V dubnu mě čeká druhé ket, chystá se taky někdo?

simca31
21. únor 2012

kdo to nevzdava a jde do ketu znova?prijdte se podelit o sve skusenosti 😉

lucina100
4. dub 2013

pavco, to je mi moc líto ☹ . Máte ještě nějaké mražáčky? My měli špatné všechno. Spermiogram jen 5% živých a mrzáčků 😀 a já neprůchodné vejcovody, endometrioza, 4x řezané břicho, děloha vzadu a otočená, takže my měli jen 5% naděje z čerstvých. Nevím nyní po kET, zda se to povede. Na IVF už nejdu. Jedno máme, tak jsme velmi spokojeni. Ale sourozenec by se šikl, aby nebyl jedináček. My čekali na něj 14 let a pořád nic. Takže opravdu vymodlené dítě. A užili jsme si toho všeho ažaž.....

pavcahola
4. dub 2013

Tak to máme stejný my taky máme jen 5%,ale věřím že se nám to nakonec povede normálně,nevím sice za jak dlouho.Užili jste si ažaž?Mě příjde že to všechno strašně uteklo,těhotenství,první rok,druhý rok,ted už pujdou do školky,nevím hrozně mi to všechno rychle uteklo.Mrazáčky nemáme takže už to necháme jen na přírodě.Ale na netu jsem si našla nějaký přípravek jmenuje se Nosifol,je na tři měsíce a hlavně to nejsou žádné hormony,no a manželovi koupím vitamín E a uvidíme.Mrzí mě že toho máte tolik v uvozovkách špatného. ☹ A můžu se zeptat kolik ti je?

lucina100
5. dub 2013

ahojek, 38. Do dalšího IVF bych už nešla. Jsme hrozně rádi za toho našeho drobka, i to byl zázrak..... Vy jste chtěli holčičku ještě? Vím, že bral manžel vitamín E a pangamin ve velkém množství.

pavcahola
5. dub 2013

Nám by bylo jedno jestli by byla holka a nebo kluk.A pomohly ty prášky manželovi a nebo už jste pak na další spermiogram nešly?

lucina100
5. dub 2013

na další jsme už nešly, nebo by to bylo zbytečné. Prý stačí jen pár kousků z toho vybrat na oplodnění. měli jsme 16 vajíček, tak vybrala embrioložka co šlo. Před odběrem mu řekla, aby vypil velmi silnou kávu, aby se spermie probraly a byli kvalitnější. No a vybrala a 6 bylo velmi kvalitních oplodněných. Měli jsme vše, PK, AH, ICSI. 2 mi zavedli a 4 zmrazili. Máš 2 klučiny, tak si aspoň vyhrají spolu, že? Náš by zůstal jedináček.

pavcahola
6. dub 2013

Jo máme dva kluky to oni si vyhrají ale taky se popichují na lumpárny občas to je snimi sranda 🙂 Ted jsme se byly zapsat do školky tak jsem zjedavá jak to tam budou "bez maminky"zvládat.Chci se tě zeptat tvoje dítě usíná samo a nebo si k němu vždy lehneš a čekáš než usne?My jsme si je na tohle docela dost rozmazlily a ted je nemůžeme naučit usínat samy.

lucina100
6. dub 2013

malý spí s náma. My čučíme na telku. Jak se mu chce spát, tak si jde lehnou sám, řekne já jdu spinkat, vezme si cumel, plínku do ruky, to on od malinka a spí. Přes den to samé. Já ho nenutím. Jak je unavený, pustí si dývko, vybere si pohádku, lehne a u toho usne. Jak není unavený, tak nespí po obědě. je po mě spáč. Takže ráno vstává i v 9. Do školky chodí na 4 hodiny a moc se mu líbí. Máme pokojíček an nic. Všichni jsme nasáčkovaní v našem pokoji, takový obyvák, ložnice, herna, 3v1 😀 . Mě mamka uspávala do 5 roků taky 😀 . A pila jsem mlíčko přes cumel dloooouho, ještě ve škole, před školou ráno. Děcvtí je jen 1 a máme na co aspoň vzpomínat. al staršně to letí rychle. Už má postel v pojíčku, ale nikdy v ní nespal. A manžel by to nepřežil. Oni spí spolu na letišti, já vedle. je to vytoužené dítě, tak je rozmazlený.

pavcahola
7. dub 2013

týjo tak to koukám,že malý spí s váma.A ty už chodíš do práce nebo jsi doma?

lucina100
7. dub 2013

Nechodím, jsem na marodce.Doufám, že si jí protáhnu na 4 roky, když bduu těhu 😀 Moje netěř spí od 2 let sama v pokoji a mě je jí hrozně líto. Já se taky jako malá bála sama v pokoji a dodnes nesnáším být sama v noci. Manžel říkal, že dokaď nepůjde do školy, může spát s náma. Od malička je zvyklý na světlo, telku. Nespí v tichu a po tmě, takže jak je unavený, lehne a spí. V 18hod. se koupe, povečeří a už leží u telky. Někdy usne 18.30, někdy až ve 22hod. /terý a čvrtek čučí na růžovou zahradu, to je jeho oblíbený seriál 😀 .

pavcahola
8. dub 2013

Tak zítra s chutí do toho.Tfuj,tfuj,tfuj at to všechno dobře dopadne a třeba už za týden mi hlásíš pozitivní těhotenský test. 🙂 🙂 Já jdu zítra na krev a počítám že večer bych mohla vysadit všechny léky a začít očištovat tělo od hormonu,kterýma jsem se cpala nepřetržitě přes dva měsíce.

lucina100
8. dub 2013

@pavcahola tak zítra jedeme na KET. Budu se zítra hlásit, zda je vše Oka. Rozmražení přežily všichni 4 a 2 se vyvíjí krásně. Tak zítra mi zavedou 2.

pavcahola
8. dub 2013

Tak hodně štěstí na dvojčátka 😉

pavcahola
10. dub 2013

Ahoj tak čekám jak jsi dopadla,doufám,že dobře. 🙂

lucina100
10. dub 2013

@pavcahola ahojek, ano, mám 2 expand. blastocity. Tak snad to výjde. Včera mě hrozně píchalo v boku. Dneska jen občas a mám břichojak kámen tvrdé a nafouklé. Dnes jsem vůbec neležela. Pořád něco dělám,pak návštěva., vaření.... pro malého do školky. Unavená jsem hrozně, ale ležet neporadím. ležela jsem 10minut a musela vstát 😀 ... Těším se na večer, až zalehnu k telce....

pavcahola
11. dub 2013

Jé tak to je na dobré cestě budu držet palečky,opatruj se.

pavcahola
19. dub 2013

Tak jak se máš a co miminka v bříšku?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru