Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
13. čer 2009

Ahoj.
Sluní Kraus je můj oblíbenec a teda tečou mi tu slzy smíchu. Ten si musel chudák dát 😀 😀 😀 😀.
Konečně jsem se sem dostala. Čtvrtek byl plnej a navíc nevim co s Mikešem je, ale vůbec nechce spát a míň jí. Trvá mu to dlouho, než se nadlábne.
Kačí jéje očíčka, to je hnus. A co mu kapeš za kapky do očíček? Jó a srandičky se svatbou, jo? Tak já se zamilovala poprvé ve 3 třídě ZŠ na letním tíboře a holky s tím klukem jsem chodila do 21 let 😀 . Málem byla veselka, ale jsem asi nebyla zralá 😅 .
Masle tak co Veru?
Dagi fotoooooooo 😉
Sis, tak snad bude brzy PC opraven 😵
Nějak jsem tu postřehla IKEU, tak až pojedem dám vědět a juknu na co bude třeba, jo 🙂 . Sluní s bryndákama počítám už teď, další věci si písni 🙂 .
No a smutná novina je, že včera u nás zvonil pošťák s doporučenou poštou a já nenašla občanku 😢 . Já jí asi někde vytrousila z peněženky, nebo je někde doma a nemůžu jí zaboha najít. Budu platit pokutu za ztrátu, nebo mám radši říct, že mi jí ukradli? Nevíte? Nejhorší je, že já vůbec nevím, od kdy jí nemám?! V PO vyrazim na poliše 😅 .

dagina
13. čer 2009

Ahojky Myky, já neustále něco hledám - doklady, klíče..., a pak se někde záhádně objeví. Pořádně prohrabej kočár, kapsy u bundy.... 😅
Jinak ty bryndáky bych brala také. 😉

dagina
13. čer 2009

Ještě oznamuji, že nevím jestli dorazím na sraz, poněvadž budu možná rozvedená 😀 , manža není ještě doma, včera přišel také pozdě 😖 a to si tchyně ještě přeji, aby jsme zítra přijeli 😒 , doma nic hotového...
Dneska mě chytl rapl 😅 , mám orchidej v jakým si vratkým květináčku, při sebemenším zavadění padá, pokaždé se z toho vysype kůra a je to všude 😠 , dneska byl průvan jak blázen, kytka se samozř. skácela, vysypala, bordel všude, lehce se naštípla, tak jsem ji dopomohla a letěla do koše 😖 . Když jsem se uklidnila, tak mě to mrzelo 😔 .

kacatko03
13. čer 2009

dagi: jeeee sluší vám to moc moc moc......tak to já bych byla rozvedená už po měsíci svatby 😀 😀 😀

myky: kapu mu ophthalmo septonex a na noc dávám mastičku septonex....v pondělí zajdu k dr aby ho poslechla bo mi zase přijde že chrčí.

holky jdu chrnět....jsem ko, snad bude noc klidná....je to náročné když Tom celý víkend v čudu a já si ani na chvilku od klků neoddychnu....Tak sem zvědavá v jakém stavu zítra z vody a z rozlučky ze svoboudou bratrance dorazí 😠

myky
13. čer 2009

Kačí tak si hezky odpočiň a ať je Tobimu líp.
Dagi, no manžovi dej tu kouli na nohu, jak jsi minule vtipkovala 😀. Kytka která dělá bordel si nic jinýho nezasloužila 😉 . Mě nějak usychaj 😅 .
Hele a já asi dostanu infarkt. Koukáme na horror Jeskyně a asi mě klepne peka 😅 .
Prohlídla jsem kapsy, kabelky, dokonce jsem i odtáhla skříňku na chodbě, jestli nezapadla. Kočár jsem obrátila naruby i s taškou a fakt už nevim, kde by mohla být ☹ .

dagina
14. čer 2009

Brééééé ráno 🙂 .
Myky, fakt jsi nenašla občanku 😒 ??? Tak si vzpomeň, kdy jsi ji měla naposledy 😅
TA jeskyně byla děs, viděla jsem jen kousek, ale neměla jsem na to nervy 😅

Dnes jedem na výlet 😵 , zpátky to berem přes tchánovce 😠 .

Pěkný den.

sisa32
14. čer 2009

Ahoj holky, tak ten krám zapínám, jen abych vás pozdravila, doufám, že neshoří, do opravy jde až zítra. To pak bude krize bez něj. 😉

Marůdkům přeju, ať je sluníčko uzraví a je zase líp. 🙂

Dagi, moc vám to tam s manžou sluší. 🙂
TAky furt hledám doklady a peněženku, nemá jí mezi svejma tvůj manža?
Sluni, nejdřív musím zjistit od manži, kdy asi budem vyjíždět, nevím, jestli půjde ještě do práce, to by jsme to nestíhali. Ale na toho instruktora je ještě čas ne ? Tak až se domluvíme, hned písnu.

Já u toho "hororu" včera usnula, jak jsem se bála. 😀

slunickooo
14. čer 2009

krásné ránko přeju,

tak dneska to vypadá na pořádný teplíčko - už bylo na čase 😉

Dagi - fakt vám to sluší, moc sympatická rodinka 😉 😉 a jinak teda ten můj taky včera makal až do večera, domu přišel kolem 22 hod - to už jsem měla půlnoc 😀 😀

Kači - tak co noc.. snad to bylo v poho... u nás děs běs, fakt už mě to pomalu přestává bavit, to její věčný cucání prsa 😠 😠 a co Tom?? už dorazil???

Myky - díky díky, písnu ti do IP ju?????

Sis - jasný že to ještě domluvíme, pak dej nějak vědět...

jinak já na horory teda vůbec nekoukám -se hrozně bojím 😀

sobka
14. čer 2009

Ahojte dievačá, zdravím vas v tejto téme, tu som este nebola, ale rada by som sa k vám pridala. nečítala som vsetky reakcie, ale viem, že mi možete poradiť, sledujem, že ste už skúsené. Po poslednom ( 2KET z prvého neuspeš. IVF) sa teraz chystám na druhé IVF. na 22 den cyklu mi pichli Decapethyl, potom som čakala na MS, prisla na 30 den cyklu a skončila mi MS tuto stredu a bola som na odber krvi a UTZ v piatok. Poobede som volala o výsledky a sestrička mi nadiktovala, že si mám začať pichať Menopur až 26. 06 do 02.06, 03.06 mám prísť na kontrolný UTZ. Dievcatká moje, neviete čo to znamená, že čakám na pichanie až tak dlho? Mala to niektorá z vás, taký problém? Pred prvým IVF som pichala hned a OPU som mala cca po 2 týždoch ( už si presne nepamatám), ale určite som necakala tak dlho, myslíte , že sa mi zmenil hormon. profil? Moj Dr. vela nehovorí, ani som nemala šancu sa ho na trkýto postup spýtať, nezažila taku zmenu niektorá z vás? 😢

masle
14. čer 2009

Čauky holčiny 🙂
tak jsem se sem konečně dostala, dopoledne koník vůbec nešel.. 😕

JInak včera vystoupení Verunky bylo krásný rok od roku je to lepší..vždycky je vidět ja to poskočí jak jsou šikovný..Ráďa byl taky šikovnej, celou dobu jsem ho měla na klíně a ani nemukl, ke konci už mi teda trochu rval vlasy a kousal do nosu 😀 😀 ale smál se u toho... 😀 😀 Takže jsem vyšla z divadla jak čarodenjnice .. 😀 Nějaký fotečky jsou v albíku...

dagi - moooc vám to sluší na fotce ze svatby!!! Jste hezká rodinka 😵 😵

kačí - Tak to co Fíla už se nezlobí?? Veru to celkem vzala bo včera když jsem jí to řekla tak byla už tak unavená, že jí možná ani nedošlo co jí vlastně říkám... 😅 Ráno teda pak byla smutná ale pak jí Ivan odvezl ke tchánovcům a dobrý..
No to jsem zvědavá jakej dům nám Fíla nevrhnul.. 😀 třeba se necháme inspirovat.. 😀 😀
A co Tobík jak m u je? ☹

Sluní - co holky už jsou fit??

myky - co ta OP? To je nepříjemný. Mě takle jednou okradli když jsem ještě dělala v Praglu a nesla jsem si domů celou výplatu, skočila jsem na Národní do Tesca a bylo po výplatě a po dokladech...Bylo to hooodně nepříjemný a byla jsem hooodně nasr...Tak snad jí najdeš a nebudeš muset na Pol.. 😵 😵

masle
14. čer 2009

čauky holčiny 🙂

tak jsem se sem konečně dostala koník nějak blbnul dopolko.. 😝

Tak včera Veunky vystoupení bylo krásný, už jsou to šikulky. Je to vidět rok od roku jek se lepšej..Ráďa byl super. Celou dobu jsem ho měla na klíně a ani nemukl..ke konci mi teda už trochu rval vlasy a kousal do nosu.. 😀 😀 ale smál se u toho. 😵 Vyšla jsem z divadla jak čarodejnice.. 😀 😀

kačí - tak co ještě je F. naštvanej?? A co Tobík? Je to lepší? Veru když jsem to včera říkala, tak už byla zdtřejmě tak unavená, že asi ani nevnímala co jí vlastně říkám.. 😅 Ráno pak přišla že vstávat jedem do ZOO.. 😀 Pak jela ke tchánovcům, tak snad dobrý.. 😵 No jsem teda zvědavá, jakej domek nám Fíla navrhnul.. 😀 Třeba se necháme inspirovat.. 😀 Co Tom v jakém stavu se vrátil?? Zapíjení svobody bejvá doost divoký.. 😅 😀

masle
14. čer 2009

myky - to je nepříjemný s tou OP.. ☹ Mě takle jednou ukradli peněženku s celou výplatou + doklady, když jsem ještě dělala v Praze a to vyřizování pak bylo děs.. 😝 Tak snad jí ještě někde najdeš.. 😵

kacatko03
14. čer 2009

Ahoj holky...co ten koník blbne....????

sluní: noci mi ani neříkej...jí 3x za noc 😠 a to mu dávám na noc už kaši a dá 250ml. tak nevím....zkusila sem mu dát i ve noci jen napít čaje tak to pomuže tak na 20 minut...navíc jak se otáčí nabřicho tak chvíli kouká pak usne na břiše ale pak mu nejde se otočit zpět jak nemá sílu tak knourá, tak 100 za noc otáčím. chjoooo

masle: hned jdu juknou do alba....koukala sem na ten obrázek...tak barák má modrou střechu...schody a vedle baráku je kopec 😀 😀 prej aby měli kde bobovat 😀 se zn ěj picnu. 😀

Tobík: docela dobrý...hleny má v krku bo dneska nám nejde odsávat. to nic nevytáhnu ale jak se zbleje tak je vidět že tam jsou i hleny a chrčí. tak s ním zajdu zítra k dr. oko mu teče furt...na noc má mastičku tak dopoledne je to ok. ale kolem 2 se mu to spustí znova to mu snad ani ty kapky nepomáhají tak nevim co to má ted jako bejt. 😠 uvi co dr zítra.

sluni/ masle: Tom ještě nedorazil 😠 prej asi kolem 8. a to už ted vím že bude vyřízenej takže přijede a pujde spát ☹ 😒

masle
14. čer 2009

jéé to se picnu z to ho koně mě se to nechtělo odeslat tak jsem to psala znova a teď je to tu dvakrát.... 😀 😀 😀 😀

slunickooo
14. čer 2009

kuky,,,,

tak b yl pařák co????

Masle -fotečky krásný, to Veru chodí na nějaký tancování - to mě nějak uteklo... a ještě tvoje fotečky dej - tu novou ro¨bu 😉

holky ostatní - a jak vám spinkají drobečkové v noci????

Tom ještě nedorazil???? To já bych už chytala nerva teda 😀 😀

Sobka - bohužel to fakt nevím, ale držím ti moc moc palečky

kacatko03
14. čer 2009

sluni: já už se toho nanervovala.....není svým autem takže je závislej na druhých. takže stejně nic neudělám 😅

teda mě ted Tova tak zeblil....že sem nevěděla jak to triko mám sundat abch to neměla ve vlasech 😀

Fíla má dneska nejakou jedlou....normálně ho nutím jist a dneska snedl k obědu 4 knedliky houskový a ted se cpe špagetama a ještě řve že chce přidat 😀 on je jak sysel....udělá si zásoby a pak nemusí 3 tejdny jíst 😀

slunickooo
14. čer 2009

Kači - no jo chlapy jedny mizerný 😀

Niki je s jídlem děs běs.... ale jak má co ji chutná tak toho taky sbouchne neuvěřitelně, bramb. knedlíků klidně 22 😀 😀 😀 ale jinak je děsnej rejpal, miluje třeba čočk. polívku - ale vyb írá z ní čočky, kroupovou - vybírá kroupy 😀 😀 atd atd... z rizota vybírá zase jen rejži... třeba paštiku neměla v životě v puse, natož ryby,,, třeba ani pizzu nejí... no radši už mlčím nebo se zas naseru 😀 😀

slunickooo
14. čer 2009

když byla malá a jezdili jsme po návštěv ách tak se hlavně zajímala jestli tam neb ude muset jíst ... no už fakt radši mlčím 😠 😠 😀 😀 😀

masle
14. čer 2009

sluní - jo jo chodí na ty samé co jsem chodívala já.. 😀 Já na ně chodila ještě ve druháku na gymplu..Mrňarta tancujou na takový ty klasický český písničky a ty starší už dělaj scénickej tanec a to už je mooc pěkný..
Já se sebou fotky nějak nemám možná některá z babiček..ale nebyl čas se fotit..
Jinak Ráďa spinká ceelou noc.. 😵

kačí tak to Veru zase jí pořád nějak stejně ale sladkosti teda miluje.. 😅 Jo tak modrou střechu joo 😕 😕 😅 Tak to asi neprojde a na kopci bydlíme teď a ta parcela co máme zamluvenou, tak ta je taky ve svahu. Tak to se trefil... 😀 😀

slunickooo
14. čer 2009

masle a kde vy tea bydlíte?? ?budete teda stavět .. jsem pochopila???

masle
14. čer 2009

sluní - my bydlíme v dvougeneračním domě s mojim bráchou a jeho rodinkou..takže 2 byty nad sebou a společná zahrada..
ale chceme svůj domeček... 🙂

kacatko03
14. čer 2009

masle: ale Fíla kreslí dum kde bude prej bydlet s verunkou 😀 😀 😀

masle
15. čer 2009

čau 🙂
kačí - ahaaaaa tak to jsem truhlik nepochopila 😀 😀 😀 Tak ten to bere teda zodpovědně 😀 😀 😵

dneska mám Veru doma zase nějak kašle.. 😒

myky
15. čer 2009

Ahoj, tak včera mi vůbec nešel kůň 😠 !
Masle Verča je v těch šatičkách k sežrání 😀. Moc jí to sekne. Taková rostomilá holčička. A by mě dostalo celou výplatu a doklady. Já se modlím, abych "nenakupovla" TV, DVDčka, pračky, myčky..... 😖 .
Dneska jsem na poliších strávila 30 minut, bo OP nikde. Pak jsem jela vyzvednout auto do servisu. Blbec jsem nechala doma dudlík a čaj pro Mikšíka. Normálně nosim 4dudlíky, abych když mu vypadne měla čistej a dneska jsem je všechny nechala doma na chodbě 😅 .
Kačí, co marůdci? To teda bych byla vyplašená, kdyby Mikulášek tak blinkal a pořád něco. Ale ty už jsi zkušená mamina, tak to musí být spíš asi vyčerpávající, že?
Fíla a Verča budou super páreček 😀 .
Sluní jsi mě pobavila s tím Niky jídlem. Ono to není moc k smíchu, ale bát se na návštěvu, abych tam nemusela jíst, to mě dostalo 😀 . Já strašně nerada jedla u báby od táty. Ona jak asi blbě vidí a měla psa, tak já vždycky v jídle našla buď její vlasy, nebo chlupy z psiska 😝 . Fuj! Se mě zvedá kufr ještě teď 😝 .
Dagi, přežila jsi tchánovce??????? Co výletík? Kampak jste vyrazili?
Sis ahoj. No hlavně, že už bude PC opraven 😀 .
Jo a zapoměla jsem míry z páteční poradny: 7150g / 66cm v pátek máme 1.hexa vakcínu. Holky a nepsali jste tu, že je nějaká nová vylepšená? Nebo to bylo na toho pneumokoka?
Holky co asi Hanulka? Už by je mohli pustit domu, že? Pokud teda už je nepustili. Asi má pěkný fofry 😵 . Já už se strašně těšim na fotečky těch jejích prďolků 😀 .
Zase román, že 😅 ?

masle
15. čer 2009

Ahojky
no dneska kůň taky vůbec nešel.. 😠

myky - teda to už je Mikuldy pořádnej kluk co 😵 😵 Ta vylepšená je na toho pneumokoka..My jdem ve čet na poslední Prevenar..No tak ymyslím na Hanulku a její mrňátka..To musí bejt asi frčák..Tak snad nás brzo obdaří fotečkama a info. z porodu.. 😵 😵

kačí - tak co u Dr.?? Jak jste dopadli..Jo koukám že máte výročí svatby těsně před náma..my máme 1.7. ale už 9... 😀 😀

kacatko03
15. čer 2009

Ahoj holky,

tak už to konečně jdeeee....

masle: my jsme dr zaspali :( Noc byla zase děsná a dopoledne jsme byli ko. ale jdeme tak ve středu (měli bysme jít konečně na poslední hexu po 3 nedělích odkladu) tak ho uvidí a snad ho ovočkuje. Oko lepší. des mu teklo jednou...tak ještě se zbavit té rýmy. 😀 9 let? tak to my máme první výročí 😀 😀

kacatko03
15. čer 2009

myky: teda Miky je už pořádnej kus 😉

masle
15. čer 2009

kačí - tak to je dobře že se to lepší.. 😵 😵 😉 My ve čt poslední prevenar a máme to sfouknutý.. 🙂
jo jo 9 let 😀 😀 to je hrozný jak to letí.. 😝

slunickooo
15. čer 2009

tak my jsme konečně taky doma, malá už chrupe....

Tak holky hezky oslavte výročí - my měli 17,2, už 13 roků 😀 😀 - tu asi vedem co?

a super že má Filda aspon lepší to očičko....

Myky - teda malej je fakt kus.... a držím palečky na tu občanku..

My jdem na tu na pneumokoka - Synflorix - až nám bude 8 měsíců říkala mudra.... a psala jsem si do pojištovny, tak nám to prý proplatí po posl. očkování - tj. a ž buduou malý 2 roky... tak teda musím někam pořádně schovat účty ab ych to za ten 1,5 roku vůbec našla 😀 😀

jo ... zpívejte se mnou 😀 😀

Jo Hanulka zasím n epasla, zkusím ji zítra písnout jak se mají

CHYTILA JSEM NA PASECE BERUŠKU, BERUŠKU, BERUŠKU - ŠPLÁPLA JSEM JI ADIDASKOU NA DRŽKU, NA DRŽKU NA DRŽKU..... 😀 😀 s tím dneska přišla Niki 😀

myky
15. čer 2009

Sluní 😀 😀 😀 😀. Ta písnička je dobrá 😉. A jsem zvědavá na info od Hanulky.
Jj, Mikuláška už je kusanec.
Teď čekám každou chvílí ségru, bo si chce něco ušít na stroji a Mikeš nechtěl zabrat a teď už se udyndal. Hráli jsme s manžou hru Logiko a já vyhrála 😀 . Mám radost 😀. Jak málo stačí ke štěstí 😅.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru