Transfer - KET srpen 2019. Je tu někdo další?

worena
30. črc 2019

Co KET + embryoglu budete některá mít,co myslíte?

lucik253
30. črc 2019

@worena Ja budu mit treti Ket ale az teda zacatek zari 🥺

worena
autor
30. črc 2019

@lucik253 Ahoj Luci,no tak to je dobrá zpráva ne? Já vím jak je to náročné a vyčerpávající, ale přece to nevzdáme 😉. Budeš dávat embryoglu? Já na něho zřejmě prdím 😀

worena
autor
30. črc 2019

@lucik253 Já ti nevím proč, ale s toho KETu mám větší obavy než IVF jako takového..

lucik253
30. črc 2019

@worena No asi budu,minule sem to mela poprve a chytlo se ale vim ze to nemusi byt tim no...ikdyz to dopadlo spatne 🥺 v sobotu konecne ms a to sem mela dve davky na vyvolani

kackaa91
30. črc 2019

Já budu mít tedka v srpnu, čekám na menstruaci a pak ket...

worena
autor
30. črc 2019

@lucik253 No já si právě říkám. . Když to bylo posledně .... Pardon, doslova jsem se srala se vším možným aby jóóó to dopadlo dobře.... Teď už na to kašlu, listovku+ kalinu čaj a toť vše.... Zkusím to zřejmě v "Normálním procesu"... Samozřejmě po dohodě s lékařem.

worena
autor
30. črc 2019

@kackaa91 Já to dostala dnes...8. 8 první ultrazvuk 😉.Tak doufám že to bude ok ... Mám s toho strach..

vendulam
30. črc 2019

Ahoj holky, mě čeká KET v pátek, emryoglue jsem si objednala, minule jsem ho neměla a nevyšlo to, tak to tentokrát nechci podcenit..navíc mám asi poslední možnost, do dalšího IVF se mi nechce..máte nějaký tip na podporu uhnízdění? Bylinky nebo něco podobného? Díky Vendula.

anettak
31. črc 2019

Ahoj ženy přidávám se k vám 🙂 teď právě čekám na MS a KET v srpnu. Doufám že mé tělo bude připravené a dopadne. Lepidlo embryoglu ? já měla ET/KET 4x a z toho jednou s lepidlem a povedlo se ale těžko říct zda se to opravdu uchytí jen díky tomu lepidlu, s manželem jsme už nad tím přemýšleli a asi by jsme do něho šli 🙂 nestojí to mnoho a budeme mít dobrý pocit že jsme pro to uchycení udělali co nejvíce 🙂 všem přeji mnoho štěstí 🍀

kackaa91
31. črc 2019

@worena i já mám z toho nervy a strach 😱 ale musíme doufám a věřit ❤️

petruska23
31. črc 2019

Ahoj holky, taky čekám na MS a v srpnu na ket. Poprvé jsme embryoglue nedávali a nevyšlo to. Teď bych to ráda zkusila. Už jen pro pocit, že jsem udělala maximum😍 všem držím palečky a budu moc ráda, když to budeme prožívat spolu❤️

kackaa91
31. črc 2019

@petruska23 ahojky 😊 taky čekám na menstruaci a pak ket. Tak držím palečky ☺️

anettak
31. črc 2019

@petruska23
@kackaa91 To čekání je nekonečné, u mě by měla přijít každým dnem 🙂 když chci aby přišla tak se bude určitě loudat 😂

petruska23
31. črc 2019

To znám, vždy když ji člověk potřebuje, tak se loudá🙃 já sázím na sobotu.. Tak uvidíme.. Do čáru bych tedy volala až v pondělí... Už začínám být trošku nervózní 😂☺️🤩🥰

worena
autor
31. črc 2019

@anettak Ano to máš pravdu, čekání hrůza....Tak si to krátim skoro vším co potom nebudu moct ... 2 decky vína 😂😂😂

kackaa91
1. srp 2019

@anettak přesně tak😂 no u mě by měla přijít cca týden... Už aby to bylo.

anettak
2. srp 2019

@worena také si krátím chvíle vším co jde 😀 alespoň nad tím tolik nepřemýšlím, ale už začínám být trochu nervozní😖 včera jsem měla také vínečko červené, abych tu MS trošku popohnala 😀
@petruska23 sobotu bych také brala🙏
@kackaa91 kéž by se to dalo popohnat že 😀

Holky jak to vidíte s tím lepidlem budete si ho dávat nebo nee? já pořád nevím, nevím 🙄

petruska23
2. srp 2019

Já si dám vinečko dneska 🤩 lepidelko zkusím.. Asi bych si potom říkala, že jsem nezkusila všechno 🥰

anettak
2. srp 2019

@petruska23 vínečko já si už bohužel dát nemůžu, celý víkend mám pracovní noční 🙄 ale pojedu na kole tak to třeba rozhýbu 😀 a asi to s tím lepidlem vidím stejně😉 chci aby se tam sněhuláček měl co nejlépe 🙂

petruska23
2. srp 2019

Tak holky ms už se dostavila.. Tak v pondělí budu volat do caru a 11dc tedy na utz. Jsem nervózní 😯

kackaa91
2. srp 2019

@petruska23 taky jdu 11dc na ultrazvuk a doufám že bude sliznice dostačující a pak může být KET 😍.... Jen já čekám na ms

anettak
3. srp 2019

Já stále čekám ☹ a zatím příznaky žádné.
@petruska23 gratulace 🙂

worena
autor
3. srp 2019

@anettak To lepidlo jsem měla, nic to nepomohlo... Teď jsem si řekla že asi ne.... Uvidíme co lékař...

worena
autor
3. srp 2019

@anettak No tak samozřejmě že když se mi to ještě rozleží ...😀😀 Zkusíme to ještě..Ten vteřiňák😀 .... Mě už MS skončila,ale zas mě už druhý den pobolívá jako pravý vaječník nebo co to je, takové zvláštní píchání . .UTZ mám ve čtvrtek. No zas jsem v nervu co se mi to děje...😱Aby to nebyl nejajyz průšvih...

vitezove
3. srp 2019

Embryoglue je k ničemu. Potvrdilo mi to už několik lékařů. Jen tahání peněz z lidí.

anettak
4. srp 2019

@worena já ho naposledy měla a uchytilo se, bohužel to skončilo potratem ale to je jiná, za mě dle mého názoru, i kdyby to přeci jenom mělo pomoci zahnízdění, mé psychice to určitě pomůže 🙂 budu vědět že jsem pro miminko udělala vše co jsem mohla. V Caru mě ho nikdy nikdo nenutil, bylo to mé rozhodnutí 🙂
@vitezove ano to je tvůj názor, každý na to má jiný názor, někdo je pro a někdo proti, pro mě 2 000 není částka kvůli které bych váhala nad tím zda ano či ne, když už jsem do teď tech peněz investovala mnohem více.

worena
autor
4. srp 2019

@vitezove. Jako mě o ty peníze nejde,to vůbec.Uz tak jsme v to za raketu 😁...Šlo mi o to zda to cenu má nebo ne . . Stále víc čtu že je to k ničemu jen zbytečně navíc manipulace pro embryo atd.... Jestli je to dobré i k tomu KET dát....

vitezove
4. srp 2019

@worena i kdyby to stalo 20kc tak je to k ničemu. Řekla mi to opravdu i primářka mého CARu, která je dost kapacita. Spíš to prý může mít placebo efekt. Takový psychologický.

anettak
5. srp 2019

@worena
@kackaa91
@petruska23 ahojky holky tak hlásím dnes 1 DC 🙂 🙏 právě jsem volala do Sanusu a ULT před KET je 16.8. tak snad bude vše OK, nikdy jsem se na MS tak netěšila 😝

vendulam
5. srp 2019

@anettak Ahoj, jestli se můžu zeptat, do kterého Sanusu chodíš? Já Pardubice..