Unica Brno, Repromeda Brno, Reprofit Brno. Nejlepší?

liviena
7. bře 2013

Ahojky 😉 ,dokr.nás poslala na jednu z těhle klinik,na IUI, a pač sem se nikdy o to nezajímala,nevím kam máme jít,co si vybrat,kde budou vstřícní,atd, i ,,finančně,a když se tam objednáme,po určitém ,,vyšetření,,tam,za jak dlouho podstoupím IUI,jestli je to otázka několika měsíců...předem děkuji za každou odpověd 🙂

tulanek
7. bře 2013

Tak my jsme byli v Unice a mame 2,5 staré holčičky dvojčátka.Na první pokus.Jen díky nim a jejich IVF ,přístup byl úžasný od všech ,nemůžu si stěžovat a myslím ,že mají i vysoké procento úspěšnosti! 🙂 Přeju moc štěstí!!! 🙂

lv
7. bře 2013

moje neteře před 9lety přinesl čáp z Repromedy, ale až na třetí pokus, asi bloudil. 😵

akashka
8. bře 2013

Já od února chodím do repromedy a jsem tam spokojená, přístup mi vyhovuje a zdá se mi, že tam ani nemají tak dlouhé čekací lhůty a jsou důkladní ve vyšetřeních (což třeba na obilňáku ne).

bosorkajarka
8. bře 2013

Ja nedam dopustit na Reprofit (ale jinde jsem nebyla), prvního chlapečka máme po prvním IUI a teď čekáme po prvním IVF holčičku, takže uspěšnost velká 😀. Nejdriv se objednáš na vstupní konzultaci a popřípadě nějaká vyšetření, závisi co všechno vám dělal tvůj doktor. A IUI pokud nebude potřeba píchat injekce (většinou není) můžete absolvovat hned v dalším cyklu 😉 Držím palce ať si vybereš dobře a brzký úspěch.

alfice
8. bře 2013

Máme holčičku z Repromedy, doporučuji Reprofit 🙂

vera_vila
8. bře 2013

My byli na IUI v Repromedě, nemůžu si stěžovat... Kamarádka čeká holčičku z Unicy (IVF), finančně si myslím, že je vše dost podobné, všude se doktoři snaží pomoct... Já v Repromedě rozhodně spokojená byla... A to už je hodně let, to v Brně snad ještě kromě Obilňáku jiné CAR nebylo... Přijali nás v podstatě hned, doporučení jsme měli od primáře gyn. v nemocnici, který udělal i potřebná vyšetření a tam už nás jen poslal na "zákrok" (udělal by to sám, ale bohužel jsme museli podstoupit oplodnění dárcem)... Hned nasadili stimulaci, pak jsem šla na kontrolu folíků, byly, tak za tři dny jsem tam jela na uvolňovací injekci a v pondělí na IUI, dostala jsem test, abych si ho pak za tuším 14 dní udělala a zavolala výsledek a domluvili jsme se na další vyšetření a kontrolu, kdyby byl pozitivní...

karlam
9. bře 2013

Nedám dopustit na Unicu, máme sedmiměsíční dvojčátka, byli tam moc fajn sestry, suproví doktoři, všichni se nám maximálně věnovali, pamatovali si nás, byli milí a dělali svou práci na 100% 🙂

karla75
9. bře 2013

Tak já již byla na Obi děs hrůza . Reprofit nedělá při IVf stimulaci hormonální kontroly a ty jsou velice důležité na to jak pak budou vypadat vajíčka co se týče zralosti . Repromeda nic moc partner nemůže být nikde s vámi a to chování hrůza po každé čekání aspon hodinku i při sonu a hlavně nepracují v neděli což je problém. také ráno se jde na krev a až odpoledne na sono a je zabytý celý den. Nikde v těchto třech centrech opakovaně nechtěli dodělat genetiku na mutace a to jsem žádala neuvěřitelné tři roky a ejhle jedna z nich tam je . takže za mě zatím helios prvně na 16 pokus // ,ale zase to nedopadlo a opět se konečně dodělala pořádná imunologie byla zase a jen částečná. tajdu na 17 pokus a končím .tady ráno krev , sono vyzvednutí léků odpoledne telefonát co a jak . vždy max celkem 60 minut či i méně. pracují každý den .

Ono je třeba někdy dělat OPu v neděli či Et a pokud to nepracují tak je problém posouvá se to a nemusí to být dobré .

terez80
9. bře 2013

Ahoj já byla na IVF v Repromedě a máme chlapečka. Jsou tam důslední, vstřícní a ochotní. Nejdříve jsme tam byli na konzultaci a vyšetření, které hradí pojišťovna. Bohužel porovnání ostatních center nemám osobně jsem nikde jinde nebyla. A Kamarádka zde byla taky a podsoupila IUI vím, že ji udělali vyšetření a brala nějaké tabletky a pak šla na IUI je to asi tak na dva měsíce. Tak hodně štěští při pořízení miminka.

kecule
9. bře 2013

Reprofit Brno, jsou tam opravdu lidští a snaží se o co jen nejšetrnější a nejpřírodnější postup v cestě za miminkem. A jsou opravdu odborníci!!!!

ratatooy
17. bře 2013

milion % UNICA mame po prvnim ivf kluka a jdeme ted na ket

jawuna
8. kvě 2013

Za mě jednoznačně Helios. Super přístup, pracují i o víkendu a ve svátky, pečlivé vyšetření, perfektní vysvětlení, moc fajn a trpělivý personál. Po 4 potratech konečně nalezena a řešena příčina. Teď úspěšně těhu...

jennyska
10. zář 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou naší společnou Wiki knihovničku, kde si píšeme vše o snažení se o miminko, těhotenstí, mateřství, péči o dítě a pod. Jsou v ní jak obecné informace o dané problematice, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti.

Já jsem právě vytvořila článek na téma Repromeda Brno a tímto bych Vás chtěla poprosit, zda byste mohly své zkušenosti, pocity, dojmy popsat k danému článku https://www.modrykonik.cz/sanatorium-repromeda-... do naší knihovničky 🙂

Díky tomu, že budou informace spolu se zkušenostmi na jednom místě, je celá knihovnička hodně přehledná a dobře se v ní hledá 🙂 Navíc Vaše zkušenosti pomohou ženám, párům, které právě tyto informace hledají a potřebují podržet, poradit, protože právě prožívají to stejné...

Děkuji Vám za sdílení zkušeností a přeji Vám krásný den.
Jennyska
Modrý Koník

pavli79
10. zář 2013

@jennyska Ahoj a budeš tvořit i článek na téma Helios Brno? Jak tak čtu veškeré komentáře ve více diskusích, přijde mi Helios jako nejvíce "doporučovaný" a sama tam zřejmě zrovna začnu chodit.. Ahoj, Pavlína

jennyska
10. zář 2013

@pavli79 Ahoj, tento článek už ve Wiki knihovničce je 😉 Takže jakmile budeš mít třeba už nějakou zkušenost, bude fajn, když se o ní do článku podělíš https://www.modrykonik.cz/sanatorium-helios-s-r... 🙂 Děkuji Ti a přeji fajn den. J.

pavli79
10. zář 2013

@jennyska diky za tip a rada prispeju 😉 Pekny den i Tobe!

valkat
10. zář 2013

za mě Repromeda,mám dvojčátka Jakuba a Terezku,skvělý přístup... 🙂

aidule
10. zář 2013

pro nás to byla jednoznačně Repromeda!!! Díky nim máme Natálku 🙂 ! Komplexní zájem o člověka, empatie, profesionalita, vstřícnost, maximální trpělivost pro všechny naše otázky a obavy...smekám před celým týmem a DĚKUJI!!!

iponek
23. zář 2013

@karlam
Ahoj , právě si tady čtu a čeká mě první návštěva v UNICA a tak bych byla ráda ,kdyby ses mohla podělit o své zkušenosti.Děkuji za tvůj čas pokud budeš chtít si psát.Pěkný den Petra

jednalucka
23. zář 2013

Ahoj holky a @iponek, mám za sebou jednu zkušenost - a to s Unicou. Bohužel pokus číslo jedna nevyšel, nereagovala jsem na hormony a povedlo se nám pouze jedno embryjko a to se neuchytilo... ale rozjíždíme pokus číslo dvě a zase tam. Všichni se tam k nám chovají s úctou, jsou milí a profesionální. I když jsem se na spoustu věcí ptala několikrát, tak vždycky ochotně odpovídali, mají moji důvěru....

iponek
23. zář 2013

@jednalucka
Děkuji Ti moc za tvůj názor . Jsem z toho dost nervozní ,jednak mám už málo času podle mého gynekologa a pak obavu z toho ,že snaha výjde v niveč. Já jsem z Ostravy a dr.mi doporučil právě UNICE.

iponek
23. zář 2013

@jednalucka
Doufám ,že se ti to podaří a budeš mít ten úsměv štěstí na tváři a maličké v náručí.

jednalucka
23. zář 2013

@iponek Já jsem z Dačic, mám to asi 95km a taky mi je doporučil můj gynekolog. Sice prozatím bez úspěchu, ale jsou tam fakt milí a obětaví... kdykoliv tam zavolám, vždycky se mnou ochotně všechno pořeší, přepojí na doktora- prostě jednání je úžasné!!! a co je tam nejkrásnější- všude mají obrovské nástěnky s fotkama miminek... mají jich tam snad milion a to pak tu sílu opravdu dodá.... a doufám, že tam taky za několik měsíců budu tu fotečku moct poslat 😉

karlam
23. zář 2013

@iponek Ahoj Iponku - Iponko ? 🙂 😉
V prvé řadě bych tě chtěla moc povzbudit a říct ti, že pokud jdeš do Unicy, jdeš opravdu do dobrých rukou, setry a doktoři jsou tam strašně milí a ochotní, nic nebyl problém a vše se dělo tak, jak řekli. Jistěže se najde protivnější sestra či méně sdílný doktor, ale to nic nemění na mém celkovém dojmu z této kliniky. Jediné, co mně tam trošku vadilo, bylo to, že do kliniky dojíždí dost klientů z Německa a ti dle mě mívali dost přednost, asi se není čemu divit, neb jdou klinice z nich velké peníze, ale přesto...Jinak si opravdu nemůžu stěžovat vůbec na nic.
První pokus nám bohužel nevyšel, respektive vyšel, ale o miminko jsem brzy přišla, počkali jsme tedy 4-6 měsíců, už nevím přesně, a zkusili to podruhé, to už bylo o něčem jiném, věděli přesně, jak moje tělo reaguje na léky a udělali mi harmonogram přesně na tělo a opravdu se trefili, podařilo se krásných 6 vajíček, dvě jsme si nechali "vložit" a 4 zamrazit, ony dvě se obě ujaly, tudíž máme již 14ti měsíční holčičky a zmrzlíci již nebyli třeba.
Všechno to pro mě bylo stresující, neb jsem se moc bála, že mít děti nikdy nebudu, i když mně žádný extra velký problém nikdy nenašli, ale s odstupem času na to všechno vzpomínám i docela ráda a pohled na moje děti je tím největším dárkem za ty všechny nervy a stresy.
Kdybys cokoliv chtěla vědět, piš 😉

iponek
23. zář 2013

@karlam
Dovolím si ti moc poděkovat za tvou podporu a řádky,které si mi napsala. Má totiž v celku velké obavy ,protože nejsem už nejmladší a moc času nemáme. Partner je v naprostém pořádku ,ale já ne :( .

karlam
23. zář 2013

@iponek neboj se, doktoři dokážou zázraky, hlavní je se snažit navodit psychickou pohodu a VĚŘIT, můžu se zeptat kolik ti je let?

iponek
23. zář 2013

@karlam
38 a jmenuji se Petra 🙂

karlam
24. zář 2013

se mnou rodila na pokoji paní a měla 41 let, neboj, to dáš 🙂 kdy jdete na první konzultaci peťo?
@iponek

kuzsha
18. říj 2013

@iponek Ahojky, nedá mi to nenapsat. Já prodělala komplet léčbu v Unice. Byla jsem perfektně připravena od svého gynekologa co mě čeká, takže jsem ani neměla strach ani moc otázek. Sestry jsou tam naprosto suprové, obzvláštť vrchní.
Doktor speciálně Frgala- má naprosto unikátní přístup. Jak z profesionálního hlediska, tak z toho lidského. Teď čekáme na první pokus dvojčátka🙂 Tak snad se to povede do zdárného konce. Ikdyby se to nepovedlo na první pokus, tak to už není o doktorech , ale o přírodě. Takže hlavu vzhůru neboj ono to dopadne. Člověk musí být pozitivně naladěn a věřit tomu. Pak jde všechno snáz. Držím všem moc pěsti, aby jste měli jednoduchý průběh a dopadlo to vše na jedničku, když ne na poprvé tak na podruhé 😉

ajus27
Odpověď byla odstraněná
Zobraz