Za jak dlouho vyprchá Pregnyl z těla?

oliras
7. únor 2009

Ahojky holky chci se zeptat na zkušenosti za jak dlouho jste ho měli pryč s těla a měli jste jen jednu čárku na testu po pregnylu 5000j ?

kessinkaa
2. srp 2013

@paffy7 tak dnes čekám na hcg 🙂

paffy7
2. srp 2013

Ahojky, tak mi řekli, že hladinu Hcg mám zvýšenou a může to být mimoděložní těhotenství, ale prý nemusí. Musí se to ohlídat. Ale říkala mi to všechno jen sestřička, paní doktorka tam nebyla a tý mám zavolat kolem 13hod. Pak budu vědět zase víc. Tolik bych si přála, aby to všechno dobře dopadlo.

kessinkaa
2. srp 2013

Prosim te,zeptej se,kolik to hcg je jooooo.to čísllo je důležité

paffy7
2. srp 2013

@kessinkaa Tak jsem volala te doktorce a tehotna pry jsrm. Rekla mi, ze to vypada nadejne a ze to muze byt a nemusi mimodelozni tehotenstvi. V utery mam prijit na kontrolu, tak se snad dozvim vic. Snad uz bude i neco videt.

kessinkaa
2. srp 2013

@paffy7 no poznaji to,podle hgc,ale na ultrazvuk je brzo.Potichu blahopreju

paffy7
2. srp 2013

Dekuji, snad bude vse v poradku. Snad uz neco uvidi 🙂. Radovat se zacnu az co se dozvim v utery.

paffy7
8. srp 2013

@kessinkaa Ahoj, tak jsem ve čtvrtým týdnu a je na správným místě. Už jsem i dostala fotku z ultrazvuku. S přítelem máme neskutečnou radost. Jen mě pořád pobolívá v podbřišku. Tak snad bude vše OK.

kessinkaa
8. srp 2013

@paffy7 tak super,neboj to je normální 😉

pinkywinkie
18. únor 2014

Ahoj, to ja vždycky paty den uz nic.... bilo belousko 🙂

pipinka
4. srp 2014

ahojky, přidávám se k vám. dnes jsem 11.den co mi byl píchnut pregnyl a pobolívá mě podbřišek.ráno a večer je mi na zvracení a na testu není druhá čárka zřetelná. zeptám se ty nevolnosti můžou to být následky toho pregnylu?díky moc

pipinka
4. srp 2014

@paffy7 tak to jsem měla to samé 😀

dnes jsem 11.den po píchnutí pregnylu 5000, je mi ráno a večer na zvracení, bolí mě prsa a na testu je hodně slabý dušík. myslíte holky, že to je ještě z toho pregnylu?Stalo se to někomu někdy? já jsem z toho zmatená.

jinak jsme byli loni v zimě na IVF které se nepodařilo a ted zkoušíme pomocí mudra. pokud to nevyjde, půjdeme zase do IVF.

paffy7
4. srp 2014

@pipinka Ahojky, tak držím pěstí, ať se zadaří. U mě Pregnyl zabral, opravdu to byly těhotenské příznaky. A dnes tu držim v náručí skoro 4 měsíčního chlapečka Robinka. Tak přeji hodně štěstí 🙂

pipinka
4. srp 2014

@paffy7 no tak to jsem zvědavá jak to dopadne u mne. pokud by to vyšlo, byl by to zázrak

paffy7
4. srp 2014

@pipinka Doufám, že ti to dopadne dobře. 🙂

pipinka
5. srp 2014

@paffy7 dneska nevolnosti pokračují a něco mi tlačí na močák.tak snad nám to už vyjde

paffy7
5. srp 2014

@pipinka Tak šup k doktorovi.

mamb
9. led 2015

@band takze ti to vyslo po prvním pregnylu a mas mimi

band
9. led 2015

@mamb ahoj, pregnyl byl 6x a otěhotněla jsme po něm 4x (2x nedošlo k styku - takže to byla 100% úspěšnost) ale 3x nastal konec hned 6-8týdnu...pak opakovali imuno a zjistili trombofílii a protilátky proti anoxinu V (obsažen v placentě) - po měsíční léčbě jsem dosala tu 6 injekci a vše dobře dopadlo...a druhý syn byl neplánovaný a šlo to, jako pomásle 🙂...hodně štěstí 😵

mamb
11. led 2015

ja ma taky trombofilii nebo ne primo to ale lejdeckou mutaci me je divny ze kazdej pise ze byl na imunolodii alergologii a ja nic nikam me neposilaj

kokoemi
2. zář 2015

Ahoj holky jsem tady uplne nova. Poradí mi nekdo? Před 6 dny jsem dostala pregnyl 5000,myslíte ze uz mužů dělat tehu test a spolehnout se na to. Díky moc všem

racek26
6. říj 2015

@kokoemi já mám taky poprvé pregnyl ( 2. září) mně byl píchnut 🙂 .....no, já počkám na MS. Beru ještě utrogestan a po něm mám ukázkový cyklus 27 dní ( bez něj 28 až 32). Toho 2. září to byl 15. den cyklu, takže ještě mi zbývá tak 8 dní naděje...., ale moc si ji nedávám....dr. nám nařídil styk za 40h po aplikaci injekce a všechny holky zde píší, že to už nylo pozdě...
Jinak držím pěstičky, ať Ti to vyjde a dej vědět, jak jsi dopadla 🙂

xoriska
6. říj 2015

@kokoemi Mě Pregnyl 5000 vyprchal za 10 dní . Takže bych určitě spoléhala na to až po této době.

kokoemi
7. říj 2015

Racek: tak ja mam uz pregny ted podruhé . Me Mudr. Řekl sex druhy den po přehnali tak nevim 40 hodin po uz mi přijde taky hodne. Ja tentokrat brala i clostilbegy a pak dostala pregnyl. Čekám na menstruaci mam zpoždění 2 dny a test negativní tak vubec nevim co to muže znamenat.

racek26
7. říj 2015

@kokoemi tak přeji, Ať to vyjde ;) ,

racek26
7. říj 2015

@kokoemi a jinak nějaké příznaky těhotenství máš? Já mám nutkání na zvracení, ale předpokládám, že je to ještě následkem pregnylu 🙂 ( od aplikace pregnylu mám teprve 6. den ) . Kolikátý den máš od aplikace pregnylu? Jinak někdo zde psal, že měl pozitivní těh. test účinkem pregnylu, pak negativní pár dnů a pak opět zase pozitivní, což už byla skutečná gravidita ;).

verona1133
23. lis 2015

ahoj holky chci se podelit o zkusenost mela jsem 5000j a 9 dden po injekci snehobilo na testu 😒 takze opet nic ☹

lenusaak
25. lis 2015

ja už 6 den po aplikaci Pregnylu test negativní 🙂 , dřív jsem to ani nezkoušela, protože všude jsem četla že se v těle drží 10 dní 🙂

strawberr
7. pro 2015

Já dostala Pregnyl 5000j 15.DC, na 16.DC vycházela ovulka. Zkoušela jsem hCG test 16.DC ráno i odpoledne, byl jen malý duch. 18.DC byla čárka o něco silnější. Dále jsem se nedostala... chci testovat ještě 22.DC nebo 24.DC... a pak až 27./28.DC, tedy pokud se nedostaví MS, snad už tam nebude Pregnyl po takové době, ale mimi 🙂

(2 zelené bez popisu jsou 16.DC, modrý hCG 18.DC)

strawberr
8. pro 2015

Tak jsem nakonec neodolala, 20DC ráno - Pregnyl je fuč, 5 dní po aplikaci 🙂

carolineg1
11. pro 2015

muzu obnovit diskuzy 11drn po prengylu vespod a devaty den nahore..muze po nem silit?