Vzali vám 1 embryo a bylo z toho těhotenství?

jaruska111
20. kvě 2011

Je tu někdo komu při odběru vzali jedno vajíčko a s toho bylo i těhotenství?

jaruska111
autor
27. kvě 2011

@demima Hele jak to mají ty doktoři taky nevím, já si mam testit v pondělí 6.6.i když bych měla MS, a volat, ale když se v pátek nedostaví budu testíkovat bud v sobotu ráno nebo v neděli. Mimčo nemám, a je to moje první IVF, takže těch procent na úspěch taky tolika nemám. ☹ Jsem naučená od manžela s čím nemůžu nic udělat nemá cenu se nad tím i stresovat, i když vím že lehce se píše a hůř dělá, ještě to dopbře dopadne uvidíš.....

demima
27. kvě 2011

@jaruska111 kéž by ,no nezbývá nic jiného než čekat ,jak mě tak tobě ☹ Zkusím ten dnešní výsledek hodit za hlavu a jedeme dál ,testnout zkusím asi v po to už min. 20ml/iu musí být ,tak uvidíme jestli bude alespoň duch 🙂 teda jestli do té doby nepřijde mrcha.Ty jsi dneska který den po ET?

jaruska111
autor
27. kvě 2011

@demima Jsem teprve 5 den po ET,a dneska se mi chce nějak furt čůrat, a snažím se ale samozřejmě co nejméně prohlížet, čekání je nejhorší to je pravda....... naštěstí dneska odjíždíme k známým na chatu na víkend, musím se jít pomalinku vysprchovat a zbalit nám věci na odjezd, snaž se na to nemyslet podle mě je dooopravdy ještě brzo na zjišťování jak to dopadlo 🙂 🙂 🙂 😀 a užij si víkend v neděli nebo v pondělí se ozvu a Ty taky , paaaaaaaaaaaa

demima
27. kvě 2011

@jaruska111 to čůrání pociťuju taky ,ale někdy to mám i před ms.No uvidíme.Mooc si užij víkend ,alespoň přijdeš na jiné myšlenky 😉Tak zatím pááá po víkendu

jaruska111
autor
29. kvě 2011

@demima Ahojky,tak už jsme se vrátili 🙂 Jak se vede? už je líp? testovala jsi od té doby??

demima
29. kvě 2011

@jaruska111 ahojki,jak jste se měli?my dneska byli grilovat 🙂 netestovala ,nemám odvahu.Včera ráno jsem opravdu minimálně zašpinila,potom nic.Dnes ráno znova už trošičku horší,pak zase nic a teď jsem opět zahlídla drobátko krve na papíře,tak fakt nevím co si o tom myslet.Jak je tobě ,všechno dobrý?

jaruska111
autor
29. kvě 2011

@demima to bude dobrý !!!!!!!!!!!!! u mě dobrý,akorát jsem včera měla malinko bolesti v podbříšku ale nic vážného, jako by se nic nedělo, je mi jinak normalně jako vždycky, jediný co je jinak ty moje prsa, vždycky mě boleli až do MS a ted už o nich vubec nevim, ale to může být tim Utragestanem co beru. Jinak celý víkend jsme nedělali nic jiného než se krmili buřty a grilovaným kuřaty, už jsem se těšila ale domů, ze zbytků buřtů jsem vařila buřtguláš 🙂))))

jaruska111
autor
30. kvě 2011

@demima Tak aby jsi v tom nebyla sama jsem dneska 8 den po ET a dělala jsem si test a byl negativní ☹ možná je brzo, ale už tomu moc nevěřím v pátek by měla ofiko přijít MS počkám ještě do středy a zkusí znovu test to už budu 10 den po ET.

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 Tak to jste si to užili a pořádně nadlábli bříška 😀 my si taky včera dali maso a buřty takže dobrota.
O těch prsách je to třeba dobrý znamení ,pokud to tak máš každý cyklus a najednou nic 😉 U mě je to složitý mám to skoro pokaždé jinak,ale momentálně je mám jen trošku větší ,ale vůbec nebolí.Tak teď ti pro změnu já řeknu že je brzooooooo na testování!!!!!!!!8 den se většinou ukáže pouze dušík a to co jsem vyčetla, většinou jen u dvojčat,takže ještě vůbec nestresuj že to nedopadlo!!Myslím že ten 10 den by už tam teoreticky mohl nějaký náznak být,tak to asi taky zkusím zítra.Já se teda pořádně lekla toho zašpinění navíc to bylo v den kdy měla přijit ofi.ms ,ale zatím se to nerozjelo.Musíme věřit !!!

jaruska111
autor
30. kvě 2011

@demima Mě se možná i malinko ulevilo, já když jsem ho šla kupovat jsem tajně tušila že bude negativní, ted už to nechám v pátek mi má ofiko přijít MS a když ráno nebudu MS udělám test znovu, tři dny bez testu to vydržím.....

jaruska111
autor
30. kvě 2011

@demima měla jsem buřtíky v sobotu a že jsem se taky přež.... 😀 😀 😀 😀 😀 až mě bolelo bříško 🙂

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 správný přístup,je zbytečné se stresovat.Vždyť kolik bylo lidí, že i testy měli negativní a ukázalo se to až z krve.Každý člověk je jiný.

demima
30. kvě 2011

@demima 😀 😀 no taky už na ně nemám zrovna dvakrát chuť 😀

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 jéé ja to poslala sobě 😀

jaruska111
autor
30. kvě 2011

@demima manželovi to ani říkat nebudu, dostala bych vynadano že jsem si dělala už test.... Budu mlčet a čekat že to dobře dopadne 😀 😀 tak embryjko bylo pomalejší už od začátku, tak mam třeba posunutý i to,ale nevím nevím ☹ jak se říká kdo si počká ten se dočká, jednou to dopadne dobře když nééé teď. 😀

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 taky se tím uklidňuju ,že se tomu našemu lenochovi nechtělo už od začátku ,tak asi i to zahnizďování je pozdější 😀

jaruska111
autor
30. kvě 2011

@demima já jsem někde četla že když je takhle dlouho v kultivaci tak na zahnizďování má tak cca 10hodin už jenom 🙂 a tři dny co má příjít MS neni už takový rozdíl, no nevím už tomu moc nevěřím ☹ už jenom malinko... 🙂

demima
30. kvě 2011

@jaruska111 no to máš pravdu ,ale záleží na tom v jakém stádiu ji jej zavedli.Po 5 denní PK většinou normámálně už bývá hatsujicí blastocysta a my třeba měli jenom morulku ,protože bylo prostě pomalejší ve vývoji,nevím v jakém stádiu jsi ho měla ty ,ale vem si že takto musí teprve dorůst do té blastocysty a to určo za 10 h. nebude.A s tím rozdílem si nelam hlavu,HCG se v těhotenství mění každý den,dneska nic zítra třeba duch 😀

jaruska111
autor
30. kvě 2011

@demima nám tam řekl že se začíná dělat ta hatsujicí blastocysta, já se v tom moc nevyznám, on nám to tam říkal ten embryolog....

marinka
30. kvě 2011

@jaruska111 Ahojky, jenom jsem tě chtěla povzbudit, že negativní test 8 den po ET nemusí vůbec nic znamenat 😉 Já jsem měla prodlouženou kultivaci 3 dny, osmibuněčné embryo a testík jsem dělala 9 den po ET a byl tam tak pidi dušík, že jsem ho viděla jen já a jsem si jistá, že 8 den po ET by tam nebylo ještě vůbec nic.. Takže držím palečky!!

jaruska111
autor
30. kvě 2011

@marinka děkuji děkuji, taky jsem ho měla v kultivaci od čtvrtka do neděle takže myslím že taky tři dny a 5 den po odběru se mu ráno začala dělat hatsujicí blastocysta takhle nám to řekl emryolog. Tak počkám ještě do pátku, teď už testovat nebudu až v pátek když se nedostaví MS

jaruska111
autor
30. kvě 2011

@marinka to já dneska na tom jednom testu možná taky viděla 🙂 😒 ale jenom z jistého úhlu, pak zase třeba ne, kdybych to někomu ukazala neuvidí to, možná si i říkám že jsem blázen že je prostě negativní

marinka
30. kvě 2011

@jaruska111 Uvidíš, myslím na tebe a držím palce! Já bych testovat až do pátku asi nevydržela, ale je to rozumné, v pátek už to bude jasné, buď bude krásně pozitivní,nebo to vyjde příště..

v6r
19. čer 2011

@demima ahoj, promin ya prodlevu v odpovedi, ale uz je ze me mamca a bylo to o 14 dni drive - 26.5. se nam narodil Vitecek 🙂...takye ted jen prebaluju krmim a uspavam.-)

v6r
19. čer 2011

@jaruska111 10 dnu po transferu.-)

demima
19. čer 2011

@v6r moooc gratujulu 😀 😀 😀 mě to doufám čeká v únoru 😀 😀 😀