Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

grej
1. pro 2008

Ahoj Mouser, tak já osobně jsem brala Utrogestan až od OPU...
Oni se občas ti doktoři nedohodnou. Mě třeba doktor, co mi dělal OPU, napsal Utrouše 2-0-2 a doktorka co mi dělala ET pak chtěla napsat 1-0-1. Tak jsem jí řekla, že mi doktor napsal něco jinýho a nechala mi teda 2-0-2.

Neměla bych z toho nervy, holt začneš brát až od ET a aspoň nemusíš mít strach, že budeš mít na ET zapatlanej čípek 😉

mouser
1. pro 2008

grej...to jsem si taky rikala....ze budu alespon na ET "cista".... 😎
diky za uklidneni...

meleri
1. pro 2008

nazdar holky,
Grej, Chiwule, a ostatni,
dlouho jsem tu nebyla,protoze jsem stravila 3 mesice na luzku v porodnici. uz je to ale za mnou a jsem zpatky doma i s nasim malym pupickem...tak zas obcas napisu.

Grej vidim, ze uz jsi pekne v tehotenstvi pokrocila, blahopreju, to je super! Snad se i citis dobre.

holky nevim moc co napsat, kdyz jsem tady chvili nebyla, snad se vam vsem dari.. 🙂
ahoj

grej
1. pro 2008

AHoj Meleri🙂
Tak vítej zas mezi náma i s drobečkem 😉 Samson je krásnej 😵
No jo, týdny letí. Kdo by to byl řekl 😀 Když člověk jen čeká, tak se to plouží a plouží 😉

chiwule
1. pro 2008

ahoj Mel, tak tě vítám s andělíčkem 🙂 je to krásnej drobínek 😉

grej, díky za zprávu o kruger, s těma dětma se nám tu nějak roztrhl pytel, super! takže gratulace i kruger 😎

no a my včera v noci museli začít přikrmovat, malá je nějaká nenažraná 😖 než jsme ale přišli na to, co jí chybí, prožili jsme si dva dny nespavosti a pláče...mlíčka mám pořád stejně a jí to nestačí 😒 , chce víc. už jsem spotřebovala všechno moje mlíčko, co jsem měla zamražené - včera k večeři vyzunkla 120ml a ještě z prsu! takže to nakonec dopadlo tak, že manža včera o půl desáté večer běžel do lékárny do nemocnice, kde mají nonstop a přinesl Nutrilon HA... a byl klid a zas máme krásné růžovoučké a klidné miminko 😀 k obědu si dala z obou prsou a ještě návdavkem 40ml z lahvičky. Je to náš Otesánek 😅 😵

masle
1. pro 2008

Ahojky holky,
Meleri gratuluji ke krásnému chlapečkovi!!!
Kruguer - tobě taky gratuluji!!
Grej co ty jak se cítíš?
Kačí tak co ještě držíš?? Byla klidná noc? Já už skoro nespím. Vůbec nemůžu usnout, a pak to doháním dopoledne. Začala jsem stříkat ten Bioparox do nosu a zdá se že se to snad lepší 🙂

kacatko03
1. pro 2008

ahoj masle....já taky mám hrozné noci...kontrakce pořád zlobí...mám pocit že se nedoplatíme za vodu jak jsem pořád ve sprše 🙂 tak uvi, v 🙂 středu jdeme odpolko na kontrolu tak jsem zvědavá co řeknou...dopoledne taky prospím.

Grej co ty jak je? co kontroly atd 🙂 😉

krug: taky moooc gratuluju

chiwule
1. pro 2008

kacatko, masle, vy už to taky máte za pár co? teeda to to letí!

kacatko03
1. pro 2008

chiwul to jo ale pořád je masle napřed o 12 dní tak ji snad nepředběhnu 🙂

slunickooo
1. pro 2008

Jupí----- moc moc gratuluju štastné maminky 🙂 🙂
Holkyy - psala Dagča - že se ji nezdá, že mimino přibralo za měsíc jen 210 g a mudrcové že tam moc sdílní nejsou.... tak neví co si o tom mám myslet... všechny vás zdraví a ptala se Kači na tebe jestli už jsi porodila 😉 😉

tak jsem ji od vás všechn moc moc pozdravovala a ptala jsem se jestli je vůbec do porodu pustí domů... tak pak hodím info - co napíše.... 😉 😉

grej
1. pro 2008

Ahoj holky, já se cítím výborně. Nic mi není, nic mě nebolí (občas břicho, ale to je normálka). Dnes mě teda tlačí močák celý den, tak snad to přejde. Užívám si to🙂
Ve čtvertek jsme byli na velkým UTZ a bylo to super🙂 Viz foto v albu. Chystám se taky na ten 4D. Byly jste některá? A kde?

myky
1. pro 2008

Ahoooj 🙂
Gratulace Kruger. Další chlapák je tu 😀
Meleri taky grtuluji a snad když jste si tak dlouho poleželi v nemiocinci, tak už bude jenom dobře 😉 . Co vám vlastně bylo, že jste tam byli tak dlouho?
Grej koukej sem chodit častěji 😀 . Budeme čekat společně. Holky mi odroděj všechny do vánoc a já tu pak budu samááá 😅 .
Masle super, jestli Bioparox zabere. Moc ti to přeju, protože budeš potřebovat všechnu sílu a zdravíčko pro miminko 😵 .
Kačí mě taky zabírá horká sprcha, ale bojím se, abych si ten porod spíš nerozjela. Já nemám úplně kontrakce ve smyslu tvrdnutí bříška, ale bolí mě souvisle v kříži. V noci toho moc nenaspím, protože pořád chodím na WC a když se převaluju, tak mě to bříško pobolívá a je to děs najít polohu. Co teprve ty s Maslí 😖 ?!
Chiwulko to teda baštíte nádherně 😀 . Jsem vědavá kolik budete vážit při příští KO u doktorky.
Sluníčko moc moc Dagču pozdravuj a ať se drží. Já myslela, že by mělo mimi přibírat tak 150g za týden. 210g mi příjde hodně málo. Dagi musí mít nervy, chudák. No ale hlavně, aby dopekli plíce a váhu už kdyžtak doženou po porodu, že?

myky
1. pro 2008

Grej, my byli na 4D v Gennetu. Byla to paráda a na 200% doporučuju 😀. Sestřička byla super a mrňous taky. Mrkni se na jejich stránky. Cenník jsem nepochopila, protože jsme platili 1310,- a máme 35 minut DVD a 9 fotek na CD z toho jednu vytištěnou na foto papíře od nich. Fakt super 😀

kacatko03
1. pro 2008

sluniii díky za info....taky je mi divný ta váha za měsíc...to by mělo být spíš za týden 😠 a nepsala jak dlouho tam bude, jestli už do porodu? a jestli je na lécích? chudák to musí být nekonečný když ji nic neřeknou!!!

myky: poslíčky nerozjedeš horkou vodou...to se pak rozjede až fakt ten porod, taky jsme byli v gennetu na 4D 😀

grej
1. pro 2008

Díky za info Myky. Taky se mi líbí víc Gennet než Podolí. Kdy jste byli? Nebo lépe řečeno - kdy je nejlepší tam jít? Jak brzy dopředu jsi se objednávala?
Já myslela, že půjdu do Gyncentra v Hloubětíně - to bychom měli nejblíž. Jenže tam maj jen 3D...

Budu se snažit zaskočit častěji 😉 Ale ty máš porod za chvíli 😉 Pak tady zas zůstaneme samy my s Hanulkou 😀

myky
1. pro 2008

Grej právě, já taky chtěla do Podolí, ale odradilo mě, když mi řekli, že celkové vyšetření i s lékařským trvá 15 minut. Záznam na DVD cca 5-8 minut 😠 . Tak to pak nechápu za co si berou peníze?!
Do Gennetu jsem volala snad ve 22tt a šli jsme ve 26tt. Ono zase je lepší si počkat, ať je na co koukat. Oni ti dobře poradí. Tam cinkni a uvidíš. Na jejich stránkách píšou, kdy je nejlepší doba na 4D. 😀

grej
1. pro 2008

Díky Myky. Já totiž četla tu nejvhodnější dobu pokaždý jinak... Tak jsem z toho byla zmatená 😉 Zavolám si tam a uvidíme. Nerada bych to prošvihla. Prý i na tohle se už dost čeká.

myky
1. pro 2008

Kačí snad jo 😀 . Já se pořád bojím, abych poznala, že rodím. Moje ségra měla tak pohodovej porod. Popis jo 😀 : Bez epidurálu, bolesti prý jak při MS, ale nic strašnýho. Na sál šla protože jí začlo brnět v nohách a bála se, že tam pak nedojde a nevyleze na kozu. Byla sečtělá prvorodička a porod měla technicky zmáknutej a že rodí poznala, když jí doktor řekl, tak maminko a teď pořádně zatlačíme. To si uvědomila, že když se tlačí, tak se rodí 😀 . Zatlačila, a když se nadechovala na další zatlačení, tak jí sestřička lehla na břicho a malej byl venku. Kdyby to věděla, tak prý před švárou hraje větší divadlo 😀 . On teď porod považuje za naprosté leháro 😠 😀 .

myky
1. pro 2008

Grej jasně. Já se taky bála a volala tam dřív, než píšou na internetu. nic proti ničemu, že 😉 ? Jak se říká "líná huba, holé neštěstí" 😉

kacatko03
1. pro 2008

grej...on ale neni rozdíl mezi 3D a 4D UZT tak vyraznej...a jak píše myky, já tam taky volala okolo 22tt a oni mě objednali na 28tt.

myky tak to měla fakt pohodovej porod, mě když sestra lehla na břicho tak sem myslela že se po....to byla snad větší bolest než kontrakce při porodu, asi jak malej nesestupoval...a neboj porod poznáš, já sito tky říkala že ho asi nepoznám že mám názký práh bolesti a jen tak mě neco nerozhodí 😀

sisa32
1. pro 2008

Ahoj holky, moc gratuluju Meleri a Kruger k miminkům a přeju hooooooooooooodně štěstíčka.
Chiwulko, ty se máš, jak ti Anetka krásně papá. já taky 2x denně dokrmuju, ale je to boj. Adélka musí být vyhládlá, aby něco vypila, odmítá pít z lahvičky. Asi jediný dítě na světě. 😀 😝

myky
1. pro 2008

Kačí 🙂 , doufám, že to máme v rodině a budu rodit stejně, jako ségra. Ale pořád mám mustr ze Sluníčka 😉 .

chiwule
1. pro 2008

siso, Anetce Nutrilon teda moc nejede - je to hořké oproti mateřskému mlíčku, takže jí to moc nechutná. Ale když je hlad i Nutrilon zabere 😀 dávám jí do toho kapičky SabSimplex, na prdíky, alespoň trošku jí to osladí... Například ke svačině vyzunkla jen 20ml a obě prsa. Takže je to různý... Hlavně že nemá hlad. Naopak mám problém jí vzbudit 😎

sisa32
1. pro 2008

Chiwul, já dávám Bebu ar, ta je hustá a chutná jako odvar z rýže, takže hnus. 😝 Zkoušela jsem jí vyměnit mlíčko za jiný druh, ale je to stejný. taky jsem koupila jinou lahvičku, vyzkoušela snad všechny druhy saviček a žádná sláva. Nejlíp se mi osvědčila od NUKu antikoliková. Taky kojím z obou prsou, většinou jí to stačí, ale dokrm musím dát místo kojení, jinak by si flašku nevzala. Bere mě hrůza z toho, že nebudu moct kojit vůbec a ona nebude chtít UM. Ona má hlad, cucá ruku, ale nechce. Pak třeba usne a pak teprve jí. Dělá jí to třeba 5-ti hodinový intervaly a vypije max. 120 ml. V noci spí dobře, nají se mezi 19-20 hod. a pak mezi 2-3 a pak kolem 6-7 h. Ale to kojím, v noci lahvičku nevezme, to jsem zkusila jednou a půl hodiny řvala a pak usnula. Tak jsem si tady vylila srdce, tak pardon. 😎

chiwule
1. pro 2008

ty jo to je masakr siso ☹ je hrozný když mimčo brečí a nejde utišit...
my máme savičku od Aventu, je to počáteční dudlík co vypadá jak bradavka - byl u odsávačky co mám...
jinak my máme intervaly mezi kojením cca 3 - 4 hodiny max, v noci pak ale dokáže spát i 6 hodin a to mám pak prsa totálně plný a musím odstříkávat a budit na jídlo aby mě toho zbavila...
docela zajímavý je, že kojíme hodně podobně - my to máme ale víckrát: 19-20, 23-24, 4-6 /to podle toho jak se mi podaří jí vzbudit 🙂/ pak v 9-10, 12-13, 15-16, no a pak už je zas večer 🙂 a to jsme dřív měly 7x denně... než člověk nakojí, odříhne, uspí a odstříká, tak zas už aby vstával na další kojení 😖
takže - jdu kojit 😀 je čas 😎 dobrou holky!

masle
2. pro 2008

Ahojky holky, kde jste kdo 😕
Já dneska celej den pospávám 😅 😀 je takový spací počasí..
Taky bych si přála rodit jako Sluníčko.. ale kdo ví... 😉
Kačí tak to jsem zvědavá co se zítra dozvíš na Ko 🙂
Já jdu ve čt po poledni.
S tou Dagi je to divný s tou váhou, ale snad bude mít třeba jen menšího drobečka. Ta Adamcová z NOVY jak rodila, tak má taky holčičku asi 2300g a to jí porodila jet týden před termínem...najdůležitější jsou ty plíce.. 😉

oskarka
2. pro 2008

Ahoj holky, jak se všechny máte?
Jen jsem chtěla říci, že jsem založila album Ondráška, tak se můžete na toho našeho velkého chlapečka podívat, jestli chcete. Ještě to musím trochu dodělat, popis a úvodní foto, ale s Ondrou na klíně když kňourá bolestí to moc nejde, tak zatím pááá.

jmisa
2. pro 2008

Oskar, to je fakt obřík 🙂

kacatko03
2. pro 2008

oskar malého je teda kus 🙂 ale jinak je krásnej moc se vám povedl 🙂

zítra kontrola odpolko, malého budu mít ale doma, padla na něj chřipka tak snad odolám 😒

hanulka3112
2. pro 2008

Ahojky Holčinky 🙂
Kruger a maleri moc gratuluji 😵 já musím poslední 4dny zaklepat už mi bývá dobře a celodenní nevolnosti jsou snad pryč 😉 🙂 no kdyžtak mi zabírá ten ginger 🙂 jinak jsem před chvíli dozdobila perníčky a už mě bolela ruka tak jsem šla mrknout na vás 😉 jinak jich ještě budu zdobit pár a ještě budu dělat chaloupku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru