Těsně po neúspěšném IVF. Co vy?

hulda
21. zář 2007

Ahoj holky, je tady některá z vás taky těsně po nezdařeném umělém oplodnění a rozmýšlí, co dál? Já to absolvovala minulý měsíc, teď čekam na další MS. Zatim nic, nejspíš se tělo ještě vyrovnává s tou hormonální bombou ☹

monina70
16. lis 2007

Luci, máš docela pozitivní přístup, jsi statečná, přeju hodně štěstí.

luciik
16. lis 2007

Moni, ono se s tím stejně nedá nic dělat. Zbytečně se ubíjet v bolesti a žalu, nám nic nového nepřinese. Musíme se na to koukat tak, že se to nepovedlo z toho důvodu, že bylo něco špatně. To víš, že to bolí...to známe všechny, za tou mou veselou tvářičkou se schovává obrovská bolest....to bych lhala, kdybych tvrdila, že ne. Člověk v to věří, ale příroda je mocnější... ☹

monina70
16. lis 2007

Jo, Luci, to znám moc dobře, já si tím procházím už po třetí. Když jsem šla na 1.IVF, tak jsem si myslela, že je vše v pohodě a nic se nemůže stát. ÓOOOO, jak jsem se mýlila, teď už mám za se bou plno vyšetření, 3.IVF a pořád nic. Samo, ž enikdo nepřišel na to, proč. Snad jen to, že jsem vnitřně slabá a neudržím to. Tak teď začnu cvičit Mojžíšovou, nějaký vitamíny, a hurá na 4.pokus, ovšem kdy bude, to ještě nevím. A největší depky mám stejně z toho, že jsem už stará utíká mi čas. Ale pořád věřím, že jednou to přijde.

luciik
16. lis 2007

Monino, tak to budu držet palečky 😵 A dělali vám i imuno? Jsem teď o tom přemýšlela...nám zatím nic nedělali. Tak o tom uvažuju..a nevíš, jestli se to platí?

monina70
16. lis 2007

Jo, dr. nás po 2:iVF poslal do Plzně k dr. Ulčové, ale ta u mě nic taky nezjistila. Jen měla výhrady k manželovi, ale s tím zase nesouhlasí můj dr. Teď jsme to spolu probírali. Jo, jenom zjistila mírně pozitivní protilátky proti embryu, a to teď ošetřili nějakejma injekcema a lékama, ale bohužel nezabrali. Taky doporučila zhubnout, mě se teda podařilo 12kg. Ale už se tím netrápím a věřím, že to prostě musí vyjít jednou.Tajně doufám, že příště.

sisa32
18. lis 2007

Ahoj holky, jsem po prvním pokusu IVf a bohužel to nedopadlo. 10 den po ET jsem začala krvácet a druhý den nato dorazila mrcha. Nejhorší depku už mám za sebou. Teď nevím co bude dál, mám 2 mražáčky. Nevíte kdy budu moct jít na KET ?

martinataylor
18. lis 2007

Ahojky holky bojovnice,
na Mojžíšovku jsem začla chodit taky jednu dobu a zakázala mě otěhotnět taky tak do 4 měsíce.Cvičila jsem to jen chvíli,ani ne měsíc.To byl tak leden-unor 2007, vyprdla jsem se na to,protože v dubnu jsem měla na Unice v Brně domluvený KET a nechtěla jsem čekat a zase to odkládat,znáte to....A v dubnu jsme nikam nešli,protože jsem zjistli že čekáme mimi.Holky ted mám 5 týdnů do termínu...
Věřte bude líp,my ženský jsme silný.!!!!!!!!!!!

martinataylor
18. lis 2007

Ahoj sisi,nám řekli že po 1IVF jsme mohli nejdřív přijít znovu na kliniku až za 3 měsíce.Chtěli jsme taky na KET.Dřív to nemá smysl,až prý tělo bude po 3 menstruačních cyklech.

danalesa
2. pro 2014

Ahojte, predam 2 balenia Decapeptylu (v 1 baleni 7injekcii), nove, nepouzite, udrziavane v chladnicke. Expiracia 01/2015, cena - po preplateni zdrav. poistovnou, resp. dohodou. Ak mate zaujem, piste do spravy.