moc držíme palečky a moc na vás myslíme...

Sis - malá černá aplikace.... tu určo seženeš, u nás je mají i v obyč. papírnictvích... stojí 100 - takže to je super cena...

http://www.andelprerov.cz/98-pokojove-dekorace-...

Dneska navečer vezu niki ke kámošce, slaví 11 - tak bude spát, takže si pro ni jedem až zítra....

slunickooo
25. zář 2009

ted ještě koukám, že tam mají i dekoraci jako tabuli - tak to určo bude dobrý nápad až nám dítka začnou malovati 😉

myky
25. zář 2009

Bobřice a jejich bobříčata je supééééééér 😀
Ahoj, přišli jsme ze svatby kamarádky a moc jí to slušelo. No jo no, hezká nevěsta 😀 . Má v bříšku miminko 😵 . Sis, taky ho chci používat co to půjde. Přece jen ten monitor je aspoň trochu pocit bezpečí.

myky
25. zář 2009

Taky jsem si všimla, že jsem nečetla příspěvek od Sis ze včerejška 20:01. Nějak mi to nahazuje koník pomaleji 😠 .

slunickooo
25. zář 2009

😀 😀 juj Myky - jste se byli jako jen dívat jo????

no já odvezla Niki a dorazil nám domu Tom, ted uspává malou - ona jak ho vidí - tak se jen klepe 😀 😀

myky
25. zář 2009

Jj, byli jsme se pokochat 😀 . Mě svatby berou ve všech formách 😀 . Mám ráda vše kolem svateb 😀 .
Jo a do jaké sekce dáme novou diskuzi? Do snažilek už asi ne, že?

slunickooo
25. zář 2009

tak jsem sežrala celou pizzu -. fuj jsem to ale prase fakt 😠 😠

nevím jaký tu jsou ani témata . jdu juknout

slunickooo
25. zář 2009

Batolata?? neb o Srazy a akce???

slunickooo
25. zář 2009

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/VIDEA_-_zanet_se_...

ale asi vám to z as nepůjde,, mě taky pořád nejde

myky
25. zář 2009

Sluní, tak dobré trávení. Já mažu kuchtit kuřecí roládu a pak chci koukat na primu od 21:20 na film. Taky žehleníčko tu mám, tak nevim, co dřív. K véče jsem si dala šumkovou klobásku a byla mňamózní. Myšák dorazí z flámu až k ránu, tak tu jsme sami s Mikšíčkem a želvákem maxem 😀 . A jdu si otevřít vínko 😵

myky
25. zář 2009

nejde 😢

slunickooo
25. zář 2009

😀 😀 😀 ta kpřeju taky dobrou chut, jaký máš? bílý? červený??? a myšák paří jo???

u nás to vypadá v PO pro tu telku že se pojede, tom už se na ni klepe 😀 😀 😀 mě by stač ila klidně až do ježucha no... 😀

myky
25. zář 2009

Jé telka bude, tak super 😵 .
Bílé vínečko máme a Myšák má sraz se střední. Jsem zvědavá v kolik přicaprtá domu 😀 . Se na něj těšim. Ho nevidim asi 2h a už se na něj těšim. na to by měl bejt paragraf 😉 😀 😀 😀 😀 .
Asi ty batolata, nebo volnou diskuzi.

myky
25. zář 2009

Sluní nechceš si otevřít taky lahvinku? Že by jsme si dali virtuálně spolu 😀 ?
Jdu smotat tu roládu. Tak zatím 🙂

sisa32
25. zář 2009

Nazdárek Bobřice. 😀 😀 😀

Video mi nejde. ☹

A teď chci pizzu, no, mám smůlu. 😠

Sluni, jakou tv jste nakonec vybrali ?

jedním okem koukám na Světáky, ten film je boží. 🙂 A studuju tu návod k tomu foťáku, ale už toho mám plný zuby. Těším se na zítra, konečně pergola, hurá. Dnes jsem donatírala nějaký dříví, co bude nahoře a tři dny jsem myla okna a prala záclony. včera ještě všechny postele a mám raodst, že je tu čisto, jen to prádlo 😝 ve skříních už skoro nic není. 😎

myky
25. zář 2009

Sis, tak to sis mákla. Jsi dobrá. Já se taky musim vrhnout na okna, ale hrozně se bojim, že vypadnu. No oni ty okna mají asi 2m a já 1,6m tak jsem tam jak ve výkladní skříni a ta výška dolu 😖 . Fuj a mám závratě.

sisa32
25. zář 2009

Myky, já se taky bojím, pořád se motám. Nejhorší je, že byly hrozně zaflákaný rámy tou omítkou a musela jsem se vyklánět a drhnout to, až se ze mě kouřilo. Ale dnes jsem dvě okna vzdala, jsou umytý, ale rámy ne, ať si je zkusí vydrbat Jindra. 😀
U nás teď bude posvícení, tak mám aspoň čisto.

myky
25. zář 2009

Sis no to jo, to drhnutí od omítky musí být hustý. My asi budem dělat fasádu někdy příští rok, tak jsem taky zvědavá co z toho bude. Tady je zase hrozný mýt okna vždycky po zimě. Ják mají lidi vafky, tak tak ta mastnota z plasťáků skoro nejde umejt 😝

myky
25. zář 2009

Sis a posvícení je něco jako masopust? Já vůbec netušim, co se o posvícení dělá 😅 ?

sisa32
25. zář 2009

No tak u nás se o posvícení hlavně žere. 😀 😀 😀 Koláče, kachýnka. Býval průvod, už není, je v sobotu zábava a v pondělí Pěkná. jsme malá vesnice, takže si to vynahrazujeme posvícením v Rakovníku, tam je to lepší. To už jsem psala, navíc trhy, výstavy, autosalon atd.

myky
25. zář 2009

Aha, tak to je super. Já si pamatuju masopusty z chaty a to bylo vždycky super. Jako malá holka jsem se vždycky vyřádila, ale teď bych byla asi slušně strémovaná 😅 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru