Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

chiwule
22. bře 2009

myky, vždycky jsem používala normálně vodu z vodovodu a převařila jí. Přijde mi to zbytečný kupovat kojeneckou, když je pražská voda velice přísně kontrolovaná. Asi bych kupovala kojeneckou kdybysme bydleli někde, kde bysme měli svou studnu, tak to bych si netroufla, ale takhle úplně v pohodě. Anetka nikdy neměla střevní problémy, takže jí to asi nijak neškodí. No a vařím to v rychlovarné. Nijak pak nepřikrývám když to stydne, přijde mi, že by se to pak zapařovalo... tenhle postup jsem vyčetla na umělý výživě tak to tak dělám...

chiwule
22. bře 2009

jinak my jsme samy doma, taťku máme na veletrhu na stánku, chudák dopoledne tam neměl moc lidí, každej je doma u oběda ☹ tak jsme zatím taky uvařili oběd - večeři a teď půjdeme trochu poklidit ten náš chlívek 🙂 tak zatím páček! a dobrou chuť!

sisa32
22. bře 2009

Ahoj, hezkou neděli. 🙂

Kyky, já mám tu digi mikrovlnku, takže to ohřeju přrsně, už mám vychytaný, na kolik to dát. S těma škodlivinama nevím, dělala jsem to tak i u syna a nic se mu nestalo. Jinak převařuju vodu ve skleněný konvici na sporáku, pak to naliju hned do lahviček a zavřu, krásně se vytvoří podtlak a mám připraveno. používala jsem kojeneckou vodu, i když u nás je dobrá. teď vařím z Aquily.

Tak jdeme obědvat, pá. 🙂

slunickooo
22. bře 2009

Ahojík zdravím vespolek

Dag - naušničky ji určitě nijak netlačí, zkoušela jsem s nima i pootočit a taky uplně v pohodě 😉 😉 a co že doma chodíš polonahá?? To máte takový vedrO?? 😀 😀

Jinak jsem skoukla vaše nový fotečky - všechny - a bože ty miminka tak rostou 😉 😉 - všem t o moc moc sluší.... a Masle má jednu z posl. foteček s kočátkem venku - moc vám to sluší...

JInak já při dcerce dá v ala ta ky normoš lahvičku do mikrovlny a v poho.... tak t ed se na to chystám taky tak...

A nějak už zase nevím co jsem chtěla všechno ptát - ach jo, ta hlava děravá.. 😠

myky
22. bře 2009

Sis tak dobrou chuť, já mrkám na drát, že Mikulášek usnul 😀 . Tak tu svištim jak drak a rychle taky něco slupnu a pak to žehlení, ble 😝 . Ta digi mikroška je dobrá. Já počítám dle vteřinovky na kuchyňských hodinách, ale je zajímavý, že to mám pokaždý jinak ohřátý. Asi šuntová mikrovlnka 😅 . nebo špatně počítám 😅, což je pravděpodobnější.
Sluní taky mám hlavu děravou 😀 . Nejlepší je když dočítám po delší době a pak si nepamatuju, co jsem komu chtěla napsat. To si řikám, že to jak každý tvrdí, že na mateřský se blbne na mě přišlo nějak brzy 😉 😀 . A to mě takové řeči vždy uráželi 😅:
Chiw my kupujeme kojo vodu. Jsem se bála z vodovodu. Přece jenom v těch stoletých trubkách nevim co je. A vařim na sporáku 5-10 minut. Já jsem pošahaná z práce. Nejradši bych všechno desinfikovala.

kacatko03
22. bře 2009

Ahoj holky, tak jak bylo o víkendu, včera bylo krásně, fíla odjel ke kamarádovi ze školky do dneška a my vyrazili do bauhausu koupit pískoviště na zahradu a ke tchánovcům...bylo krásně prochajda....dneska je mi divně, bolí v krku a je zima...se picnu...

přidala jsem novíé foto https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

a po vzoru masle koupili také jarní bundu 😀

sisa32
22. bře 2009

Ahoj Kačí, hezký fotečky, malej je roztomiloučkej. tu bundičku máš z H a M ? Mě se líbí ta holčičí, viděla jsem jí na MMB, můžu se zeptat, kolik stála ? Jestli do ní mám jít taky.

sisa32
22. bře 2009

Sluni, krásnej zajda. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hanulka3112
22. bře 2009

Ahojky holky, tak co jaký byl víkend, my byli dnes u přítelovy babi, budouci prabábi, takže jsme si udělali hezký výlet, dopoledne krásně svítilo sluníčko 😵

dagina
22. bře 2009

Ahojky, Kačátko, Tobík je úplný dospělák v tom ohozu 😵 , nádhera 🙂 .

Chiw, to máš recht s tou tchyní, by si opravdu mohly podat ruce, děs a hrůza, ještě že ji máš tak daleko.

Sluni 😀 , no vedro nemáme, ale připadá mi jako ztráta času se pořád oblíkat 😀 😀 . To jsem ráda že ty náušničky nedělají zle u kojení, to by mě tak ještě scházelo .

Tyjo Myky zase 4 dny nic, jo?! Ale pak to asi stojí za to, viď 🙂 . TAky máme z každého kakání radost, ikdyž je u nás na denním pořádku a Lůca to má vždycky až na zádech, to jsou hrozný střelby.

Hm, musím také konečně stáhnout fotky a něco nového nahodit, máme jich požehnaně. 🙂

hanulka3112
22. bře 2009

Sluni, skokla jsem to druhé video a malá je fakt úžasná 😵 už se nemůžu dočkat těch mých drobečků 😵

kacatko03
22. bře 2009

Sis: ano z H&M a stála 299 bez čepičky.

dagi...je to sranda ty věci na mimča... 😀

masle
22. bře 2009

Ahojík 🙂
tak dneska mám trochu frčák. Včera by krásně, tak y jsme byli venku kočárkovat a na objídku 🙂 Dneska jsem byla u tchánovců bo manža byl v práci. Tak se tam nad malým rozplívali.. 😀

kačí - tak Tobík dostal takyl jarní bundičku 😀 Moooc mu sluší! Tak hlavně aby už to jaro přišlo!! 😠 Tu jsem myslím viděla v HM že? V tý košili je prďáckej 😀 Ještě mini kravatu a může jít makat 😀 😀 Já nakupovala u nás v Dětským doupěti. Měli slevy 😀 ...Jinak Ráďa má pořád to chrčení. Ale přitom nic neodsaju. Zase to má nějaký horší ☹ Počítala jsem to a už to má 2 měsíce. Asi s ním zajdu na ORL. Abych měla klid.

myky - my taky kupujem kojo vodu 🙂 a jinak ohřívám v mikrovlnce ale tan ohřejvák si chci taky koupit. Na dovču a tak...A jak to teda máš? Přikrmuješ?

sluní - dík za pochvalu 😀 Koukám že máte doma živýho zajíčka! 😀 😀

masle
22. bře 2009

jo sis - krááásná čepička! Jsi šikulka! 🙂

a kačí - jak je tobě? Nejsi marod? ☹

masle
22. bře 2009

jejda rozplývali a ne rozplívali 😀 😅

myky
22. bře 2009

Masle jj, přikrmuju. Nakojim někdy 100, někdy 60, ale taky 20ku. Tak dokrmim do 120 Nutrilonem a je to. Dokud bude aspoň trocha mlíčka, tak mu ho dám a až nebude nic, tak bude jen lahev. Každé krmení máme tak na hoďku. Ale je fakt, že už se tak nestresuju. A lahvičky mám Avent se savičkama NUK 😀 . Je to super! Hele a máš nějaký ten ohřívač vybraný? Já nikde nevidim, jak dlouho trvá ten ohřev a tady u toho to píšou.
Dagi, když už kaká, je to nášup 😀 . Ale nemá stolici tuhou a tak je to prý ok. I bříško má měké, tak neplašim. V porodce kadil každé přebalování. Já myslim, že ho cpali gliukózou a ještě já měla to projímadlo. Možná teď musí ustát ten přechod. Já mám taky zácpu jak hrom od přerušení projímadla. Doufám, že se to postupem času srovná a zase bude kakat každý den. Mi ho je líto.
A musim se pochlubit. Myslim, že dneska na mě hodil Mikulášk první cílený úsměv 😵 😀 .

sisa32
22. bře 2009

Ahoj, tak už zase čučím tady. A slyším prcka jak se kroutí v postýlce, tak to asi bude za chvíli řev.

Holky, včera jsem potkala bývalou sousedku, má mimčo 4.5 měsíce. No a vyprávěla mi, jak jí malej jí pribiňáky a jak sedí 10 min. na nočníku a celou cestu v kočárku atd. jsem z toho byla celkem vyvalená. Když si představím Adélku, jak sedí chudinka 10 min. na nočníku. 😒

chiwule
22. bře 2009

sisa, to je děsný! to snad ani není v dnešní civilizovaný době možný že někdo může být tak mimo 😖 chudák dítě 😠 v takových případech si vzpomenu na kamarádky který nemůžou mít děti a pochybuju, že by se chovaly takhle... a pak jsou takový, který si jich "nasází" nepočítaně ...

masle
23. bře 2009

Ahojky 🙂

myky - mám vyhlídlej jeden co maj tady u nás v krámu v ESU. Ale ješě jsem ho nezkoumala. Jen vím, že ho tam maj.. 🙂 Tok to se teď bude řehnit už pořád 😀 Takže ty po kojení vždy převažuješ? 🙂

Včera mi volala známá,že u nich vyprodávaj obchod s dětským zbožím, tak dneska vyrážím to tam prohrabat 😀 Tak jsem zvědavá jestli něco ulovim 😀 🙂

sisa32
23. bře 2009

Dobré ránko. 🙂

Jo Ciw, to je přesně ono. Přišla do jináče, ani nevěděla jak. To by mě zajímalo, kdo jí radí tuhle výchovu, asi tchýně. 😠 😀

Masle, to budou děti oblečený až do konce roku. Já se na to chystám asi příští týden. Řekla jsem manžovi, že prostě musíme jet na nákupy do Prahy, protože chudáci děti nemají co na sebe. Já samozřejmě nic nebudu chtít. 😀 😀 😀
Taky chci ještě do Hornbachu a do Ikei, na tu je manža alergickej, tak jsem mu vysvětlila, jaký tam mají zázemí pro prcky, tak kde jinde by jsme krmili. 🙂

masle
23. bře 2009

😀 😀 sisa můj manža je taky alergickej na Ikeu. Dostanu ho tam jen když se jde koupit něco objemnějšího co já nepoberu 😀 JInak tam raději jezdim sama pěkně v klídku. Dám si jídlo, všechno prolezu a tak.... 😀

sisa32
23. bře 2009

Já kdybych mohla, tak tam lezu celej den. Nejhorší je, že jak maj takový dobrý ceny, tak pořád něco přibírám a pak u pokladny jen valím oči a tahám kartu, protože šrajtofle mi nestačí. 😎

sisa32
23. bře 2009

Jo a za chvíli jdem na 2-hou dávku Prevenaru. 😝

chiwule
23. bře 2009

ahoj holky, jakpak se dneska vede? S Anetkou je každej den něco novýho - tentokrát je to že chce spát na boku, nechce už ležet na zádech, sama se přetáčí na tu stranu, kde zrovna chce spát 🙂
jo a včera jsem byla zrovna v Ikee koupit vnitřní mantinel do postýlky, protože jak Áňa cestuje po postýlce tak si vždycky někde mezi šprušličkama zasekla ruku nebo nohu a už jí neuměla vyndat ven, to bylo řevu... A včera to bylo šílený, lidu jak naseto, bylo plný i to dolní venkovní parkoviště a světě div se, na místech pro maminky bylo taky obsazeno 😠 si vždycky říkám, jestli to doopravdy jsou maminky s kočárkama, zvlášť když třeba ono auto má na sobě napsáno taxi 😠 😒

hanulka3112
23. bře 2009

Ahojky Holky, vidím, že Ikea je taky váš oblíbený obchod, já bych tam byla třeba celý den 😀 ale můj to moc nemusí, ale ještě je tolerantní, to sestřenka, když tam jede se svojim, tak jede jak o závod nebo by ji tam nechal 😀

kacatko03
23. bře 2009

Ahoj holky, tak koukám že masle má nakupovací den 😀

já ted rozmražuju mrazák...samo jsme to nechali po sezoně kdy venku už nemrzne...klasika.

masle: marod zatím nejsem, ale v krku pořád bolí a jakoby se mi dělal v krku knedlík ale cpu se paralenem tak snad se to nerozjede.

zítra máme kyčle tak to bude snad bez problému.

jinak všechny zdravím a jdu zase strčit hlavu do mrazáku pa

slunickooo
23. bře 2009

zdravím

t ak se přidávám že jsem taky velk¨ý fanda Ikey, s manžou to tam jakžtakž jde - mohlo by být hůř 😀

Ani nevím jestli jsem psala - Kyčle m áme OK, ted nás čeká zač. dubna druhá Hexa... já ve středu musím na kožní - už to nemůžu dál vydržet - mám ekzém na rukách jak svi.. - a jelikož se nemažu -nebo jen občas a malinko kvůli kojení - tak už to mám t ak moc že to odpavdu nemůžu vydržet - snad mi něco slabého napíšou a mě se zase uleví... jen se modlím aby to nezdědila i malá, Niki je zatím v poho .. tak ještě tahle...

Kači - mražák nezávidím - já se do nich pustila asi před 2 měsící - nevím jestli znáš zlepšovák - foukat na něj fénem - já minule vzala t eplomet - a bylo to fakt raz dva rozmražený 😀 😀

Siso - tak co Adelka??? jak zvládla očkování??? A měli jste po prvím Prevenaru reakce?? A kolik stojí?? Abych věděla na co se máme připravit...

U nás ted mizí prachy neuvěřitelně 😠 😠 Mladý ted platím tábory na léto a manža razí lyžovat s kámošem do ALp, a to mám ještě pořád docela hezký prachy.. .ani n evím přesně kdy už sklouznu na těch 7,700 neb o koli k to je přesně,??? ALe počítám že už to bude b rzo - malý bude zítra 19 týdnů tak možná za 14 dní??? Nevíte některá???

Hanulko - koukala jsem ti na výbavičku - moc krásný to máte pro prcky přichystné

Dagi -jo tak????? Nechce se ti pořád strojit 😀 😀 Tak to jeá se zase radši ustrojit, než chodit doma v podprdě a koukat na ty svoje špeky 😠 😠

hanulka3112
23. bře 2009

Kaci, tak ten mrazák ti taky nezávidím 😖 ještě, že my už máme noufrostku, která se nikdy nemusí rozmrazovat 🙂
Sluni, děkuju za pochvalu, no ještě pár drobností a mimísci můžou přijít na svět 😉 🙂 jak jsem viděla tu tvou malou na videu, tak se už nemůžu dočkat až je budu mít na světě 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru