Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
30. dub 2009

Tak před ZOO, jo 😉 ?
Dagi to už jste veliký 😀 . Snad bude očko zvládat Lůca v pohodě. Pampersky my příjdou super a taky nic necítím. Jsem k nim šla schválně čichnout. Třeba začli dělat nějaké nové s krémem na prdelky. Já používala Huggiesky a ty jsou docela tvrdé a normálně skoro každé přebalování byl pročůranej a když kakal, tak proprděnej. Zvláštní je, že to bylo až u těch dvojek. Ty první od 3-6kg byli super. Teď mu je dávám někdy, protože mám 3 balíky a nevim, co s nima ☹.
My baštíme Nutrilon a výjde mi pixla tak na 3,5dne a stojí 250,- 😖 . Jíme 180ml 5xdenně. Čajíky pijeme krásně. Moc mu chutná. Máme BIO fenikl a heřmánek.
Holky na to jídlo jsem se ptala taky pro to, že rehábka mi řekla proč ho budím na jídlo. Ale já ho právě vzbudím ve 23h a pak ho nechám dokud se nevzbudí sám do rána. Ona mi řekal, že pokud pije z lahve 20 minut, tak nemá hlad a zbytečně mu nutim jídlo! On když nechce, tak taky vystrčí jazykem. Prostě holt někdy baští dýl a někdy to slupne raz dva a to přes celý den.

myky
30. dub 2009

Dagi, tak co? Jak Lůca zvládá? Nemáte teplotku?
Vás snad všechny upálili, ne????? 😠
Zítra jedem zase na chatu, tak páček večíííír 🙂

sisa32
30. dub 2009

Ahoj,

no tak mě teda neupálili, jsem v bezpečí domova. 😀 Celej večer tady štrykuju botičku a je to na ...... 😠

malej se mi právě vrátil z čarodek a spí ve stoje. 🙂

Se srazíkem zatím nevím, uvidím tu ochotu od manžela s odvozem aspoň na ten Zličín. Se budu muset snažit. 😎

Sluni, moc ti to sluší. 🙂

A všechny mimískové jsou krásný a šikovný. Tak jdu do hajan, už se mi nechce psát. 😉

myky
1. kvě 2009

Ahoooj, zdravím všechny 😀 . Kdepak jste????????????????????
Sis to je dobře. Vypadá to, že čáry jsme přečkali jen my dvě 😉 😀 .
Dneska mě od rána bolí hlava. Mrňouse jsme teď dali do postýlky, tak vyvařim lahvičky a jdu do vany a pak snad aspoň na chvilku chrnět.
Tak pak třeba ještě juknu. Páček 😵

myky
1. kvě 2009

Holky je možný, že bych po 14 dnech nekojení měla stále mléko? Nebo je možný, že bych se rozkojila? 😅 Asi blbost, co?
Když já se stím pořád nemůžu smířit ☹ . A na druhou stranu vim, že Mikeš je spokojenější, když se krásně nadlábne z lahve a pro mě je to taky pohodlnější. Ale pořád to ve mě hlodákuje 😠 .

masle
1. kvě 2009

Ahoj holky zdravím v rychosti 🙂 😀
taky mě neupálili, ono včera stejně pršelo večer, tak jsme seděli vevnitř... ale buřtika jsme stihli 🙂
myky - já měla mléko ještě dlouho po tom co jsem přestala, to trvá dlouho než se úplně přestane tvořit.. 🙂 😉

kačí - hezký nový fotečky! Tóba už takle hačá jo? To je srandovní 😀 Už jsi teda začala tu Bebu 2 ? Já dodělám tu 1 co tu mám nakoupenou a zkusím to taky... 🙂 To s tou flaškou to mi Ráďa dělá s dudanem. Vyndá ho a pak už neví jak ho tam vrátit...

dneska má Ráďa spavej den. Jakoby by včera flámoval s náma 😀 Ale docela se to šiklo bo jsme si dáchli s nim... 😀 😅

myky
1. kvě 2009

Masle a proč jsi vlastně přestala s kojením? Už nějak nevim, promiň 😅 .
Já jsem se teď pěkně naštvala! Koukala jsem se na net na nějaké stránky o plavání kojenců a musela jsem projet PC antivirákem. Vyskočil mi trojskej kůň 😠 . Snad je to ok. Jsem místo spaní tady blbla s počítačem a teď už čekám na Mikše s jídlem.
S tím kojením jsem asi padlá na hlavu. Napřed to vzdám, že už to nemá cenu a pak zas blbnu 😅 . Chjo ach! Ale přišlo mi, že toho bylo docela dost a proud. Taky ti tak stříkalo?
A každým dnem čekám pozvánku na vítání občánků. Ještě nic nepřišlo. Snad na nás nezapoměli 😀 . jsem teď hezky napružená, jak jsem se lekla, abych nebyla bez počítače 😀 .

myky
1. kvě 2009

Masle a ještě dotázek. Jak Ráďa leží na polštáři v postýlce, tak to tak spinká normálně. Už mu dáváš polštář?

dagina
2. kvě 2009

Ahojkyyyy, mě také neupálii 😀 !!!!

Myky, jj, chápu že tě to stále trápí ☹ ..., ale vlastně to všechno zapříčinil ten tvůj těžký porod (nemohla jsi hned kojit) a že malého přikrmovali už porodce..., to je pak problém se pořádně rozkojit ☹ ...., teda určitě by to šlo, ale asi jen s pomocí laktační poradkyně. Když jsem četla na netu jaké "případy" se pak rozkojili, a třeba v 10měsících mají mléka na rozdávání, tak jsem valila oči.
Ty už asi dva týdny nekojíš vůbec viď...., pokud tě to tak trápí, zajdi si za LP... a ona ti stejně řekne, že jsi udělala pro koj.maximum a že Miky je teď nejskopojenější miminko a ty ta nejlepší maminka na světě 😵 😵 , prostě i tak jste šikulky.

Myky, no jo, vítání občánků 🙂, určitě ti ukápne i slzička, u nás to byl hroznej doják, skoro všechny maminky beeeeečely 🙂. Jinak nás čekají ještě křtiny, já jsem byla proti tomu, ale maža je katolík.., jinak nedal.. . Si myslím, že mě ani do kostela nepustí, jaký jsem hříšník... .

Jj, jinak Lůca zvládá Hexa dobře, včera měla trochu teplotu, ale ani není nijak umrčená, je to šikula

Jdu juknout Kačce do alba, jak ten její Tobík hačá 😵 .

Papa

dagina
2. kvě 2009

Kačí, krásné fotky 😵 , koukám, že malý je také televizní maniak 😵 . Lůca hrozně 😵 .

Sisa, co botičky??? Daří se 🙂 ???

sisa32
2. kvě 2009

Ahojky, tak botičky jsou hotové. jsou takové dírkaté, ale jiný návod, podle ktereho by to šlol uháčkovat jsem nesehnala. A i tenhle byl v čínštině. 😀
A ty kalhotky se mi teda nechce dělat, to nedopadne dobře. 😀
Myky, s tím kojením má Dagi naprostou pravdu, není co dodat. 🙂
A ten Troják mi taky skáče poslední dobou nějak často. 😠 A navíc na stránkách, kde by to člověk ani nečekal, třeba penzionů, nebo dětského zboží. No naštěstí to zatím antivirák zvládá.

hacek
2. kvě 2009

Tak Dagi, je to v albíčku, snad se budou líbit. 🙂

sisa32
2. kvě 2009

Holky, ještě jsem zapoměla...
Adélka tenhle týden pořád válí sudy, ale už účelově, když se chce někam dostat, takže jí pořád někde hledám a vytahuju třeba z pod stolu. Ve čtvrtek jsem přišla z koupelny a malá nikde, ve mě hrklo a ona se začala chicotat z pod stolu. 🙂
A taky si už zkouší kleknout, ale ty kolínka jí kloužou. Včera se zašprajcla o polštář a už klečela. Byla z toho vykulená, co to je a pak se začala chechtat. 🙂

dagina
2. kvě 2009

Ahojky

Hacku, nádhera sama 🙂 , jsi šikulka, ale přeci to bolerko by se nám šiklo 🙂 , oželím klidně i ty rajtky 🙂, bude mít jen punčošky. 🙂
Hm, takže Adelka už ti zkouší zdrhnout, jo 🙂 .

Kdepak jste kdo 😀 ???

kacatko03
2. kvě 2009

Ahoj holky,

hlísém se po celodenním výletu v Plzni, byli jsme s dětma a tchánovcema v Dinoparku a zoo, už se stáhly fotky na rajče tak tu je odkaz: http://rejli.rajce.idnes.cz/Dinopark_Plzen_Zoo_...

jinak řeknu vám teda, ráno vyjíždíme okolo 8 taky v Praze krásně na žabky atd...a před Plzn sem se zhrozila mlha jako kráva 😕 nebylo pomalu vydět na krok a zima jak v pr...li. naštěstí se to za dvě hodiny vybralo a bylo hrásně a teploooo 🙂 byl to hezkej výlet.

Dagi: malej nám taky spí na polštáři ale je dost placatej. ale mrknu do alba Masle jakej mají polštář 😀

masle: tak co čáry? jak se to sešlo? jinka dneska už celej den na Beba 2 a jídlo po 3-4h. takže nic moc změna. 😠 mám pocit že jí ted pořád) asi zkusím segry fígl, začala malé vařit vývar z vloček 😕 a dává sunar a tím vývarem to zahustí a malá jí vydrží 4h spát.

ha...vyděli jste hokej se slovákama? to byl docela fičák ne? 😀

slunickooo
2. kvě 2009

achoooj baby 🙂

kači - super fotečky, mi byli loni zase ve Vyškově v Dinoa a zoo parku a byli jsme taky moc nadšení....

JInak teda mě taky neupálili no 😀 😀 šli jsme tam s manžou na hodku, mladá přitáhla až ve 22,30 😀 😀

DNeska jsme byli od rána na soutěži, manža s malou jezdili venku, kolem poledne ¨jsem odběhla, v autě nakrmila a u tí kala znovu fandit 😀 😀 ale nečekali jsme na vyhlašování - to bylo až někdy kolem 18 hod... tak jsem zvědavá jak ti naši dopadli.. .ale konkurenci měli teda ohromnou - vidím to tak na 3 místo 😉 😉

Holky - to je počasíčko co ?? Jedna básen, až snad bych řekla že jsou moc velký vedra - hlavně aby o prázdninách nemrzlo 😠 😠 . My se z í tra chystáme už kupčit - voda pod zastřešením měla kolem 30 když jsme to odkryli a čistli tak 26 stupínků takže fakt kafíčko -.. jo a malá už tam byla s nožičkama a vypadala moccc spokojené 😀 😀

Jo a nevím co zítra vařit - hodně nějakou inspiraci

kacatko03
2. kvě 2009

sluni: my jdem na o do Ikei po nákupech 😀 ale jinak sem měla v plánu noky s lososem 😉 byli jste na soutěži? já myslela že máte sádru 😕 😅 ty jo koupačka jo? a bude i žanet? 😉

slunickooo
2. kvě 2009

Jupííí tak jsme druhý 😉 😉 😉 Kačíí - no máme jen dlahu takže s ní tancovala 😀 😀 a noky s lososem?? ?to zní moooc dobře..... my tu hle lososa venku udili a byl teda pohádkovej....

koupačka bude a žanet uvidíme - ještě jsem nekoupila koupací plínky... no jestli bude vedro tak by asi na chvilku šla -- -i když kruh s křížem dostane k narozkám - půlročním - 😀 😀 až př. týden - tak by ho hold dostala předem no 😀 😀

sisa32
2. kvě 2009

Ahoj holky, to jsem ráda, že jste všechny ty čarodky přežily. 😀

Kači, hezký fotky z Dinoparku, my tam byli v srpnu a koukám, že tam zase něco přibylo.

Sluni, gratuluju k druhému místu, to jsou teda šikulky. 🙂

dagi, jj, Adélka zdrhá osto šest. 😀

My byli dneska v tom Berouuně a jsem otrávená. Vždycky se mi tam líbilo a pokaždý jsem si tam něco koupila, ale dnes totál narváno, tam nebylo k hnutí 😝 a lidi lezli jak ovce a normálně do sebe naráželi. 😠
Když do mě párkrát někdo narazil, tak jsem to dělala taky. 😎

Dneska odpoledne jsme měli horší zážitek. Byli jsme u známých koknout se na ovečky a kolem prolítla motorka, ve vsi asi 10 minimálně. Pak rána a ticho. Tak jsme tam běželi a kluk vyflákanej u naší firmy v betonovým tarasu a ještě odhozenej do silnice do protisměru. Ještě, že nic nejelo. Mysleli jsme, že je po něm, ale naštěstí se zvednul a odbelhal se pryč. Byl teda příšerně sedřenej, měl jen kraťasy a tričko. Ještě debil dělal machra. manža ho seřval na tři doby a vynadal mu do magorů, mohl někoho zabít. Já tam šla s kočárkem a malým Jindrou asi 10 min. předtím. Stáli jsme tam a povídali ještě s tchánem a pak jsme se vrátili a šli na ty ovce, kdyby ne, nechci domýšlet. Malýmu pak bylo špatně a byl z toho špatnej. On má na to smůlu, už jsme s ním byli u jedný bouračky, ale to byl smrťák, já se pak bála jezdit autem, byla jsem totál vyklepaná. Omlouvám se za román, ale trochu se z toho klepu, při představě, co se mohlo stát.

masle
2. kvě 2009

čauky holky 🙂
hodila jsem nějaké fota jinak jsou taky na rajčeti
http://kaslice.rajce.idnes.cz/party_zahrada/
dneska byl super den, brácha slavil narozky, grilováníčko a tak... 🙂 😉
kačí - do Plzně to taky plánujem v létě že se podíváme! Hezký fotečky!! Je to tam asi pěkný že??
my byli zatím v H.K. v Safari a pěkný ale Pražská zatím vede... 🙂 Vločky jo 😕 😕 ? A nemá prdy? Ráďa přez den tak nějak stejně to má, ale v noci se prostě budí. ...Tak to zkusim a uvi.. 🙂 😉

myky já přestala kojit, bo mi Ráďa do krve rozkousal bradvky...

sluní tak gratuluji ke 2. místu Super!!!
já zítra jsem doma manža jde na moto....upeču kuř. stehna a šmitec... 🙂 😉 😀

myky
2. kvě 2009

Ahoj 🙂 ,
Háčku ty jsi úžasná 🙂 .
Sluní, gratulujeme ke 2. místu.
Sis, tak to je děs 😠 . Tady taky motorky jezdí, jak šílený a nejen motorky. Mu měl manža k těm odřeninám přidat. Fakt magor, tan kluk takhle jezdit ve vsi. Chápu to na dálnici. Když už je stojí motorka takové prachy, tak že si jí chtějí užít, ale takhle je to na ránu 😠 . Dobře se z toho s Jindříškem vyspěte.
Dagi Lůca bude holt pokřtěná a navíc na to máš teď luxusní krajkové šatičky od háčka, že 😉 ?
Jdu spinkat, tak pa 😵

sisa32
3. kvě 2009

Dobré ránko, jsem tu první ? A předběhla jsem i Dagi ? To jsou věci. 😀 Adélka se teď dvakrát po sobě vzbudila už v 6 h. 😅

Včera jsem chtěla napsat 100 km/h. Musím si to po sobě číst, nebo vyčistit klávesnici. 🙂
Jdu juknout Masle na fotky.

dagina
3. kvě 2009

Ahojky,
Jj, Háček je šikula, ale ještě se mi nevyjádřil k tomu bolerku, to by se k tomu moc moc moc hodilo 🙂 . Sis, nechceš se za mě u něj přimluvit 😵 ???

Masle, vždyť Ráďa neměl zuby 😀 .., jak ti je mohl rozkousat.., nééé, si dělám srandu 😵 , dnes mám dobrou náladu, tak blbnu 😀 . Jsme u tchánovců 😀 😀 .

Pěkný den 🙂 .

masle
3. kvě 2009

Ahojky 🙂
sisa - teda to jsem včera úplně přehlídla jak jsi tady psala o té motorrce.. 😖 To byl teda nějakej pěkně deb...Ještě že to dobře dopadlo... 😉 🙂
a ty věcičky pro Daginu jsou nááádherný 🙂 To bude Lucinka modelka! 🙂 😵

dagi jj neměl 😀 Ty víš jak jsem to myslela... 😉

manža se včera pěkně skároval chudáček 😀 😀 😎

jdu na prochajdu...........

dagina
3. kvě 2009

Masle, krásná zahradní party 🙂 .

Lůcinka má zase ten hnus na hlavičce, ještě snad víc jak minule 😠 . Z čeho takový ksindl vzniká 😠 ???? Myky, proč proč proč 😅 ?????

kacatko03
3. kvě 2009

ahoj holky,

masle tak v noci malej spal opět celou noc ....jupíííí probudil se v 6, mezi tím teda poknourával a honil dudlík ale jinak o proti předešlým nocím to byla paráda. s vločkama nevim zda má prdy ale pěkně jí to prohnalo a má sr... 🙂 dneska jsem zkusila dám malému od hippu polévku s telecím masem a květákem...moc mu to nejelo 😀

jo a v zoo jsem mu dlala do ruky kornoutek od zmrliny...a malej pulku snědl 😅

masle
3. kvě 2009

kačí tak to je super že to funguje s tou Bebou 2 🙂 Taky jí nasadim. Asi zítra..
kornoutek jo 😀 To je dobrej, to nevím jestli by si s tím R. takle poradil... 😀
tyjo teď jsem koukala na počasí a zítra má bejt jen 12´C 😕 😕 To je teda skok...

myky
3. kvě 2009

Ahooj,
to počasí doufám, že zítra bude ok. Jdeme na RHB už v 8 ráno, tak aby nebyla kosa. Dneska bylo krásně. Šli jsme na návštěvu a seděli jsme celý den na zahrádce. Paráda. Pak jsme zašli na pozdní obídek/brzkou véču a radši na váhu ani nekouknu ☹ . Mě se váha úplně zastavila a nehne se 😠 !
Kačí koukám, že Tobík má housenku Lami 😀 . My jí máme nakonec z Mothrcare a je skvělá.
Dagi ten hnus jsou něco jako lupy. Lůca má hodně vlásků a vypadá, že hustých, tak se jí kůžička víc zapařuje a pak se dělá toto. Jmenuje se to seboretická dermatitida. Dneska jsem Mikymu poprvé taky našla a hned vyčesala. Ono se to totiž dělá víc a víc, jak se to hned neodstraní. Takže hned šup, šup jemně vyčesat, jinak toho bude čím dál tím víc. Některý doktorky říkají nechat to být, ale mi to ve špitále vždy hned vyčesávali, protože pak to těm dětem tak nějak smrdělo. Ale to už když přišli a měli to fakt hodně.
Jdu koukat na Vraždy 😵 . Tak páček.

kacatko03
3. kvě 2009

masle: dobrý fotky, hlavně Ivan 😀 😀 😀 . to jo taky sem koukala na počasí, hnus fialovej. brrr a to máme ve čtvrtek odjíždět někam do jablonce či co. já myslela že si s tím T jen bude hrat a žužlat a najednou byla špička pryč 😅

myky: a je to ta samá? já myslela že bude vybrovat a ono neee, jen šustí a píská a hraje ale i tak dobrý 😀

dagina
3. kvě 2009

Myky, Lucince to začíná tak, že se ji to nejprve objeví na čelíčku a oboči, spíš to jsou takové krupičky, a pak hned šup do hlavičky, ale i tam to jsou z počátku červené skvrny, které se za pár dní promění v hnusné šupinky 😠 😠 .
Takže vlastně nemám zatím co vyčesávat 😒 .Má to skoro po celé hlavě 😖 .

Kdepak je Hacek?????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru