Test po KET, kolikátý den byl pozitivní?

petral
25. čer 2012

Ahojte,
prosím, mám na Vás 3 otázky. Počítá se i den KET? Byla jsem na něm 19/6, takže jsem dnes 7 den?
Kolikátý den od KET jste měly pozitivní test? Já už jsem vykoula 2 //, s tím, že Pregnyl jsem píchla 13/6... může se ještě jednat o dozvuk?

děkuji moc

kalka
11. čer 2014

@japro mě v podbříšku sem tam bolí, jako malý křeče. Když jsem po 2.IVF otěhotněla, tak jsem pozitivní testík měla už 10 den po ET.

michaela28
13. čer 2014

@kalka jeeee, tak to je výborný 🙂.
@japro Holky já jsem trochu magor a s prvním jsem testovala 8.den po KET a to je dnes. Tak jsem to prubla a je to tam, sice jen lehounký dušík, ale je tam. Tak doufám, že to tam vydrží až do února 😉 .

japro
13. čer 2014

@michaela28 no paráda jj jsme 8 dne 😉 tak to je super to jsi moc dlouho nevydržela čekat 😀 tak at jen sílí :-*
@kalka jj to znamená že ted to taky zkusíš 10 den co 😉

michaela28
13. čer 2014

@japro Já jsem to tak měla v plánu vzhledem k první zkušenosti 😉 .

japro
13. čer 2014

@michaela28 moc ti držím palečky at je vše v pořádku 🙂

kalka
13. čer 2014

@michaela28 tak to je paráda!! Tak ať se prcek drží!!!!!!! 🙂

kalka
13. čer 2014

@japro Tak jsem to zkusila dnes ráno- 12 den po Ket..negativní ☹ včera jsem maliličko špinila, teda..jak to napsat, jako když si na záchodě při utírání zajedu dovnitř, tak trochu zašpinění. Zatím se mi mrcha nerozjela, ale myslím, že je to ztracený. Ještě zkusím testnout v neděli, to bude 14 den a o si myslím, že už bude jasný. Ach jo..máme už jenom jednoho mrazáčka. Bojím se, že nepřežije rozmrazení ... pak už všechno končí...holky, to je strašnej pocit 😢

japro
14. čer 2014

@kalka ahoj a sakra to mi je moc líto ..... to byl už poslední pokus ? ale řikáš máte ještě jednoho bojovníka 🙂

kalka
14. čer 2014

@japro jojo jednoho mrazáčka, pokud to nevyjde, tak pro nás to znamená konec ☹ Je to šílený, před devíti lety mě ani nenapadlo, že by byl problém mít mimčo. Když se to dělo kolem mě, vůbec jsem netušila, že se to dotkne i nás. A to jsme oba zdravý. Byla jsem i na laparoskopický operaci, aby se jukli jestli mám průchozí cesty, všechno v naprostém pořádku. Prostě veškerá vyšetření, která si můžeš představit mám za sebou. Vše OK. co na to říct, viď... prostě asi není možné chtít všechno.... nechci házet flintu do žita, ale tolik let a tolik pokusů, to už pak ani nedoufáš...
Držím ti moc pěsti, abys měla štěstíčko!!! Já dám v neděli vědět jak dopadl další test!

michaela28
14. čer 2014

@kalka ahoj, uvidíš, že v nejhorším případě i ten poslední z posledních bojovníků může zabojovat a všechno vyhrát. Neházej flintu do žita. Vím, snadněji se to píše než prožívá. A to už máte 3.IVF??? A jste pořád ve stejném centru???

olasek
14. čer 2014

@kalka já měla pozitivní test po KET až 14. den....do té doby na testu pusto prázdno ... takže ještě neházej flintu do žita.... 😉

kalka
15. čer 2014

@michaela28 1. IVF jsem byla v Praze Podolí, měla jsem OHSS. Takže Et nemohl proběhnout, ale pak jsem měla 3 KETy po dvou mrňousích. A nic ☹ Na 2. IVF a 3.IVF jsem byla v Pronatalu-Praha.
Vzhledem k tomu, že mi v Podolí zaváděli vždy dvě embrya, tak už nemám nárok od pojišťovny na 4 IVF. Ale bohužel v té době nikdo nevěděl, že si pojišťovny v budoucnu dají tuhle podmínku, že musí být zavedeno vždy jen jedno, aby byl nárok na 4. IVF. Takže mám smůlu ☹

kalka
15. čer 2014

@olasek Trošku jsem na to taky sázela. Ale dnes jsem 14 den po KETu a těhotná čárka je rozpitá. Myslím, že to je jen náhoda a test je negativní. Stejný test byl 12 den sněhobílý, takže pochybuju, že zrovna ten dnešní rozpitý by byl prostě jen vadný a ta rozpitá čárka by mohla být ve skutečnosti těhule. Mrcha zatím nedorazila, ale ... to se jen tonoucí stébla chytá 😢

japro
15. čer 2014

@kalka no tak si udělej ten testík novej ještě jednou .....

japro
15. čer 2014

@kalka ahoj jj přesně vím jak ti je je mě 35 po prvním IVF které trvallo asi rok nejdříve nepruchodné vejcovody odstraněny a pak op odběru vajíček malá děložní sliznice asi 6 měsícu pořád přidávané hormony no a ? pořád se menčila ☹ muj první pokus IVf dopadlo rozvodem ..... předtím se zbořil svět ale ted jsem ráda že to nedopadlo vubec jsme k sobě nepatřili..... ted jsem mooooc štastná jsem v jimém caru vše mám v pořádku obá poprvé se to povedlo přirozeně ale neudrželo 3x IUI to 3 bylo mimoděložně 2ivf neklaplo 3 IVF ted čekám po KET byl jen jeden mrazáček je mě 35 a zatím nemám děti no někdy to je opravdu hodně složité ty prohry ........

kalka
15. čer 2014

@japro musím si nějaký testít koupit, už jsem všechny zásoby pročůrala 😀 .. No koukám, že to taky dvakrát jednoduchý nemáš. Sakre, přece není možný nemít alespoň jednou štěstíčko, viď...
Vzhledem k tomu, že už nemáme pak nárok na IVF, tak jsem přemýšlela zkusit IUI. Sice už jsme jednou zkoušeli - 3 pokusy, a nic. Ale ročně je na IUI nárok 6x, tak třeba za pokus by to stálo. řekla jsem si, že pokud bych do 39 let neotěhotněla, tak pak už nechci nic pokoušet. Příští týden mi bude 38, tak už mám jen rok.
Tak já jdu vařit, ať se zaměstnám a pořád na to nemyslím. Drž se a myslím na tebe, dej vědět jak to s tebou vypadá!!!!!!!!!!!!!! tfuj tfuj tfuj

japro
15. čer 2014

@kalka děkuji moc i tobě ještě držím palečky at to co se dnes ukázalo zesílí 🙂 jj je to na prd taky tiu sedím a čumím na foty bříšek a miminek nič to občas ...... no tak tedy dobrá i já jdu něco dělat at nejsem oproti tobě pozadu 😀 tak se opatruj a napíšem si to je jasné tak tfuj tfuj tfuj a zatím páááááá

olasek
15. čer 2014

@kalka můžu tě ujistit, že moje čárka byla spíš slaboučký dušík než pořádná plnotučná. Doma jsem to obrečela jako negativní a k doktorovi jsem jela s tím, že se to nepovedlo. Jaké to bylo překvapení, když mi řekl, že těhotná jsem 🙂
Holky vydržte, moc vám fandím! Nám se povedl po 4 letech snažení syn na 3.IVF, čerstvé embryo. Další 3 jsme nechali zmrazit a teď to byl náš poslední možný pokus KETU, který vyšel. Osud si s námi hraje. Naprosto rozumím vaší bolesti z neúspěchů...a nevím, proč si tím musíme procházet. Ale ta mrcha smůla se jednou unaví.... 😉

japro
15. čer 2014

@olasek práda to máte krásné dvojité štěstí doma 🙂 jj je to boj ale jdou se přeci musí vyhrát jak u tebe věřím tomu .... jsem dnes 10den a čekám na 14 dne ale jasné že se už bojím když jdu na wc to asi k tomu patří no ......

olasek
15. čer 2014

@japro já to znám, taky jsem měla vždycky strach, že to skončí a párkrát se to i stalo, no ☹ ... ufuf.... moc moc ti držím pěsti, aby ten těhu test za 4 dny byl vítězný 🙂 !!

japro
16. čer 2014

@olasek jsi moc hodná děkuji moc 🙂

kalka
16. čer 2014

tak holky, tak se mrcha dnes rozjela na plný perdy, takže smolík ☹ Už jsem ale objednaná na 12 DC na UTZ, což je příští pátek, takže doufám, že půjde vše dobře a folík poroste, abych mohla na KET v přirozeném cyklu.

japro
16. čer 2014

@kalka a sakra ...... to j na prd ..... ale je moc fajn že máš mrazáčka tak jsem to měla já hned po měsíci jsem šla na KET tak držím palečky at je vše ok a nemusíš do sebe nic prát a brzo je cvrček u tebe v teplíčku 🙂

kalka
17. čer 2014

@japro a v kolikátém DC si šla na ten KET? Dávali ti Pregnyl a pokud jo tak ti ho píchli při jaké velikosti folíku?

japro
17. čer 2014

@kalka ahoj 1 DC jsem měla KET a velikost folíku si nepamatuji ale vím že to bylo jen tak tak 🙂 tak asi velký 🙂

kalka
18. čer 2014

@japro 1 DC ???? 1DC je přeci první den mrchy, to jsi asi popletla🙂

japro
18. čer 2014

Ahoj holky tak 13 den po KET a na testu nic ........................všem moc děkuji za držení palečku .....

kalka
19. čer 2014

@japro ☹ ale ne...a co dnes? nezkusila si ještě jeden test? ... mrzí mě to s tebou ☹

michaela28
19. čer 2014

Holky, tak já bohužel taky nic moc, testy mi sice sílí, ale hcg zatím jen 44, v pondělí další krev ☹ .

tatamama
19. čer 2014

Ahojky holky také se kvam přidám také jsem po katedru embryí bylo 5 dní v inkubatoru dnes je to 11 den a na testiku nic ☹ prvni pokus nevyšel to my nestačily ani dát a embryo se přestalo vyvíjet.