Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
24. bře 2009

Holky děs co se to v tom státě děje -

http://www.novinky.cz/krimi/164651-mladik-plano...

10 km od nás ☹ ☹ ☹

sisa32
24. bře 2009

Ahoj holky, tak jsme se vrátili z procházky. Chytla nás sněhová bouře, no děs, mám ten sníh všude. ještě, že jsem vzala s sebou pláštěnku na kočár. Malej Jindra byl někde venku s kamarádem a vrátil se jak sněhulák.

myky
24. bře 2009

Ahoj 😀 ,
Kačí tak co ty kyčle? 😀 Já myslela, že už jste byli včera 😅 .
Dagi čokoláda je velkej alergen, tak by se u kojení neměla. Nevim sice, že kvůli zvracení, ale to ví Sis, tak asi i pro to bych jí nejedla. Já jsem na ní závisláč, tak pro mě je to horor 😅.
Mikulášek má dneska zase prdíky a pláče. Chudáček. To je tak hrozný 😢.
Sis, tak jste zmákli další očkování? Já jsem zvědavá, kdy bue Dr poprvé očkovat nás a jak to zvládnem. Mám z toho strach.
Masle tak to asi mislíš Avent ohřívač, že?
http://www.detskyraj.cz/zbozi/453-avent-ohrivac...
Já nakonec asi půjdu do tohoto
http://www.detskyraj.cz/zbozi/3558-canpol-ohriv...
Jo a Dagi váha hnus! Že jsem na ní vůbec lezla. Ani deko dole 😠
Venku je chumelenice, jak blázen. Ani ven se nedá jít. Naštěstí jsme byli dopolko a to svítilo sluníčko. A koupila jsem Avent lahvičky v akci. 4kusy za 410,- v Motercare. Super 😉

myky
24. bře 2009

Sluní s tim klukem je to děs! Mě by takové věci ani ve snu nenapadli 😠 . Tak kam na to chodí!

myky
24. bře 2009

Masle teď jsem ti jukla do albíčka a super nákup jsi udělala. Ten slinták je skvělej 😀 . A meďánci roztomilí 😀 .

kacatko03
24. bře 2009

Ahoj holky,

masle: dnešní KO kyčlí ok...máme 1A, 1A jadýrka zatám nejsou tak kontrola za 6neděl. byly tam 6nedělní miminka jedno leželo vedle tobíka a to teda byl mazec ten rozdíl 😀 Tobouš byl jak obr. Takže modrej andulák už je v kleci? 😀 tak si o víkendu vyrazíš. my jsme byli minulej pátek s tomem na večeři a s jeho rodiči, malého hlídala švagrová i s Fílou a jejíma dvojčatama, a byla jsem jak na trní...uFíli mi to tenkrát tak nepřišlo, ted se asi víc bojím 😅

Dagi: ne neočkovala ho že je prej čas že na to nespěchají, že ve 3m neočkuje až ve 4m.

hanul: u nás taky počasí na palici 😠

dagina
24. bře 2009

Jen na skok, teda Kači, to švanda, Fíla má co dělat aby Tobíka unesl v té vaně 🙂 .
Masle, takový bryndák by se mi hodil pro Lůcu, ten teda je.

Myky, nojo, když manža dostal velkou čokoládu Milka s chutí "Tofeefé", kdo to měl vydržet, padala do mě úplně sama, no a minulý týden ta celá bonboška 😖 .
No s těma prdama tě lituju, je to hrozný, co já jsem se nařvala s Lůcou.., děs.

Máme super novou hračku, malá je z ní úplně vyvalená - žížalu Jůlii která zpívá 😀 , fakt mazec 😵 . No už se musím pustit do těch fotek, trochu album obnovit 🙂 .
Tak dobrou noc. 🙂

dagina
24. bře 2009

Jo, ještě bych měla prosbičku, nemáte osvědčenou nějakou knihu říkanek a písniček??? Jednu jsem si v rychlosti koupila a nic moc, líbilo by se mi něco jak jsou klasické písničky ve Zpívánkách v TV a klasické říkanky, pořád malé omílám jedno a to samé, chtělo by to něco nového 😉 . Nebo popř. něco z internetu. díky za info
Pa

masle
24. bře 2009

myky - no to je on 🙂 Ale ono je to asi všechno na stejný brdo. Tak je to jedno... 🙂

kačí - jéé krásný fotečky 🙂 Fíla je se tváří fakt drsně 😀 a Tobík slintá jak Ráďa..Furt čekam kdy se mu vyklube nějakej zub... 🙂
Tak kyčle jsou ok. Tak gratuluji 🙂 No už jsem se dneska s mámou domluvila, že u ní přespíme 😀 😀 Tak to nebude tak hrozný...Já jak jsem Veru kojila, tak jsem jí nechávala na hlídání až později. A tak my to teď přijde taky horší.. 🙂
Jo a Andulák nakonec není, manža vybraj jinýho. 😀 Hrozně se mu líbil, tak snad se Veru taky bude líbit. 😀 Jo a prej koupil nějakou obr klec že časem kdyžtak přikoupíme kámoše 😀 😀 Se picnu.

masle
24. bře 2009

tady je ten papouch, asi ho brzo smažou...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

chiwule
24. bře 2009

siso, všimla jsem si háčkované čepičky, ta je super! 😉 by ses tím mohla živit! fakt nádherná! podobnou jsem dneska koupila Anetce v H&M, ale je jen bílá, mnohem chudší na zdobení a stála 120Kč. Ta tvoje je mnohem hezčí, nevyrobila bys mi nějakou pro Áňu k půl ročním narozeninkám ? 😉

chiwule
24. bře 2009

dagi, ta naše tchýně nikdy sama nezavolá, musíme jí volat vždycky my, nikdy nenapíše sms ani neodpoví na sms když jí nějakou pošleme... no škoda mluvit, to je jak hrách na stěnu házet 😎
jinak ty říkadla teda taky sháním přijde mi že Anetce povídám pár říkanek do kola, už z toho taky magořím 😅 mamka mi ale slíbila poslat staré knížky po nás, mě a ségrách, můžu sem pak nějaký texty hodit 😵

sisa32
25. bře 2009

Ahoj holky, tak včera jsem měla manžela nakýblovanýho u pc až do 22.30 h. a vy jste zrovna tak kecaly, kecalky. 😀

Kačí super, že jsou dobrý kyčličky. 🙂 Taky bych šla někam na véču, ale nějak to nemůžu manžovi vsugerovat. 😀

Dagi, tak vyzpěvuješ jo ? No já taky, ale nevím, jestli tím Adélce nekazím hudební sluch. 😅 🙂

Masle, krásnej papouch, ten se bude Veru líbit určitě víc než Andulka. To Fisherák ?

Chiw, díky za chválu. Já ti ráda čepku uháčkuju, ale zatím mám za sebou jen 3, tak snad to dobře dopadne. Napiš mi na jakej obvod hlavičky jí chceš a jakou barvu, co na ní za ozdoby atd. a určo se domluvíme.

Včera se mi povedly prodat poslední těhu kalhoty, tak jseště kojo podprdy a je to.

chiwule
25. bře 2009

jéé siso, nemáš zač, je to pravda, čepička je moc hezká. A DÍKY MOC, to mám velkou radost! To bude Anetka fešanda 😉 Obvod hlavičky má 43cm, ale některé čepičky č. 43 z obchodů jí už nejsou a druhá stejného čísla je jí velká, tak nevím. Když jí vyrobíš o trochu větší, tak jí spíš unosí... A moc se mi líbí ta co máš vyfocenou, nevymyslela bych to lépe, prosím tedy nějakou podobnou - stejnou 😵 😎

slunickooo
25. bře 2009

Ahojík, zdravím vespolek

tak hneska jsme vstávali už v 8 hod, malá je vzhůru od 6,45 hod co vstávala mladá do školy a v noci kolem 3, hod si najednou začla povídat, vejskat - ale zase usnula tak aspon že tak...

Dagi -tak šup šup s fotkama - a taky pak z toho vítání dodej ju???

My dneska razíme na to kožní - tak snad mi pomůžou a konečně se mi uleví...

Masle -hezkýho papoucha máte, ale já se jich nějak bojím 😀 😀

sisa32
25. bře 2009

Chiw, Adélka má 44 cm a tahle čepka je trošičku volnějčí, aby vydržela na jaro, tak ti jí udělám stejnou. Bohužel už nemám tu růžovou bavlnku, musím jí objednat, bude to trvat tak 2 - 3 dny. jestli ti to nevadí, když to pošlou do pátku tak jí přes víkend udělám a v ponělí pošlu, tak mi písni do IP adresu.

Ahoj Sluni. 😉

kacatko03
25. bře 2009

masle ten papich je fakt hezkej....a kámoš časem jo? jeden Veru a druhej Pádi? 😀 😀 to bude ptáků doma 😀

dagi: to jop,. toba za hcvili Fílu sní...Filip je hrozně hu´benej, blbě ji...alo jako malej byl taky buclatej. Kdy jdete na vítání? to mi nějak uniklo

myky: ´máš to úpopletené 😀 ale neva o den si se sekla 😉

za chvili vyrážím k mámě do práce, a pak s manžou do OUTletu ojuknout to tam 😀

chiwule
25. bře 2009

sis, vůbec neva, samo počkám. a volnější určo bude lepší...
jsem včera malej koupila celoigelitovej obleček na to naše krmení mrkví 🙂 vyfotím dnešní boj a hodím do alba 😵

sisa32
25. bře 2009

Tak to se těším na fotky. Ten igelitovej obleček bych taky brala, ale potřebovala bych ho i na celý lehátko. 😀 😀 😀

masle
25. bře 2009

Ahojky holky

sis - jojo je to Fisherák. Je velkej asi jako andulka ale celkově je hezčí.

sluni - taky si k němu budu muset najít cestičku 🙂 Zezačátku jen v rukavicích aby nás neštípal... 😀 Tak ať ti na kožním pomohou! 🙂

kačí - no Fíla vypadá hubeňounkej kolik má? Veru má 21kg 😕 Já jdu uklízet na tu nedělní oslavu, přijedou naši, tchánovci, švagrovci s dětma...no bude to mazec. 😀 Zítra máme ten Prevenar očko... Tak jsem zvědavá. Stál mě 1899,- 😕 Tak úspěšný nákupy 🙂 😉

u nás snad ani vítání očánků neni. S Veru jsme teda na žádnym nebyli 😒

dagina
25. bře 2009

Ahojky holky, co to máte za kraj, že nedělají vítání občánků 😕 😅 ???? V našem okolí to dělají skoro všechny vesnice a města, ale zase taková štědrost to nebude 😉 .

Sisa 😀 , jj, pořád kdákám a magořím z toho 😀 . Už nevím jak tu čiperku zabavit, když přes den moc nenaspí a já nemám nějak to srdce ji nechat hrát si samotnou...., jen vyjímečně.

Chiw, no k čertu s něma 😖 .

masle
25. bře 2009

dagi - no Středočeský kraj 🙂 ale jsme malá obec, tak jim to asi přijde zbytečný 😒 😠 Dneska jdu zaplatit na úřad popelnice tak se schválně zeptam 🙂

dagina
25. bře 2009

Masle 😀 , jj, zeptej se. 🙂 No a popelnice také nemáme zaplacené 😒 . Já jsem dneska nějaká buuum.

masle
26. bře 2009

Ahoj holky,tééda tady to nějak vázne 😕 😕

kačí - tak co na nákupech? Urodilo se? 😀 Takuž máme papouchy dva 😀 Včera volala tchyně, že koupila ještě jednoho, že je tomu jednou v kleci smutno... 😅

dagi - tak jsem se ptala a u nás se vítání obč. nekoná, protože se prej k tomu nikdo nemá to zorganizovat a prej na to nemaj ani prostor... 😕 😕 😀 Takže tak 😀

sluni - jak na kokžnim?

Razíme na Prevenar. 😵

masle
26. bře 2009

dagi - teď jsem si všimla nových foteček 😵 Lucinka je krásná. Takovej drobeček roztomilej. Je podobná na manžu viď? 😵 😵

dagina
26. bře 2009

Ahojky holky, tady nikdo dlouho nekecal 😅 .
mašle, tak to je góóól s tím vítáním 😀 . Nojo, celá manža je, aspoň mám jistotu, že nám v CARu nezaměnili materiál 😀.

slunickooo
26. bře 2009

ahojík,

tak máme bílo 😠 😠

Na ko žním včera OK, m udra mi dala mastičku, že prý můžu se mazat v poho, raději méně, ale můžu že do mlíka toho jde zanedbatelný množstí, a já se takovou dobu trápím 😠 😠 , no ale už dneska to mám mnohem lepší a hlavně to nesvědí,,,

Masle - to budete mít za chvilku c hovnou stanici ne???? Máte páreček?? 😀 😀

Jsem vám chtěla něco tak moc důležitýho napsat a zase jsem to zapoměla... nebo že b y to až tak důležitý nebylo?? 😀 😀

Dagi - krásnou princeznu máte... moc krásnou

hanulka3112
26. bře 2009

Holky praly jste před použitím rychlozavinovačky? 😕
Jinak u nás zase posněhává 😖 toho jara se snad nedočkáme 😅 ale od zítřka říkali, že už by mělo být jen líp, hlavně ať je v sobotu pěkně přijede mi mamča umýt okna 😀 už je to tu fakt na ostudu 😀

kacatko03
26. bře 2009

ahoj holky,

masle: jj včera se zadařilo po nákupech, koupili dárek pro tchána, a mě 10 nových kousku 😀 dali oběd a vyzvedli Fílu ve školce.

dagi: Lucinka je kouzelná...a na té fotce jak kouká do zrcadla je celá tatka 😉

holky co máte mrazáčky v caru...jak s nima? nechají je nějakou určitou dobu nebo se o to musím zajímat sama?

slunickooo
26. bře 2009

Kaci - nám po roce napsali dopis, jak s nima dál naložíme... si myslím, že si to hlídají v každém caru.... a jakých 10 kousků??? Jako 10 hadrů jsis koupila 😀 😀 😀

Hani - já rychlozav. neměla, měla jsem na doma ty klasický a prala jsem je všechny...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru