Vybrali byste si Gest? Nebo jiné CAR v Praze?

jindrolinek
10. led 2011

Bojujeme s neplodností a byl nám doporučen Gest. Vybrali by jste si ho? Nebo jiné CAR v Praze? Prosím o zkušenosti.

luca77
14. led 2011

Ahoj,můj gynekolog nám dal na výběr Gest Praha nebo Unica Brno a my jsme si nakonec vybrali úplně jiné centrum Motol 😉 .Jsem zvědavá,co na to řekne,až mu to sdělím,ale je to naše volba,naše rozhodnutí.Oni mají s těmi klinikami nějaké smlouvy a dohazují klienty.Už jsme byli v Pronatalu Praha (1x IUI). A Motol má taky dobré recenze a mám známou,která má z Motola dvojčátka a pak ještě chlapečka a také říkala,že ty ceny jsou tam nižší,než na soukromých klinikách. Jsme objednaní 24.1.11 do Motola.

hanulka0102
24. led 2011

Lucco77, Unicu ani omylem...Prazske centra neznam, ale z brnenskych muzu z vlastni moc dobre zkusenosti doporucit Helios. Doktori dostavaji zaplaceno za to, kam posilaji pacienty, ale ver tomu, ze sami by tam nesli, kdyby na ivf potrebovali. Hodne stesti

vodni
27. led 2011

Ahoj, já jsem naopak velmi spokojená s Unicou v Brně (pro zajímavost tabulka na -https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ ).
Já jsem marný případ, manžel taky, šance byly minimální. A přesto nám na Unice dokázali vyrobit poklad, který teď mám u sebe (dnes jsem 7tt+5). Vyhovovalo mi tam vše.
Myslím si, že volba je vždy strašně moc subjektivní, každému vyhovuje něco jiného... A jak jeden na jedno centrum bude nadávat, druhý ho bude doporučovat, to je normální, každý jsme jiný a každý potřebuje a vyžaduje jiný přístup... Myslím, že objektivní obrázek si neuděláš asi nikdy, dokud se sama nepřesvědčíš.
Takže osobně vždy doporučuji navštívit nezávazně poradnu v několika centrech a sama se rozhodnout, kde ti přístup vyhovoval nejlépe... 😉

katrin32
27. led 2011

Ahoj holky, také se rozhoduji jestli Gest. Mají sice dobré recenze, ale taky jsem si zatím vybrala Motol. TAk uvidím. Nevíte jaké má ceny Gest? My jsem byli v Isare, ale jsme děsně zklamaný přístupem. Je to jenom o penězích a ne o přístupu k pacientům.

ivarei
30. led 2011

My zvolili Gennet a kdybychom se rozhodovali znovu, rozhodli bychom se stejně.

leeena_4
15. srp 2011

Gest jsem si vybrala a udělala bych to znova. Oproti třeba Gennetu (což mi přijde továrna na děti) je to hezké, útulné prostředí a byla jsem spokojená i s kvalitou doktorů sestřiček a příjemnými recepčními. Za IUI jsme neplatili nic, kromě léků, do IVF mě netlačili, zkoušeli různé přístupy. Zkrátka spokojenost.

jennyska
11. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR GEST Praha a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/gest-praha ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

bajnyphoenix
3. zář 2016

Ahoj všem. Gest moc nedoporučuji. Byli jsme na 4 transferech a bezúspěšně. Prostředí pěkné, personál ochotný, ale personál mně nepřišel úplně erudovaný. Navíc jsem neměl ani dobrý pocit z probíhající změny majitele. Výsledek z několikaletého chození do Gestu na transfery a utracení mnoho peněz ( malý automobil) nula.
A mé podezření ohledně kvality odváděné práce se následně potvrdilo viz reportáž o dvou ženách co zde šly darovat vajíčka

nita1984
3. zář 2016

Byla jsem v Pronatalu a NEDOPORUČUJI. Viz můj článek. Teď jsme v Podolí a přístup úplně super.