Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

culinka2
9. bře 2009

cau holky! prisla som VAs pozdravit...tu je to uz sama mamina a tehulka... 🙂
pozeram VAse fotecky, no krasa!
daginko, som sa smiala ked som si TA predstavila v tom domacom oblecku..ale zase je to pohodlne.... 🙂

katuska, drzim palce, nech je sliznica OK, na nu je dobry kontryhelovy cajik..tak vyskusaj.. 😉

hanulka3112
9. bře 2009

Kačíí budu na tebe moc myslet 😉 🙂

myky
9. bře 2009

Dagi mě říkala neuroložka u které jsme byli s Mikim, že je na stole legislativa císaře na vyžádání. Prý je lepší císař, než když se žena bojí porodu a pak špatně spolupracuje, nebo je ve stresu v těhu i u porodu.
No já se bojim obojího. I císaře, protože je to velká operace a hlavně to taky bolí 😅 . Ale mám kámošku a ta měla plánovaný cisařský řez a taky si to nemohla vynachválit. Bez bolestí, v den kdy chtěla a byla na to psychicky připravená. A hlavně to nejdůležitější. Neohrozili dítě. A říkáš bolelo jo 😖 ? Sakryš kruciš, kdybych aspoň mohla nějaké to vínko na kuráž 😉.
Kačí snad jo. Chce to čas. Ono teď mi to ještě připomene každé sednutí, WC, sprcha.... Až se to úplně zahojí, tak to půjde líp. Sice nevim co budu dělat s hemerojdama, těch se asi jen tak nezbavim 😠. Ale bude dobře. Teď mívám ještě takové ty noční můry. Lehnu si a promítá se mi to, jak film a nejde usnout ikdyž jsem totálně KO a občas i ve dne mě najednou vezme šílenej strach, jak to mohlo dopadnout. Z toho dostanu strach o malého a nemůžu se toho zbavit. Prostě šestinedělí, jak vyšitý 😉.
Hanulko to budeš mít o prckách krásný přehled. Jak vydíš ze sedačky přímo na postýlky. Pěkný 😵
Kdepak se nám toulá sluníčko 🙂 ?

sisa32
9. bře 2009

Ahoj holky, tak sem se konečně dostala k pc. manža tady seděl od odpoledne. 😝

Hanulko, krásný. 🙂 Tam se bude mimískům líbit.

zdravím Culinko. Jak se máš?

KATUŠKO, NA ZÍTRA DRŽÍM PALCE A NEBOJ, BUDE PEŘINKA, ŽE BUDE DR. ČUMĚT. 😀 🙂

Myky, už nemysli na to, jak to mohlo dopadnout. Všechno je ok, tak si užívej.

Dagi, jak jde hračkárna?

dagina
9. bře 2009

myky, o hemeráčích mi ani nemluv, po porodu se mi sakra zhoršili 😖 , navíc mi stále nefunguje svěrač konečníku, takže si jako zdravotník dovedeš představit co mi to dělá za paseku 😖 . A to cvičím pánevní dno co se dá. Vidím to na operaci, ale až někdy po druhém dítku... . Ale co, za tu naši treperendu to stálo 😵 .

Culíčku, kdepak jsi se toulala???? Jakpak na tom jsi???? Myslím že jsi jednou psala že po novém roce bude další IVf..., bylo??? Tyjo, ty máš 14ti letou slečnu 😕 😕 . 🙂

Hanulko, ty dvě postýlky jsou boží..., už se nemůžu dočkat až napíšeš, jaké to je se starat o dvojčátka 😉 .

culinka2
10. bře 2009

dobre ranko vsetkym! 🙂
daginko, ja som tu s VAmi stale...ale nejako nestiham, mam teraz dost prace....ja som na tom asi tak, ze mam za sebou hematologicke vysetrenie, cakam vysledky a este ma caka endokrinologicke vysetrenie..dalsi pokus asi az po lete, teraz musim zarobit peniazky, aby som mohla zase v zime oddychovat... 🙂
ano, moja Kristinka je uz 14 rocna kocka.....ten cas ale leti....to je moja kočka z prveho manzelstva....a teraz by som uz rada konecne aj to druhe mimco, tak verim, ze sa nam to uz podari!!!!
Inak, dnes som mala mat termin porodu..... ☹

Ale musim povedat, ze som uz pozitivne naladena a stale verim, ze sa nam to podari!!!!!! 🙂
Tak VAm prajem krasny den!!!!!

masle
10. bře 2009

Ahojky 🙂
včera jsem byla u ségry aby jsme už vypadli z baráku už je to na hlavu. Dneska jde Veru na KO tak snad už je dobrá. Rozhodně tak vypadá.
No kdyby jste holky viděli mojí sestru jak je vyzáblá, tak jste rády za nějaké to kg navrch.. 😒 Ta má snad 30kg. 😒

kčí - Tobík má čupr vohoz na jaro, čepička mu moc sluší 🙂

hanul - pokojíčka pěkný! To se budou dětičky mít 🙂

myky - to kdyby to šlo, tak bych taky chtěla císaře než se svíjet celej den v bolestech. Tak snad to schválej 🙂 Tobě by ho museli udělat na 100% 😉

dagina
10. bře 2009

Ahojky, malá chvíli hajá po jídle, ale to bude zase pětiminutovka 🙂 .
Sisa, jj, hračkárna jde dobře, dokonce líp než jsme čekali, ale vždycky to může být lepší 😉 . Jen máme trochu problém se zaměstnankyní (moje bývalá kolegyně), je to hrozná bordelářka a navíc neskutečně drzá. No škoda že tam nemůžu být já 🙂 . Tobě teda Anetka blinká jak Alík 😖 . Hele, jak snáší tu brokolici a květák??? Myslím skrz prdy....

Culi, no jo, já tady už také nejsem každý den 😵. TAkže na léto jste si to naplánovali..., to budou embrouši krásně vyhřátí 😵.

Když je dobrý mudr. tak se s ním dá císař také domluvit, ta moje známá také neměla důvod...., ale ta jizva musí bolet jak čert... 😖,

Jdu juknout Káče do alba, jaký má Tobík ohoz 😵 . My naši malou moc moderně neoblékáme 😒 , je hodně dupačková, ale také něco hezkého musíme pořídit....

dagina
10. bře 2009

Kačí, ty bryndáky s názvem dnů jsou nádherný, ty by se nám hodily, ale spíš s názvem - ráno - odpoledne - večer 🙂 . Nový jarní ohoz nádherný 🙂 .
Tak zatím pa

kacatko03
10. bře 2009

dagi: a máte i webovky? že bysme vám udělali malej kšeftík 😀 jinak s těma bryndákama? máme tak 4x na dopoledne 😀 😀

masle: tak at KO dopadne dobře...Filip jde ve čt tak snad už vpondělí pošupajdí do školky. 🙂

chiwule
10. bře 2009

ahoj holky, jdu se na vás na skok podívat a poreferovat o KO u mudry. Nakonec jsme hexa nedávali, počkáme do pondělí, kvůli těm teplotám, tak jsem ráda že si Anetka trochu oddechne. Dneska si zas rvala do pusy celou ruku, chuděra, musí jí to dost bolet. Namazala jsem jí to gelíkem, vypadá to, že pomohlo.
Nám mudra pořád nutí, abysme dávali příkrmy, přitom dobře ví, že jsem alergik a tak bysme měli dávat až v půl roce jako u plně kojených. Nechám si napsat zprávu od své alergoložky, když mě nebere. Začala mě strašit, že malá nebude mít dostatek vitamínů když bude pít jen to mlíko 😒 což je blbost. Navíc Áňa blokuje veškeré snahy o nové chutě, po 14dnech přemlouvání se mi podařilo naučit jí večer na rýžovou kaši rozmýchanou do tekuta s HA mlíkem, spí pak 6hodin v kuse než předtím se budila už po 3-4.

Jinak jak tu píšete, že byste raději šly na císaře, tak já musím za sebe říct, že kdybych si mohla vybrat, nikdy bych na císaře dobrovolně nešla. Je to šílený, nesnáším to rozkuchnutý břicho, jizva přes celý podbřišek, celé to je takové na omak jako cizí, pořád mě to hodně bolí a ještě asi dlouho bolet bude. Nemůžu kvůli tomu nosit spoustu věcí co bych jinak oblíkla, protože už za pár hodin je to nesnesitelný. Všechno musím mít až nahoru nad břicho. A když jsem byla po operaci na JIPce bylo to taky děsný. Se zavedenou cévkou naprosto neschopná pohybu, nemohoucí, bez Anetky, kterou jsem viděla v principu až druhý den, kterou mezitím krmili mlíkem jiný maminky, nemohla jsem jí přivinout, nemohla jsem jí mít u sebe... hnusný. Těm co tvrdí, že rodit císařem je lehčí než normální porod říkám, že bych raději měla několik hodin bolestí než rozkuchaný tělo s následkama na celej život. Se modlím, abych druhý dítě rodila normálně.

sisa32
10. bře 2009

Ahoj holky, tak mám za sebou obrovskou horu prádla. Hurááááá. 🙂 Já to žehlení nesnáším.

kačí, taky jsem se chtěla zeptat Dačgči, jestli mají webovky, ale jsi mě předběhla. 😀

Chiw, úplně souhlasím s tebou s tím císařem. Mě s ním strašili asi týden před porodem kvůli HPV a já se skoro rozbrečela, že nechci. Nakonec jsem se domluvila s dr., že nebude a jsem ráda. Naplánovat si císaře jenom kvůli bolesti nikdy. Souhlasím jen s tím, že když jsou nějaká rizika o kterých se ví předem, tak proč ne. Nebo když se nějak zvrhne normální porod, tak proč maminu trápit.

hanulka3112
10. bře 2009

No tak pokojíčky budou mít malí fakt hezké, hlavně je super, že je to dvojpokojík a do budoucna se dá jen přezdít 😉 🙂 a můžu u nich relaxovat na gauči 😀 už ty gauče tam jsou dlouho, ale nikdy jsme tam neseděli u TV není zapojená, máme kabelovku na 2TV takže na tuhle už by nevyšlo, ale je tam DVD tak pak malým budu pouštět pohádky 😵 jo a taky hlavně, že máme doma 2 playstationy a nikdo na nich nehraje, tak už aby malí vyrostli a někdo je využil 😀

chiwule
10. bře 2009

siso, přijď prosím k nám 🙂 mám tu nevyžehlené 4 pračky 😝 přednostně žehlím jen věci pro Anetku, protože ta roste tak rychle, že než bych se k tomu normálně dostala tak už jí to nebude 😀

jinak obecně jsem ráda, že císařský řez jako takový existuje, bez něj bych už byla mrtvá a Anetka taky, ale nechat si ho dělat jen na přání mi fakt přijde uhozený 😖

jdu nás sbalit a vyrazíme ven s kočárem na procházku a nakoupit pár nejnutnější věcí - do drogérie a lékárny a tak. Tak se zatím mějte, páček 😎

hanulka3112
10. bře 2009

Jé Chiv ještě, že jsi mi to připoměla asi před hoďkou mi doprala pračka a já to ještě nevyndala 😀

kacatko03
10. bře 2009

Tak já nemůžu spudit ohledně přirozenýho porodu a císaři, jelikož jsme obadva měla akutní..u druhého jsme to zkoušeli normál, ale zlobila při porodu jizva a dr se bál o prasknutí. ale je fakž že to čekání na JIP než přinesou drobečky je dlouhé, a pak to hojení je na roky.

hanul: tak to se majji prcci na co těšit, hlavně malej až bude drtit tatku na playstationu 😀 to vidim u nás to jsou boje 😝 😀

katuska23
10. bře 2009

ahoj holky,tak mám docela dobré zprávy,sliznice sice jen 7,5,ale do páteční kontroly prý povyroste a pak v pondělí jdeme pro mimi 😅

slunickooo
10. bře 2009

fak tna hlavu tu píšu sáho dlouhý příspěvek a je fuč ☹

katusko - držím moc palečky určitě ketík vyjde a dočkáš se miminka.... určitě 😉

kači - jéééé malej je fakt fešák.. moc vám to všem sluš

Dagi - krize je snad fuč, bylo to jen chvilkový... snad to ještě ty 2 měsíce zmákem a pak přijdou na řadu kašičky

😀 😀

Jo dávala jsem manžovi k svátku dělat polštářek s fotkama holek tak jsem si myslela že bych dala i bryndáček malý s její fotkou - ale dá se prát jen na 30 st. to by se asi ty megasrkvny co nás čekají jen těžko vypraly co??? Takže jsem to zavrhla

Hanulko - krásný to máte, moc krásný,,, nechceš vyfotit i baráček zv enčí.... to máte nový? nebo přestavovaný??? A nějakou zahrádku máte taky????

Taky hlásím, že se mi áha zastavila 😠 😠 už nejde ani deko dolů.... ach jo, to jsem chtěla ještě tak 5 kilo sundat 😠 😠 no jo , co naděláme...

masle
10. bře 2009

Ahojky,
tak Veru je dobrá, v po může do školky. To jsem zvědavá jak dlouho vydrží 😅 Nasadila jsem jí ten Praventan, tak snad to aspoň trochu pomůže 🙂
Byla tam v čekárně paní s dvojčatama 😕Tak 7měsíčníma a ta měla teda frčák lezli jí všude možně a to tam měla s sebou babičku...si myslím, že myšlenka na 3. dítko mě přejde, až Ráďa začne lézt a cupitat.. 😀

katus - tak skvělý tak šup šup ať už se tam mimi pěkně zavrtá a nepustí se! Držím palečky! 🙂 😉

S tím císařem - ten můj druhej porod nebyl zrovna hifi. Vůbec jsem se neotvírala a pomáhali mi všemožně rukou což ukrutně bolelo.. 😖 A pak už jsem si říkala ať už mě kuchnou, jinak to nevydržím...ale jelikož mi císaře nikdy nedělali, tak mám o tom možná zkreslenou představu.. 😵

masle
10. bře 2009

kačí - Tobík už má taky pěkný tváře jak Ráďa viď 😀

slunickooo
10. bře 2009

Mašle - teda Radečka je fakt kus - koik už má??? 😉

kacatko03
10. bře 2009

masle: to jo kluci už mají pěkný tváře 😀 . jedeme na návštěvu...tak páááčko zítra 😉

kacatko03
10. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

jedem se ukázat v novém ohozu 😀

masle
10. bře 2009

sluní - no je trošku větší 😀 má 6190g a 63cm. 😕 😕

slunickooo
10. bře 2009

ží jo- to naše měla 15 týdnech 🙂

masle
10. bře 2009

ale Žanetka je taky pěkňoučká 🙂 Aspoň takle na fotkách vypadá 🙂 Ty faldíky a tvářičky jak slabikáře 😵 No je to hrozný jak rychle ty mimča rostou, když si vemu že mu za chvíli bude půl roku 😨 😕

slunickooo
10. bře 2009

jj to ona má tváře a kejtičky pořádný 😀 😀 ,

přesně tak jak rostou já koukala do deníčku a Niki měla už na 19 týdnech první zub a hned na 20 týdnech další 😀 😀 tak uvidíme kdy bude mít tahle... ruku z pusy skoro nevyndá - tak jestli už je tam loví 😀 😀

dagina
10. bře 2009

Kači, Sisa, to jste dobrý s těma webovkama 😀 , vždyť jsme chudí podnikatelé 😀 . Ale nápad to není špatný, navrhnu to manžovi 😅 .

Vy máte teda macky 🙂 , se nedivím že Mašle měla ruplý záda 🙂 .

Chiw 😀 , jo 4 nevyžehlené pračky jsem také dlouho měla, ale včera skoro do půl noci žehlil manža 😅 , a jak mu to šlo panečku 🙂 .

Mašle, ty jsi neměla epidural??? Tak to měla asi Božka, která tady mimochodem dloooouho nebyla 😕 .
Jinak oba porody asi stojí za pendrek, ale skrz zdraví dítěte je císař bezpečnější ...

Kdepak je Myky, asi kojí a kojí 😵 ....

masle
10. bře 2009

Dagi - epi jsem měla abych si odpočinula. Fungoval asi hoďku. Ale aspoň něco... 😵

dagina
10. bře 2009

A je to s epi dobrý????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru