Test po KET, kolikátý den byl pozitivní?

petral
25. čer 2012

Ahojte,
prosím, mám na Vás 3 otázky. Počítá se i den KET? Byla jsem na něm 19/6, takže jsem dnes 7 den?
Kolikátý den od KET jste měly pozitivní test? Já už jsem vykoula 2 //, s tím, že Pregnyl jsem píchla 13/6... může se ještě jednat o dozvuk?

děkuji moc

caricia1
25. čer 2012

Ahoj,den KET se nepočítá,až ten následující takže jsi dnes 6.den..Já měla // 8.den po KET následně sílili takže Pregnyl to už nebyl.Měla jsem 5000j Pregnylu a byla jsem myslim 13.den od aplikace..Ale každému se v těle drží jinak,samozřejmě to ještě dozvuk být může,záleží i na tom kolik jsi ho dostala...Pokud čárka bude sílit tak to Pregnyl není 🙂 Držím palečky!

petral
autor
25. čer 2012

@caricia1
Ahojky,
děkuji moc za vysvětlení. Přiznám se, že nevím kolik jsem si toho Pregnylu píchla... příště si dám větší pozor. 😀
Myslíš, že by bylo možné mít již 2 čárky, ikdyž jsem 6. dní po KET? Mám už toho za sebou tolik, že nevěřím ničemu. Jsem po 3 IVF a vždy jsem měla biochemický...

caricia1
25. čer 2012

@petral No když já měla 8.den po //,tak proč by nemohl mít někdo 6.den...Určitě to možné je,ale asi to není tak časté.Zkus testovat a uvidíš jestli čárečka bude sílit nebo ne..Taky záleží jak tvoje tělo ten Pregnyl ,,odbourává,, to máme každá uplně jinak no..A taky záleží jak staré embryjko ti zavedli?

petral
autor
25. čer 2012

@caricia1
zavedli mi 5denní - jedna expandovaná blastocysta a druhá "hečovaná" 😀 tak jí říkám...

caricia1
25. čer 2012

@petral 🙂 tak to může být už poz.test ,já měla jen třídenní 🙂

petral
autor
25. čer 2012

@caricia1
víš, ono to takto bylo vždy a skončilo to biochemickým. Teď jsem po 1. KET a dávám mu velkou víru - je to jiné, takové víc "přirozené", méně léků a bez stimulace 🙂 proto píšu a hledám zkušenosti po KET od ostatních...

caricia1
25. čer 2012

@petral To mě mrzí,sou to nervy 😒 Já zase KETU vůbec nevěřila a vyšlo to 🙂 Snad ti to také vyjde,máte ještě nějaké nanučky?

petral
autor
25. čer 2012

jednoho 🙂 potom bohužel budeme muset natvrdo přikoupit :( je to masakr peněz 😒

caricia1
25. čer 2012

@petral tak alespon jednoho že máte do foroty,nám nezbylo už nic 🙂

petral
autor
25. čer 2012

toš máte Leontýnku - moc hezké jméno 🙂

caricia1
25. čer 2012

@petral děkuju🙂

crca
25. čer 2012

@petral já byla na Ketu 25.8 sice před 4 roky,ale testila jsem 2.9 a taky na mě vykoukly //,upřímně vůbec mě nedošlo,že by to mohl být Pregnyl,prostě jsem měla dvě// 😀 a těm dvoum čárkám byly v dubnu 3 roky 😉 Takže držíííím moc palečky ať to výjde už v tom správném postupu jak má 😉

petral
autor
25. čer 2012

@crca
tý jo 🙂 to je vážně požehnání!
Jsem moc ráda, že nejsem jediná kdo testuje brzy, nenapadlo by mne to s tím Pregnylem, kdyby se tady o něm nepsalo.... nemám na čekání nervy!

crca
25. čer 2012

@petral Já právě taky neměla nervy a te´d s dětma už je někdy nemám vůbec 😀 😀 Já o Pregnylu věděla,ale ta euforie mě nějak zasáhla tak,že mě vůbec nedosšlo,že ty // nemusí znamenat ty oné // 😀 a možná dobře,aspoň jsem se nenervovala ještě s tím,prostě jsem byla těhu a hotovo 😀 ještě jsme měli teda další 2 mražáčky,ale po roce jsme je darovali pro jiné nešťastné páry,teda aspoň jsme to tak zaškrtli-kdo ví co chuděrkama opravdu udělali 😅 ale hřálo mě ten pocit ,že je nespláchnou jentak do řeky a třeba te´d někde běhají naše děti u jiných šťastných párů 😵

petral
autor
25. čer 2012

@crca chápu a je to od Vás moc bezva, že jste je darovali.
Víš, my máme dárkyni, takže je vše trošku složitý...ale mám víru v to, že je to pro nás dobrá volba. I nám bylo nabídnuto, že dostaneme hotové emrijka od hodného páru, ale nechtěla jsem to udělat manželovi. Stojí to dost peněz a my máme jen jedno v mražáku, takže moc nyní doufám, aby to dopadlo a koukám na každou diskuzi a snažím se najít info...

efkas
25. čer 2012

to jsou těhu čáry 🙂 ,když už to byl takový macek.Já měla jedno čtyřdenní a šestý den byl duch 🙂 Hned bych si to z opákla 😵
Držíme palečky!

efkas
25. čer 2012

@crca máš můj obdiv,že jste darovali embryjka 🙂 ,my taky ještě jedno máme,ale na třetí děcko se už moc necítím a darovat ho asi nedokážu.Ještě jsme to doma ani neprobírali...

crca
25. čer 2012

@efkas no,děkuji,ale jak píšu,ono to,že jsme zaškrtli tuto možnost,ještě neznamená,že to tak udělali 😅 Třeba je stejně použili na věděcké účely,nebo je stejně vyhodili 😒 ,ale já mám čistou dušičku 😀 Ono nás tak trochu rozhodlo to,že za ty mražáčky by jsme po roce zase platili 3000kč a jelikož další děti fakt neplánuji,tak jsme se rozhodli takto,pro někoho 3000kč není moc,ale pro nás jo a kor s dvojčátkama 😀 Máme od každého něco a stačí to 😀 V nejhorším případě,kdyby nám ruplo v bedně máme ještě 3IVF v záloze 😀

fori
25. čer 2012

já měla // po ET 7 den... ale to stejný jako KET ne??

japro
1. čer 2014

@petral ahoj vím je to tu hodně staré ale koukám tu a čtu tvé psaní jak píšeš p zkopíruju to přesně :

víš, ono to takto bylo vždy a skončilo to biochemickým. Teď jsem po 1. KET a dávám mu velkou víru - je to jiné, takové víc "přirozené", méně léků a bez stimulace emoticon proto píšu a hledám zkušenosti po KET od ostatních...

moc mě to zaujalo já jsem ted po 3IVF je mě za 10 dní 35 a zatím nemáme děti..... ale věřím že ted se to právě změní 2x už se to povedlo jednou se to neudrželo a jednou po IUI to bylo mimoděložně ☹ ted po třetím IVF máme jednoho sněhuláčka ..... stimulace byla v minulém měsíci ted jsem hned další cyklus byla 10DC na UTZ a vše je ok a bude KET bez stimulace tak sem moc ráda a věřím že už se na nás štěstí usměje 🙂 ve čtvrtek sem byla na Pregnylu zítra začínám s utrogestanem 2-2 a čtvrtek 13h je plánován KET ........

petral
autor
2. čer 2014

@japro ahojky, tak abych te povzbudila. Nase KET, ktereho se me dotazy tykaly nakonec bylo uspesne. Mame synka 15m. Jinak se jednalo o naprosto uzasne tehu. Ovsem cekali jsme 4 roky a vyzobali jsme taky kde co. Drzim moc palce, potrebujes stesti a hlavne dobre doktory a peci! Taky jsem mela KET bez stimulace a prave to si myslim bylo to, proc jsme uspeli. Taky jsem brala jen Utrogestan a prednison.... nic jineho, nesnasela jsem ty stavy, tak jsem si to tak sama naordinovala. Mudr kdyz zjistila, ze neberu Estrofem, rekla, ze to neni mozny, ze ja tehu.... a vidis vse dobre dopadlo. Proste nekdy mene hormonu je lepe. Jen ma zkusenost. Dej mi vedet jak se vam vede! Pa

japro
4. čer 2014

@petral ahoj děkuji moc za krásné psaní jj je to někdy boj ale doufám že ted to vyhrajem s tím naším sněhuláčkem ...... vřera sem našla na vložce hnědý výtok ☹ tak sem volala do Caru sestra řikala že to asi nic nebude ..... to mě ale vubec neuklidnilo tak sem na dnešek objednadá an kontrolu a doufám že bude vše ok a zítra bude KET 🙂 já se pak ozvu jak sem dopadla zatím ahoj a opatruj se 🙂

japro
4. čer 2014

@petral ahoj tak už jsem doma 🙂 sliznice a vaječníky a čípek no prostě vše je v pořádku a vše bude podle plánu zítra nás čeká KET 🙂

kalka
6. čer 2014

Ahoj holky, moc nám všem držím pěst! My se o mimčo snažíme už 9 let. Teď 1.6. jsem podstoupila KET. Mám za sebou 3 IVF. Z druhého IVF jsem otěhotněla, ale ve 3. měsíci jsem musela na potrat. Miminku přestalo tlouct srdíčko. Bylo to hrozný ☹
Teď to je předposlední KET. Máme ještě jednoho mrazáčka. Původně jsme mysleli, že si nechám zavést oba dva, ale nechali jsme si nakonec ještě jeden pokus. A hlavě, je mi už 38 let a docela mě děsila představa dvojčat a i jsem se bála abych to zvládla po zdravotní stránce. Děti žádný nemám, takže by to bylo moje první těhotenství.
Moc si přeju, abych za týden našla na testu dvě čárky a hlavně, aby vše pak probíhalo dobře. Pokud nakonec půjdu na poslední KET, kdyby tenhle nevyšel, tak je to už náš opravdu poslední pokus. Bohužel peníze na to, abychom si to financovali sami, nemáme.
Tak jsem se tu musela trošku vykecat 😀

japro
8. čer 2014

@kalka ahoj tak držím palečky já jsem po KET 5.6 pro mě zvláštní jsem na něm prvně a když je tělo po odběru vajíček tak je takové bolavé a slabé po těch hormonech a ted je zvláštní že nic 😉 no držím nám palečky at najdem obě // kdy budeš testovat my máme až po 14 dnech .....

michaela28
10. čer 2014

@japro zdravím, 5.6 jsem byla také na KET, a na krev mám jet až za 14 dní. Kde jsi byla? Držím palce.

kalka
10. čer 2014

@japro čauky, mám testovat 17.6., ale znám se, budu testovat už tento víkend. Cítím se jako před menstuací, tak nevím nevím... ☹

kalka
10. čer 2014

@michaela28 Ahoj 🙂 nedá mi to ti nenapsat, já se ve skutečnosti jmenuju taky Michaela a moje šťastné číslo je 28, tak mě to jen pobavilo, že máš "můj" nick 😀 ..Moc Ti držím pěsti, aby byl KEt úspěšnej ! Sice mě si se neptala, ale já chodím do Pronatalu v Praze. První IVF jsem podstoupila v Praze Podolí. ..

japro
10. čer 2014

@kalka
@michaela28 🙂 tak to se nám to sešlo a i vám Míši 😀 já mám manžela Míšu 🙂 já jezdím k Apolináři testovat mám za 14 dní to je 19.6 a já jsem poctivka 🙂 holky moooooooc nám držím palečky tfuj tfuj tfuj ..... a jak vám jinak je ?

japro
10. čer 2014

@kalka no já někdy tak občas šimrání píchnutí a bolení v bříšku no ono to tak bejvá že to je stejné ty bolesti se roztahuje děloha tak to si musíme počkat sakra no ale bude to naše neboj se nic 🙂