Týden po embryotransferu. Zkušenosti?

valentyna4
13. kvě 2022

Ahoj holky,zítra je to týden, co jsem měla vklad se dvěma embr.Je to už moje třetí Ivf.Po prvním kole (co mi hormony naseptaly,že těhotná jsem) jsem se musela rychle probrat z toho snění a teď nevím...Potřebuji se zeptat 🙏 je tu někdo kdo do odběru krve na HCG měl bolesti v podbřišku na Menzes a prsa bolely jakože nebolely??příznaky spíš že nic a přitom test byl pozitivní?jak poznat co je realita nebo se to poznat nedá???díky za odpovědi a všem co se zadařilo moc moc gratuluji

katule1990
13. kvě 2022

@valentyna4 Za mě se to poznat nedá. Měla jsem pobolívání břicha úplně stejné jako před MS a úplně stejné jako při ET, který nedopadl. 9. den po KET jsem si udělala pro jistotu test s tím, že to nevyšlo a byly tam 2 čárky. Člověk má po IVF extrémní potřebu se pozorovat, takže případné příznaky těhotenství nemusí nic znamenat, stejně tak příznaky blížící se menstruace nemusí nic znamenat, rozhodující je test a pak odběr krve. Držím moc palce, ať to tentokrát dopadne 🙂!

valentyna4
autor
13. kvě 2022

@katule1990 díky za odpověď!

valentyna4
autor
17. kvě 2022

@katule1990 dobrý den,dnes je to 10 den po Et a mám dvě čárky.jen doufám,že to nezpůsobuje amelgen..teď už jen čekat na výsledky krve...

katule1990
17. kvě 2022

@valentyna4 To je super zprava, drzim palce, at jde vse dobre 🙂.