Vajíčko se neuhnízdí. Pomůže Helios nebo Reprofit?

lilithka
24. led 2012

Ahoj, ma kamaradka ma problme, ze již 3x během osmi mesíců se podařilo, že se vajíčko oplodnilo, podle měření BT teploty odpovídaly i na testu byly čarky, ale cca týden po té, co se měla dostavit menstruace začne špinit a s bolestivou menstruací vajíčko odejde. Je jí 31 let, miminko by moc chtěli, ale její doktorka to jaksi nechce řešit. Poprvé a podruhé si řekla, budiž, stává se to, ale už potřetí se stejným průběhem.... A napotřetí brala Duphaston. Ani ten nepomohl. Jo a pije od začátku snažení kontryhel. Měli jste někdo stejný problém? Poradí v Heliosu nebo v Reprofitu? Díky moc

andara
24. led 2012

mně se to stalo od ledna 2x, pak jsme byli v CARU -dělali vyšetření a vše v pořádku, dokonce jsme zkoušeli snažení s Pregnylem a nic a nakonec se povedlo přirozeně a jsem v 15tt 🙂 Myslím, že pokud je něco špatně, vajíčko to prostě vzdá-plno holek takto otěhotní, ale ani na to nepříjdou, protože se nesledujou a MS dostanou.
Nevím jak moc to lze ovlinvint, podle mě ne.

elana
24. led 2012

jestli se tím doktorka nechce zabývat, tak by jim v CARu pomoct mohli-nasadí místo Duphastonu Utrogestan (to ostatně může její dr. taky) , pošlou je na specializovaná vyšetření-může tvořit protilátky proti trofoblastu (což zjistí na imunologii), může mít vadu dělohy nebo nekvalitní děložní sliznici (zjistí na hysteroskopii, kde vezmou i vzorek sliznice), eventuelně by mohlo něco vyjít na genetice, ale tam spíš se jedná až o potraty později (okolo 8.-10.tt).

denousek
24. led 2012

at jde k jiné dr když jí nechce pomoct!!jde o to se odhodlat a chtit to řešit,když její dr stoji za prd at jde jinam..

A HLAVNĚ!!!!!...----. kdyz se objevili // tak to znamena že vajíčko už zahnízděné bylo!!akorat se neudrželo protože vajíčko začne produkovat hcg-ktere zachycuje právě test -až po zahnízdění...takže problém bude někde jinde... taky záleží jako dlouho se snaží..nám se zadařilo až po 13 měsících!!a to jsme oba uplně zdraví!a mezi tím jsem měla jedno mimoděložní....trvělivost růže přináší....hodně štěstí..

smima
25. led 2012

Pokud by měla nízkou sliznici, vajíčko by se oplodnilo, ale nemělo kde uchytit a začít růst. Taky může být problém v hustotě krve, že se do embrya nedostane krev, pokud je hustá a nemá se jak vyživovat a růst. Mě to zjistili podle testů, při každém umělém oplodnění jsem si píchala injekce na ředění krve, dle lékarů to mohla být příčina potratů.

jawuna
13. dub 2013

Já jsem měla 4x spont. potrat a příčina se našla v genetice spermií - měly moc poškozenou DNA. Za tyhle případy, kdy dojde k těhu, ale pak to dál nepokračuje, prý může skoro ve všech případech špatná genetika toho embrya. Nám pomohlo až PICSI (výběr spermie bez chyb) a pak PGD - výběr embrya bez chyb. Napopáté to, zdá se, vyšlo...Jo a bylo to v Heliosu 🙂
Měly by se udělat vyšetření genetiky, genetiky spermií a imunologie.