Začínáme s IVF

adusku
5. zář 2016

Ahojte děvčata,
najde se tu nékterá, která podstupuje, či podstupovala IvF v CARu u Apolináře?

Jsme po všech vyšetřeních, čekáme na menstruaci a snad už po všem tom čekání začnem. Ale vlastně si nejsem úplně jistá co mě teď vše čeká? 🙂

A jak jste to měly, když na nějaký termín vyšel víkend?

Děkuju za pomoc 🙂

pokaja
19. pro 2017

Ahoj holky, tak mi to nedá a taky po dlouhý době přispěju 😀, všem novým těhulkám gratuluju 🙏.
@volfici a @horvi02 je neuvěřitelný, jak rychle to utíká, těším se s váma, tak jen ať je všechno v pořádku jako do teď 🍀.
@be_ruska a kde nakonec jsi? Na tom obilňáku?
Já jsem dneska 5 DC a 26. jdu na ulz, doufám, že všechno půjde jak má a další týden bude KET. Po PGS nám tentokrát zůstalo jedno zdravý embryo (ťuk, ťuk), tak musím věřit, že to vyjde, ale mám z toho hrozný strach, že budeme muset znovu podstoupit ten celý koloběh 😢

volfici
20. pro 2017

@pokaja děkuju 😘 a tobě držím palce ať to a tím jedním zdravým bojovníčkem vyjde 🍀

horvi02
21. pro 2017

@pokaja Ahoj 🙂 Ráda tě tu zase vidím a děkuji za podporu i přání 🙂 Ty se teď máš na co těšit - začíná další naděje a zase se začne něco dít - něco, co tě dovede blíž k prďouskovi. Neboj se a těš se!!!! Piš jak pokračuješ ;)

pokaja
21. pro 2017

@volfici
@horvi02 děkuju holky, na jednu stranu se moc těším, na druhou mám velký strach z neúspěchu. Ale doufám, že rok 2018 bude úspěšný 🍀. Přeji krásný svátky plné radosti a opatrujte se, já se zase ozvu 😉

be_ruska
26. pro 2017

@pokaja jj chodim na obilnak ale zatim se do niceho nepoustim. Delali mi znova hormonalni profil a zjistili to amh 2. Takze nevim co si o tom mam myslet. Asi zkusim jeste jeden odber nekde uplne jinde.
Drzim ti palecky at vyjde ket. Me se do toho kolobehu ted vubec nechce. Necham tomu chvili cas.... uvidime co zjisti po te operaci.