Vzali vám 1 embryo a bylo z toho těhotenství?

jaruska111
20. kvě 2011

Je tu někdo komu při odběru vzali jedno vajíčko a s toho bylo i těhotenství?

lola72
23. kvě 2011

@jaruska111 No já tu paní neznám ,ale říkala mi naše embrioložka,že tam měli paní ,které vzali jenom dvě vajíčka.Z toho se oplodnily obě,které zavedli,a ke všemu se narodily dvojčata.Holka a kluk!Takže i takové věci se ději!Nevěš hlavu.

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@lola72 Ahojky,prosím tě jsem od neděle po transféru toho jednoho emrijka 🙂 tak jak to dopadne se dozvím až někdy konecm příštího týdne 🙂)))

dona01
24. kvě 2011

@jaruska111 Ahoj.Ja te trochu povzbudím 😉 V březnu jsem byla na IVF a bylo mi odebrano take jen jedno vajičko.Víc jich proste neuzralo.No a ted jsem v 10 tt 🙂 Tak drzim pesti,at ti to dopadne 🙂 !!!

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@dona01 jéé děkuji, měla jsem ho v PK 5den ET po 48h bylo v jedný buňce určitě tomu pomohla kultivace 5 den bylo už vajíčko v pořádku, rozbuňený jak mělo 🙂 tak tajně doufám 🙂) jsem zastánce v kvalitě a ne v kvantitě... 😎

dona01
24. kvě 2011

@jaruska111 ja PK ani nemela.davali mi 4bunecny embryo 2 den po OPU.tak jsem tomu moc neverila.ani dr.se moc netvaril,ze by to mohlo dopadnout,no a 8.den po ET jsem mela pozit.test.A po odberu me moc povzbudila embryolozka,rekla mi:jedno vajičko-jedno miminko,to vam snad staci,ne ? 🙂

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@dona01 to mě řekli ten druhý den že to nevypadá dobře, a pak při ET mi řekl emryolog i lékař že to dobře dopadlo a že se rozvinulo jak mělo..🙂))

dona01
24. kvě 2011

@jaruska111 ja kdyz tam druhy den volala,tak rekli,ze je oplodneny a dalsi den ,ze se rozdelilo a ze odpol.mam prijet na ET,ze nema cenu dyl cekat.Pak uz jen zalezi,jestli s uchyti.Bylo to moje 1 IVF,hrozne jsem se vseho bála,nejvíc OPU , ale hned po jsem vedela,ze i kdyby to nedopadlo,tak do toho pujdem hned jak to pujde znovu.A dopadlo to. 🙂

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@dona01 no to my jsme na tom uplně stejně, ale zase si říkám že mělo dvě nástrahy a udrželo se a vydrželo a ta třetí ??????? to bude příští týden, tak uvidíme 🙂)))

dona01
24. kvě 2011

@jaruska111 moc ti drzim pesti!!! poprve v zivote jsem mela na testu //.a ze jsem jich za ty 4 roky udelala 🙂 ani jsem tomu nechtela verit a delala test kazdy den jak prdla az do kontroly 🙂 tak doufam a verim,ze pristi tyden tu budu cist,ze jaruska111 ma // 😀

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@dona01 jooo jooo děkuji, my se o to pokoušíme už tay čtyři roky, akorát já minulý rok byla na laparoskopii a vzali mi oba vejcovody protože jsem po operaci střev a s toho zákroku jsem je měl poškozený ! jinak jiný problém nemám, tak uvidíme a když to nebude ted tak později na podzim co bych šla na druhý kolo...

dona01
24. kvě 2011

@jaruska111 mas dobry pristup 🙂 ale myslim,ze na podzim uz budes mit jiny starosti 🙂 Taky jsem loni byla na laparoskopii,ale jenom me to prohledli a proplachli vejcovody,jinak vse v poradku a ze se mame dal snazit,ze ted je vyssi sance.Tak jsme si rekli,ze do vanoc to budem zkouset a ze kdyztak po novym roce se pujdem uz domluvit na IVF.A pak uz slo vse jak po masle.Jeste u me byl problem,ze mi dostatečne nenarustala delozni sliznice ale to se srovnalo behem stimulace a pak jsem brala utrogestan a ted je vse ok.

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@dona01 já ji měla taky nízko usliznici když mi dělala ale ultrazvuk po stimulaci mi to lékařka říkala ☹ což nevím ale jestli je dobře. Ultragestan beru taky do dělohy si zavadim bobule, po ET nám lékař říkal že je lepší ten Ultragestan zavádět do dělohy má větší učinky než ho polykat....

dona01
24. kvě 2011

@jaruska111 no ten utrogestan podporuje rust sliznice aby se tam embryjko pekne zavrtalo.ptala jsem se ,jestli bych ho mohla spis polykat a rekl mi,ze to bych musela zvysit davky.Tak jsem radeji zavadela.

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@dona01 je to lepšejší ho zavádět jsem raději pro zavadění,páč mám problémy se střevama a takhle to nejde vůbec přes travicí trakt ty léky....

dona01
24. kvě 2011

@jaruska111 to jo.to mas pravdu.jak jsem zavadela,tak vzdycky to ze me pak vytekalo a litala jsem na wc kontrolovat,jestli nekrvacim nebo tak neco,tak proto jsem se pri kontrole ptala na to polykani,ale tech par tydnu se to da vydrzet..

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@dona01 tenhle divný pocit vytekání jsem měla při ET když jsem tam šla ráno jsem si je zavedla bobule a pak ze mě samozřejmě vytékaly 🙂) pak mi přišlo blbý si lehat na tu kozu 🙂,ale dobře to dopadlo nikdo nic neříkal.... 🙂 a ted mam taky ten stejný pocit a někdy mam i strach že je zavádím ne moc hluboko, ale neovlivnim jak mam dlouhý prsty 🙂) tak snad to bude ok. 🙂

v6r
24. kvě 2011

ahoj, tak hlasim, ze me sice odebrali 3, ale po 5ti denni kultivaci zavadeli jen 1 a byl to takovej bojovnik, ze se udrzel doted (jsem 38tt) 🙂. Takze si myslim, ze i z jednoho se da otehotnet🙂.Holky verte tomu a nevzdavejte to, je to krasny pocit!!!

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@v6r Tajně tomu malinko věřím 🙂 mě už po OPU brali dvě a hned po odběru zbylo to jendo co je ted u mě.... tak ta třetí nástraha ????????? skončí koncem příštího týdne .................

v6r
24. kvě 2011

jo zavadeni Utrousu taky znam....je to neprijemny....ale asi to ma sve opodstatneni....ja zavadela do konce 1.trimestru na udrzeni tehu

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@v6r když to má pomoci zaplať panbůh za něj Ultragestan kluk jeden 🙂)))))

demima
24. kvě 2011

ahojki ,tak jestli můžu tak se k vám přidám 😉 Já měla sice po OPU 17 vajíček ,ale oplodnili se nám pouze 3 a z těch 3 zůstal pouze jeden bojovníček.Měli jsme 5dní PK.Embryoložka říkala ,že to za ten jeden den vše dohnal tak mi jej 21.5.zavedli.Utroš jsem minule IVF polykala a bylo to šílené ty stavy po něm,tak jsem teď měla strach ,ale teď si jej mám závadět a kupodiu je to v pohodě.Hlavně že to pomůže.Jsem moc ráda ,že se dočítám ,že i s 1 embrouskem se dá otěhotnět.Tak držím palečky všem a přeju brzké // 🙂

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@demima Já jsem byla na ET 22.5. taky jsem měla to jedno embryjko v 5 denní kultivaci 🙂) mě při odběru nakonec vyndali dvě ale jedno bylo schopný, a ultragestan si zavadím do dělohy už od začátku...

demima
24. kvě 2011

@jaruska111 tak to jsme na tom podobně 🙂 já měla jít na ET už 19.5. ale špatně se nám vyvíjela ,už hrozilo že bude cyklus stopnutý,ale nakonec to dopadlo takhle.Utroš si taky závádím už od 18.5.Jak ti je?pociťuješ na sobě nějaké příznaky??No já teda vůbec nic ☹ ,ale asi je ještě brzo.Kdy máš v plánu testnout ?

demima
24. kvě 2011

@jaruska111 jéé a zaváděli ti už blastocystu nebo ještě morulku?mě morulku a embryoložka říkala ,že už tam ráno viděla počáteční blastocystu

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@demima , to samé, co Tobě....

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@demima po 48h než jsme šli do kultivace jsem ho měla v jedné buňce což bylo málo ..... tak šlo do kultivace a ta mu určitě pomohla

demima
24. kvě 2011

@jaruska111 tak musíme věřit ,že když přežili tohle tak už musí zvládnout všechno 🙂

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@demima to je přesně moje řeč, taky tomu tajně věřím 🙂))

demima
24. kvě 2011

@jaruska111 to by v tom byl čert 😀

jaruska111
autor
24. kvě 2011

@demima no to je jasný 🙂)))