Zkušenosti s doktorkou Hanou Višňovou a IVF Cube Praha

harysek
23. srp 2011

Ahoj holky,
protože jsem prodělala dva neúspěšné pokusy IVF a vlastně mě čeká poslední- častečně hrazený pokus, musím se rozhodnout, do jakého centra se svěřím,abych měla pocit, že tam pro mě udělali veškeré maximum, které měli. Do této doby jsem chodila do centra, kde jsem od lékaře získala jen velice málo informací. Personál byl velice vstřícný a milý, klinika krásná i doktor mi připadal fajn. Jenomže po druhém pokusu jsem začala být nejistá a začala jsem cítit, že není na klinice něco úplně v pořádku a že se mně tam nevěnují natolik, jak by měli. Spoustu věcí jsem se dozvěděla z netu. Protože se mi druhý pokus nepodařil, upadla jsem do depresí a týden proležela v posteli s pc a hledala, kde se mohla stát chyba. Moje kamarádka, mně doporučila právě dr. Višńovou. Dříve pracovala v Plzni. Te´d je primářkou na nové klinice CUBE v Praze.Kamarádce pomohla ke zdárnému konci, když už nad ní všichni lámali hůl. Měla totiž velké zdravotní problémy, pokoušeli se o mimčo několikrát a už to vzdávali, když dostali kontakt na tuto lékařku. Proto bych ráda uvěřila, že je to třeba právě ona, která mně pomůže , a kde to výjde.

Prosím vás tedy, pokud máte s touto klinikou, nebo s touto p. dr. nějaké zkušenosti, podělte se o ně se mnou/ s námi. Moc děkuju 😉

kacorek
21. led 2014

@vbera Jééé, tak to jsou krásné zprávy !!!!!!!!!! 😀

kacorek
21. led 2014

@musilka Taky držím palce, ať je to vše v pořádku a dobře to dopadne !!! 🙂

vbera
22. led 2014

@musilka Ahojky, držím moc palce. Dej vědět, jak to probíhá 🙂 .

vbera
22. led 2014

@kacorek Díky, zatím to jsou krásné zprávy. Uvidíme dál. Tobě moc držím palce na dnešní konzultaci. Dej vědět, jaký jsi měla z toho pocit.

kacorek
22. led 2014

Ahoj holky, tak mám po první konzultaci. Dr. Višňová je moc milá a fajn doktorka. Ale po provedeném ultrazvuku mi sdělila, že moje vaječníky jsou zakrnělé a že tam nevídí moc života a taky sliznice že je dost malá. ☹ Nabrali mi krev, tak se čeká na výsledky jak hormónů, tak i štítné žlázy a pak se uvidí, co dál. Takže u mně tak zatím.... 😢

musilka
22. led 2014

@kacorek uvidíš co vymyslí... brali ti ten hormon co se za odběr platí asi 600 ? Na něm by s mělo poznat jaká je vaječníková zásoba a kolik jsi schopna vyprodukovat vajec. Budu strašně moc držet palce 😉
Jinak sliznice mi taky neroste na to beru estrogen - estrofem před transferem 😉 moc doufám že ti pomůžou a dají naději 😉

kacorek
22. led 2014

Ahojky, ano brali mi krev na AMH, platila jsem 700,-kč. No, 4.2. budu vědět víc, to tam máme přijít. Jinak ti moc moc děkuju za podporu, nějak mě to dneska sebralo. Ale vím, že se musím vzchopit a jít dál.... Udělám vše pro, aby to šlo s mýma vajíčkama. Tak ajoj, hezkou dobrou noc.... 🙂

vbera
23. led 2014

@kacorek Ahojky, taky na Tebe myslím a držím palce 😉 . Dr. Višňová je skvělá a určitě se bude snažit něco vymyslet. Nevěš hlavu, vždyť stačí i 1 vajíčko. Dej vědět, jako dopadly výsledky.

kacorek
23. led 2014

@vbera Ahojky, moc děkuju... Ano, je nejlepší ze všech přes IVF co jsem poznala. 🙂

relars
24. led 2014

@kacorek : dekuju za tvuj nazor.....

kacorek
25. led 2014

@relars Není zač..... 🙂

hhani
26. led 2014

Ahoj holky 🙂 ..jsme po druhé návštěvě a před stimulací na druhé IVF v Cube u dr.Višňové a musím říct,že je opravdu skvělá..snaží se opravdu vše vysvětlit ..naše dotazy,proč a jak je toto nejlepší atd. ..Nelituji svého přestupu z jiného caru,vím,že jsme udělali dobře 🙂

musilka
26. led 2014

@hhani všichni lékaři tam jsou takový je to opravdu nejvstřícnější CAR kam jsem se kdy dostala. Já už stimuluji (3.IVF) zítra jedu na UZ a v pátek asi OPU 😉 držím pěsti !

kacorek
27. led 2014

@hhani Ahojky, já tam byla zatím jen jednou a taky jsem max. spokojená, nejlepší lékař přes IVF kterého jsem potkala je dr. Višňová. Taky držím palečky !!!! 🙂

kacorek
27. led 2014

@musilka Tak to budu na tebe myslet a těším se na dobré zprávy !!!! 😉

vbera
27. led 2014

@hhani @musilka Ahoj holky, tak držím palce a dejte vědět, jak to probíhá 🙂 .

musilka
27. led 2014

@kacorek
@vbera Tak jsem zpět folíků je dost asi spíš zas až moc tak uvídme jestli zažehnám OHSS ve středu jedu zas velikost největších je kolem 16 mm tak aby bylo vidět zda do pátku i ostatní uzrají 🙂 fajn návštěva jako vždy byla to rychlovka i s odběrem krve jsem byla za 15 mnut venku 😉

vbera
27. led 2014

@musilka Díky za zprávu. Držím palce na středu.

hhani
27. led 2014

@kacorek
@vbera Moc děkuji a určitě budu dávat průběžně vědět 🙂

kacorek
28. led 2014

@musilka Jééé, tak to je moc skvělé !!! Tak štěstíčko, ať se krásně vyvinou !!!! 🙂

kacorek
28. led 2014

@hhani Tak to je jasné.... Je fajn, že nás tu pár je a můžem se i tak nějak podpořit a držet si palečky, aby jsme všechny došly toho našeho vytouženého štěstíčka !!!!!!!!!!!!!!! 😉

hhani
28. led 2014

...a všem samozřejmě moooooc držim pěsti at dojdeme do zdárného a štastného konce 😉 🙂

musilka
28. led 2014

Holky prosím ještě... je tu některá co už prošla OPU a transferem v CUBE ? Potřebovala bych tak nějak vědět jak to probíhá 😉 Myslím časově a tak. JEstli půjdu v pátek musím si zařídit hlídání pro dceru protože jsou pololetní prázdniny tak to musím nějak zaídit 😉

vbera
28. led 2014

@musilka Já jsem prošla, ale měla jsem OPU bez narkózy, takže mě hned pustili domů.

musilka
28. led 2014

vbera proč bez narkozy ? a v kolik cca dělají OPU ? Vytáhnou tě z čekárny a odvedou na sály ? Manža jde zatím do "kabinky" a pak tam čeká ?
Tak nějak to chodilo v pronatalu a iscare....

vbera
28. led 2014

Já jsem měla nativ a u toho je málo folikulů, tak to dělají bez narkózy. Byli jsem tam ráno před 8 h. Nejdřív jsem šla na UTZ jestli nepraskly a pak hned na sál a mezitím poslali přítele do "kabinky".

janice_opice
28. led 2014

@musilka ahoj hele urcite nejde srovnat to jak to chodilo v Iscare.Tady jsi objednana na urcitou hodinu a bud jdes rovnou ma sal a manza do kabinky, nebo nejdri jdes na pokojik-ja tam.vzdy byla sama -I kdyz je tam vic luzek, ale jsou oddelene a manzel tam muze byt s tebou.pak jdes na sal, manzel do kabinky a po opu ho za tebou zase hned pusti ;) a u ET s tebou muze byt primo na sale....co se tyce te narkozy tak kdyz je malo vajicek tak to nabidnou bez, ale kdyz to nekdo chce s tak samozrejme;)

janice_opice
28. led 2014

Jinak holky v Cube umi carovat.....ja mam za sebou 8 IVF....1.pred 13 lety uspech..(byvaly partner)....pak dloiuuho nic skoro pul mega v cudu..pak jsem jako beznadejnej pripad utekla do Cube ze teda naposled a hele ;))))) ono to vyslo.Jsou tam.vsichni hrozne super neni to jako tovarna Iscare ;)

janice_opice
28. led 2014

@hhani uz se ti to holka krati.....budu to moc fandit

janice_opice
28. led 2014

Holky vsem vam.moc drzim vsech 40 prstiku at vam to vyjde.Kdo si tim procesem neprosel nevi jak moc narocne fyzicky, financne a uplne nejvic psychicky.rok 2014 ma byt na miminka uspesny tsk at mate brzy ty // 😉