Test po KET, kolikátý den byl pozitivní?

petral
25. čer 2012

Ahojte,
prosím, mám na Vás 3 otázky. Počítá se i den KET? Byla jsem na něm 19/6, takže jsem dnes 7 den?
Kolikátý den od KET jste měly pozitivní test? Já už jsem vykoula 2 //, s tím, že Pregnyl jsem píchla 13/6... může se ještě jednat o dozvuk?

děkuji moc

tatamama
28. črc 2014

ahojky vůbec nevim ☹ jsem ztoho zoufala 14.7 jsem byla na IUI to byl 23cykl menstruaci minuli mesic jsem mela 22 a skončila 29 ted jsem to mela dostat v sobotu jestli jsem to tedy dobře spocitala 😕 ale zatím nic bazalni teplotu mam 37,3 a tes porad negativni kdy by mi mohl něco ukazat a co ty jak jsi natom

kalka
5. srp 2014

@tatamama ahoj🙂 u mě?..nic moc, pořád se s tím vnitřně srovnávám. Chvílemi mám přepadovky lítosti a je mi hrozně smutno ... asi víš jak. Pak je den, kdy jsem pozitivně naladěná, ale pak to zase přeskočí a je mi na nic. A co ty? nějaká změna...ta teplota vypadala dobře co test?

tatamama
5. srp 2014

ahojky tak jsme natom upne stejne ani IUI nevyslo nejsem natom psychicky nejlíp presne jak rikas nekdy me to prepadne je mi to strasne lito a nekdy si rikam nejsem sama natom atd ale nejak to nedavam . ted ještě moje nejlepší kamarádka otěhotněla je v 5 tydnu takze to nejak nedavam v praci tez na prd ted jsem si koupila cajin na podporu tehu a skusim to asi po svim když doktori si nevydi rady . a co ty jinak . tak se mej pekne papa

kalka
8. srp 2014

@tatamama to mě mrzí:( co jsme kde provedly, viď...no asi prostě všichni nemůžeme mít všechno... Psychicky je to nářez ☹ Mám štěstí, že mám chlapa jakýho mám, jinak by mě to asi položilo úplně. Měj se hezky a třeba někdy písni jak to u vás pokračuje, pa

tatamama
8. srp 2014

@kalka ahojky jooo pisnu ti ted se na vse vykašlu a nechame to osudu neboj kdyby nejaka změna tak ti pisnu potrebovala bych něco nad cim se odreaguji. ted ještě navíc i v praci na prd chodim tam z nechiti a depkama no nevim jak to vse zvladnu

anynka111
1. led 2015

☹ ☹ ☹ hej holky kam jste se vytratili? jsem si tak rada cetla vase reakce a najednou konec,tak to preci nemá koncit 😢 😢 😢 je tu novy rok,tak uz se vam to podarilo? 😉

bblanina
4. led 2016

Ahoj,vsimla jsem si,ze jste podstupovali ivf ve Stelartu.Mate nejake dobre vysledky?Uz jsem u nich zacala ivf resit.Zitra si jdu domluvit stimulaci.Nemam oba vejcovody.Jinak je u nas vse v poradku..dejte vedet.Diky moc

sistr
14. únor 2016

Ahojte, já mám za sebou IVF ve Zlíně - ET nepodařilo se (dr. Kovalčík), pak KET - biochemické těhotenství (dr. Štochlová - nedoporučuji!!!!), u tohoto posledního KET (dr. Chovanec) jsem se úplně vyprdla na testování, protože u minulého jak jsem měla to biochemické mi ani jeden test neukázal pozitivní výsledek a to jsem měla HCG 10,8 a po třech dnech už 38 a ikdyž byl test citlivý od 10 jednotek byly všechny bílé. Takže jsem stresovala dvakrát (testy nic, krev pozitivní). Teď jsem počkala až na krev, šla jsem s tím, že tam nebude vůbec nic, žádné příznaky jsem neměla a ejhle, 13 den po KET HCG přes 2000 jednotek a už byl vidět na UTZ i gestační váček (máme fotku). Takže holky nestresujte se testama, počkejte na krev. Horší je to teď euforii z toho že to vyšlo, vystřídaly nervy aby bylo vše ok, strašně se bojím kontroly za týden ve čtvrtek, kde už by mělo být vidět srdce. Mám úzkostné stavy a nevolnosti, nemůžu nic jíst. beru Utrogestan 4-2-4 a k tomu estrimax 4 x denně, plus Fraxiparin injekci na břicha denně. Takže teď bojuju s psychikou....místo těšení se a radosti mám stres aby bylo vše ok.

juuulie
12. zář 2016

Ahojky.. Prosím, jsem po ivf bohužel ve čtvrtém měsíci dvojčátka odešla:( po šesti nedělích znovu pokus ket. Pátý den po ket pozitivní test a desátý den dva negativní:( co si myslíte?? Je to něco, tak moc toužíme po mimi dekuji za odpovědi

tatamama
20. říj 2016

ahojky semnou tedy snamy to vipada schvela navsechno jsme se s manželem vikaslaly viply jsme smirily jsme se ze uz mimco nebude a bum ho vzapeti jsem otěhotněla nemohla jsem tomu uvěřit doktori mi rekla ze normalni cestou neotěhotním a manzelovo spermie ☹ nejprve jsem myslela jestli to není ještě stech injekci a hormonu ze jsem to nedostala ale nebylo ...ted my lezi v postýlce 6 mesicni vymodleny zlaticko a pak ze doktori vedi všechno ........... no a pisi tady o sobe a co ty jak vy jste dopadly

ana1bela
28. říj 2016

@sistr dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak jste dopadla po ket..?

eviknufik
13. únor 2017

Obnovuji diskuzi, dnes jsem 6 den po ket vyhatchovane blastocysty a TT negativní:( myslíte, že je ještě šance? Vim, že je brzy, ale moc nadějí tomu nedávám, ale dokud nemám menses...

absintka19
13. únor 2017

@eviknufik 6 je moooooc brzy. Nekdo ma uz v 10 po ket, ja mela 12 dni po ket, cekala jsem, netestovala drive prave at se nestresuju. Stres udela hodne, hod se do klidu. Drzim palce !

eviknufik
13. únor 2017

@absintka19 a tys měla taky blastu? Já si právě říkala, že u prvního jsme měli hCG 14 den přes 2000, tak že by už mohlo být něco vidět. Je pravda že inule jsem si raději ani test neudělala. Ty jsem dělala až po potvrzení tehu🙂

absintka19
13. únor 2017

@eviknufik jojo, 6denni blastocystu. Jeste nic neni ztracene, budeme verit a cekat.

eviknufik
13. únor 2017

Děkuji za podporu, budeme doufat a věřit🙂 ještě že mám malého Bobíka vedle sebe a 2 mrazáku, tak snad alespoň jeden vyjde. Nejlépe ten první🙂 co je ted u mně

absintka19
13. únor 2017

@eviknufik to je krasne. Ja jeste zadne nemam, v mrazacku jeste 6 🙂 verim, ze vse bude dobre.🌷

eviknufik
13. únor 2017

@absintka19 Určitě se zadari, Mas taky po pgs? A v kterém jsi týdnu?

absintka19
13. únor 2017

@eviknufik my mame jen 'beznou' genetiku, imuno, meli jsme ket protoze jsem mela ohss (28 foliku, 24 vajicek, 21 zralych). Jsem dne 28, ve stredu zacnu 29.

eviknufik
13. únor 2017

@absintka19 taktojesupwr, že jsi už za půlkou pro ně bylo těhotenství krom prvních 12 týdnů, super, užívala jsem si to. To je už naše 5.ivf a až že 4 máme synka. Ket nevyšel, proto znovu ivf, tak doufáme že jeden z těch tri se uchytí

pajushka94
26. črc 2017

@sistr můžu se zeptat proč nedoporočujete paní doktorku Štochlovou?? Dělala mi teď KET, protože pan dr. Křenek tam nebyl

maria2903
17. čer 2020

Ahoj holky.Ja jsem byla 8.6 na KETU.Prvni umělé oplodnění jsem otěhotněla hned.Nechali jsme si zavést 2 a hned se chytli.Ale bohužel jsem v 5 měs potratila.Mela jsem chřipku a šlo to s kopce dolů.Tak jsem řekli, že to budeme zkoušet dál.My měli zamrazene od 19.10.2019 a zůstalo nám ještě 4.Dnes jsem 9 den po a taky mi vyšel test negativní.Jelikoz já jsem bohužel už v přechodu tak mám problém s MS.Proto bych se chtěla zeptat jestli má stím někdo zkušenost?Mě od prvního dne bolí v podbřišku,je mi divně od žaludku ale jinak nic mě nebolí.Co myslíte mám si pak ještě udělat test,nebo mám počkat na krev?

antoaneta
29. črc 2020

@maria2903 Ahoj, můžu se zeptat jak ti dopadl ten červnový KET? Popisuješ pocity, jaké mám i já....na Ketu jsem byla dnes (teprve) ...a taky bolí v podbřišku, divně od žaludku...nevím, jestli to je tak normální, nebo psychikou...

maria2903
31. črc 2020

@antoaneta Ahoj.Ja už byla 2 a bohužel negativní.To můžeš mít po KET.Ja měla taky bolesti v podbřišku a bylo mi na 🤮.Ale prý to může být po Utrogestanu.Tak držím palečky.

antoaneta
2. srp 2020

@maria2903 aha, děkuji. Já teda Utrogestan zaváděla, pak mi ho nahradili Proluxem, mám to prostřídávat, tak nevím, jestli by to mohlo mít takový vliv na žaludek. Myslím že jsou to asi ty nervy a psychika. Břicho bolí, jako bych to měla každou chvilku dostat. A myslím že to tak i dopadne. Tobě přejí sílu, energii a hlavně pak štěstí do dalších pokusů!

maria2903
3. srp 2020

@antoaneta děkuji moc.No já to měla skoro týden bolesti v podbřišku.A každý den v poledne mi bylo až na 🤮.To nemá cenu se nervovat.Ja vím co to je,ale je lepší myslet pozitivně.Kazda to máme jinak.Nekoho bolí prsa od začátku a někoho vůbec.Zkus myslet pozitivně.Moc držím palečky ať to vyjde 🙏.A kdy jdeš na krev?

antoaneta
7. srp 2020

@maria2903 úplně jak popisuješ, bolesti v podbřišku, někdy až píchání a v průběhu dne na zvracení. Vzhledem k tomu, že nejsem po žádné stimulaci, taky je to z KET, tak to dávám vše 🤰 za vliv psychice a možná trochu i těm hormonům, které mi zadržují MS. Jak je vysadím tak přijde a všechny zavádějící pocity podobné těm těhotenským budou pryč. Na krev mám jít teď v pondělí, 12 den po KET. Ale ani se mi nechce. 7mý a 8mý den jsem si dělala test a ani náznak. Dnes ráno jsem nedělala, sem zapomněla. Ale udělám si zítra a pozítří, to budu 10, 11tý den. Jako nevěřím že by byla nějaká změna, ale když už je mám koupený, tak už je počůrám 😀

maria2903
9. srp 2020

@antoaneta já v pondělí budu volat doktorovi a musím se domluvit na další pokus.Moc držím palečky ať Ti to dobře dopadne.Treba už tam budeš mít //

antoaneta
9. srp 2020

@maria2903 tak jak jsem si myslela. Ani v sobotu, ani v neděli...nic, jen bílo. Dnes v pondělí jdu na kontrolní krev, ale marná cesta a ztráta času. MS mi drží jen teď ten progesteron. Jak vysadím, přijde. No co už, pojedu, nějak to uzavřít musím. Tobě přeji dobré zprávy, brzké načasování a tentokrát hlavně se šťastným koncem!!!

maria2903
10. srp 2020

@antoaneta ahojky tak jak To to dopadlo?Na testu nebyla ani jedna čárka?Já jdu zítra na ultrazvuk.A domluvit se na další pokus