Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
7. črc 2009

Sisi: ty josu moc hézký....ty jo a za 290? to je mazec 🙂

sisa32
7. črc 2009

Fakt za 290, já tomu taky nevěřila. Odpoledne byly na netu ještě ty žlutý, ty vypadají líp. Tak teď budu shánět žlutou kabelku. Zítra asi vyrazím k ťin ťongům.

sisa32
7. črc 2009

Tak jsem sem chtěla dát fotky toho nábytku na terase a nemám foťík, dala jsem ho Jindrovi s sebou na ten Krakovec. 😎 To jsem ale trubka. 😠

kacatko03
7. črc 2009

sis hele moc mě neprovokuj s tím tvým dortem v albu...akmile ho vytím na titulní straně tak si vzpomenu na ten nuj fujtajblovej výtvor 😀 😀 😀 jinak na ty botky pro malou, já na ty modrý koukala taky a to je měli v obchjode snad za 600 sem si říkala že se asi posrali nebo co....ale za tihle cenu je asi vyrazím taky koupit 😀 😀

sisa32
7. črc 2009

Já je právě viděla někde na netu taky drahý, ale u Bati normoš za 349-399, takže nekupto za 199. Proto vám sem dávám ten odkaz, že je to dobrý, jestli budete chtít taky. 😉

kacatko03
7. črc 2009

sis: si piš že já teda chci 😀 😀 tak díkes za tip 😉

slunickooo
7. črc 2009

Sis - super n ákupy... teda jsi fakt šik ula.. ti jde všechno na co se jen podív áš - jak tu už někdo psal.. 😀 😀 u nás v JC - co jsem trošku tak zběžně koukala tak ty c apáčky fakt stojí kolem 600 Kč 😠 😠

a na foto se moc už těším... já musím už taky asi brzo říct tatkovi, jestli b y nám ještě uděl nějaký o br.. stůl k tom ukrbíku 😀

sisa32
7. črc 2009

Kači, jukni na fotoalba 😀 dobrý??? 😉

sisa32
7. črc 2009

Sluni, už se bojím, že si někde budu muset vybrat tu smůlu. 😒

Tak dnes jsem koukala na JYSK a ten nábytek zase zlevnili a tečď stojí ještě o 500 míň, než když jsme ho kupovali. 😒

kacatko03
7. črc 2009

Sis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slunickooo
7. črc 2009

j uuu tak to je asi ta smůla SIs.. máš vyb ráno... 😀 😀 a jako další foto... fakt nevím co se ti na sobě nelíb í... ti to fakt sekne a figurku máš OK 🙂 🙂

sisa32
7. črc 2009

Holky, koukáte některá na ten pohřeb MJ ? Teď tam zpíval jako malej a fakt krásně.

slunickooo
7. črc 2009

nekoukám,,, kde to je?

sisa32
7. črc 2009

Jo Sluni, teď jsem zase 4 dny pracovala na zvětšení objemu špeků. 😠

sisa32
7. črc 2009

Na Čt 24.

sisa32
7. črc 2009

Jé, já vám zapoměla sdělit obr novinu. Představte si, že jsem si skoro 11 po svatbě začala tykat s tchýní, dobrý ne?

slunickooo
7. črc 2009

😀 😀 😀 kecko

no jo to u nás ješte nemáme 😀 😀

sisa32
7. črc 2009

11 let, jsem chtěla napsat. 😎

slunickooo
7. črc 2009

sis - tak to je tea něco,,, my si pořád v ykáme 😀

sisa32
7. črc 2009

To je škoda, teď tam zívá Shaheen Jafargholi, ten klučík s Británie hledá talenty a nádhera. 🙂

slunickooo
7. črc 2009

tak to ted vůbec nevím o kom píšeš 😀 😀 😀 ale hlavně že se ti to líbí

sisa32
7. črc 2009

Já si nemůžu zvyknout, přijde mi to blbý, po takový době. Navíc to zpunktoval její přítel a ne ona.

slunickooo
7. črc 2009

jj tak jsou teda zase spolu jo,,, A co že ho vzala zpátky?? 😀 😀

sisa32
7. črc 2009

njn, už jsou zase spolu. Ani nevím, holt nechtěla zůstat sama na statrý kolena. 😀 Teda, tohle jestli si přečte, tak mě přizabije. 😎 😀

slunickooo
7. črc 2009

sis - pošli foto z netu teda ty vaši soupravy .... si chci dát udělat tatkovi ten s tůl .. a k tomu že bychom asi ty d ř ev. židle kou pili...

sisa32
7. črc 2009

Sluni, na těhle stránkách si otevři dole akční leták a je to až na poslední stránce.

www.jysk.cz

slunickooo
7. črc 2009

myslíš to Letáky a katalogy,
a pak co???

slunickooo
7. črc 2009

s tady ta posl .s tránka za těch 6 500 Kč ???

sisa32
7. črc 2009

Jj, to je ono.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru