Zkušenosti s doktorkou Hanou Višňovou a IVF Cube Praha

harysek
23. srp 2011

Ahoj holky,
protože jsem prodělala dva neúspěšné pokusy IVF a vlastně mě čeká poslední- častečně hrazený pokus, musím se rozhodnout, do jakého centra se svěřím,abych měla pocit, že tam pro mě udělali veškeré maximum, které měli. Do této doby jsem chodila do centra, kde jsem od lékaře získala jen velice málo informací. Personál byl velice vstřícný a milý, klinika krásná i doktor mi připadal fajn. Jenomže po druhém pokusu jsem začala být nejistá a začala jsem cítit, že není na klinice něco úplně v pořádku a že se mně tam nevěnují natolik, jak by měli. Spoustu věcí jsem se dozvěděla z netu. Protože se mi druhý pokus nepodařil, upadla jsem do depresí a týden proležela v posteli s pc a hledala, kde se mohla stát chyba. Moje kamarádka, mně doporučila právě dr. Višńovou. Dříve pracovala v Plzni. Te´d je primářkou na nové klinice CUBE v Praze.Kamarádce pomohla ke zdárnému konci, když už nad ní všichni lámali hůl. Měla totiž velké zdravotní problémy, pokoušeli se o mimčo několikrát a už to vzdávali, když dostali kontakt na tuto lékařku. Proto bych ráda uvěřila, že je to třeba právě ona, která mně pomůže , a kde to výjde.

Prosím vás tedy, pokud máte s touto klinikou, nebo s touto p. dr. nějaké zkušenosti, podělte se o ně se mnou/ s námi. Moc děkuju 😉

rose8
8. říj 2011

ahojky,

já jsem dostala kontakt na paní doktorku Višňovou od kamarádky, která má za sebou v IVF CUBE už 1 úspěšný cyklus za sebou (je v 16tt-darované)-jinak odjinud má za sebou 3 neúspěšné.
Ona si ji nemohla vynachválit, tak jsem to chtěla taky zkusit.Jsem po 2 neúspěšných cyklech v Gennetu....
Dr.Višňová je skvělá, vstřícná...naprosto dopodrobna dokáže vysvětlit všechno co obyčejný člověk jako já může pochopit...po první konzultaci, která je zadarmo jsme odcházeli naprosto, ale naprosto uspokojení...a to byl teprv začátek 😉
V první konzultaci se snaží zajistit vše....mně nabrali krev, udělala USG a manželovi spermiogram....nejsme na tom uplně nejhůř, ale jelikož mám za sebou už 2 cykly mám samozřejmě ještě nárok na 1, ale Dr. mi nabídla možnost zapojit se do studie...nikam se to nepočítá (takže mám pořád ještě 1 cyklus v záloze)....
na www.ivf-cube.eu jsou kriteria popsana....a já je splňuji takže paráda....a jsem právě ve fázi, že se stimuluju, vypadá to slibně...tak uvidíme...návštěv je sice víc, ale na téhle klinice to za to rozhodně stojí!!!!
jen doporučuju!!! paní doktorka Višňová jednoznačně vede 😉

petra273
1. lis 2011

@rose8 Ahoj, chtěla bych se zeptat jak je to s financema? Právě se rozhoduji, kam půjdeme a tohle je docela podstatné ☹ na netu to vypadá dobře

rose8
1. lis 2011

ahojky a jak to je? uz jsi nekdy nekde byla nebo uplne poprve?

petra273
3. lis 2011

@rose8 my se snažíme od března, loni v listopadu jsem měla mimoděložní těhu, prošla jsem 3 cykly s clostíkem a nic, takže jsme se s doktorem dohodli, že do konce roku to necháme a pak nás někam pošle. Tlačí nás do Gyncentra, protože tam taky pracuje, ale mě se moc nechce...na druhou stranu to tam zas zná a možná, že bych tam nemusela jezdit tak často, protože určitě by si nějaké věci udělal sám...Tak nevím...Taky jsem četla diskuzi o Motole a je mi to celkem sympatický. Samozřejmě bych nejradši, kdybych nemusela nikam 😀

rose8
3. lis 2011

@petra273 jasne takze ses jeste nikdy vlastne nestimulovala...to mas dobre...ale jak tu pisu na zacatku, doporucuju IVF CUBE...zkus se objednat jen na pohovor a uvidis za to nic nedas....pohovor je zdarma a pani doktorka je zlatá a nejlepsi...vsichni si ji nemuzou vynachvalit.cislo je 220303870, pak dej vedet 🙂

elliem
14. led 2012

přidávám se... máme za sebou první konzultaci a musím říct, že jsem z paní doktorky měla od první chvíle velmi dobrý pocit. Je obravdu důsledná, co se týče informací, mluví o všem do podrobna a tak dlouho, jak jen člověk potřebuje... získala si naši důvěru a je rozhodnuto pro CUBE, v únoru jdeme na "to" 🙂

aventura
7. únor 2012

Paní doktorku taky mohu jen a jen chválit 🙂

mandyacs
15. únor 2012

Přidávám své nejcennější plus pro tuto kliniku a především paní doktorku Višňovou a sestřičku Tobiškovou.Hrozně moc mi pomohly (staraly se o mě když jsem měla problémy) a teď díky nim čekáme koncem června miminko!
Doporučuji všem!!!

kacula32
21. únor 2012

Koukam,ze zde vsichni chvalite ivf CUBE...chtela jsem se zeptat jesli nahodou nekdo nevíte ceny,jsem totiz po 3 neuspesnych ivf pokusech a jedina moje sance je darovane vajicko,ktere si musim cele uhradit ....v gennetu chtejí IVF s darovanym vajickem 75000kč,

stalenadeje
8. zář 2012

Chci obnovit tuto diskusi, zajímají mě další zkušenosti s touto klinikou. Máte některá čerstvější informace?

helusia
1. říj 2012

ahoj, byla jsem na klinice IVF Cube v březnu, bioch. těhotenství do 6tt, po krátkém protokolu. Péče vcelku dobrá, ovšem vše podstatné mi říkaly asistentky než lékařka. Dr Višňová je příjemná paní, ovšem všechny informace jsem z ní musela tahat jak z chlupaté deky. jako plus kvituji, že asistentky byly k dispozici i mimo pracovní dobu. Financování (paušál 15tis. plus léky) mi nepřišlo moc průhledné pro hrazené cykly pojišťovnou, možná pro ženy, které již mají vyčerpáno anebo jsou starší, tak paušální platba je výhodnější.
Nyní chodím do Pronatalu k doc. Mardešičovi a profesionalitou a odborným přístupem mi to vyhovuje mnohem více. pokud bych měla dávat body od jedné do desíti, pak Cube za 6 a Pronatal za 10.

elliem
10. říj 2012

@helusia moje zkušenost je bohužel úplně stejná, už jsem na toto téma jednou přispívala, to bylo ale po první konzultaci a ještě vše v pořádku....

@stalenadeje ahoj, vůbec nemůžu doporučit, miminko čekám až po druhém pokusu v Pronatalu, první pokus byl v CUBE. Klinika je opravdu krásná a velice luxusní, to je tak ale asi vše. V CUBE neměli vůbec snahu informovat nás o čemkoliv, neprovedli žádná vyšetření a s léčbou u nás postupovali stejně, jako u jiných - prostě jeden protokol a vše jako přes kopírák...Možná je to tím, že mají jen jednu lékařku, která prostě nestíhá, v Pronatalu je lékařů několik a pracují jako tým - zastupují se. CUBE nemá smlouvu s žádnou pojišťovnou, připrav se na to, že pokud ti dojde Utrogestan, budeš si ho hradit. IVF stimulaci prohánějí přes Karlovarskou pobočku, takže tam úhrada pojišťovnou není problém...
Nejvíce mě mrzelo, že po neúspěchu se mnou už nikdo nic neřešil...
Sebrala jsem se proto a šla do Pronatalu, ET mi také dělal Mardesic. Povedlo se hned a ještě máme na mrazáčku tři krásné blastocysty🙂

17217
27. lis 2012

Ahoj, jak jsem si přečetla vaše názory na různá pracoviště, neodolala jsem a musela napsat také něco ze své zkušenosti. Mám za sebou 5x IVF/ 20x transfer (5x Et, několikrát KET a 7x nativ)a klinik jsme vyzkoušela již několik. Nejhorší zkušenosti mám z pronatalu, kde jakmile se nedaří déle, pak už je nezajímáte...ani příčina neúspěchu ani vy jako člověk. Cenově jsou jednoznačně nejdražší . A transfery mi dělal také Mardešič i ostatní lékaři.Po třech IVF jsem tedy změnila a byla v Podolí, tam v celku dobrý přístup, příjemní lékaři i sestry, slušné ceny, ale přístup není individuální, vše je podle šablon a rozpisů, které fungují u ostatních. Nepřihlížejí moc na imunologickou stránku věci a vypouštějí ji. Proto jsem zvolila Cube, kde moje kámoška po 4 IVF cyklech konečně otěhotněla. Líbí se mi osobní přístup pí. Dr. Višňové a individuální přístup s léčbou volenou na tělo. Kamarádka dostala mnoho jiných preparátů na podporu těhotenství v počátku a myslím, že to zabralo dokonale. Samozřejmě, že je spousty holek, kterým to v Cube nevyšlo a vyšlo v Pronatalu a budou pět ódy právě na ten úspěšný car....to každá, které se nakonec zadaří....nehledě na to, že je to velice osobní pohled na jednotlivá pracoviště- co se líbí jednomu, nemusí se druhému...proto neodsuzujte ta pracoviště, kde se nezadařilo....Změňte a nekažte radost a dobré pocity ostatním, které se zrovna v tom pomlouvaném caru léčí.

natalie77
27. lis 2012

@harysek
@kacula32
@17217
Zdravím, dneska jsem zakládala téma....chodím do Gennetu a pokud se v lednu nezadaří, tak bych zkusila CUBE.
Mají tam nyní akci, tak koukněte...třeba to samoplátcům pomůže..
Klinika IVF CUBE hledá neplodné páry pro účast v nové klinické studii

IVF CUBE klinika asistované reprodukce hledá páry, u kterých byla diagnostikována neplodnost a nabízí jim účast v klinické studii. Cílem této klinické studie je hodnocení aplikace nového hormonálního preparátu, který může zvýšit pravděpodobnost uhnízdění embrya resp. otěhotnění u žen s opakovanými neúspěšnými IVF cykly.
Vhodné zájemkyně musí splňovat následující kritéria:
•věk mezi 18 – 37 lety
•dobrý fyzický i duševní stav
•hodnota BMI 18,5 – 32,0 kg/m2
•doposud u nich byly provedeny 2 - 4 cykly IVF bez pozitivního těhotenského testu i přesto, že byl proveden transfer jednoho oplodněného vajíčka dobré kvality,
•doposud u nich nebylo provedeno více než 6 cyklů IVF,
•souhlasí s transferem 1 - 2 embryí dobré kvality,
•poskytnou podklady z předchozích cyklů IVF.

Pokud budete zařazeni do klinické studie, bude Vám veškerá léčba a vyšetření poskytnuty zdarma. Účast v klinické studii vyžaduje Vaše časté návštěvy na klinice, za účelem vyhodnocení odpovědi na hormonální preparát. V den embryo transferu je nutné, abyste na klinice zůstala nejméně po dobu tří hodin.

http://www.ivf-cube.eu/aktivity
Držím všem pěsti.

paru
22. led 2013

Ahoj, je tu někdo, kdo prochází studií?

barce
25. led 2013

@17217 ahojky, muzu se zeptat jestli mas uz nejakou dalsi zkusenost s CUBE. ja mam bohuzel zcela stejnou zkusenost s Pronatalem jako ty ☹ . nebo nekdo dalsi, prosim mate zkusenosti s CUBE jako samoplatci? znate ceny? delaji tam nativni IVF nebo s min. stimulaci? pro studii uz bohuzel nesplnujeme vekove kriterium.
dekuji vsem za nove postrehy

17217
25. led 2013

dělají vše a hlavně na domluvě...višňová je skvělá- i léky si můžeš sama donést, pokud jsi samoplátce a máš zbytky nebo si je seženeš levněji...Má individuální přístup a nevěší bulíky na nos, je dost upřímná. Za IVF mají paušál 35 tis + léky. V tom paušálu je ICSI bez ohledu kolik je vajec, prodloužená kultivace, odběr. Nativy dělají a to je myslím za 10 tis. Jede podle studií ze zahraničí a např. embryo glue je za 3 tis., ale víc si nepamatuji. Jdu tam příští týden, tak zkusím kopii ceníku vymámit🙂

kive76
28. led 2013

@17217 dobrý den, šla jste do té studie? já o tom též přemýšlím, ale bylo mi odepsáno emailem, že mám donést všechny zprávy ohledně naší neplodnosti, + jak vypadaly naše embrya před IVF...akorát tuhle zprávu zatím nemám..to bych si jí musela vyzvednout v Motole...teda pokud oni mi ohledně embryíí jí napsali....

takže pokud by to bylo naše 3. IVf...tak zde se nic neplatí....? ani za léky potom , ani za ISCI, a další věci ohledně IVF...případné zamražení, atd...? anebo jaké jsou ty ceny?

barce
28. led 2013

@17217 to bys byla moc hodna kdyby se ti podaril dostat z nich cenik. me zajimaji uz jen nativy a minimalky. diky moc

barce
28. led 2013

@kive76 ahoj kive, nechtela sem ti to psat na motol diskusi, ale pokud mas jeste 1pokus na pojistovnu, tak teda dost doporucuji nedat to opet v Motole, ale jit do jineho CAR, z x duvodu.

kive76
28. led 2013

@barce aha, ale kam? ty máš nějaký dobrý zkušenosti?

barce
28. led 2013

@kive76 kam, to je tezke radit........ ja sama absolvovala 3 x IVF v Pronatalu a teprve pak presla do Motola, predevsim kvuli financim neb sme uz samoplatci. a krapet si vycitam, ze to 3. sme neabsolvovali jinde. kazdopadne rozdil v cenach je ted v Motole vuci soukr. CAR uz minimalni. v soukr. CAR nebude doktor imrvere ve spechu a bude se ti dostatecne venovat, nebudes muset cekat od 7,00 na UTZ, nebudou te tam ocumovat studenti, nebudou s tebou nic resit na chodbe a nebudes si tam pripadat jak v nemocnici. uroven doktoru je fakt na velkou diskusi, to by bylo milion nazoru. v Motole je akceptuji jen Uhrovou, ty mlade doktorky, byt jsou mile, tak me teda vubec nepresvedcily svyma dovednostma. cetla jsem dost chvalu na Reprofit.

sofie1974
28. led 2013

Holky, také zvažuji IVF Cube-máte někdo k dispozici jejich ceník?

17217
31. led 2013

ceník cube z nikoho nedostanete, ale z nahlédnutí mají tyto ceny: 35 tis paušál na IVF, je v tom ICSI, prodloužená kultivace. hatsching, pak vím embryo glu- 3tis, monitorink asi 5 tis. Pokoušela jsem se, aby mi to okopčili, ale nechtěli...zkusím při další návštěvě a dám vědět. No a léky jsou zvlášť. A běží ta studie, tak kdo jste do 37 let, 2 ivf za sebou...tak neváhejte!!§ Je pravda, že je tam ještě mnoho kritérii co se týče počtu folíků, embryí a transferů...ale proč to nezkusit, to se neplatí nic.

kive76
31. led 2013

@17217 já jdu až 1. března do motola na kontrolu, takže si řeknu o ty informace o embryíích, a pak to případně odnesu do toho IVF CUBE, akorát že 37 mi bude v červnu, ale to by se možná stihlo..

17217
31. led 2013

cube- darovaná vajíčka 85 tis, nativ 13 tis, jsou tam zlatí, dneska jsem tam byla, ceník celý mi nedali

paru
6. únor 2013

Koncem února jdu na první konzultaci do IVF Cube...tak jsem zvědavá, jaký z toho budu mít pocit já.

janice_opice
9. dub 2013

Ahoj holky jak jste spokojeni? přecházím z jiného Car do CUbe na svůj 5.IVF pokus - je to dobrá volba?

17217
10. dub 2013

@janice_opice jdi, budeš mile překvapená, Višňová i Dr Budka jsou bezva. Jen mi tam trochu vadí rybí sestra- poznáš ji, vezmu na to jed. Ale s tou se vídat budeš minimálně🙂

paru
10. dub 2013

@janice_opice já jsem také na svém 5.IVF v Cube a zatím naprostá spokojenost :o) dnes jsem začala se stimulací.