V jakou denní dobu si aplikujete hormonální injekce?

lea83
2. bře 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat, v kterou denní dobu si při hormonální stimulaci před IVF aplikujete injekce. Ráno, v poledne, večer? Co je nejlepší? Mě by to nejvíce vyhovovalo večer, ale setřička mi to moc nedoporučovala. Prý kvůli poslední injekci, která se také musí dávat večer. Ráno to u mě ale taky nebude úplně ideální, protože na kontroly chci chodit až odpoledne po práci. Nevím, jak se rozhodnout. Jak to máte vy? Děkuji za odpovědi 🙂

boruuvka
2. bře 2012

Já jsem si píchala v 9 hodin ráno, protože v tolik hodin mi první injekci píchala sestřička v caru, když mi ukazovala jak na to... a řekla další za 24 hodin.

jika10
2. bře 2012

No tak ja se sestricky zeptala a ona mi rekla, ze tyhle injekce jsou nejlepsi pichat vecer, ze se ten ucinek krasne dostane do tela, kdyz odpocivas.

marhulinka
2. bře 2012

Já si injekce píchala ráno,kamarádka třeba zase večer...myslím,že je to jedno 🙂

lucie.hasmanova
2. bře 2012

Já v 8hod večer. Bylo mě řečeno že doba záleží na mě jak nám to bude vyhovovat. Jen uplně poslední injekce co jsem dostala před odběrem se musela píchnout 48hod před a přesně v čas co řeknou v centru.

crca
2. bře 2012

ráno v 8,večer v 8,při ranní jsem zaplula do kanclu a při odpolední taky-všichni v kanclu radši odcházeli 😀 😀 Pregnyl potom v 9 večer,ale to záleží jak ti to řeknou dr. 😉

adenka84
14. bře 2012

já píchal při každé stimulaci stejně a to ve 20:00 hod..Mudr stím souhlasil, bylo mu jedno kdy budu píchta jen vyžadoval stejnou dobu...byla jsem vždy pěkně doma v klídku.

lukza
14. bře 2012

já ráno v 5 než sem odešla do práce jezdila sem za prací a tak sme to nechtěla sebou vozit když to mělo být v lednici a hold o víkednu sem si přivstala🙂)

anina32
14. bře 2012

Já jsem si musela píchat dvakrát denně. Ráno ve třičtvrtě na sedm v práci na WC, než mi začala směna a večer taky ve třičtvrtě na sedm.