Test po KET, kolikátý den byl pozitivní?

petral
25. čer 2012

Ahojte,
prosím, mám na Vás 3 otázky. Počítá se i den KET? Byla jsem na něm 19/6, takže jsem dnes 7 den?
Kolikátý den od KET jste měly pozitivní test? Já už jsem vykoula 2 //, s tím, že Pregnyl jsem píchla 13/6... může se ještě jednat o dozvuk?

děkuji moc

kalka
26. čer 2014

@michaela28 tak jak???? už to jde nahoru???

kalka
26. čer 2014

@tatamama Ahoj, tak honem honem do dalšího pokusu🙂

tatamama
26. čer 2014

@kalka rada bych ale nejsou finance ☹

michaela28
28. čer 2014

@kalka ne ne, biochemické těhu, už jsem to dnes i dostala. Takže musíme rozbít všechna prasátka co máme a příští měsíc huráááá na 2. IVF. Se z toho asi picnu 😒 .

kalka
30. čer 2014

@tatamama chápu ☹ je to na pytel... a co zkusit jiný CAR? Nemáš u pojišťovny už vybraný všechny IVF, ne? Tak ty finance co jsou ještě kolem potřeba by třeba v jiném CARu byly o něco míň. Já vím...když šušně nejsou tak nejsou:( Povídej mi o tom.... pokud nám teď nevyjde poslední KET, tak jsme v háji. Mám už vyčerpáno všechno, takže u nás to znamená hradit si úplně všechno, takže nemyslitelný.....

kalka
30. čer 2014

@michaela28 to snad ne 😠 Co to vlastně je to biochemické těhu??? To jako, že si to vsugeruješ a tělo se chová jako by bylo těhotný? 😕

tatamama
30. čer 2014

@kalka ahojky ja jsem z teplic ne nemam všechny vycerpany premyslely jsme o jinym. u nas je jen stelart a to si musíš zaplatit upne vsechno ☹ a kdybych jezdila do prahy tak se to tez nevyplati benzin atd . tem musim nejak vydrzet poplatit dluhy a třeba za rok to skusit ale je to hrozny se stim vyrovnat ze se to nepovedlo nekdy to name padne ☹ tak drzim palecky at to vyjde aspoň tobe

tatamama
30. čer 2014

@kalka a jaky je u vas problém ze vam to nevychazi ani pomoci ☹

agneszka
30. čer 2014

já měla // 6 Dden

sasanka033
30. čer 2014

@kalka ahoj, biochemicky tehu znamena, ze se na chvili embryo chyti a chvili produkuje detekovatelny HCG, ale za chvili se zas pusti a je konec.

kalka
30. čer 2014

@tatamama no to je to, jsme oba v pořádku. Po 2:IVF se to povedlo, ale na začátku třetího měsíce sem musela na revizi, přestalo miminku bít srdíčko, ale to už jsem tu psala ☹ Těch 9 let pokusů jsem už vyčerpaná... 😢

kalka
30. čer 2014

@agneszka tak to moc gratuluju! A držím pěsti, aby bylo všechno v pořádku!!!!

kalka
30. čer 2014

@sasanka033 děkuju za vysvětlení... to je taky šílený, holka je pak plná nadějí a pak to nedopadne... 😖

agneszka
30. čer 2014

@kalka děkuji ,byl to 15 pokud IVF takže budu ráda,když to konečně dopadnne dobře. také ti přeji hodně štestí .

tatamama
30. čer 2014

@kalka tak to me mrzi tak ti drzim palecky rozumim ti

tatamama
2. črc 2014

@kalka ahojky tak co jak to stebou vypada

kalka
3. črc 2014

@tatamama čauky, v neděli mi bodli pregnyl a tuhle neděli jdu na KET. Teď se jen modlím, aby mrazáček přežil rozmražení 😔 No a pak 14 nervy jak to dopadlo..

tatamama
3. črc 2014

@kalka tak to ti drzim palecky at ti to vyjde a dej pak vedet

kalka
7. črc 2014

@tatamama čauky, tak první krok máme za sebou..mrazáček přežil takže KET proběhl včera. No a 23.7. si mám dělat test, ale vím, že zase to nevydržím a budu testovat už 10 den. ...

tatamama
7. črc 2014

@kalka tak to gratuluju ted aby se ještě udrzel vid tak to ti drzim palecky a dej vedet jak jsi dopadla tak hezky lez odpočívej a nech se opskakovat 🙂 ja jdu za chvilku do pronatalu na konzultaci ale nejak se mi tam nechce nejak jsem se stim nesmířila ještě ze se to nepovedlo a mluvit o tom atd tak mam ztoho docela hruzu ☹

kalka
9. črc 2014

@tatamama tak jak dopadla konzultace v Pronatalu?

tatamama
9. črc 2014

@kalka ahojky no jak se to vezme ještě mi nabidl pan doktor ze bi jsme skusila IUI v patek jdu na ultrazvuk blizi se mi ovulko tak jestli bude vse v poradku a bude mi rust folikul takze bych to podtoupila když ne tak az pristi mesic ☹ a musel by mi dat nejake leky atd . a co ty jak to zvládáš?

kalka
15. črc 2014

@tatamama tak fajn, IUI platí pojišťovna 6x za rok, tak to je dobrý, tak ať se háďátka snaží🙂 Co já no...zvládám nezvládám, to víš, teď je takový to období, kdy bych mohla začít špinit, což vždycky byla u mě známka přicházející mrchy... tak když jdu na záchod tak se pokaždý bojím co uvidím. Jinak se necítím nijak. Břicho mě bolí jako před mrchou, což je normální. Ale co mě vyděsilo je, že mám vzteklou náladu a to mám vždycky před mrchou, takže to mě štve. Necítím nic co by mě vedlo k tomu, že by se to povedlo. Když mrcha nedorazí, tak o víkendu zkusím testík. Tak písni jestli IUI proběhlo, papa

tatamama
15. črc 2014

ahojky tak musíš ještě doufat ja uz jsem po IUI byla jsem na zakroku 14 a ted taky doufam.hmmm to ti rozumim takhle to probihalo ume stres jit na zachod atd je to nespravedlive ☹ tak se drz

kalka
16. črc 2014

@tatamama tak dnes jsem začala trochu krvácet. Neutěšuju se, vím, že to je v háji. Už za těch 9 let co se o mimčo snažíme svoje tělo znám dost dobře. Takže tím jsme skončili. Možnosti vyčerpány. Ještě zůstanu chvíli doma, abych se s tím nějak vyrovnala. Vůbec se mi do práce nechce, jsou tam dvě těhotný a vůbec nemám náladu si povídat o dětičkách. Já vím asi to zní hrozně, ale teď na to nemám. Moc Ti držím pěsti! Dávej na sebe pozor a určitě dej vědět jak jsi na tom. Budu sem nahlížet! Pa Míša

tatamama
16. črc 2014

ahojky tak to me mrzi ani nevys jak ti rozumim ja se s manželem snazim 9 let a není nam prano po dvou neuspesnich IVF jsem to psychycky také nezvladla vlatne ani ted to nezvladam nedavam tomu také moc nadeje marodit nemohu takze chodim normalne do práce takze ................ jooo dam ti vedet

kalka
16. črc 2014

@tatamama taky se snažíte 9 let??? No tak to víš přesně jak se cítím:( A kolik ti je let? Teda jestli to není tajný 😉

tatamama
17. črc 2014

je mi 32 takze od 23 se snažíme nikdy jsem nepoužívala ani antikoncepci . no asi nam není prano

kalka
17. črc 2014

mně bylo teď v červnu 38. Nechtěla bych dítě po čtyřicítce. Nechám tedy ještě pár měsíců přírodě možnost a pak už je to opravdu konečná. Ale vzhledem k tomu, že se nám přirozeně nepovedlo otěhotnět devět let, tak pochybuju, že zrovna teď do půl roku budu těhotná.

kalka
27. črc 2014

@tatamama tak jak to s tebou vypadá? 🙂