Zkušenosti s doktorkou Hanou Višňovou a IVF Cube Praha

harysek
23. srp 2011

Ahoj holky,
protože jsem prodělala dva neúspěšné pokusy IVF a vlastně mě čeká poslední- častečně hrazený pokus, musím se rozhodnout, do jakého centra se svěřím,abych měla pocit, že tam pro mě udělali veškeré maximum, které měli. Do této doby jsem chodila do centra, kde jsem od lékaře získala jen velice málo informací. Personál byl velice vstřícný a milý, klinika krásná i doktor mi připadal fajn. Jenomže po druhém pokusu jsem začala být nejistá a začala jsem cítit, že není na klinice něco úplně v pořádku a že se mně tam nevěnují natolik, jak by měli. Spoustu věcí jsem se dozvěděla z netu. Protože se mi druhý pokus nepodařil, upadla jsem do depresí a týden proležela v posteli s pc a hledala, kde se mohla stát chyba. Moje kamarádka, mně doporučila právě dr. Višńovou. Dříve pracovala v Plzni. Te´d je primářkou na nové klinice CUBE v Praze.Kamarádce pomohla ke zdárnému konci, když už nad ní všichni lámali hůl. Měla totiž velké zdravotní problémy, pokoušeli se o mimčo několikrát a už to vzdávali, když dostali kontakt na tuto lékařku. Proto bych ráda uvěřila, že je to třeba právě ona, která mně pomůže , a kde to výjde.

Prosím vás tedy, pokud máte s touto klinikou, nebo s touto p. dr. nějaké zkušenosti, podělte se o ně se mnou/ s námi. Moc děkuju 😉

janice_opice
10. dub 2013

@17217 Moc díky cítím, že potřebuju pryč po tom všem, někam jinam ..četla jsem nějakou šílenou zkušenost na emiminu. Rybí sestru 😀 přežiju akorát se asi budu chechtat až ji uvidím🙂
@paru ty jo bezva a můžu vědět co ti nabídli kolik te to stojí a jaké bereš léky a jaký máš protokol??🙂 vím, že to máme každá jiná,ale jen mě to zajímá

paru
11. dub 2013

@janice_opice já mám krátký protokol, píchám si menogon a nebude mě to stát snad nic, protože jsem ve studii 😀

janice_opice
9. kvě 2013

Tak dneeska dorazila mrcha, v pondělí jdu na profil na odběry no pak na domluvení se co a jak dál a za měsíc doufám začneme stimulku v tomhle novém CAr🙂

soniela
23. kvě 2013

Ahoj, máte někdo zkušenost se studií? Snažím se shromáždit všechny výsledky po čtyřech neúspěšných IVF cyklech a pak to zkusit, jestli by jsme byli vhodní. Co posuzují na embryjích a folíkách, jak jsem tu četla? Nevíte někdo prosím?

janice_opice
30. kvě 2013

@soniela ahoj já bohužel nemám zkušenost se studií,ale jen s IVF Cube..🙂

soniela
30. kvě 2013

@janice_opice A nějaké poznatky? 😉

janice_opice
30. kvě 2013

Jsem zatim moc spokojena.Neprijdu si jako kus na pase.vse mi bylo vysvetleno a taky jako jedini mi odhalili stitnou zlazu spatnou.v cervnu zacinam 7.pokus ivf a presla jsem na nej prave k nim.zatim proste spokojenost. 😉

rose8
31. kvě 2013

@17217 prosimte kdo je rybi sestra tam podle tebe? dost by me to zajimalo mam jeden tip :D

relars
4. čer 2013

Huhu, ahojky dámy, zajimalo by me, kolik stoji ICSI - je mi 41let - takze samoplatce? A jak dlouho vse trva...?
Nasly by se tu holky v mem veku 😀
Diky a tesim se na odpoved....

janice_opice
5. čer 2013

@rose8 no taková no prostě rybí, já nevím jak se jmenuje 🙂 ale jsou tam všichni v pohodě a moc milí 🙂

janice_opice
5. čer 2013

@relars ahoj, no to záleží asi jak kde..Cube má takový balíček 35 tisíc a v tom je snad i ICSI a AH a samotné to umělé a PK takže oproti mému minulému CAR to vyjde levněji o pár tisíc teda

janice_opice
6. čer 2013

@rose8 takov blondýnka, ale jinak je hodná to jako jo🙂

janice_opice
6. čer 2013

@relars a jsi si jistá, že myslíš jen ICSi? anebo IVF? 🙂 Jinak mně bude ted 36 tak to nen zase takový rozdíl🙂

relars
7. čer 2013

jo myslim ICSI - IVF u nas nejde kvuli spermijkam - ale jo je to rozdil v 36 a v 41 - myslim, ze kvalita vajicek jde pak kazdym mesicem dost dolu....drzim palecky at to vyjde.....

relars
7. čer 2013

@janice_opice : dik za odpoved , uz jsem to o tom cube slysela - uvidime, kam se vydame........

janice_opice
7. čer 2013

@relars a jak udelaji icsi bez Ivf chapu,ze nejde IUI,ale icsi bez umeleho oplodneni si neumim predstavit a jak to probiha??to koukam.mne icsi delali prave pri ivf,po Opu vpichli injekci spermii do vajicka a za par dni mi dali embrijka zpatky.a ze mam za sebou dost pokusu tak prave nevim jak udelaji icsi bez ivf.to valim oci jak ta veda jde dopredu.
Jinak jestli te to potesi tak ted jedna holcina,ktere je 41 po ivf otehotnela😉.

relars
7. čer 2013

ja jsem tech 5icsi delala v zahranici - tam to rozlisuji pouze na jen IVF - a jen ICSI......ale budes mit pravdu, tak jak to pises ty je to spravne....ja jsem poprve otehotnela v 35 a mam 5tiletou holcinu - po te 3 pokusy icsi bez uspechu.....samozrejme se da otehotnet i po 40, ale je to slozitejsi s vlastnim materialem, u me je to vek a u manzela kryptozoospermie....takze na prd.................

janice_opice
7. čer 2013

@relars ale je moc důležité, že už máš tu holčinku !!!!!!!!!!!! já jsem zatím v Cube moc spokojená, jsem ráda, že jsem přestoupila právě tam tak uvidíme jak se to bude vyvíjet, zítra první injekce na stimulku a ve čtvrtek kontrola.....
Moc ti držím pěsti at holčičce přibude sourozenec 🙂

relars
8. čer 2013

@janice_opice : drzim palecky at se dari..............manzel se jeste trochu cuka, ale snad ho premluvim..... 😎

janice_opice
8. čer 2013

@relars 😲 😀 ti chlapi a pritom nejvetsi zahul je to pro zenskou.Taky drzim moc palce!

relars
8. čer 2013

jo chlapi 😠

janice_opice
23. čer 2013

tak holky z Cube jsem opravdu mooooc překvapená a Mudr. Višňová je nejlepší!!! Bohužel se mi nějak nezadařila stimulace, folíkům se nechtělo ani po 15ti denní stimulaci a tak tam jsou asi jen tři větší....Paní doktora mi řekla, že to mohu stopnout, ale, že je to škoda, když už jsem toho tolik vytrpěla a investovala do té stimulky, že mi nabízí OPU a ET(pokud bude) za cenu nativu cž je 12.000,- včetně AH...Takže prostě super přístup!! a dokonce na pondělí tam budu mít doktory jen sama pro sebe páč tam jiné OPU není🙂)))) tak se nechám při 7.IVF rozmazlit...jen doufám, aby ti 3 folíci nebyli prázdní a aspon jeden drobek se nám oplodnil a pak se mu u mě líbilo..... 🙂 Každopádně v CUbe jsem moc spokojená, velmi osobní přístup a fakt spkojenost!!!

domisek2511
2. črc 2013

Já ceník z CUBE mám a zároven i špatnou zkušenost, né tedy s dr.Višnovou tu jsem neměla, ale s jedním lékařem, já osobně bych tam už nešla a dokonce znám více lidiček z FB co s Cubíčkem nebyli spokojeni...myslím tím tedy co měli toho lékaře.Višnovou si chválí.U mě udělali několik chyb, celé násto mělo vyjít na cca 55.000,- a když jsme zjistili ty chyby,snažili se s námi domluvit že nám deset tisíc sleví, už tím udělali další chybu protože se jakoby k tomu přiznali..takže u nás následovala stížnost na lék. komoru, znalecký posudek, který hrál dost dobře v náš prospěch a ještě zvažujeme žalobu k soudu a odškodnění.Nechci rozepisovat více ani o jakou chybu šlo, každý má jiné zkušenosti,ale já osobně už CUBE nikde. Ted jsme v ISCARE kde mají největší úspěšnost, byli v gvinesově knize rekordů za nejvyší počet povedených IVF a i já hned na podruhé od nich čekám miminko a nejen jedno.Takže za mě ISCARE.

domisek2511
2. črc 2013

@relars AHOJKY nevím jestli si už podstoupila IVF, ale mám pár rad.Je mi taktéž jak tobě a miminko čekáme 🙂)Písni mi do zprávy nebo na mejl: jaaja.azaseja@seznam.cz ráda si s tebou popovídám a poradím🙂)

janice_opice
14. črc 2013

@domisek2511 ahoj tak to je mi líto, že máš špatnou zkušenost, já mám zase naopak špatnou zkušenost s Iscare a už byh se tam nikddy nevrátila...🙂 a naopak mám skvělou zkušenostu s MUDr Višnovou a Cube...při tomto IVF jsem se dostala nejdál za posledních 6 pokusů, to, žese miminko neudrželo a po pár dnech to vzdalo je už jiná věc...ale celkový přístup a empatie a právě i finančně nám vyšli velmi vstříc, přítomnost mého muže po OPU na pokoji, přítomnost mého muže přímo u ET....vše vysvětleno a zájem o člověka, pokud se ještě pokusíme tak určitě nejdu jinam a jen k MUDr. Višňové

pinkywinkie
31. srp 2013

Ahoj, ctu si prispevky o Cube, zarazi me prispevek domisked2511, ja mam zase spatne zkusenosti s Podolim, tam se k lidem chovaji jak ke kusu hadru, nezajimaji je poradne vysledky, resi problem pouze kortiody a kdyz chces cokoli vysvetlit, pripadas si, jako kdyby si obtezovala.
V Cube mi vse vysvetlili, manzel byl spokojeny, tak uvidime jak dopadne stimulace a nasledna kultivace a snad se konecne chyti. 🙂

17217
17. říj 2013

nechce někdo merional, cetrotide??

zibi
14. lis 2013

baby ste v tej studii v cube v prahe? mozete mi napisat do spravy ako to prebieha a co to je vlastne za studiu? dakujem

musilka
20. lis 2013

Ahojda 🙂 Byli jsme v pondělí na první konzultaci v Cube a mohu naprosto doporučit 😉 První dva pokusy jsem absolvovala v Pronatalu mám dceru které budou 4 roky právě z pronatalu. Ale když jsme tam loni prošli druhým pokusem s velkým množstvím jejich chyb, bez úspěchu samozřejmě rozhlodli jsme se pro změnu. A na 3. IVF jsme si vybrali ISCARE. Musím říct že takovou ignoraci a hrubé jednání jsem nezažila. Od září do teď absolutně žádný posun mimo genetiky kterou nedělají ani oni ale docházející lékařka z jiné kliniky jsem neprošla žádným vyšetřením. Všichni si tam protiřečí nestíhají mají velké mnžství klientů to sice ano ale za jakou cenu ? Že si mě tam 3 měsíce nikdo pomalu nevšiml a objednat se k lékaři byl nadlidský úkon ☹

Takže jsem si vyhledala pár recenzí a jsem v CUBE. A musím říct za mě absolutní spokojenost. konečně centrum kde mám pocit že mě i poslouchají a dají na mé předchozí zkušenosti. Sice se mi třetí pokus trochu oddálí protože mi díky bohu konečně udělají všechna vyšetření a mám pocit že to tu skutečně "odsejpá" Takže za mě pro CUBE a pro MUDR. Budku velký palec nahoru 😉

stalenadeje
8. led 2014

Dobry vecer, chci Cube jednoznacne doporucit! Po nekolika IVF v Motole jsem se loni na podzim rozhodla prave pro Cube, kde nam to vyslo hned napoprve🙂 vubec jsem tomu uz neverila, sla jsem do toho s tim, ze je to naposled. maji nejnovejsi techniky vcetne IMSI a PICSI, dr. Visnova je skvela, zkusena a profesionalni, sestricky moc mile. Klinika je krasna a konecne tam nemusite vzdy na uktrazvuk nastoupit rano jak slepice v kurniku a cekat a cekat. Tady mate schuzku, kdy vamt o vyhovuje. A hlavne doma ted mam krasne miminko!🙂