Za jak dlouho jste po ET dostaly menstruaci?

labutka1980
2. črc 2011

Ahoj holky, mám 9 dnů po ET dvou blastocyst. Užívám 2krát denně 2 tablety Utrogestanu (vaginálně). Za jak dlouho jste po ET v případě netěhotenství dostaly menses? Děkuji moc za reakce.

eliska76
2. črc 2011

Ahoj, jsem na tom podobně, já jsem 8 dní po ET dvou blastocyst. Také mi tohle není úplně jasné 😒 . Někdo píše, že dostal MS před plánovanou krví a někdo až po krvi. Jsi poprvé po IVF? Já jo a jsem z toho docela nervozni. Na kontrolní krev mám jít až 11.7., to je 17.den. Tak nevím 😨

eloana
2. črc 2011

ahoj holky- ja sice na IVF nebyla. Za to na IUI a m s jsem obvykle dostala kolem 3 dne od vysazeni utrogestanu

mufinka26
2. črc 2011

ahojky já sem dostala menstruaci po ivf, až když sem vysadila utrogestan, takže 20den po ET.. Bylo my zaváděno 1 embryo, kultivace byla 4 dny... 😉 utrogestan sem užívala 2-2-2

crca
2. črc 2011

Po prvním IVF jsem dostala MS přesně v den kdy jsem jela na krev.....a to jsem brala Utrouše,tak nevím.Pak při Ketu až po vysazení Utrouše asi za 4dny.U druhého IVF -no nedostala ale skončilo to revizí v 6-7tt pro ZT a při dalším Ketu už až po císaři 😀

cibka
3. črc 2011

Ahoj,já to měla pokaždé jinak jednou jsem dostala ms až po vysazení utroše jednou ikdyž sem utroš brala a bylo jednou zda jsem po ivf nebo iui proste pokaždé úplně jinak naposledy po iui dorazila ms přes utros jiz 7 dní po iui

zvalentova
4. črc 2011

Zkušenost mám zatím jedinou, ale při IVF a po ET to bylo přesně 26 DC.

misha83
8. črc 2011

První MS jsem dostala až po vysazení všech léků. Pak cca do 4 dnů.