Za jak dlouho vyprchá Pregnyl z těla?

oliras
7. únor 2009

Ahojky holky chci se zeptat na zkušenosti za jak dlouho jste ho měli pryč s těla a měli jste jen jednu čárku na testu po pregnylu 5000j ?

verunka268
14. pro 2015

Dobry den chtela jsem se zeptat jestli Pregnyl vubec nekomu zafungoval.Ve stredu 9.12. jsem dostsla injekci tak cekam na nejaky vysledek.na teh.testu jako skoro u vsech dve carky.jedna slaba.dostavili se ale bolesti bricha a zad ktere jsem pocitovala u posledniho tehotenstvi.

racek26
22. pro 2015

@strawberr tak jak to vypadá : )
já jsem 31. dc ( pregnyl byl píchnut 14.dc) ....29. dc a 30. dc jsem jen velmi malinko špinila ....tak nvm, co dál ....

mummy88
22. pro 2015

já měla 5000 mg v moči ještě 14. den a ten den jsem to dostala.. takže opravdu se může projevovat hodně dlouho.. a to mam celkem dobrý pitný režim.

racek26
22. pro 2015

@mummy88 a může to narušit i MS ? tj, že místo silného krvácení se objeví jen slaboučké špinění ....:(

mummy88
22. pro 2015

@racek26 to nevím, já měla ms normální..

strawberr
23. pro 2015

@racek26 těhotná 🙂 zatím přesně podla karet a kyvadla vychází 🙂 čekáme na potvrzení na utz 🙂
Týden před ms šíleně citlivá prsa. 2 dny po ms //. 🙂 koukni na Můj profil 🙂

strawberr
23. pro 2015

@racek26 může to narušit, já mám běžně slabou ms (3dny, nic moc krve). Po prvním clostilu (bez pregnylu) ms jen 2 dny a sotva 10ml krve. Intimka stačila 😀 ... a teď už tedy nic 🙂

racek26
23. pro 2015

@strawberr no, já mám právě jen čistě pregnyl tento měsíc....., u clostilbegytu se uvádí špinění během cyklu...
Každopádně moc gratuluji a držím palečky, hned jsem se koukla na profil ;)

strawberr
24. pro 2015

@racek26 každý je individuální 🙂 já jednou dostala léky na nízký tlak, nežádoucí účinky: 1 z milionu trpěl spavostí... a hádej, kdo 22h denně spal? 😀 pomohlo až vysazení 🙂 .

racek26
24. pro 2015

tak mně bylo obvodním lékařem tvrzeno, že léky na nízký tlak neexistují :D ;)

lenusaak
24. pro 2015

No jsem z oboru a je to raky teda pro me novinka- leky na nizky tlak?😊

racek26
25. pro 2015

@lenusaak tak je pravda, že jsem se po nich pídila cca před deseti léty :D

charlota11
14. dub 2016

Ahoj holky prosim o radu dnes jsem 15 dni po pregnyl a test je pozitivni ale zacala jsem krvacet mate nekdo zkušenost s tím

lenusaak
14. dub 2016

@charlota11 ahojky. Kolik jednotek ti pichli? Mas silné čárky? A jak to krvaceni vypada? Pokud to jsou dalnice težko budou od pregnylu. Krvacis hodne nebo špinis?

charlota11
16. dub 2016

Ahojky jeden den hsem krvacela docela dost ale i přesto mam test pozitivní dostala jsem pregnyn 5000 ale to vim ze mam tele 10 dni dnes je od pregynu 17 dni a mam slabci carku ale jsou všechny pozitivní

charlota11
16. dub 2016

Byla jsem v patek na krvi a pondělí budu mit výsledky ale volala jsem do centra panu doktorovi a říkal ze těhotná urcite budu ze uz to pregyn nemůže byt ale záleží jak se vajíčko udrží

charlota11
3. kvě 2016

Ahoj holky ma nekdo zkusenost že kdyz postoupil umele oplodneni ze mel srusty

juliemichal
11. kvě 2016

ahoj holky můžu se zeptat co si o tom myslíte?první foto jsou pregnylové čárky.včera na tt vůbec nic a dnes je to druhé foto a ten prostřední je dnešní a ten spodní je včerejší a ten vrchní je dnešní ovu test.to jako může pregnyl sílit?nebo na jeden den vymizet z těla a další den může být zase v těle?děkuji jsem 6 dnů od pregnylu a 6 dnů od IUI.

markatka
12. kvě 2016

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na váš názor, dnes jsem 10 dní po ET a 17 dní po pregnylu 10000j. Myslíte, že by to ještě mohl být pregnyl? Trochu mě mrzí, že jsem s testováním vydržela až do dneška, že nemám srovnání, jak se čárka měnila.. Co vy na to? Jinak přeji krásný den! 🙂

salenas
12. kvě 2016

@markatka pregnyl by to už být neměl,uvádí se,že 1000 jednotek vyprchá za den... držím palce

markatka
12. kvě 2016

@salenas moc děkuji za naději! 🙂

salenas
12. kvě 2016

@verunka268 já nechápu otázku.na testech máte dvě čárky po píchnutém pregnylu?

salenas
12. kvě 2016

Já si až ted všimla starého data,pardon 🙂

charlota11
8. čer 2016

Ahoj Holky měla bych k vám dotaz mate nekdo zkušenost jsem 7 den po ivf delala jsem si test ještě 4 den po ivf a byl test sneho byli a dneska jsem 7 den delala jsem rano test a byl pozitivni a vecer jsem zkousela znova a uz byl negativni

petra_r_
8. čer 2016

@charlota11 Možná to bude tím, že ráno je v moči nejvíce HCG, zkoušej vždy ráno 🙂

charlota11
9. čer 2016

Dekuji delala jsem rano a uz byl test vic viditelní nez vcera

charlota11
9. čer 2016

Ten fialovej je z dneska ale dnes na zachode jsem zjistila ze trosku spinim

petra_r_
10. čer 2016

@charlota11 Pokud to není čerstvá krev, tak to je prý normální

lenusaak
10. čer 2016

@charlota11 pokud jde o špiněni, je to zcela normální takhle na začatku v těhu. Popř zavolat do CAR, i když to nemáš zstím potvrzené z krve. Navýšili by ti progesteron, který určitě teď bereš na podporu žluteho teluska. ( utrogestan, gynprodyl...) ptala si se tady na srusty po IVF? Jak si na to přišla, nřkde slyšela? Docela by mě to zajímalo. Jsem po IVF cyklu s ceka me druhy IVF cyklus.

charlota11
10. čer 2016

Mela jsem bolesti po posledni iui tak si doktor myslel ze mam srusty ale nabral mi krev a rikal ze kdyz budu mít i v krví neco ze budu muset na laparoskopii takze diky bohu nic tam nebylo