Test pozitivní, druhý den negativní. Stalo se vám to?

nikdo17
12. dub 2015

ahoj holky. s manzelem se snazime zhruba od podzimu o mimi po prodelanem cervencovem mimodeloznim tehotenstvi. brala jsem tento mesic poprve i clostilbegyt na podporu ovulace plus utrogestan ktery tedy beru uz od toho podzimu. nakoupila jsem si na ebay ovulacni testy a k nim prisly zdarma inejake tehotenske. ted k me otazce. ty ovulacni testy mi cely cyklus ukazuji pouze jednu carku a kolem ovulace mi ukazal i tu druhou ale slabejsi nez tu kontrolni ale i podle bolesti bricha jsem poznala ze ovulace zrejme prisla. potom uz na ovu testech zase snehobilo. ms mam dostat az v utery ale vcera jsem mela takovy ,,divny pocit,, a udelala jsem si rano tehot test i ovulacni. a na obou se ukazala druha carka. na tehot testu slabounka ale je tam i manzel videl a na ovu testu kapku silnejsi. tak jsem se trochu zaradovala. dnes jsem si udelala testy znova a bohuzel na tehot testu vubec nic a na ovulacnim zase druha carka stejna jako vcera. pritom testy byly stejnych znacek. takze stalo se nektere z vas ze by jeden den mela pozitivni test a druhy den uz ne? asi to byla jen plana nadeje ze to vyslo ze?

kordul
12. dub 2015

Me se to stává často - biochemické tehotenstvi.

nikdo17
autor
12. dub 2015

@kordul

lace
12. dub 2015

@nikdo17 Ja to tak mela minuly mesic a MS prisla normalne na cas, takze asi taky biochem. A tenhle mesic uz si ty testy ze me delaji tuplem srandu😀 Vcera vecer krasnej duch, videl i manzel. Ja v soku, manzel v soku, udelala jsem tedy jeste jeden a tam uz jen slabej dusik, sotva viditelnej. Rano pro zmenu uplne bilo, pak zas malinkej dusik...😀 Nechápu, ale neresim🙂

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace no taky mam ten pocit ze si ty testy delaji srandu. i ty ovulacni. cely mesic krome cca dvou dni kolem ovulace bile a ted tam jsou tez dve carky😀

lace
12. dub 2015

@nikdo17 To ja mam na ovulcnich druhou carku cely mesic (ne tak silnou, jako pri ovulaci, ale je tam), takže ty na tehotenstvi ani nezkousim. Ale s tema tt je fakt sranda😀 Jestli tam nekdy najdu dve poradny carky, tak snad stejne ani neuverim, ze jsem tehotna, dokud mi to sam doktor nerekne😀

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace ja bych tez jimi nezkousela testovat kdybych prave nevedela ze jindy na nich mam uplne bilo. a kdy mas termin ms?

lace
12. dub 2015

@nikdo17 Az za dlouho, v sobotu😀 Ja takhle brzy nikdy netestuju, ale manzel uz byl nedočkavej🙂 Ted to nechavam uz byt a zkusim testnout nejdriv ve stredu

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace jee ahaaa tak to je jeste dlouho🙂 ale treba to vyslo a jen testy blbnou nebot to je jeste brzo

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace a jak dlouho se snazite? a o prvni mimi?

lace
12. dub 2015

@nikdo17 O druhy a uz 3/4 roku. Syn byl hned napoprve😝

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace tak treba uz to vyslo🙂

lace
12. dub 2015

@nikdo17 No nevim, moc sanci tomu nedavam. Tenhle mesic bylo nejak vsechno spatne😝

lace
12. dub 2015

@nikdo17 Vy uz se snazite hodne dlouho, co?😒

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace tak te to moz a prekvapi ze to zrovna vyjde🙂

nikdo17
autor
12. dub 2015

@lace 8 mesicu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru