Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

hanulka3112
18. bře 2009

To snad ani není pravda jak to letí, připadá mi, že jsi rodila včera a už má malá půl roku 😲 😵

sisa32
18. bře 2009

Hanulko díky. 🙂 ty zlatý šatičky dostala Adélka od kámošky k Vánocům. měla je prvně, chtěla jsem je zkusit aspoň jednou, než z nich vyroste. Myslela jsem, že by v nich šla na vítání občánků, ale zatím je u nás v nedohlednu. 😒

Taky mám pocit, že to utíká strašně rychle, pořád mám vzpomínky z porodky jako živé.

hanulka3112
18. bře 2009

Já teda ani nevím, kdy se chodí na vítání občanků, já myslela, že ještě jak jsou mimi v peřince, aspoň co mám doma fotky já 😅

sisa32
18. bře 2009

No unás je to tak max. jednou za rok. V tý naší prdeli je málo dětí. 😎

sisa32
18. bře 2009

Dneska se vtírla naše Bárbína, že má pro malou dárek k půli roku. Tak přijela a přivezla jí pozooooooooooooooor, tam ta da dááááááááááááá............................Punčocháče i s cenovkou. 😀

dagina
18. bře 2009

Páááááni, Sis, tak ty zlatý šatky a botky nemají chybu, fakt nádherné, je to kočka 🙂 . Ten dárek od barbiny dobrý 😀 😀 . Jinak moje tchyně dává zase dárky s cenovkou k vánocům 😀 😀 .

Hanulko, no právě záleží kolik je u vás narozených dětí, vítání může být třeba každý měsíc 😅 . Ale u nás to dělají v jeden den vícekrát (známá jde o hodinu dřív než my) asi za čtvrt roku. Tady se rodí jak na běžícím páse.

Ani holky nemluvte jak to strašně letí, fakt strašný 😖 .

Kdepak je Sluníčko s princeznou...

sisa32
19. bře 2009

Ahoj holky, tady je teda hnusně, padá mokrej sníh. Fuuuuuuuj. Já chci jaro. 😠

chiwule
19. bře 2009

siso, ta naše mudrtchýně je snad duplikát té tvojí 😀 co vozí pro malou má VŠECHNO cenovky! příkrmy, vatový tyčinky, plišáci, BEBA, kartáč na čištění lahví 😒 😉
jinak tady je taky hnusně 😒 vytvrvale a hustě padá mokrej sníh ☹ a to musíme odpoledne do města do lékárny a já si vyzvednout žádanku na vyšetření s těma ledvinama. Už abych to měla za sebou a dali mi nějaký léky na to otýkání, včera jsem myslela, že chcípnu jak jsem měla oteklý nohy. Už miz as přestávají být moje boty, nevejdu se do nich ☹

chiwule
19. bře 2009

jinak my na vítání ještě nebyli a kámoška co bydlí o kousek dál na kopci už jo. TAk teda nevím, jak to vybírají...

sisa32
19. bře 2009

Chiw, moje tchýně je sekretárka. 😀

TAky dnes musíme ven, vyzvednout klučíka ze školy.

Z čeho ti otýkají nohy ? Je to nepříjemný co ? Mě to stačilo v těhu. Koupila jsem si boty a teď v nich plavu. 😀

katuska23
19. bře 2009

ahoj holky 😵

sisa32
19. bře 2009

Ahoj Katuško, tak co první pocity? 😉

kacatko03
19. bře 2009

Ahoj holky,

Sis krásná oslavenkyně...je to neuvěřitelný že už má půl roku

chiw: prosímtě co jsou ty tyčinky jak si tu doporučovala?? já našla že čistí ustní dutinu...to je ono?

sisa32
19. bře 2009

Holky, já napsala příspěvek a on tu není. 😲 😝

Kačí, díky. 🙂

katuska23
19. bře 2009

sis zvláštní a jsem naprosto v klidu což nechápu když jsem vždycky vyšilovala 😀 čekala jsem že budu ležet s nohama nahoře a ono ne🙂

slunickooo
19. bře 2009

Zdravím - jen v rychlosti, malá na chvilku usnula

tak vččera nauššnice- Dagi - nastěělovali jsme je.... vybrala jsem bílý, jinak jsou z chirurg. oceli, 3 týdny je budem mít, pak můůžžem vyměěnit za našše.. nejdřřív ji mudr. změěřřil takovým přřístrojem na ouššku aby nenapíchl ty akupun. body, pak si ji vzala na klín sestřřiččka , já ččekala vedle... a bylo to fakt za chvilinku - malá breččela tak jsem si dala hned v ččekárněě najíst a bylo líp... pak teda v koččáru chvilku řřvala jak tur 😀 😀 aleto bylo protožže nemohla zabrat... no a pak usnula a ješštěě jsme zalítli po nákupech.. . a nijak ji nauššniččky nevadí, ani asi neví žže je má... foteččku musím nejdřřív něějakou vyfotit.. pak dodám..

Siso - malá je ffakt princezniččka... my máme na léto tak užž asi 4 ššatiččky 😀 😀 , riflový a jedny plátěěný, to nemůůžže v žživotěě unosit 😀

Chiw - tak hlavněě se dej brzo do pořřádku, ty otoky asi nejsou moc dobrý...

JO a u nás žžádný vítání není, miminku obec nedá ani žžádný dárečček přři narození - prostěě NIC 😠 😠 😠

slunickooo
19. bře 2009

Jo Katusko - DRŽŽÍM MOOOOOC PALEČČKY 🙂 🙂

chiwule
19. bře 2009

kaci, jj, čistí ústní dutinu, Pagavit se to jmenuje. Dá se to koupit po netu nebo co vím v Praze je mají v prodejně zdravotnických potřeb kousek od Masarykova nádraží.

ty otoky mám proto, že mi nefungují správně ledviny - důsledkem je vysoký krevní tlak, nadlimitní hodnoty cholesterolu v krvi, vysoké hodnoty bílkovin v moči a ty otoky. těžko říct, díky čemu se to stalo, já osobně to tipuju na hormonální záhul při stimulaci na IVF - měla jsem náběh na hyperstimulák. Ale nejsem doktor, tak nevím 🙂 Jmenujete se to nefrotický syndrom http://www.nadaceledviny.cz/informacni-brozurky... .

sisa32
19. bře 2009

Katuško, tak to je dobře. nějaký nervy nejsou pro mimi dobrý.

Sluní, to je malá statečná. 🙂

kacatko03
19. bře 2009

ted mi dorazila pro tobíka čepička co nám pletla jedna paní

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sisa32
19. bře 2009

Jé Kačí, to je Tobík fešák. Hezky mu sedí a sluší. 🙂 🙂 🙂

hanulka3112
19. bře 2009

Ahojky Holky, tak dnes poradna O.K test na cukr dopadl dobře 😉 🙂 jo ptala jsem se Dr. jak to vidí semnou, jak budu rodit a prý jsou malí v krásné poloze a že prý normálně 😲 ještě mi to vysvětloval, jako by to šlo raz dva a s úsměvem na tváří, samozřejmě říkal, že se můžou různě přetočit a může být císař, že do porodu není nic jisté, no ale stejně mám z toho strach ☹ stačilo mi story o porodu od Myky 😲 a to rodila jedno.

Sluníí malá je fakt kočka, ty naušničky ji sluší 😵

kacatko03
19. bře 2009

hanul neboj, švagromá má taky dvojčata a porodila šup šup. neděs se, hlavně si nepřipouštěj cití porody... 😉

hanulka3112
19. bře 2009

Kači, díky trochu jsi mě uklidnila, sice je to ještě daleko, ale už teď nad tím musím pořád přemýšlet 😅

kacatko03
19. bře 2009

hanul to je jasný kor když jeto první porod a rovnou dvě děti 😉

j.cien
19. bře 2009

Ahoj holky.jen nakukuji a vidim,ze v tematu IVF 3 jsou uz same maminky ,coz je uzasne a moc vsem gratuluji!
Prosim o radu,stimulovala nektera z vas tim levnym Fostimonem?Dr.me tlaci do Puregonu,ale jsme ted trochu finanncne mimo a mam pred prvnim IVF a vaham,jestli ten Fostimon ma cenu vubec zkouset...
Diky za odpoved! 🙂

masle
19. bře 2009

Ahojky 🙂
tak dnes jsem měla cestovní den 😝 Zubař, kyčle a pak Ikea. Jem mrtvolka 😝 A Ráďa taky. Jdu dočíst.. 😉 🙂

sisa32
19. bře 2009

Ahoj, tohle jsem okopčila na MMB:

Rada, jak na pupeční kýlu u malých miminek

Koupit knoflík velký asi jako ta kýla, hladký, bez dírek. Očištěným knoflíkem jakoby zatlačit kýlu do bříška a přelepit do kříže protialergickou náplastí. Normálně s tím prcka koupat a náplast vyměnit, až se začne odlepovat a novou nalepit o kousek vedle než předchozí, aby se nepodráždila kůžička. Nosili jsme knoflíček, až se nám kýla úplně ztratila a měli jsme pokoj.
Tohle nám poradil přímo náš dětský lékař a i když se mi to zpočátku moc nepozdávalo, tak to fakt funguje a já to doporučuji!

masle
19. bře 2009

sis - tak byla oslavička 🙂 Áďa je princeznička zlatošatka krásná 🙂 😉 Tak říkáš knoflík jo? 😕 😅 Tak to zkusím, ale Ráďa už ho má docela zalezlej 🙂

Kačí - téééda Tobík je ale fešák 😀 Je moc pěkná ta čepka 🙂 Veru vrtali zub. Chudinka ☹ Ráďa má kyčle dobrý, tak už tam nemusíme 🙂

Sluní - Žanetka je krasevice 🙂 Takový stejný náušničky má naše Veru, jen tam má ještě bílej kamínek 🙂 Má je od narození do dneška a pořád jí jsou krásně 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru