Za jak dlouho vyprchá Pregnyl z těla?

oliras
7. únor 2009

Ahojky holky chci se zeptat na zkušenosti za jak dlouho jste ho měli pryč s těla a měli jste jen jednu čárku na testu po pregnylu 5000j ?

sisa32
7. únor 2009

Ahoj Oliras, moje zkušennost s Pregnylem je, že ještě 11-tý den po aplikaci jsem měla na testu // a nebyla jsem těhu.

oliras
autor
7. únor 2009

Tý jo tak dlouho a to jsi měla jen 5000j?

zuzka11
7. únor 2009

Oliras, učebnivově je to 10dní, ale záleží na metabolismu, déle bych ho tam nehledala, i když koukám, že sysa potvrzuje pravdilo 😀

Držím ti palce, kolikátý den po ET jsi???

oliras
autor
7. únor 2009

já jsem po IUI 9 den a 11 den od pregnylu a mám slabou čárku na testu už od včera ale jak to tak pozoruju to bude nejspíš ještě pregnylovka 😢

zuzka11
7. únor 2009

Nemusí!!!Moc držím palce!!!!! 😉

milin
7. únor 2009

Ahojky Oliras
já měla na testu ještě 11den po pregnylu // pak jsem už netestoval a čekala na mrchu která samo dorazila 😠
Ale tobě držím palečky 😉

l26
8. únor 2009

ahojky,říkají,že pregnyl se drží v těle 10-11 dní,u někoho i 12 dní,takže testovat až ten 14.den

l26
8. únor 2009

mě po iui říkali,že mám začít testovat až 18.den po ovulaci

zuzka11
8. únor 2009

Holky, já měla klidně i 10000j a 12 den tam nebylo nic............takže pokud Oliras měla jen 5000 a 11DC slabá čárucha je šance, doporučila bych zítra (ob den)zopáknout..........

oliras
autor
8. únor 2009

Tak holky byla to jen pregnylová čárka dnes sněhobílo ☹

mufy
9. únor 2009

Ahojky holky, já schválně tento cyklus testovala od začátku injekce,abych věděla, do kdy se Pregnyl drží. Dostala jsem 10.000 j a 11.den po injekci tam byla velmi skoro neviditelná čárka, takže bych raději s testováním vydržela.

Oliras,je mi to líto, mě MS taky dorazí každým dnem. 😒

oliras
autor
10. únor 2009

a dneska opět duch tak uvidíme co se s toho vyvrbí 😀

janocka
21. dub 2009

eloana • 1d, snž • Dnes v 15:56
ahoj omlouvam se pokud tema existuje,ale nasla jsem jen neco malo v ruznych diskuzich. .
Rada bych se podelila o svoji zkusenost s pregnylem a rada bych znala zkusenosti jinych🙂
Nazory na to, jak dlouho je prokazatelny pregnyl v krvi se lisi nejen u holek zde na koniku,ale i u odborniku. Vice mene se vetsina schoduje ,ze pregnyl je prokazatelny do 10 dni od aplikace i neme.
ja ze sve zusenosti muzu rict ,ze mi test ukazoval // jeste 15 den od aplikace pregnylu.
A testy z krve 18 den od aplikace mam negativni. Bohuzel jsem nevydrzela a testla jsem drive nez ten 14 den od iui:( takze pro priste jsem poucena NETESTOVAT🙂

zubajda • snž • Dnes v 15:59
elo.... já měla test lehce pozitivní 12 dní po Pregnyle.... a těhu z toho nebylo ☹...

eloana • 1d, snž • Dnes v 16:03
🙂 no tak ja to same od 12 az do 15 slabounce pozitivni ,pak uz jsme netestovala neb mi to bylo jasne carka nesilila

zubajda • snž • Dnes v 16:07
el... to já ještě v té euforii si zašla na krev... a ta byla jasná... 0 hcg

oliras
autor
18. kvě 2009

já tenkrát taky nakonec dostala MS nakonec jsem otěhotněla 2 měsíc na to a přirozeně 😀

dasa.77
26. kvě 2009

ahoj holky.Me by zajimalo,jestli pregnyl muze ovlivnit i OVU test? Pisete o pozitivnich tehu testech po pregnylu.Ja jsem 6 den po injekci a stale me pobolivaly vajecniky.Tak jsem si ze zvedavosti vcera udelala OVU test a byl pozitivni.Tak jsem z toho nejaka zmatena.Vzhledem k tomu,ze do tohoto temata nechodim,poslete mi prosim IP. Diky a ahoj

elana
26. kvě 2009

Může...LH hormon (na který reaguje ovu test) a hcg (Pregnyl) se liší jen v jedné jednotce (myslím chemickou strukturu)-proto se ovulace vyvolává Pregnylem (hcg z moči těhotných), je to levnější než vyrábět uměle LH hormon, a účinky má shodné.

donnald
26. kvě 2009

Holky a můžu se vás zeptat - skutečně Pregnyl působí tak, že je ovulace druhý den??? Já si píchala tento měsíc poprvé Pregnyl 5000j. a to ve čtvrtek a v pátek nám dr. řekl, ať se plánovaně snažíme, že to bude právě v tuto dobu, resp. ovulace. Ovbu test mě vůbec nenapadl dělat....ach.

mandarinka
26. kvě 2009

Donnald vzhledem k tomu, že se píchá přesně v nějakou hodinu před odběrem vajíček při IVF, tak určitě ano....

elana
26. kvě 2009

Pregnyl způsobí dozrání vajíček a ovulaci (tj. prasknutí folikulů ve kterých vajíčka zrajou) cca. za 36h. To je takový obecně platný číslo, podle něj se řídí inseminace, dokonce odběr vajíček při IVF, takže je to určitě vyzkoušený🙂 Samozřejmě, musí se podat tehdy, když jsou folikuly už v určité fázi (tuším okolo 18mm), když nejsou vajíčka před dozrátím, tak jim nepomůže ani tisíc Pregnylů.

donnald
26. kvě 2009

Já měla právě 18mm 🙂

donnald
26. kvě 2009

Holky a ještě jedna asi blbá otázka - takže pokud je ovu do 36h, zbytek měsíce se nemusíme snažit???
Teda jako cíleně a stresovat(teda hlavně já, jestli nepromeškáme ovu).

elana
26. kvě 2009

Doni, už ne🙂 Jakmile dojde k ovulaci, změní se bývalý folikul ve žluté tělísko, začne produkovat progesteron a ten zamezí vývoji dalších vajíček v tom daném cyklu.

donnald
26. kvě 2009

Díky, vím že se ptám jako ......., ale líná huba holé neštěstí 😀
Už naši předci to věděli 😀

orchidejka
23. lis 2009

Ahoj holky, můžu se vás zeptat, jestli se OVU dostaví vždy po píchnutí pregnylu?

pajinka111
2. čer 2010

Ahojky,do tohohlwe tématu koukám už dlouho nikdo nepsal,tak sem taky přispěju..
v jednom cyklu jsem měla po pregnylu 10tis.jednotek měla 4 den slaboučkou čárku,ovšem minulí cyklus byly slaboučké čárky 12DPO A 13DPO to sem měla jen 5000jednotek
tady je foto:

pajinka111
2. čer 2010

foto pregnylových čáreček!

pajinka111
2. čer 2010

aby toho nebylo málo,tak su úplně pitomá a testovala sem i tento cyklus už 8 den po pregnylu 10tis.jednotek a výsledek..docela hezké čárky,ovšem skoro jistě pregnylové.. 😠

band
16. čer 2010

Přidám Vám sem mojí zkušenost - Pregnylovou čárku jsem měla do jedenácteho dne po píchnutí a čárka slábla a 12 den bílo. Od 13 dny se začala čárka objevovat znovu a sílila, ale to už nebala Pregnylová...Držim všem palečky 😉

kiara81
14. pro 2010

ahojda děvčata já jsem dnes 9 den po pregnylu a mám taky pozitivní těhu test tak i ovu test...no včera mi dělala Dr. UZ a říkala že na mou postavu a váhu je děloha větší a hodně prosáklá...a ještě tři krásný folykuly takže asi dvojí ovu...no a sliznice je veliká..dostala jsem progestenol a uvidíme...jestli to je těhu nebo ne
na netu co odpovídali Dr. tak tam píšou že pregnyl se vylučuje z těla za 66 hodin...dneska jsem se ptala dr. a říkala že to je pravda a v případě že nebudu těhu tak půjde o zamlklý potrat.....
tak já už tomu taky nerozumím

len
15. pro 2010

Takhle... můj dr. stále říká, že do pár dní, maximálně týdne je Pregnyl z těla pryč. Když jsem ho informovala, že jsem měla nějakých 12 dní po Pregnylu slabé //, ale těhotenství to být nemohlo (IVF bez transferu, prostě všecka vajíčka odsáta a žádné embryo nezavedeno, nebylo by z čeho těhotnět), uznal, že občas se to prostě stane, že někomu se ten Pregnyl drží v těle i dva týdny. Den po // přišla zcela normální MS. Takže dělat nějaké testy nebo ultrazvuky 9 dní po Pregnylu je naprosto zbytečné, to se ještě spousta embryí ani nezačne zahnizďovat, natož aby produkovala hCG a byla viditelná na utz. Čili to může dopadnout oběma způsoby (a dojde-li k MS, rozhodně to nemusí znamenat zamlklý potrat). Přeju, ať k ní nedojde 😉