Test po KET, kolikátý den byl pozitivní?

petral
25. čer 2012

Ahojte,
prosím, mám na Vás 3 otázky. Počítá se i den KET? Byla jsem na něm 19/6, takže jsem dnes 7 den?
Kolikátý den od KET jste měly pozitivní test? Já už jsem vykoula 2 //, s tím, že Pregnyl jsem píchla 13/6... může se ještě jednat o dozvuk?

děkuji moc

antoaneta
17. srp 2020

@maria2903 přesně tak, ani čárka, teda ta jedna původní ano, ale ta výsledková ne. A v pondělí i potvrzeno z krve. Takže mimásek se nekoná a počet lidí naší domácnosti zůstává... tobě přeji hodně štěstí v dalším pokusu!

maria2903
19. srp 2020

@antoaneta ahojky.Tak já v pondělí 17.8 byla na dalším Ket.Meli jsme poslední 2 zamrazene dohromady tak jsem nechala zavést 2.Tak uvidíme jak to dopadne.Vcera večer mi bylo mizerně od žaludku.Spala jsem s kýblem u hlavy.A dneska celý den mě bolí v podbřišku

antoaneta
20. srp 2020

@maria2903 jee, no tak to ti teda držím všechny palce! O to víc, jestli už máte i vyčerpáno! Ty jo, kdyby se uchytly dvě! Ale co. Super! Dvojčátka sice náročný na donošení i pak péči a výchovu, ale pořád lepší než žádný! A aspoň to budes mít rovnou odbytý a pak jak odrostou tak si spolu vyhrají. Věřím tomu ze se podaří! Bašti ananas a něco pikantního a zapíjej to červeným vínem. A věř že se podaří! Určitě to všechno dobře dopadne!

maria2903
20. srp 2020

@antoaneta Děkuji moc....no já pikantní nemám ráda a o vínu už nemluvím☺️.Ale ananas to můžu pořád ☺️. Dneska mě bolí neskutečně břicho a střílí mi to až do křížů.Tak kéž by se to chytlo 😍.

maria2903
24. srp 2020

Ahoj holky.Dnes je to týden co jsem byla na Ket.Ten začátek šlo vydržet ale dnes už mi je opravdu mizerně.Mam hrozný bolesti břicha jako kdy bych to měla dostat a je mi špatně hrozně od začludku a jsem hrozně nervózní jako první den když to dostanu.Mate prosím někdo s tím zkušenosti co to může být? Jestli to může souviset tím že mužu být těhotná nebo co to je?