Ublížila rána do břicha 1. den po ET embryu?

susanitademacho
13. pro 2012

Ahoj,
dnes mi zavedli embryjko do břicha a večer mi na břicho skočil celou váhou můj pětikilový pes. Jelikož nejsem doktor, nedokáži posoudit, zda to dokáže embryu, které je velké tak setinu milimetru, nějak ublížit. Rána do břicha v pozdějších měsících těhotenství, to je jasné, ale takhle mini embryo? Může ho "zamáčknout"?

Zuza

lrg
14. pro 2012

Začátky těhotenství jsou rizikové, ale podle starého moudra - co se udržet má, se udrží- si myslím, že to nemůže ovlivnit, pokud je vše ok. A pětikilový pejsek, to je tuším velikost jako jezevčík, tak to bych se nebála.

petulka26
14. pro 2012

@susanitademacho Taky bych se z toho nestresovala jak píše
@lrg jsem dnes 1. den po KET, a vzhledem k tomu že už mám doma tříletá dvojčata, tak po mě pořád někdo skáče 🙂 Určitě ho zamáčknout nemůže, embrijko je dobře chráněné, je usazené někde ve sliznici a pětikilový pejsek mu opravdu neublíží. Tak se neboj 😉

susanitademacho
autor
14. pro 2012

Jeee, moc děkuji za uklidnění.
Všechno je právě v pořádku, vývoj na jedničku, ale ET už 3-tí den, protože bylo jen jedno.

buldok
14. pro 2012

Šmankote nevím co budu jednou dělat já s tím naším 55 kg chlupáčem. Asi se obalím polystirénem 🙂

petulka26
14. pro 2012

@susanitademacho Když bylo jen jedno, tak to bude určitě veliký bojovník 🙂 Moc držím palečky aby to vyšlo 🙂

susanitademacho
autor
14. pro 2012

Děkuji. Je to úplná věda, když jsem četla, že někdo má vajíček třeba dvacet a my jsme naprosto zdravý pár a vyvinulo se 6, z toho 4 menší a 2 velká, odebraly se 3, jedno nezralé a ty dvě velká a oplodnilo se jen jedno velké... Já si říkám, že to vybrala příroda, abych si nemohla někdy říkat, jaký cvrček by byl i z toho druhého embrijka🙂