Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

milena26
23. únor 2009

ahoj holky 🙂

díky moc za palečky,budeme to potřebovat,ráda zajdu podat info,stejnak si to zasloužíte,začinala jsem s vámi,ale nebojte já sem chodím číst a hlavně jsem byla okouknout vaše miminka 🙂 v dobrém závidím 😉
jinak do albíčka píšu průběh,tak kdyby náhodou,ale dám vědět 🙂

myky
23. únor 2009

Ahoj 😀 ,
Sluní, kačí porod děs, ale máme zlatou odměnu, která do 4h ráno né a né spinkat 😀 .
Jo a Sis ty jses ptala, jak ten porod zvládal manža. Tak měl prý zakrytý obličej rukama a jen pokukoval mezy prsty. Byl hototvej chudák ☹ . Stál v rohu a pak říkal, že myslel, že mě zlomí a když slyšel co řvou, že hrůza. Myslim, že ho to hodně vzalo. Pak když kolem probíhal za malým (jak ho odnášeli), tak prý nechápal. Myslel si, že spím na to šití a když jsem mu řekla, že ne. Tak se zhrozil, že jsem měla díru, jak do sudu. Ale včera už jsme vtipkovali a říkala jsem mu, že budu na první sexík nervní jak poprvé a že mě bude muset opít 😀. Na to že si na prdku nesednu je to pokrok 😉.
Jinak Sluní Žanetka je pěkná ženská 😉 😀.
Kačí Ty máš krásný melírek i účes. Moc ti to sekne. Ještě když vidim tu tvojí postavičku, tak tiše závidim. Já asi budu pučmelounek. Tobík mi z profilu trošičku připoměl Mikuláška 😉. Je roztomiloučkej.
Masle snad se brzy bacilů zbavíte. Aspoň, že vám dala ATB až po výtěrech a přesně co na to účinkuje a nestřílela od boku ATB bez výtěrů. Veru si to na horách s taťkou užije 🙂 .
Tak a my máme dnes po první kontrole u Dr. A máme 3100g 😀 . Kojení máme zklusit bez příkrmů a uvidíme. Dostali jsme vitamínové kapičky a koupili SabSimplex na prdíky. Paní doktorce jsme se líbili 😀 .
Holky, jak to máte s kojením? Nějka se ztrácím. Kojíte, nebo jste na umělé výživě? Jak často krmíte?

slunickooo
23. únor 2009

Myky - super jak jsi vysmátá 😉 😉

My pořád kojíme a hodláme kojit plně až do 6 měsíce - kojím jak malá chce, v noci mi usíná kolem 20 hod a na jídlo se budí někdy kolem 4 ráno někdy až v 6,30 . Pak přes den ji dám fakt jak chce , někdy si třeba jen cucne....

myky
23. únor 2009

Sluni dík,
já totiž asi nemám moc mlíka. Jsem zvědavá, jak bude malej prospívat bez příkrmu. Teď už jsem nervní, protože jedl v 15:30 a to jen 50ml a spí jak dudek. Tak ho vzbudim a bude. Dr říkala, že ho nemám nechat spát dýl, jak 4h. V noci teda jo, ale přes den, aby jedl. Jak dlouho tak kojíte? Já někdy až45minut a vezme si třeba jen tu padesátku. Hrozně u toho usíná a nejde vzbudit. taky levá bradavka mě hrozně bolí, tak asi ta technika kojení, nooo 😖 .

kacatko03
23. únor 2009

masle...jj zítra ten masopust e školce...fuj cele odpoledne stála u trouby...takovej nápad snad byl naposledy 😀 ještě jsem přišívala vocas na kalhoty a ráno budu zase vstávat abych Fílu začmoudila 😀 no jo na tu kontrolu po očkování nevím kd jdeme, asi zkountroluje na 3m prohlídce....myslím že nám to opakovat nebudou, měl dobrou reakci, samej stroupek... 🙂

Dagi, Myky: děkuju....

milena: také držím pěsti...

Myky: mě zase Raďa od Mašle občas na fotkách taky připomene Tobouše...oni jsou si ty kluci tak nějak jako miminka chvilkama podobní 😀 jinak Makouš krásně přibral...to je šikulka. m už nekojíme vubec!!!

myky
23. únor 2009

Kačí no to je fakt 😀 , jsou totiž všechna miminečka k sežrááánííííí 😀 .
Já mu pořád pusinkuju nožičky. Jsem na ně úplně ulítlá 😵 .
To kojení je teda alchymie 😅 . Já bych tak chtěla kojit. No ale co se dá dělat, že? Když to nepůjde, tak budem na flašce a je to. Jen teď ty zkoušky, co z toho bude jsou děs. Ještě, že máme váhu a aspoň mám trochu přehled kolik sní.
Zítra hezký masopust 🙂 .

dagina
23. únor 2009

Myky, já prvních 14 dní kojila cca 12-15x denně, a přibírala uplně super, pak jsem ji přestávala budit, takže se kojení omezilo tak na 8-10, někdy jen 6x 😖 , vydržela spát i 7h v kuse, ale to už bylo na to mrně asi hodně dlouho na jídlo. Teď přibíráme nic moc, ale je to ještě dobrý. Nám váhu hodně pokazilo blindění - dnes na KO jsem musela nakojit a vypila ani né za 5 min 70ml, což je pěkné(ve stresu takto kojit 😅 ), ale vzápětí to vyblindila a málo kdy se dá dokojit znovu 😒 ..., dr. nám doporučila Nutriton..., takže uvidíme 🙂 . Chci si koupit koj. váhu a chvíli to hlídat, chci také plně kojit až do 6měsíce, takže se musíme snažit 😉 .
No ještě aby se doktorce ten váš mrnousek nelíbil, takový fešák 😵 .

Jinak si každé kojení pečlivě zapisuju, abych měla přehled a hlavně abych věděla z kterého prsu ji mám dát 😀, poněvadž to do dalšího kojení zapomenu

hanulka3112
23. únor 2009

Ahojky kočeny moje, vůbec jsem nestíhala sem zajít dělala se u nás ta kuchyň 😖 včera jsme byli u tchýně a dnes ještě nejaké dodělávky, ještě sice chybí zásuvky a takový vyvýšený schudek u umyvadla a nějaké maličkosti, lae zítra dodám fotky jak vypadala prvně, pak jak jsem ji předělala a teď jak se dělal ten obklad a prac. deska 😉 ale toho prachu 😖 ještě, že přitel mi pozval dva takové pomocníky co vytílrali podlahu tak 10krát a v těch skříňkách a všude ten prach, no děs tohle nemám zapotřebí 😝 ještě se měly dělat podlahy-přebrousit, ale zakázala jsem to, nemám nic dělat a stejně bych zas musela pouklízet poličky v kuchyni.

hanulka3112
23. únor 2009

Jo a Milen držím moc palečky ať to tentokrát dopadne na 1 😉 🙂
Dagi, vidím, že tchýně zase útočila 😖 my tam byli včera moc jsme tam nepobyli, tentokrát mě točila ta pi..od jeho bráchy manželka(tenkrát jak všechny pomlouvala a já se s ní už nebavím ořes půl roku a ani nechci, jen u tchánovců ji něco odpovím toť vše) tak strašně ahoj Haniiii jak se máš přetvářka jedna a co už máš něco nakoupené a co kočárek a už se těšíš a teda mě dorazilo, jak se zeptala jestli si může šáhnout na břicho 😖 no co jsem mohla dělat, si asi myslí, že tím vlezdopr....se s ní budu zas bavit a budeme je mít vylepené na baráku, to určitě budu mít dost práce s malýma, ještě je tu tak obskakovat a ještě jak to uměli nečekané přepadovky fakt miluju, drbala jsem se jí z latíčkama a pak jsem se dozvěděla, že pomlouvala, že ani kafe neuvařím 😠 😖 no děs

myky
23. únor 2009

Dagi 12-15xdenně 😕 ? A to se ti budila? Ten náš je k neprobuzení! Teď zas za 40minut vypil 50ku a to kojim 20minut z každého prsa. No uvidim. Dr řekla, ať zkusíme nepřikrmovat, jen kojit a v Po jdem zae na převážení. Tak to zkusim dodržet a uvidíme. Ale jsem zvědavá na noc. To on vypije třeba jen 20ku. Možná si zvykl na příkrmy a když zjistí, že nebude, tak bude dlabat. Držte palce. A taky zapisuju, protože bych hned zapoměla v kolik jedl 😅 . Nějak mi to ta hlava nebere 😅.
Hanulko, tak to znám. Ten prach sedá navíc tak 14dní. Takže hrůza. Ale aspoň máš krásnou kuchyňku 😉 .

hanulka3112
23. únor 2009

Jo dnes mě zas sklamal e-shp ten klips na dudlík rybka co mám v albu, že už prej není a nebude ☹ 😠 tak jsem si místo toho vybrala medvídka, ale to už není ono taky minule to světlo do pokojíku, tak jsem si musela vybrat náhradu, že já mám na to takové štěstí 😠

hanulka3112
23. únor 2009

Myky jj to je nejhorší, že my máme parkety takovou mozaiku a leze to mezi to 😖

dagina
24. únor 2009

ahoj holky, Hanulko, jj, tchyně je ztracený případ, a já taky když si s ní neumím poradit 😖 . Co ten váš případ?? Hnulo se to někam???

Myky, nám v porodce řekli budit nejdéle po 3 hodninách, tak jsem to cca 14 dní dodržovala, pokud se tedy sama dřív nevzbudila, v noci jsem si dávala pro jistotu budíka 🙂 .
50ml z obou prsů?! Hodně to není, ale vyloženě málo také ne, když teprve dá se říct začínáte s kojením. A po kojení z prsů ještě něco odstříkáš???? Já myslím že se rozkojíš, necítíš že se ti více a častěji nalévají prsa?????
MOje hlava je také vygumovaná, co si nenapíšu, to nevím 😀.

masle
24. únor 2009

Ahojky,

myky koukám, že máš nový pas - vypadáš mlaďounká 😵 Taky si myslím, že se ještě rozkojíš 😉 🙂 A kdyby ne, tak flaška není tak hrozná 😵 Já už taky vůbec nekojím..

je fakt že ti klucí maj ty kabulinky takový podobný 🙂 😵 Ráďa má po těch atb pěkný prdy chudáček. Včera večer úplně kvičel 😢 Pak to ve 12 zalomil a spal až 7hod. 😅 Ale vypadá teda hrozně, očička má zarudlý a skleněný. No prostě je vyidět, že mu je ouvej.. ☹ Skoro vůbec nepapapá, teď mi vypil necelejch 50ml.

Kačí tak co váš čertík? Hoď taky fotečku.. 🙂 😉

sisa32
24. únor 2009

Ahoj holky,

myky, já už taky nekojím, naposledy 5.2. a musím říct, že se mi ulevilo. Najednu stranu mě mrzí, že nemůžu kojit, nadruhou mi odpadl ten stres s odstříkáváním a vůbec vším okolo. Malá už to nechtěla ani z flašky, ani z prsu, tak co.

U tebe si myslím, že malej pije zatím akorát, vždyť jsou mu 2 týdny. když mě propouštěli z porodky 8-mý den po porodu, tak malá pila ani ne 30 ml a prý to bylo ok. Tak to nevzdávej a koj, jak si malej řekne.

Masle, je mi líto Radečka, jak je mu chudinkovi zle. Doufám, že bude brzy zdravý.

Dagi, tak co Lucinka, už jí polevily ty prdíky,

Hanulko, my byli u tchýně v sobotu a ona mě strašně štve tím, jak jí něco začnu říkat, tak začne mluvit na někoho jinýho a mluví o něčem úplně jiným. Si tam připadám jak blbec. To i manža jí říká, ať poslouchá, když na ní mluvím.

sanuska
24. únor 2009

Čauves holky 🙂

Hanulko děkuju, koukala jsem, že jsi mi psala... ale pořád se bojím... ve čt si zajdu na kontrolní odběr jako samoplátce ( to mě možná trochu uklidní když to bude jak má....) a pak ještě srdíčko....
Já vím, nikdy není nic jistýho, ale to srdíčko by mě přece jen uklidnilo - trošku- že bylo dosaženo takové té první hlavní mety.....

Jak se tady máte??? Koukám tady jedou už jen těhule a maminy 😀

sisa32
24. únor 2009

Ahoj Sanusko, taky ti chodím do albíčka koukat, jak ti sílí čárečka. Myslím, že je to na dobré cestě a ve čtvrtek bude Hcg aspoň 1100. 🙂 Moc ti to přeju.

dagina
24. únor 2009

Masle, takže už nekojíš ani jednou denně??? Ale macek to je pěkný 😵 .

Sisa, a ty jsi vzdala kojení jak jsi o tom tuhle psala a že začneš hubnout 😅 ?? Já jsem už delší dobu na stejný váze 😖 , ani deko dole 😒 .
Jj, Sanuska má pěknou čárečku 😵 .

Jinak to musím zaklepat, ale Nutriton nám asi zabírá, Lůca blindí jen minimálně nebo vůbec, tak snad začne pěkně přibírat, vyblindila toho vždycky opravdu hodně na to že je jen kojená, tak uvidíme. Jinak prdy má pořád, ale možná se mi zdá, co jsem vyloučila ze stravy výrobky z kravského mléka je to o něco lepší....

sanuska
24. únor 2009

Sis no radši mi ty předběžný čísla ani neříkej, nebo pak mi tam skočí něco menšího a já se tam skácim 😀 😅 Ach jo, už to otravuje i mě samotnou jak mám z toho pořád strach 😝

oskarka
24. únor 2009

Ahooooj holky,
zase Vás po delší době zdravím.
Myky, ten porod musel být tedy záhul, ale chlapečka máte krásnýho.
Sanusko, potichoučku gratuluji, také se chodím koukat do Tvého alba, jak jste na tom.

U nás je stále vše při starém, Ondrášek je pořád dost ukřičený a nespaveček je to. Spinkat chodí až kolem 21.hodiny (když se zadaří) s tím, že před 6.00, cca v 5.45, ráno je vzhůru a už nechce spinkat (kojení většinou v 1(2) a chce si hrát. A přes den toho taky moc nenaspí.

Jak jsou na tom Vaše děti se spaním? Prý by děti od 3.měsíce neměli vyžadovat kojení v noci, je to pravda? Já věděla, že od šestého měsíce by to tak být mělo, že už je to jen zvyk.

Jinak stále jen kojím a Ondra měl minulé pondělí 6610g. Ale zvažuji, zda tomu našemu neklidovi nedat na noc nějakou nemléčnou kaši, aby se jí zaplácnul.

sisa32
24. únor 2009

Dagi, kojení jsem vzdala, byla to bída, ale ne kvůli hubnutí. Hubnout se snažím, ale zatím jen 2 kilča dole. Nějak se to zastavilo, ale nedržím žádnou dietu, ani se nijak neomezuju, jen nejím po 5 - té hodině. Snad to na jaře bude lepší, to začnu jezdit na kole. Ale posiluju břicho a fakt ta cejcha mizí, tak mi to dodává sílu se vždycky vyburcovat a makat. 🙂

Oskarko, ty jedna nevěrnice, kde se pořád flákáš? Vždyť jsi na mateřský. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

masle
24. únor 2009

dagi - ne už vůbec, malej už si s tím jen tak hrál, tak to bylo stejnak na nic.. 😒 A už nemám skoro žádný mlíko. Já za poslední dobu shodila 2 kg, ale ještě to není pořád ono.. 😠

ahooj oskarko - takže malej je pořád uplakanej? To je teda divoch! 🙂 Ráďa je se spaním na tom docela dobře, když to teda srovnám s jeho sestrou... 😅 Tak je zlatej. Budí se kolem 3hod na jídlo a hned zase usne... 🙂 Bejt tebou tak klidně tu kašičku vyzkouším 🙂 😉

Sanusko - moooc držím palečky 🙂

sis ahoj - no už aby byl zdravej! Je to hrozný ☹

dasule
24. únor 2009

Ahoj Hanulko,jak se máš?
chtěla jsem Vás poprosit...ráda bych věděla s kterým centrem jste byli nejvíce spokojeni resp.,kde Vám pomohli,děkuji 🙂

sisa32
24. únor 2009

Ahoj Dasule, no u nás to byla nem. Kladno + CAR Apolinář v Praze, ale to máš oboje dost z ruky. 😉

dasule
24. únor 2009

hmm,to ano,ale děkuji za reakci 🙂

oskarka
24. únor 2009

Siso, teda flákám, jo? 🙂
To víš, já jsem teď v kontaktu s holkama, co jsme spolu rodily v Krči, tam diskutujeme. A na Vás tady všechny moooc myslím.
Masle, jj, malej je pořád dost ubrečenej a hlavně v noci po kojení ne a ne usnout a pak je hrozně brzy ráno vzhůru. Takže spaní na prd.

kacatko03
24. únor 2009

Ahoj holky, tak jsem vás dočetla já cele dopoledne konečně po mesíci uklidila celej barák, naštěstí malej chrněl...

masle: já ho rána zapomněla vyfotiiiiiit 😠 ☹ 😨 🙂 se picnu!!! hlavně že nezapomněli ty muffiny..hodin foto aspon mufinu 😀

myky: pěkně si mě zmátla novou fotkou v pase 😝

hanulka3112
24. únor 2009

Ahojky holky jdu hodit do alba tu naši kuchyň ikdyž má ještě nějaké nedostatky, jinak mi dnes volali, že už máme kočárek....tak si pro to můžeme zajet, ale nevím kdy přítel je teď děsně nemocný 😒 a mám strach, aby to na mě nepřenesl, dnes mě začlo tročku poškrabovat v krku, tak do sebe valím čaje s medem a citrónem.

Dagi, ještě nic nového nevíme, jsou to brzdy ti policajti.Jo a ta tvá tchýně je teda vopruz 😖 jestli mi do výchovy dětí bude mluvit ta má, tak ať se rozloučí s tím, že mě tu budou navštěvovat, ale při nejhorším si otevřu pusu 😉 😀
Sis, ty máš taky zajímavou tchýni, tak ji nic neříkej a bude, pak nic nebude vědět a nakonec se tě ještě sama začne vyptávat 😉

Sanusko, já tě chápu, nejdřív člověk čeká na ty vytoužené// pak HCG a srdíčko pak co to bude....ale ty sis to už zasloužila a určitě se brzo dočkáš i toho srdíčka 😵

Dasul ahojky, já myslela, že ještě zkusíš FN Olomouc, když ti nepadl Fertimed, ale jestli můžu poradit, tak do Zlína určitě nejezdi a na OV jsem taky neslyšela žádnou chválu a přeju ti ať brzo najdeš ty // 😉 🙂

masle
24. únor 2009

hanulko - krásná kuchyňka 😵 🙂 Tak hlavně ať na tebe přítel neprskne nějakej ten bacil!! 😒 🙂

kačí - to je škoda! no tak aspoň muffinu 😀 jsi si asi mákla co? 🙂 já uklízím tak průběžně ale je to takový to povrchový, až bude Ráďa zdavej, tak to vemu taky z gruntu 😅 Koukala jsem do albíka, jak se Tobík krásně směje! 🙂 😉 Máš ho doma pořá v tom kočárku? Já ho dávám ještě do košíku, ale brzo se tam už nevejde 🙂

slunickooo
24. únor 2009

Kuk zdravím

Oski ahoooooooj, ono se to ustálí - to křičení myslím,,, ale naše maldá špatně spala až do 2 let - fakt nekecám, ale nepřeju ti to... to ne... 🙂

My byly dneska na 1, očkování a máme 6350 g a 62 cm, prý naprosto ukázkové, doktorka je hrozně ráda že plně koj íme a malá se ji moc líbí, prý je moc šikovná, prostě prý vše na jedničku 🙂 🙂 zač. dubna jeden na druhé očkování a 18,3, jsme objednaný do HK na nastřelení naušniček..

Dagi - nezoufej, jsem ti to psala že moje ségra taky kojením nehubla a zhubla až když přestala kojit... tak klid...

Dasul - u mě vítěží Sanus HK.... 😉 , musíme tam s manžou zajet sepsat Dohodu... písemně jim to nestačí.. a taky se stavit konečně u té "naší " paní doktorky ukázat ji Žandu a dát alespon kytičku..

Doufám, že nebudeme mít nějaký reakce na očkování... jak jste to měli holky vy?? ?A co PRevenar?: Dáte? Nebo dali jste????? My do toho asi půjdem..

Jdu juknou tHanulko na kuchyn 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru