Utrogestan po ET,KET. Jaké může mít vedlejší učinky?

kapunka
4. únor 2009

ahojky holky jaké vedlejší účinky může mít utrogestan? jsme 5.den po KET bez stimulace - a bolí me bříško a prsa..

janysek70
5. únor 2009

A absolvuješ 1. IVF? Já jsem před stimulkou na 2. IVF.

meggietn
5. únor 2009

ja som ešte nevedela vtedy že som tehu. 😉 ja som ho začala brať hned po ET.

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

janysek70 •ja mam 2 ivf za sebou ...pokud to ted nevyjde jdu do tretiho

janysek70
5. únor 2009

Fíha, tak pevné nervy a víru 😉

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

janysek70 •
no nervy to teda jsou ...ale to ja jsem slaba polevka ,jsou tady holky co uz maji i 8 ivf a nic ☹

dorra
6. únor 2009

Holky, na každou jednou dojde. Blbé je, že to stojí tolik nervů a peněz, za které do sebe cpeme šílenou chemii. Třeba jsem v caru nepotkala nikdy Romku. Ale když jdu u nás po rynku a vidím, jak to tam běhá všechno kulaté a prsiska je určitě bolí taky (zadara..) 😅 . Nefér.. Taky půjdu do dalších, dokud se nezadaří a dokud mi dr. neřekne, že jsem strará fuchtle.

fanfulinekkudisek
6. únor 2009

a ty se divis,ze je jich tolik?! vsak zacinaji od 15ti 😠
dokonce se uz i natocil film o tom jak to bude jednou na nasi planete vypadat .nevzdelanci a nevychoni lide budou mit deti a vzdelani a slusni vymrou.(napsala jsem to slusne aby se nekdo neurazil) 🙂

dorra
6. únor 2009

No jj, nechci to tu stáčet, jen si tu čtu, co zobeme, co pijeme, co komu pomáhá a co né a který léčitel, čarodějnice, karty, kalendář, teplota...
Je to tak složité i na tom rynku?

kapunka
autor
6. únor 2009

me se na sliznici vyplatil Kontryhel a Femigard.... 🙂

dorra
6. únor 2009

Kapu, za 12 hodin se k Tobě přidám, huráááá!

fanfulinekkudisek
7. únor 2009

tak koho to zajima tak 7 den po transferu ma na testu / takze zase nic

kapunka
autor
7. únor 2009

fanfu - 7 den je dost brzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nejdřív 10. ideál 12. 😀 neblbni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fanfulinekkudisek
7. únor 2009

kapunka ,ja uz to mam osvedcene je to muj 4 pokus a zatim to ten 7 den vzdy byla pravda 😉

kapunka
autor
7. únor 2009

😖

dorra
7. únor 2009

Hele famfulí,
Já mám těch pokusů taky dost a psala jsem tu někde, jak jsem byla těhu s odpadkovým košem. Taky jsem měla / a pak, když to chtěl muž vidět, vyhrabala jsem test z koše, tak tam najednou byly//. A šlo o půlhodinu. Takže za tři dny to může být všechno úplně ale úplně fmafárové!!

fanfulinekkudisek
7. únor 2009

dorra •no jo ale ja necitim ani nic v podbrisku a vubec nemam natekle kozy a vubec nic tomu nenasvetsuje 😉 proste to citim..

kapunka
autor
7. únor 2009

no vidíš a mě zase bolí břicho přesnějako před mrchou - takže počíám s horší variantou 😢

fanfu - kdy sji měla ET?

dorra
8. únor 2009

Tak co? Furt ještě dobrý? Holky, držte!!!

jana123123
2. led 2014

Ahoj holky ja take bery utros ale strasne strasnene boli v podbrisku jako kdybis tam mnela dvojcata ale i prsa mne boli to neni podle letacku jak to tam biva napsany kazdy to ma jinak a jsem hodne citliva na kazdou vec co setyce i intimnosti mne to boli take vas to boli kdys mate s manzlem pohlavni styk? Muj mandzel mi rika ze sem moc rozmazlena ale ja zato nemohu tak ja us nevim co mam delat poradte mi ja us beru utros od 25 .12 a nejsem teho. Ale ja ho zavadim a beru na pripravu decka dik predem vsem co mi poradi jana

katka345
27. říj 2017

Ahoj mam dotaz. Jsem po ketu od stredy a vcera a dnes slabě krvacim, mela sem trosku namahy a mam stoho strach aby se neco nestalo. Dnes sem měla silnou bolest v podbrisku bodavou. Prosim poradte