(Únor.. 22). Chystáte se někdo na KET?

azby
9. led 2022

Ahoj, chystáme se zajit si pro další miminko. Na Ket jsem ještě nebyla (vyšel nám první ET). Máme 4 embrijka.
Nechystá se někdo také, ať si můžeme vzájemně psychicky pomoci?

andy9999
10. led 2022

“Ahoj, nás čeká v únoru taky první ket. Je to náš první transfer, kvůli možnosti hyperstimulačnímu syndromu jsme ET nemohli zkusit. Vůbec nevím co mě čeká, ale těším se. Zatím se snažím hlavně se nenervovat a začala jsem brát nějaké doplňky

verka86
10. led 2022

Ahoj, my jsme na začátku prosince o prcka bohužel přišli, teď čekám na MS a pak bychom do toho chtěli jít znovu. Z prvního KETu máme 15ti měsíční princeznu a dva sněhuláčky máme ještě schované 😊

bublinum
11. led 2022

Ahojky, ja se chStam v unoru na 1.cyklus IVF…zakladala jsem diskusi, ale nikdo se nepridal a jsem z toho takova vyjukana. Nemam to kde sdilet, ty pocity :((((

verka86
11. led 2022

@bublinum ahoj, já sice měla IVF cyklus před dva roky, ale piš nebo se klidně zeptej na cokoliv 😊 klidně napiš i email 😉

azby
autor
15. led 2022

@bublinum tak je sdílejí tady s námi, IVF jsme si prošly všechny. A já to mam vše jako včera, malé je 17 měsíců

azby
autor
15. led 2022

@verka86 je to mě mrzí a můžu se zeptat- prcek byl z KETu? A jak daleko jsi byla?
Teď se to určitě povede

azby
autor
15. led 2022

@andy9999 ahoj já jdu v únoru teprve na první konzultaci, tak vůbec nevím jak dlouho to bude trvat, než nas na ket pustí.

azby
autor
15. led 2022

@andy9999
@verka86
@bublinum
Kam holky chodíte do centra? Já na do Prahy na Letnou do Gennetu

verka86
15. led 2022

@azbyy jezdíme do Ostravy do Reprofitu.

Ano, z KETu. Před dvěma roky nechali 5 TOP embryí, v listopadu 2019 ET nevyšel, v lednu 2020 první KET a Esterka má 15 měsíců 🥰, v listopadu 2021 druhý KET a v 6 + 6 samovolný potrat 😭 vím, že ty začátky jsou buď a nebo, i tak to bylo moc smutné období. Na druhou stranu jsem tak nějak podvědomě od začátku tušila, že je něco špatně...