Unica Brno, Repromeda Brno, Reprofit Brno. Nejlepší?

liviena
7. bře 2013

Ahojky 😉 ,dokr.nás poslala na jednu z těhle klinik,na IUI, a pač sem se nikdy o to nezajímala,nevím kam máme jít,co si vybrat,kde budou vstřícní,atd, i ,,finančně,a když se tam objednáme,po určitém ,,vyšetření,,tam,za jak dlouho podstoupím IUI,jestli je to otázka několika měsíců...předem děkuji za každou odpověd 🙂

krasnydenvsem
27. kvě 2014

@ratatooy dobrý den ted jsem všimla starší vás příspěvek že jste byla na let v unice chtěla jsem zeptat jak jste dopadli?já sem včera podstoupila let dali mi 2 embraja co říkal pan doktor vypadali výborně test mám dělat 9 ted trnů hrůzou doufám aspoň jedno embryo zůstalo aby už bylo 9

ratatooy
27. kvě 2014

@krasnydenvsem taky jsme mely dve v nejvyšší kvalitě a ted bude jednomu z tech emryjek už půl roku 😀

krasnydenvsem
27. kvě 2014

To je krasne já sem podstoupila Ket teď mám hrozně smíšené pocity strach a věřím že určité jedno zůstane a 9 test ukáže 2 čárky

krasnydenvsem
28. kvě 2014

@ratatooy ahoj a to jsi podstoupila Ket?oni řikaji nebo co čtu tak to je menši procento otěhotnění Já vůbec nemam náladu nic se mi nechce myslím jen na jedno snažím se něco dělat ach jo .

ratatooy
28. kvě 2014

@krasnydenvsem ano poprvé jsme byli před 4 rokama na ivf šla jsem tam se 100%přesvědčením že konečně otěhotním a taky že jo,šimonkovi už budou 4 roky,a pak nám zbyli ještě 4 sněhuláci,tak jsme před rokem podstoupily ket s dvoma embyjkama u ivf jsme si nechala dat jen jedno,jakej je u vás problém?vubec se neboj,nemysli tak na to ber to trochu s lehčí hlavou i to pomáhá,unica je ale perfektní a mají velkou uspěšnost

ratatooy
28. kvě 2014

@krasnydenvsem jinak jsem ještě před testem poznaa že se povdlo že sem mela každý den pravidelne večer zimnici,motala se mi hlava,a ráno když sem brala agolutin tak jak sem si lehla na břicho tak mě nepříjemně tlačilo a dělalo se mi blbě,a to jsem až do 12tt krvácela

krasnydenvsem
28. kvě 2014

já už mam chlapečka z IVF az na po 3 se podařilo po prve se nechytlo nechali jsme zamrazit 10 embryí a když jsem šla na ket tak s tich 10 ani jedno ne přežilo tak že neměli co dávat já sem u malého poznala hned že jsem těhotná v noci mně vzbudila silna křeč v podbřišku trvalo to asi 5 nebo 10 mit to bylo neskutečně když jsem volala na Uniku pan doktor říkal že pravděpodobně embryo se spustilo se a uhnízdu je se ale teď ne vzpomenu na jaky to den bylo v pondělní jak sem byla na tom transferu tak p.doktor říkal že na 5 den je už v Děloze a že ne musím mit křeče tak teď nevím řikam si když nebudou tak asi se to ne chytlo no zkratka sem psychicky úplně v...
@ratatooy

krasnydenvsem
28. kvě 2014

@ratatooy jo ty jsi ptala jaký máme problém můj manžel je neplodný já sem v pořádku

ratatooy
29. kvě 2014

@krasnydenvsem ja sem po ivf měla tyto šílený křeče taky každý ráno kolem 4hod trvala sice jen jednu minutu bylo to asi jako silná kontrakce a po Ket už sem je nemela to bylo víc v klidu

krasnydenvsem
29. kvě 2014

no já sem to měla taky v noci po ivf. tak uvidím v duchu doufám že jsem těhotná,ale dnes mně začali bolet kříže ☹ možná to jen tak