Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
24. únor 2009

jůůůů Hani ty máš krásnou kuchyn a koukám že máš taky ten sloup,??? Já ho chci taky, chcem tu taky něco předělat , spojit kuchyn s obývákem a jen rozdělit právě barovým pultíkem a na něj chci taky tu tyč..... 😉

hanulka3112
24. únor 2009

Sluni, ta tyč je bezva, ale málem mě klepla pepka, ten první den jsem tam raději ani nešla do toho bordelu a přijdu druhý den a oni mi špatně dali ty poličky na tyč 😲 ta co měla být nahoře na ty skleničky, tak byla ve prostřed a jelikož už to nešlo rozebrat, protože ten stůl by se mohl zlomitm, tak naštěstí vymysleli to, že to přeřízli dali nahoru a přilepili, nikdo si toho nevšimne, ale mě to štve, jako kdyby se nemohli zeptat, jak to přijde 😠

slunickooo
24. únor 2009

j uj..... tak tohle všechno mi naštestí dělá manža... je hrozně šikovnej.. .a udělá mi co mi na očích vidí 😀 😀 😀 teda musí udělat 😀 😀 😀

kacatko03
24. únor 2009

masle: košík ještě máme taky, ale on v něm moc nechce být tak je většinou v tom kočárku...ale už jsme objednali ohrátku tak snad v ní to bude lepší...

hanulka3112
24. únor 2009

Jéé tak to máš super sluni, to já si musím smontovávat i nábytek, bo ten můj nevím jestli to hraje nebo je tak levý či líný 😀 ale vždy ho zapojím do práce 😉 🙂

dagina
24. únor 2009

Hanulko to neva že je manža levý, třeba se zase umí otáčet v kuchyni, kterou máte mimochodem překrásnou 🙂 .

slunickooo
24. únor 2009

No já Hanul taky smontov ávám a přřitloukám hřřebíky atd..... protožže tomu mýmo to zase dlouho trvá nežž to uděělá... 😀 😀 😀 😀 ale tu přřestavbu mám teda scvhálenou - za podmínky - žže budou krbovky -to je jeho žživotní přřání - t akžže kompromis 😀 😀

jo a zapoměěla jsem vám řříct , žže našše koččka ani nehnula brvou - přři oččkování myslím, ani nezaknuččela, prostěě nic, jako by se nechumelilo

dagina
25. únor 2009

Ahojky holky,
Sluni, prosím tě, ty jsi cca před měsícem psala že jsi měla laktační krizi, jak se to pozná???? Malá nikdy nechtěla z obou prsů, a od včera to vyžaduje, jinak mrčí, když si dá z obou tak je zase spokojená..., jak dlouho to může trvat????

Jinak opět hlásím úspěch s blinkáním teda spíš s neblinkáním 🙂 , je to fakt zázrak, mám radost 😵 .

Sluni, no máš šikovnou princeznu 😵 .

mila30
25. únor 2009

Ahoj holky 🙂 .
Ani nevím jestli si na mě ještě vzpomenete,ale loni touhle dobou jsem tady s vámi bojovala při 1. IVF. Od té doby co to nevyšlo, sem k vám sice nechodím, ale každý den vás pozoruju a sleduju jak to tady rodí a jak máte šikovná miminka. 🙂
Já se chystám cca za 14-20 na další stimulaci k 2. IVF. Tak pokud holky budete mít čas a chuť, tak si na mě vzpomeňte a držte mi palečky, aby se i ve mě zrodil takový zázrak jako se zrodil vám. 🙂
Jinak všem přeju hodný miminka a těhulkám krásné těhulkování 😵.
Moc na vás pořád myslím holky 🙂.

grej
25. únor 2009

Ahoj Milo!!!
Tebe ráda vidim🙂 To víš, že si vzpomeneme! Moc na tebe budeme myslet, tentokrát už to musí vyjít!!!

dagina
25. únor 2009

Ahoj Milo, to je jasnačka, myslím že jsi zakládala druhou IVF diskusi, pořád tě vidím na té první stránce 🙂 . To víš že moc budeme držet pěsti, vyjdte to 😵 !!!!!!!!!!!!!!

Grej, ty už 27tt 😉 , tybrďo. Jak je těhulko 🙂 ???

mila30
25. únor 2009

Díky moc holky 😵 .
Ket mi v prosinci nevyšel a byla jsem z toho celkem rozhozená. ☹
V lednu jsme se dohodli na 2.IVF a na jiném protokolu, taky mi zjistili, že mám zvýšený prolaktín, tak beru prášky a ten je už ok, ale brát je musím pořád a ještě beru už 14 dní prednison. Do toho vitamíny a cvičím Mojžíšku a tak..
Tak se snad po 3,5 letech dočkám toho zázraku.
Po té zářijové operaci totiž už vím, že přirozeně už nikdy neotěhotním...
Ale neztrácím naději a věřím, že si Pán Bůh na mě vzpomene a dá mi do bříška také takový zázrak jako máte vy 😵 .

grej
25. únor 2009

HOlky letí to jak blázen. S hrůzou jsem zjistila, že bych mohla jít na konci března na mateřskou. Je to hukot... Jinak dobrý, zvládám všechno super. Akorát poslední dobou hrozně trpím na záda a začalo mi tvrdnout břicho, tak se musím začít trochu šetřit. Ale asi to bude spíš tím, že se Kačka otočila hlavou dolů, tak tam víc tlačí.

Asi k Vám ke konci těhu začnu víc chodit a tahat z vás rozumy, páč vůbec netuším, jak to budu zvládat 😅

Milo, vy si to teda vyžíráte ☹ Zkus pak ještě brát MagneB6. Prý zabraňuje stahům dělohy a tedy i vypuzení zárodku.... Prednison jsem taky brala, tak snad vám přinese štěstí jako nám 😉

mila30
25. únor 2009

Grej díky za info..já beru od operace B-komplex forte, tak tedy ještě koupím MAGNEB6. 🙂

kacatko03
25. únor 2009

Ahoj holky..

Milo: ahoooj, říkali jsme si co je s tebou,....taky budu držet palečky.

grej: ty jo fakt že jo já tou dobou co jsi ty už ležela v nemocnici..neboj zvládneš to dobře 😉

psala masle, má problém se zády má doma mamku bo malého nezvedne.

myky
25. únor 2009

Ahoj holky 🙂 ,
tak mám po Ko poporodního poranění a je to prý OK 😀 . Teda vyšetření auau, ale ten verdikt mě rozveselil 😵 . Teď se dohojíme a bude to dobrý. Soucitně mi jen skonstatovali oči. Mám je totiž od porodu, jak králík 😅 . Mám bělmo celé podlité krví 😖 .
Hanulko krásná kuchyňka 😵 . Tam se bude vařit jedna báseň.
Dagi kojení po třech hodinách? Když ten náš drobek jí třeba 30 minut a vyžahne 30ku. Když bych mu nedala příkrm, tak pláče. Jsem to nevydržela a přikrmuju. Snažím se odstříkaným, ale když nemám, dám Nutrouš. Mám pocit, že mám blbé bradavky a nejde mu se přisát. Pak se mu asi i blbě tahá.
Sis, tak o hubnutí tu ráda čtu 🙂 . Já mám před sebou úlohu zhubnout 15-20kg. Jsem na to zvědavá, jak to půjde.
Kačí no musela jsem hodit nové foto 😀. Tamto bylo těhu 😉. A ty tvoje mufiny. Mě normálně tečou slyntavky 😵. A to chci hubnout 😅 . Jsi šikulka.
Masli chudáka vzali záda? To je děs. Takhle u prcka. Tak snad jí to nějak opíchnou a dají dohromady. Aspoň, že mamča jí pomůže a to je Ráďa marůdek. Ji kdyžtak pozdravuj. Snad bude brzy fit a příjde sem.
Sluní gratulačka ke krásné kontrole. jsem zvědavá, kdy my se vyškrábeme na vaší váhu 😀 .
Grej ahoj 😀 . Už to máš taky za pár.
Milo držím palečky. To musí vyjít 😉 .

hanulka3112
25. únor 2009

Ahojky Holky, tak mě zklátila viróza ☹ měli jsme jet dnes pro kočárek a nějaké věci co nám volali, že už mají, takže až se uzdravím, jinak jestli máte nějaké typy na vyléčení sem s nimi, piju teď čaje s medem a citrónem vzala jsem si 1/4 paralenu a jitrocelový sirup, tak uvidím, jak to zabere.

hanulka3112
25. únor 2009

Dagi, tak v kuchyni je ještě levější 😀 minule jdu po schodech dolů a slyším, že tam něco chystá a slyším plesk-vajíčko na zemi chystal se na vaječinu, pak je doprskaný celý sporák a všude roztahané nádobí 😅 😀

grej
25. únor 2009

Kačátko - no jsem fakt ráda, že to probíhá tak dobře. Vždyť mě ani jednou nebylo blbě, jen občas slabost nebo tak, ale jinak si nemůžu stěžovat! Až na ty proklatý záda, jejichž bolestí jsem teda trpěla i když jsem těhu nebyla, je mi pořád výborně a asi si toho neumím ani vážit 😉

Jak poznáte, kolik toho mimi vypilo, když ho kojíte? To ho po kojení vážíte? A musí se to dělat?

Myky ahoj, taky jsem četla tvůj "porod" a teda byl to teda fakt "porod". Zvládla jsi to skvěle!!! Stejně je to nespra, že někdo mimčo vyprdne ani o tom pomalu neví a někdo si to takhle oddře, co? ALe ono je to vlastně stejný jako s otěhotněním... My jsme si to teda oddřeli a navíc se pak zapotil i pan doktor a paní embryoložka 😀

dagina
25. únor 2009

Myky, já jsem po porodu měla oči jak drákula, ale zvláštní je, že se mi krví zalívali až několik hodin po porodu a ne hned, blbě jsem hold tlačila a malá to málem odnesla ☹ . Ale oči se zpravili cca za 3 týdny 😵 .
Jinak já si myslím že už kila také neschodím, ba si myslím že jsem ještě přibrala 😠 .

Hanul, ale čaj zvládne, né?? 😀 😀

Sluni, kdepak se prosííííím touláš, potřebuji info ohledně té krize 😅 .

masle
25. únor 2009

Ahojky holky. Hlásín se z domácího lazaretu 😀 Dneska ráno mě tak chytly záda, že jsem nebyla schopná ničeho. Tak jsem mazala k Dr. ten mi dal troje léky ale jelikož změna jaksi nenastala, naopak mi je po nich špatně a furt bych spala, tak zítra musím k neurologovi tak doufám, že ten mi už pomůže 😒 Ráďu ani nezvednu takže je to na prd.. 😖

ahoj milo- taky mooooc držím palečky - už to musí vyjít! 😉

myky - a zkusila jsi ty silikonový kloboučky? Ráďa mi bradavky úplně zničil a ty kloboučky na to byly dobrý akorát jsem je nasadila asi pozdě...když už jsem to měla do krve.. 😒

ahoj Grej! To je fajn že máš těhu bez problémů! 🙂 😉

hanul- tak přítel tě nakonec nakazil 😒 Tak se pořádně vypoť a vylež! 🙂 😉

myky
25. únor 2009

Dagi přesně, mě se oči taky zalili až po porodu. Jenže já jak tlačila jak blázen, tak jsem měla popraskané žilky i na celém těle. Normálně i na stehnech, zádech, dekoltu, obličeji 😕 . Jsem byla celá kropenatá. Ale to do dvou dnů bylo pryč. Očička zůstali 😅 . Vypadá to, že celé šestinedělí budu upírek. Ale to je to nejmenší 😉 .
Grej bez vážení nepoznáš kolik vypil. My s tím máme trochu problémek, tak vážíme. Teď je to buď a nebo. Buď začneme plně kojit, nebo přejdem na um. stravu. Řekla jsem si, že tomu dám čas do konce 1.ho měsíce. Jestli se to teda dřív nevyřeší samo jinak.
Masle držim palce, aby to bylo dobrý. Záda jsou prevít. Ještě že máš maminku, která ti může pomoct. Klobouček jsem zkusila, když mě to tak strašně bolelo. A bolelo to stejně dál. Tak jsem změnila polohu kojení hned jak to šlo a už je to dobrý. Spíš myslim, že mám plochý, nebo nějak malý bradavky a nemá za co dudlat. Já vždycky, když vyděla kamarádky co kojili, tak měli úplný dudlíky a to já nemám.
Holky já byla dneska na nerva z toho, že malej spal jak dudek a vůbec nešel probrat. Normálně byl 6hodin bez jídla a byl stejně neprobuditelnej. Vslíkla jsem ho z dupaček, přebalila, oblíkla všechno prospal, ani nemrknul. Otřela jsem mu obličej žínkou namočenou do studené vody, tak se zašklebil a spal dál. Normálně jsem ho vzbudila až po těch 6hodinách tak, že jsem s ním takřka třásla, cákla mu do obličeje trochu vody a všelijak s ním pohybovala. Teď bude asi řádit bůh ví jak dlouho.

dagina
26. únor 2009

Myky, to mi povídej 😅 , taky jsem byla kropenatá jak vejce, ale drželo se mi to cca týden, už jsem myslela že to ani nezmizí. Manžel myslel že při tlačení asi prasknu jak jsem byla celá rudá 😒 . Ale máš pravdu, čert to vem.
To máš pěkného spáče, a pak že je hladový 😀 , třeba jen přecpaný 😉 .
Myky, já také nemám bradavky jak dudlík, však on si ji vtáhne 🙂, pokud je tedy nemáš opravdu ploché..., ale to by ti v porodce řekli, né?! Jinak je tady hodně diskusí o kojení, zkus se jimi prokousat, je tam spoustu holek, které to už chtěli také vzdát, pak se rozkojili a teď mají mléka narozdávání..., ale někdy to asi opravdu nejde, to se nedá nic dělat. Jinak jsem si na malou také pořídila váhu, dneska mi má dojít.

Manža je nachřapanej až hrůza, asi se na nějaký den přestěhuje k tchánovcům, a já tady budu sama, to se zase ani nevyčůrám 😅 . Jen aby se mi sem nechtěla nakvartýrovat tchyně, si myslí že je děsně žádaná.

Masle, to je naprd s těma zádama, také s nima docela teď trpím, ale zatím se držím, to by bylo v prde-i kdyby mě rupli 😖 .

kacatko03
26. únor 2009

dneska přišlo rozhodnutí: FILIPA PŘIJALI DO ŠKOLY 🙂

masle: tak co záda je to lepší? a co Verča? už vám taky přišlo vyrozumění ze školy?

slunickooo
26. únor 2009

Ahoooj holčiny,

tak jsem ted v rychlovce dočetla a už si zase nepamatuju co bylo na začátku 😀 😀

Milo - taky si tě pamatuju, držím moc moc palečky aby to už vyšlo -a ono to vyjde - uvidíš... opatruj se a zase podej info..... drž se 😉

Myky - chudnko, ty jsi si musela stejně taky vytrpet..... ho jsi fakt HRDINKA, u nás měla zase malá po narození pár větších rozž. červených žilek v očičkách, ale brzo se to spravilo . A holky při tlačení jste měli snad zavřený oči ne??? A stejně vám ty žilky popraskali??? to musel být fakt mazec ☹ ☹

Kaci - super, bueš mít školáka - to si u žijetš - se těš 😀 😀

Masle - záda, tak se hlavně šetři, já teda když malou dýl tahám tak už mě taky dost bolí... no co budě hůř 😀 😀

jo a Dagi a Myky - zhubnete - slyšíte mě???? Píšu to postý... moje ségra začla hubnou až po kojení - někdo to tak pr ostě má...

jo a Dagi - k té krizi.... bylo to jak píšeš, malá jedla z obou prsou a i po vypití obou by si ještě dala , ale už nebylo, jedla často, dávala jsem ji prostě jak byla protivná, kdy chtěla , navečer u tv byla někdy v kuse u prsou 😀 😀 , krize trvala myslím tak 3 - 4 dny, pak se to spravilo, prsa se nalili a jsou do ted 😢 😀 . Já právě četla že ta kzize přijde kolem 3 měsíce, nám přišla když bylo malý 2 měsíce, tak snad už další nebude... ale i tak bych vydržela . Myky - zkus to taky vydržet, malýho přikládej často, a uvidíš že se mlíčka udělá hafo....

dagina
26. únor 2009

Sluni dííííík, tak to je fakt krize 😅 , dávám ji také když je protivná, je taková celkově víc umrčená 🙂 ... .

Jo a sluni k tomu tlačení 😵 , když tlačíš opravdu špatně tzn. do obličeje, tak nepomohou ani zavřené oči a vypadáš jak drákula 😅 .
Myky jukni na www.kojeni.net , super stránky 😉, také si stále myslím že se rozkojíš.

dagina
26. únor 2009

http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=72

Myky, tady je přímo databáze otázek a odp., jsi šikula, určitě to všechno zmákneš a pak budeš kojit i manžela aby jsi se mlíka zbavila 🙂 .

Sluni, s tím hubnutím to vidím opravdu bledě, fakt neznám nikoho kdo by to měl tak jak píšeš ty..., no ale kéž by to přeci tak bylo, ale chci kojit aspoň rok a půl..., tak to si počkám až budu šlank 🙂 .

slunickooo
26. únor 2009

juj Dagi tak dlouho???no moje kámoška taky první kojila do roka a ted druhý chce taky ,,,, já chci plně půl roku a pak pozvolna ubírat .. . no uvidíme... jo a taky mě úderem 3 měsíce začly padat vlasy 😠 😠 . Při první mě padaly fakt festově a bláhová jsem doufala, že mi ted třeba padat nebudou... no ale snad každá kojomamina si na to stěžuje... tak v pondělí zakoupím aspon to Actviv F od Schwarzkopf jak reklamují v telce...

dagina
26. únor 2009

No to jsem slyšela že kolem 3m začínají padat vlasy 😖 , málokterá se tomu vyhne. S tím kojením uvidíme, ale určitě chci plně také půl roku.

masle
26. únor 2009

Ahooj holky 🙂
tak přez noc mi ty záda povolily tak jsem dneska už k dr. nešla. Už Radečka můžu chovat, tak to je hlavní protože mi začal hodně odkašlávat tak když ho držím tak mu to jde nejlíp ven.. 🙂 😉
Ještě že mi ty prášky zabraly, protože večer jsem měla naposled a zvracela jsem po nich dneska ještě celý dopoledne. No prostě jsou to nějaký srač 😝 😝 ....ale aspoň že pomohly 🙂

Kačí - tak to Fílípkovi gratuluji! 🙂 my dostali vyrozumění hned u zápisu, budou totiž pro velkej zájem rozšiřovat 1. stupeň, tak maj dost místa a brali v podstatě každýho. 🙂 V červnu máme schůzku rodičů aby jsme věděli co a jak a co budou potřebovat..Už má Fíla tašku? Veru jí dostal k vánocům ale vybrala si ji sama. 🙂

Dagi já když jsem kojila Veru, tak jsem sice hubla ale dost pomalu. Nejvíc jsem pak zhubla, když začala lézt a cupitat. Jak jsem za ní furt běhala.. 🙂 A to jsem pak byla ještě hubenější než před těhu 🙂 😉 Vlasy mi taky padaly, tak jsem šla na krátko ale pak se to samo urovnalo.. 🙂 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru