Utrogestan po ET,KET. Jaké může mít vedlejší učinky?

kapunka
4. únor 2009

ahojky holky jaké vedlejší účinky může mít utrogestan? jsme 5.den po KET bez stimulace - a bolí me bříško a prsa..

kapunka
autor
4. únor 2009

jej tam mělo být utrogestan v názvu 😝

dicinka1
4. únor 2009

no utroš mA presne take učinky ako pises..je to hormon,...tak preto...

dorra
4. únor 2009

Bývá po něm dost zle, ale ty ho asi nejíš, co? Už jsme si o něm psaly. Při ET, KET se užívá proto, aby se připravila těhotná děloha a oni pak do ní dají to semínko máku jako na namazaný chleba máslem. Přirozeně oplozené vajíčko putuje vejcovody a mezitím se ta děloha sama nachystá, ale při ET, KET to dělá utroš. Takže když ho začneš brát, máš logicky těhotenské příznaky. Já ho papkám od pondělí a dnes už ječím, když zafouká vítr, nebo když se ke mně manžel přiblíží na dva metry.

dorra
4. únor 2009

Přečti si příbalový leták. A nebo raději ne 😀 , je to zběsilé čtení.

kapunka
autor
4. únor 2009

no ten jsem četla - ale tam o tehle příznacích nic není ani o bříšku ani o prsou.. 😖

dorra
4. únor 2009

Fakt? Já ho teď nečetla, bo jsem měla pocit, že když to do sebe valím popáté, že už to znám. Ale věř, že prdím jako starý chlap a o prsách, které normálně na sobě hledám, už jsem tu psala. 😀

kapunka
autor
4. únor 2009

no a nejsi těhu? 😀 😀

dorra
4. únor 2009

Kapu, v sobotu jdu teprve na ET, možná, zítra mám volat.

kapunka
autor
4. únor 2009

ajo - už jsme koukla do tabulky..už vím - takže ty to máš asi ze stimulky..to jsem mela taky minimálně o dvě čísla větší..jenže já ted žádnou stimulku neměla, jen ten utroš.. 🙂

dorra
4. únor 2009

Můj dr. tvrdí, že těhu jsme od oplodnění těch rošťáků a když začneme s utroušem. Pak už je to jen o tom, jak to dlouho vydrží. Utrouš začínáš od OPU, nebo když se rozjede KET.

kapunka
autor
4. únor 2009

no mě ho dali až po ET - předtím jen pera puregon a injekce pregnyl..

kapunka
autor
4. únor 2009

a v sobotu normálně šupli mrazáčky dovnitř a ten večer první utroš.. prsa bolí od včera

dorra
4. únor 2009

Já taky nestimuluju, nemám co, my máme dárkyni (říkám velkou frajerku! Bo ta stimuluje..chuďátko).

dorra
4. únor 2009

To sedí. Je to trošku indivindy. Já nemám pera a to další. Jedu podle toho, co mi zabralo minule.

kapunka
autor
4. únor 2009

vidíš jak málo to tady čtu... 😉

dorra
4. únor 2009

Já ho začala v pondělí jíst a dnes je středa... Jsem mimo jak to pako.
A to je dobře, holka. Musíme věřit!

kapunka
autor
4. únor 2009

já ho zavádím, a nic mi není... 😎 asi proto že jsem mimo furt 😀 😀 😀

dorra
4. únor 2009

No to já taky 😀 , ale tohle je něco úplně jiného, bacha na to!

len
5. únor 2009

Já měla Utrogestan, když jsem těhotná nebyla a taky, když se mi to povedlo. A můžu naprosto upřímně říct, že jsem mezi tím neviděla jediný rozdíl. Moje příznaky nebyly zrovna jak z letáku, ale byla jsem hodně unavená, podrážděná, v břiše pocity jak na MS a nafouklá a citlivá prsa. Dvakrát z toho těhu nebylo, potřetí jsem se cítila zase stejně a sváděla to na Utr., no a test byl pozitivní 🙂 Takže to Utr. být může a nemusí, pravdu odhalí až test...

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

ahoj, tak ja jsem od soboty taky na utrosi a akorad me boli vajecniky, mam v sobe dva prci a tak jsem zvedava..

kapunka
autor
5. únor 2009

fanfulinek - tak to jsme na tom stejně..a prsa te nebolej????

jestli chceš pojd za náma na

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... 😀

len - to je blbý, že ty příznaky jsou stejný, já už si dělala naděje 😒

len
5. únor 2009

Kapunko, vždyť klidně můžeš dál 😉 Prostě to není ani dobrý, ani špatný, tak tomu věř a ono to klapne 🙂

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

prave ,ze prsa me vubec neboli

kapunka
autor
5. únor 2009

jojo já se snažím....je teda fakt, že včera jsme mela jednu docela dost velkou křeč, ale zase nevím, jeslti to nebyly střeva..to břiško je tak malý a je tam toho tolik.. 😖 😖 😖 😀 no dneska je to 6. den včetně dne KET

kapunka
autor
5. únor 2009

fanfulínek - a zavádíš ho??? 🙂

fanfulinekkudisek
5. únor 2009

jj ,zavadim a lezim asi tak 2 hodky ..no spis spim 🙂

kapunka
autor
5. únor 2009

tak to já taky za chvíli jdu na to...tak me teda ty prsa bolej dost.. ☹

martek
5. únor 2009

vy po zavedeni lezite????? jejky,.....asi to delam spatne.... 😅

len
5. únor 2009

Martek, večer pochopitelně ano, ale ranní dávku jakž takž a polední v práci ani omylem... Dr. mi vysloveně řekla - vždycky to vyteče, ale než se to vůbec rozpustí, tak se do těla dostane, co se tam dostat má, co vyteče, už není potřebné 😉

kapunka
autor
5. únor 2009

tak to je dobrý.. já mám vždycky pocit, že vyteče všechno... 😠