Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dracekmracek
27. kvě 2009

to je takovej ten černej?

slunickooo
27. kvě 2009

Kačííí - no jenže my jsme holky.... tak si myslím že je to fakt cvalda 😀 😀 😀 😀 za chvilku ji neunesu... se divím tobě jak ho můžeš unést 😀 😀

Sis - tak to máte jako my.. taky Ketík

kači-- vidíš to... třeba máš v Dráčkovi zájemce na kočík 😀 😀

já zase dala inzerát na sedačku - že už taky vytáhnem tu od 9 kg-- a pak nám nějak docvaklo. že přeci jen když mi v auutě usne, tak ji se sedačkou v klídku vezmu do nákup. košíku... a nemusím ji budit neb o přendávat do kočáru.. tak si říkám, ještě počkáme s prodejem.. ahle.. taky se mi ozvala zájemkyně.. tak ted nevím.. ale psala jsem ji a znovu se neozvala.. tak je možná vyřešeno 😀 😀

slunickooo
27. kvě 2009

kači--- jestli to je ten co sem dávala odkaz mráček - tak ten sporták se nedáá používat???? jen se ptám... fakt nevím

dagina
27. kvě 2009

Ahojky,
Kači, tak ta sušenková mě pobavila 😀 .

SLuni, já už nejím skoro nic..., nevím po čem to má, a mudři to už vůbec nevědí, u nás to je s mudrama na prd. Zítra jdeme ještě ke kožní, tak se na lipobazi zeptám. Baštíme homeopatika asi dva dny, tak uvidíme... 😖 .
Žanetka je krásný naháč.

Sisa, prosím, mužeš mi dát znovu odkaz na Lipikar, jsem si to minule nedala do záložek 😖 ...

A co Masle 3x do týdne 😅 ???? Hold mladý kosti 😀 ...

Dráčku, také moc gratuluji, prcek je šikula a ty také, ať to je i nadále OK 😉 . Máme tady další těhulku 😵 .

Já bych určo přijela s manžou, bo bych tak daleko sama s malou nejela, bych zabloudila jen co bych zajela za humna 🙂 . V autě sice máme navigaci, ale né pro ČR 😀.

Lucinka při Hexe jen lehce knikla a pak dobrý, teď spí také klidně..., ale co to udělá s ekzemem.... 😖

sisa32
27. kvě 2009

Sluni, žanetka je pěkná, má faldíky, to není že by byla tlustá. A to jí kojíš, co já bych za to dala. 🙂

dracekmracek
27. kvě 2009

Dagi moc děkuju 😵

slunickooo
27. kvě 2009

tak uděláme vícedenní srazík u moře --- když mají Dagča tu navigaci 😀 😀 😀

sisa32
27. kvě 2009
dagina
27. kvě 2009

Tyjo Sluni, dobrý nápad s tím mořem 😵

sisa32
27. kvě 2009

To je divný, na tom přehledu je mýdlo i olej a samotný se to neukazuje. 😕

kacatko03
27. kvě 2009

sluni: když já tu autosedačku malou chci prodat jako komplet i s tím kočárkem bo jsou k tomu adaptery. jj sporťák se dá použít, malej v něm chvíli jezdil...ale když já se zamilloovala do tech golfek a dostala ultimátum že když golfky tak se tenhle prodá. a ty golfky byli za dobrej kup nové doprodej z 2008 😉

sisa32
27. kvě 2009

Se z toho picnu, kam to furt mizí. 😠

slunickooo
27. kvě 2009

😀 😀 Kači - jj,, já taky myslela nejdřív že koupíme nový golfky, ale pak co jsem se dívala, tak mě vadilo, že nemají přehaz. rukojed.... nebo m ožná nějaký jo... ale ty jsem nenašla.. tak jsme vytáhly starý kočár - taky máme ABC design 😀 😀 😀 je fakt že je starší ale službu udělá.. 😀 😀

dagina
27. kvě 2009

Sis, dobrý, jsem se v tom nějak prohrabala 🙂 .

sisa32
27. kvě 2009

Manža si tu čte tY naše perly a vyskakuje jako čertík z krabičky, že jsem o něm napsala, že chlemtá pívo. 😝
Prej bude v létě generálkovat stodolu, tak nikam nepojede, doufám, že ta ratejna do tý doby spadne. 😀

slunickooo
27. kvě 2009

jsem taky j ukla na ty odkazy .. mamča to mlíko měla tak jsem ho zkoušlela... a mě osobně teda víc sedí ta lipobáze... ale je jasný, že sedí každýmu něco jinýho... ale zkus se zeptat dagčo na tom kožním.. jestl ti to nenapíše tak ti tu lipobázi pošlu... my jsme OK tak se budem mazat indulonou.... tak pak dej vědět ju?

dagina
27. kvě 2009

Sluni, Sis, od A- Dermy jste nic neměly??? To mě doproručila jedna, co má také atopickou holčičku.

sisa32
27. kvě 2009

To neznám.

kacatko03
27. kvě 2009

holky lipobaze mame taky ale mažu vše indulonou a když se něco objeví tak druhej den je po. takže mě se nakonec osvědčila ta.

slunickooo
27. kvě 2009

ne to neznám

Sis - jak jako že nikam v létě nepojede????? Jako na dovču že nepojedete??

sisa32
27. kvě 2009

Jako na náš sraz. Prej mě odveze a přiveze, ale nechce tam bejt. On je tak stydlivýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀

dagina
27. kvě 2009

Mě už je z vás nějaký vedro 😀

Modrou indulonou si mažu nohy 😀 , na Lůce jsem ji ještě nezkoušela... 😒

sisa32
27. kvě 2009

Jo a holky, už je večer, jdu koukat na OP a až se vrátím po MZ, tak tu chci vidět ty penziony. 😉

kacatko03
27. kvě 2009

dagi 😀 😀 😀 😀 ...ne? tak to schválně zkus. já mu tím teda mazu jen obličej a dobrý 😉

dagina
27. kvě 2009

http://www.lekarna-doma.cz/a-derma-dermalibour-...

Sis, tak ať si manža veme sebou stan, když nechce být s námi pod jednou střechou 😀

Kdepak je masle a myky ??? Se někde flákají 😀

sisa32
27. kvě 2009

Indulonou mažu Adélku a pomáhá jí taky nejvíc a teď jsem začala matlat i svou hubiznu na noc a to je kůžička. 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru