Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
4. čer 2009

Dagi - stavět by se mi teda už nehctělo... fakt ne.... snad tohle přežřijem ve zdraví 😀 😀 a to plavání... no možná to zkus -ale z vlastní zkušenosti - chlorovaná voda nedělá ekzematikům vůbec dobře... fakt.... ale uvidíš no...

a srazík teda snad dopadne co???

dagina
4. čer 2009

Sis, jukla jsem ti do alba..., Hrušínský je fešák, co 😀 😀 ?!
Jak mohl ten dělník zkazit takovou jednoduchou věc 😖 , neumí počítat nebo co 😒

slunickooo
4. čer 2009

jakej zas Hrušínskej????? 😀 😀

no my dali právě Niki posl. týden na anglickej tábor - aby to pak do školy nezapoměla

dagina
4. čer 2009

Sluni, Sis ho má v albu (v televizi) 😀

myky
4. čer 2009

Dagi 😀 , Hrušínský ok 😉 ,
Sis stolek se mi moc líbí. Určitě si na to zvyknete a bude ok.
Dagi naštěstí ten konečník neprošil, ale jizva se zgranulovatěla a je špatně zašitá, tak je to jakoby to prošité bylo ☹ . Myslím, že kdyby mě nerodil ten co mě rodil, tak by to bylo všechno v pohodě. Mě tak se.....e, že to tak vyšlo. Už se to nedá vrátit, ale mě to čím dál víc štve 😠 ! Navíc mám pořád jakoby komplex, že jsem nedokázala porodit a přitom za to nemůžu. Každá holka co napíše, jak je Bulobvka skvělá mě neskutečně vytáčí. Samozřejmě, že každé přeju, v klidu porodit. Ale pak mi příjde, že vypadám jako histerka, když píšu, že je tam doktor, co rád trhá a mrví mladý ženský. Kdo nezažije a nechce se vcítit, propstě nepochopí. Taky pak starat se o mimi, když člověk sotva leze. To pak číst, jak je super vše a všichni, že "jsem je neotravoval zbytečně" tak byli všichni supééééér 😠 . No občas mě to fakt dostane. Tak jsem se tu vyplakala a jdu do sprchy, ať můžu nakrmit a zachrupnout 😀 . Jo a jak jsi psala, já jsem taky šíleně unavená. Mi příjde, že fárám v dole 😅 .

myky
4. čer 2009

A srazík beru. Jen fakt nevim kde? Jak jsemvenku bez netu, tak jsem ráda, že přečtu vás tady. Ani pro nás nemám vybráno. Asi letos nikam na dovču nepojedem. jen na srazík s váma 😀 😉 .

sisa32
5. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem taky chvíli přemýšlela, kde vzala Dagi Hrušínskýho. 😀

Myky, tebe to pořád trápí, ale to přejde, hlavní je, že máš krásnýho chlapečka. A druhý mimčo jdi rodit jinam, jen třeba pro klid duše.

Ten penzion by bylo třeba vybrat co nejdřív, už teď jr všude plno.

masle
5. čer 2009

🙂 🙂 čau

jj myky - třeba v Podolí prej upřednostňujou císaře...

co toto:není žádný luxus ale je to v přírodě...
http://www.kocanda.cz/kocanda/

masle
5. čer 2009

jinak ten poslední týden v srpnu my taky nemůžem.. 😒

masle
5. čer 2009

holky a v jaký cen. relaci. to chcete...cca do těch 500kč na noc.. 😕 🙂

myky
5. čer 2009

Ahoj, tak mám ještě chvilku. Tchýňka vzala na hoďku Mikeše ven 😀 .
No ten porod mě žere čím dál víc. Bo si uvědomuju, že kdyby tam nebyl ten co mě rodil, tak jsem s největší pravděpodobností byla v pohodě a Mikeš taky 😠 . No a navíc další dítě musí ven taky spodem, bo chci tu plastiku 🙄. Navíc se na to moc zapomenout nedá, když mi to připomene každé obléknutí kalhotek, sednutí, WC o sexíku ani nemluvě ☹ . Myslim že doktor Dagi a ten můj by měli vrátit diplom 😎 .
No ale už dost fňukání 😀 . Musím rychle vyžehlit, tak zatím páček.

hanulka3112
5. čer 2009

Ahojky holky, tak dnes mi primář říkal, že po neděli se na to pustíme, už se nemůžu dočkat těch našich bobišků 😵

kacatko03
5. čer 2009

Ahoj holky, mám trochu fofr...lítání 2x denně do nem na inhalace, malej opět začal hodně blít, takže peru vytírám žehlím co půl den 😠

Sis díky za IP dneska udělám dort, a ráno se vrhnu na marcipán 😀

jinak ten česky šumburt asi nic, ta známá si ho ted pronajala a dělá tam nejaké změny 😕 navíc je to taková ta klasická SOKOLOVNA, pokoje po 5-6 atd. navím tak šioroko daleko jsou jen hory.

masle ta kocanda se mi líbí...ale ještě se shodnou na termínu....mě je to od posledního týdne v červenci jedno to pak máme volné 🙂

kacatko03
5. čer 2009

jooo ´kolik pojede chlapu? bo já nevim zda Tom pojede 😕 masle Ivan by přes vík nejel?

jo jinak máme dnes 6měsíííců a vyšlo to i na pátek 😀 tak za hodinu a pár minut bude malej 6m na světě 😀 😀 😀 😀

sisa32
5. čer 2009

Ahoj holky, tak nám zase nešel net od 8 do teďka. 😠

Ta Kocanda vypadá dobře, jen bych brala třeba nějakou kuchyňku, kde by jsme mohli prckům ohřívat jídlo. A jinak myslím taky, že do těch 500 kč.
Manža jet nechce, ale možná, že si to rozmyslí, až budeme vědět kam jedeme.

KAči, tak se těším na dort, teď budeš dělat chutě ty. 🙂

Tobíkovi vše nejlepší k půlročku. 🙂

sisa32
5. čer 2009

Ještě sem zapoměla, dnes nám přišla pozvánka na vítání občánků na 20. 6. 🙂

kacatko03
5. čer 2009

holky co toto http://www.jezerka.v-hotel.net/Sec.htm

je tam vyžití jak pro nás tak pro děti, ale asi tam bude plnoooo 😒

sisa32
5. čer 2009

Jo holky, tohle se mi hoooodně líbí : http://www.bobrova.cz/

kacatko03
5. čer 2009

teda: sis...to poslední je moc hezký...a jaké jsou teda datumy...ještě každý napište jak se to hodí abysme se shodli.

sisa32
5. čer 2009

TAk já můžu od půlky července do konce a od druhého týdne v srpnu do toho předposledního.

dagina
5. čer 2009

Ahojky, jen v rychlosti, malá chrupčí, stihla jsem vyžehlit dva přetékající koše s prádlem a ještě mi dá Lucinka chvíli, abych na vás jukla 🙂 .

Myky, mudr mi ještě říkal, že je malá pravděpodobnost, že mi tu "opravu" udělají přímo u porodu, bo je všechno nateklé......, spíš až po 😖 , ale myslím si, že šikovný plastik/chirurg si s tím bude umět poradit..., ale kde ho vzít, že 😒 . No ale zase abych na ty mudry tak nenadávala..., díky mudrům mám Lucinku 🙂).
Jinak zatím scháním po lékárnách znecitlivující lubrik. gel, ale nikde namají ☹....., se mi dneska zdálo, že si manža našel jinou..., tak musím se sebou něco dělat /ohledně sexu/.

Masle, to že není luxus 😕????? Vždyť to je nádhera. 😉 Ještě pak juknu na odkazy od Kacky a Sis.

Sis, jééé, to máme zrovna ty křtiny 😀. Myky má vítání 19tého. Zítra svatba, malá už má ohoz vypíglovaný 😵. Doufám, že ti udělá dobrou reklamu 🙂.
Proč nechce manža jet☹?????? Abych pravdu řekla, tak ten můj to ještě ani neví 😀.

Kacatko, moc gratuluji k půlročnímu narození 😉, hrooozně to letí, my je slavíme za chvíli.

Hanulko, hurááááá, už budou venku 😵 . Takže bude císař??????

Japak Oskarka a Ondrášek..., snad Ok.

sisa32
5. čer 2009

Ahoj Dagi, to má vypíglovaný od maminky, ne ode mě. 🙂
Kokám, že budou samý oslavy, to bude foteček. Jsem měla pro malou od kamarádky ty zlatý šatičky a balerínky a už mi do toho asi nevleze. 😒

kdyby to vyšlo někam k tý Sázavě, tak by snad manža i jel. Dnes mi řekl, že nechce jet, protože bych s váma každý večer někde seděla a on by musel hlídat. To nevím, proč bych ho tam, jinak brala, než jako chůvu, že jo. 😀 😀 😀

dagina
5. čer 2009

Sis, jééé, tak to mě nenapadlo, manžové tam budou jako hlídací agentura 😀 . Ale dobrý nápad. 😵

kacatko03
5. čer 2009

tak holky na toto mi mm odpoví jasně...že teda pokud pojede a bude jako hlídat tak to at nechám děti doma a jedu sama 😀 😀 😀 ne že by nechtěl hlídat ale proto tam jezdit nemusí a muže hlídat dět doma. jinak elekronické chuvy to jistí přece ne? myslela sem že kdyby jeli chlapy tak by popíjeli s náma (oni na baru, my v křesílkách 😀 )

hanulka3112
5. čer 2009

Dagi, chtějí to zkusit klasicky, tak jsem zvědavá a jsem ráda, že tam bude moct být můj, ale mám z toho i ztrach ikdyž primář říkal, že mi dají epidural, když budu chtít, no držte mi palečky 😉

masle
5. čer 2009

čauves 🙂

tak já byla v Praze po nákupech..v peněžence vichřice.. 😅 😀 Jela jsem si hlavně koupit nějaký botky, potřebuju k šatům a sukni nějaký balerýnky..no ty jsem teda samo nesehnala 🙄 ale spoustu jinejch kravin jo.. 😅
jo v Tescu jsem koupila nějakou tu parádu Ráďovi k 1/2 narozkám na zítra a v Ikee dort na kterej vyrobím neco z toho marcipánu.. 😀 Abych nebyla pozadu.. 😀 😀 Kačí a co ty a dortík.. 🙂

jinak já mohu pořád akorát první týden v srpnu jsme pryč..a 11.7. také nemohu. Holky my máme v práci v létě jeden jedinej týden dovči to je hnus coo!! 😠 😠

jestli pojede Ivan ještě nevím. Dám mu večer vínko aby měl lepší náladu a pyk to něj vybalim.. 😀 😅

jdu juknout na ty vaše odkazy.. 😉

masle
5. čer 2009

jo a hanul tobě teda držím všechny palce co mám!! 😵 😵

masle
5. čer 2009

píšu jak tatar sory.. 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru