Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
2. dub 2009

no jo ten můůj vyvyřř uje... a fakt mu to jde 😀 , takový speciali tky vžždycky vymyslí .... a na neděěli užž chystá uzení párkůů v nový udírniččce.... mnam mnam, no není to krása - to jaro kdyžž užž se dá seděět venku 😀 😀

sisa32
2. dub 2009

Ahoj holky,

taky se přidávám s chválou na Veroničinu postavičku a ty účesy. To číro je parádní. A malej Fíla, řekla bych celej děda. (tedapokud to je děda) 😅

Dneska jsem měla Adélku v kočíku bez fusaku. Deka pod ní a deka na ní. Na sobě měla body, punčocháčky, ponožky, slabou mikinku, slabou čepičku a bundičku. A byla v pohodě. Když bylo hodně teplo, tak jsem jí okryla ten nánožník a taky chvíli seděla u mě na klíně a pak na houpačce. Dneska jí manža sestavil, tak jsem se tam doteď houpala, tchýně vozila ještě odpolko, takže dneska pohoda.

sisa32
2. dub 2009

Sluni, teď si mi připoměla, že jsem zapoměla naložit maso na sobotu. 😲

Co to máte dobrýho na tom rožni ?

sisa32
2. dub 2009

Holky, že tu neyla dlouho Chiw. Naposledy psala, že jsou nějaký nemocný. Tak snad jsou v pořádku.

hanulka3112
2. dub 2009

Sluni, tak ty si teda dopřáváš, jinak masíčko mám naložené na zítra, přítel má narozky, takže mu udělám dobrý obídek, hřibovou polívku, kterou milujeme teda oba a schovávám na zítra poslední sušené hřiby 😉 🙂 a naložený masíčko k tomu spešl brambory.Škoda, že teď má můj pracovní víkendy, jede chytat zakázky, jinak bych mu řekla ať už vytáhne houpačku a posezení a i gril, to mi fakt chybělo celou zimu 😒

slunickooo
2. dub 2009

jo Sis - jak jsi psala o těěch Přříchovicích - já tam vlastněě ješštěě nebyla, my jezdili pořřád do Herlíkovic, a prvněě kdyžž se jelo do Přříchv ovic , v roce 08 - tak jsem byla na neshcopence... a letos s malou doma, takžže premiera bude přř. rok...

Jo a na tom rožžni je klasický ražžněěččí - růůzné druhy mas, játra, cibule, paprika.... teda pokud myslíšš tu jehlu v krbíku

Tak koukám, žže já malou teda pěěkn ěě balím - fusak z berana, a ona má body, svetr, d upaččky, ponožžky, kombinézu, ččepici a na ní ješštěě dám polšštářř .....

myky
2. dub 2009

Ahoj holky,
dočtu snad zítra. Jen hodím info. Z RHB jsme přišli asi v 17h a malej byl chudák hotovej. Špatně nám fungují břišní svalíky. Prdy a kakání jsou prý taky tím. A i kojení by jsme prý mohli rozjet. Že sání mu nejde taky kvůli svalům. Zítra jdeme zase a bude mě učit cviky. Normálka jsme tam dnes byli 2h a celou dobu řval jak protrženej. Já už z toho byla šílená. Navíc nahatej, tak snad nenastydl. 😢
Jo a tentokrát se nezdál jazyk. Prý ho má nějak velikej a divně tvarovanej 😠 . Možná budeme mít problém s mluvením. No asi co zdravotník, to nějaká diagnóza 😠 . Fakt týden blbec! Snad kyčle budou dobrý. Na ty jdeme 30.4., tak to asi nebudu strachy spát!

slunickooo
2. dub 2009

AH oj Myky...... tak to se urččo spraví... uvidíšš.. .hlavněě bud ty v poho.. .nebo se snažž aspon ju????? a Jazyk??? p rosím te... on se mluvit na uččí neboj.... našše taky h rozněě drmolila, mluvila moc rychle,,, chodili jsme na logopediii a mluvit se nakonec docela dobřře 😀 nauččila... synovec taky chocddil.. .to ted chodí fakt snad ka žždý druhý dítěě.........

masle
3. dub 2009

ahoj holky 🙂

myky - tak rhb určo pomůže si myslím!! A bude hned veselejc! 🙂 😉 JInak my taky s Veru chodili na logopedii. Jak říká sluni, dneska tam chodí každej druhej... Veru neuměla říct K, takže říkala třeba tůň místo kůň a tak... 😅 😕

Dneska má bejt zase krááásně jupííí 🙂 Koupím maíčko a zítra bude grilováníčko 😀 😵

Tak holky kdy uděláme ten srazík, když už je tak teplo a krásně??? 🙂 😉 😀

hanulka3112
3. dub 2009

Jejda Myky chudák malý, tak snad se to co nejdřív zpraví, to ti muselo urvat srdíčko, když tam chudák tak plakal ☹

dagina
3. dub 2009

Ahojky, Sluni 🙂 , tak jak ty, jsem malou neoblíkala ani v těch největších mrazech 😅 , ale nemocná nebyla, tak snad to bylo dobrý. Dnes jsem koupila krásnou a levnou jarní bundičku, je sice trochu větši, mohla by ji vyjít i na podzimek. Tak mám radost. Taď zase treperendu vozí švagrovka 🙂 , to je zlatý člověk 😵 .

Se máte s tím grilováním 😉.

Myky, to mě mrzí, že máte takové starosti ohledně malého, no a ti doktoři do toho..., moc ráda bych napsala že to bude dobrý, ale moc tomu nerozumím 😒 ..., každopádně ať to všechno je dobrý a jste co nejvíce v pohodě.

My jdem v pondělí na kardiologii skrz tu šelest, tak snad se nezvětšuje...., ba naopak, mohla by se změnšovat...., uvidíme.

Masle, jsi mi připoměla mého synovce, ten také neuměl "K", a místo Kokodák (jak dělá slepička) říkal "totodát" 😀 .

Hanulko, pěkně toho svýho manžu zapřáhni 😀 , budeš to potřebovat, aspoň ty párky ať se naučí ohřívat 😉, néé, si dělám srandu 😀 .

tak jdu zase něco dělat, než se ta moje kočka vrátí.

Mějte se, a přeji krásný víkend.

haassinka
3. dub 2009

Ahojky, jsem tu poprvé, tak vůbec nevím - jaké jsou čekací lhůty na IVF??? Ve středu jsem byla na laparoskopii a zjistili neprůchodnost, takže jediná možnost jak otěhotnět, je IVF ☹ Ale vůbec nevím, jestli a kdy to půjde... a je kvůli tomu nějaká delší pracovní neschopnost?

kacatko03
3. dub 2009

masle my taky zitra grilujeme u tchánovcu a v nedeli budou delat pergoluuuu u nás....jinak mi si zítra večer ještě po grilču udělame tataráááák 😉

masle
3. dub 2009

kačí - tatarák jooo to já nemusim ale Ivan ten jo 😀 😅 Tak si to užijte!! Dneska jsem byla s manžou na projížďce na motorce hodím foto.. 😀

kacatko03
3. dub 2009

Ahoj,

masle....ty jo pěkná motorkářka 😉 🙂 ...kdo jezdí na krosce?....já sem si pojezdila za svobodna s ex...to bylo supík...pěknýá počásí a tradáááá...ale měl aprilii Mile a ta byla dost tvrdá a nepohodlná...ale i tak to byla paráda...tak jste mohli dorazit výletem až k nám 😀 😀 😀

dneska byl pařáááák...malej byl jen v mikine a stejně byl spocenej....fuk...jsem byla jen v triku a kolem mě chodili maminy v kabátech..NECHÁPU!!!! jinak se mrkněte na našeho tlustocha 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

kacatko03
3. dub 2009

masle: jsem ti drze jukla na fotky Rádi....ty jo to je až neuvěřitelný to je jak včera kdy se narodili...a uplně si vzpomínám jak sem sem ti psala že rodim a za chvili přišla sms že jsi taky v porodce 😀

masle
3. dub 2009

kačí - to na čem sedim je honda Hornet a ta kroska to je Dominátor a to Ivan prodává. 🙂 Na tom Hornetu jsem dnes jela prvně, bo to Ivan koupil za těhu...
No je fakt. je to jak včera a dneska jsou z těch malejch prďolků takový pupkáči 😀 😀
Veru si dneska chtěla vzít sukni bez punčoch a žabky 😀 😀 To jí teda neprošlo..

kacatko03
3. dub 2009

masle: já si žabky už chtěla vzít taky 😀 😀 😀 a manža mě vrátil domu 😠 😀 😀 😀 tak se veru nedivím 😀
ta honda vypadá moc pěkně...a jak se jelo? 😉 tak to já dostala za těhu naušnice a náramek 😀 😀 tak to Tomoa budu muset pokárat 😀 😀 😀 😀 😀

kacatko03
3. dub 2009

ted jsem viděla fotky v albu III. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je mazec...s plenkou bych řekla že je to Tobouš 😀 a ještě jak má stejnej dudlík 😀

slunickooo
3. dub 2009

Zdravím vespolek 😉

tak to bylo dneska co???? u nás bylo 20 a na sluníčku 30 😀 a naše mladá podobně jak Veru - ráno chctěla jít v letní sukýnce na boso 😀 ,

ted momen tálně jsem slaměná vdova - dvojnásob ná 😀 😀 - Tom odf rčeli směr Praha a následně Alpy a Niki spí u mamči - zítra jedou na tu sou těž....

Masle - zkoukla jsem ti taky albíčko.. .k rásný fotečky máš.. .a to Turecko 😉 😉 moje srdeční záležitost - dost foteček mi toho dost říká....

Kači - teda to je cvalíček... já dneska fotila malou v kočáru venku tak jdu hodit ta ky fotečky do albíčka... 😉

kacatko03
3. dub 2009

sluni: já jsem taky samaaaa. kluci sou teda doma ale oba chrněj a Tom šel juchat...i když dneska sem měla jít já...nakonec ale dobrovolně zustala doma (s rýmou bych si to teda neužila) 😀

slunickooo
3. dub 2009

juj jako někam do hospůdky šel??? Jo Kači - taky jsem ti prolítla albíčko 😀 a máte moc hezký domeček , a teda za domkem budete stavět nějakou pergolu???

Já se zat ím držím, zatím mě ani v krku neb olí - a že na to dost trpím, uvidíme jak alergie jestli se nero zjede, si m usím zavolat už min. rok jsem měla jít na pylový testy tak jestli můžu jí t ted když je ště kojím, ale možná se na to vykašlu, až přestanu kojit tak jdu do ALoe- všechny co zná m, vč. mý ségry co to pijou jim to hrozně moc pomohlo. .. tak to taky zkusím a uvidíme 😉

kacatko03
3. dub 2009

sluni: budeme dělat pergolu na zahradě (jakoby od baráku) abysme mohli grilovat i když bbude pršet 😀

kacatko03
3. dub 2009

sluni: to je kočík ještě po tobě ne? 🙂 jinak nee do hospudky, ale na bar do centra 😀 chvilku jsme tam byli s ním...malej to tam všechno zeblil tak jsme jeli domu 😀 hodim fotku

slunickooo
3. dub 2009

jj chápu.. my právěě letos budem taky přředěělávat střříššku na krbíkem... máme ji jen nad samotným krbem a kdyžž sedíme a za ččne p rššet tak je to na nic... navíc js me dali blbý vlnovky z lepenky, který se pronesly a tečče tam.. takžže to z astřřeššíme celý abude 😀 😀 a hla vněě kdyžž to bude pod střřechou tak si tam můůžžu pořřídit krásný veliký dřřevěěný stůůl 😀 😀 😀

slunickooo
3. dub 2009

jj loďď ák 😀 😀 😀 😀 - doma se mi osvěědččil líp nežž sporták co m ám... je velikej a krásněě drncá 😀 😀 😀

sakra zase zdvojený písmena 😠 😠

kacatko03
3. dub 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sluni...pergola bude jak je zámkovka...bazen už tam není a ani nebude....my to necháváme zastřešit komurkovým polykarbonátem.

kacatko03
3. dub 2009

sluni: to věřim, ty lodě byly nejlepší 😀

slunickooo
3. dub 2009

užž jsem ju kala - vy užž ste lezli do bazénu 😀 😀 😀 a jakto žže užž tam není a nebude?????? JJ ten polykarb. je super, z něěj máme právěě zastřřeššení nad bazénem...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru