Zkušenosti s doktorkou Hanou Višňovou a IVF Cube Praha

harysek
23. srp 2011

Ahoj holky,
protože jsem prodělala dva neúspěšné pokusy IVF a vlastně mě čeká poslední- častečně hrazený pokus, musím se rozhodnout, do jakého centra se svěřím,abych měla pocit, že tam pro mě udělali veškeré maximum, které měli. Do této doby jsem chodila do centra, kde jsem od lékaře získala jen velice málo informací. Personál byl velice vstřícný a milý, klinika krásná i doktor mi připadal fajn. Jenomže po druhém pokusu jsem začala být nejistá a začala jsem cítit, že není na klinice něco úplně v pořádku a že se mně tam nevěnují natolik, jak by měli. Spoustu věcí jsem se dozvěděla z netu. Protože se mi druhý pokus nepodařil, upadla jsem do depresí a týden proležela v posteli s pc a hledala, kde se mohla stát chyba. Moje kamarádka, mně doporučila právě dr. Višńovou. Dříve pracovala v Plzni. Te´d je primářkou na nové klinice CUBE v Praze.Kamarádce pomohla ke zdárnému konci, když už nad ní všichni lámali hůl. Měla totiž velké zdravotní problémy, pokoušeli se o mimčo několikrát a už to vzdávali, když dostali kontakt na tuto lékařku. Proto bych ráda uvěřila, že je to třeba právě ona, která mně pomůže , a kde to výjde.

Prosím vás tedy, pokud máte s touto klinikou, nebo s touto p. dr. nějaké zkušenosti, podělte se o ně se mnou/ s námi. Moc děkuju 😉

eviks
26. čer 2014

@sasanka033 ahoj,to me mrzi,ze mas takove zkusenosti.preju ti aby tan jeden vydrzel do konce.muzu se zeptat,jake mas hodnoty fsh a amh? U mne ty hodnoty amh taky nic moc nedopadly.

sasanka033
26. čer 2014

@eviks posledni FSH bylo 11.7 a AMH mi ted delali prave v cube prvne a bylo 1. co ty?

eviks
26. čer 2014

@sasanka033 ja mela vysledek amh 0.01 a fsh 5,5 ale to amh vyslo nejak blbe takze budu mit dalsi test,na ultrazvuku mam vzdy kolem 5 antral folikulu.sem docels zvedava co ze me vydolujou.

sasanka033
26. čer 2014

@eviks tak to mas krasny FSH! to je uplne ok..

musilka
27. čer 2014

Já k Budkovi chodím a popravdě teď u toho posledního UZ me taky trochu srazil když mi 10. DC na UZ jen po desetisekundovém UZ sdělil že sliznice nemá požadované 3 vrstvy, a mám přijít za měsíc zase 10. DC na UZ nechal stejnou medikaci mezi dveřmi mi řekl že když to nebude za měsíc dobrý tak by to chtělo laparoskopii.... Asi bych čekala trochu jiný přístup. ALe zas je fakt že jinak pokaždý jdu k němu dělal mi i ET všechny UZ a tak takže neputuju od doktora k doktrou jen OPU mi dělala Višňovka bo to bylo v sobotu a to chápu že drží službu jeden lékař.
Sice jsem tam zažila i hodně zmatků ale jinak mi CUBE přijde dobrý oproti třeba Pronatalu nebo Iscaru kde to bylo mnohem horší.

@sasanka033 napsáno ve zprávičce ale pořád držím obrovsky pěsti opravdu to jedno zrovna může být to "ono" koukaj na mě vajec jsem už měla kvanta (odsáto ve třech IVF dohromady cca 50) a mám z toho jednu jedinou Sof ale věřím že v těch 6-ti u ledu to jedno ještě ono čeká 🙂
Nejde o kvantitu ale kvalitu 🙂

sasanka033
27. čer 2014

@musilka bejby, oni jsou podle me pod stav, resp. si toho berou hodne. ja to slysim od nich porad - ted jak jsem volala, tak zas: my tady mame trosicku frmol...fakt nestihaji, coz ale nas nemusi zajimat. honej prachy a pak to takhle vypada. budka je navic v ty komunikaci rychlej i prirozene, bych rekla. on ti poda ruku na privitanou a posadte se, ale v zapeti se uz zveda a doprovazi te ke dverim...
a taky me mrzi, ze mi nenabidli vubec to embryoglue. musela jsem si o to rikat sama, pritom proboha!!! mame jen dve vajicka, tak mi to budka mohl nabidnout, v takovy situaci...ne, on spechal.

musilka
27. čer 2014

Taky mi to příjde že to nestíhaj. A ty sestry ať mi mé kolegyně z oboru prominou ale krom jedné jsou tam dost mimo bohužel. Já mít takový zmatek na svém nemocničním pracovišti tak je to ostuda jak hrom ☹
ALe odcházet zatím nebudu počkám co bude teď v červenci. Nebo nebude bo utrouč mám od úterka vysazenej a mrcha nikde 😠
a to glue tedy máš ?

sasanka033
27. čer 2014

@musilka mame, jsem si o nej vcera musela explicitne rict do telefonu doktorce, kerou jsem nikdy nevidela a delala mi OPU a dneska jsem to jeste potvrzovala znovu do telefonu. ja bych si vycitala, ze jsme nezkusili vsechno. ale je mi jasny, co by na to rekla zdenka jordanova! 😀 😀

musilka
27. čer 2014

@sasanka033 tak si s embryem hlavně na dálku povídej a kartářka mi řekla že máme mít i něco malého koupeného jsem kravka ale mám 😀
Já půjdu do glue taky... 5 % je pořád 5 % což pro nás je každý plusový číslo dobrý....

sasanka033
27. čer 2014

@musilka mne do telefonu rekla 3-4%. ale zaokrouhlene to je 5% 😀 😀 AHA!!! tak to ja este dneska letim nakupovat! 😀

musilka
27. čer 2014

@sasanka033 mě řekl budka 5 % podle jejich studie.... ale to je fuk pořád je to plus nějaký procento a to je lepší než houno 🙂 😀
Běž něco vybrat já jsem včera viděla naprosto úžasně vystajlovanýho bugabáčka ten prostě bude můj i kdybych v tom měla vozit sofiinu panenku 😀

sasanka033
27. čer 2014

@musilka 😀 😀 😀 😀 ale vis, ze te pak zavrou nekam do chytrovny, jo? 😀 😀

sasanka033
27. čer 2014

@musilka no ja teda vubec nevim kam a co, jsem zatim od toho tak vzdalena, ze co me tak nejbliz napada necemu detskymu je papirnictvi 😀

musilka
27. čer 2014

@sasanka033 mě to nevadí já mám v chytrovně hodně kamarádek ony se o mě postrají vlastně to zas enbude taková změna teď jsem tam vlastně taky jak doma vlastně časově asi víc než doma 😀 Jediný rozdíl je v tom že mám ještě stále klíče 😀 Až budu na druhé straně barikády tak mi je akorát vezmou ale bude to pořád stejné 😀

kup mu omalovánky no to ocení 😀 😀 😀 Tak za deset let 😀 😀

vojjab
15. říj 2014

Ahoj, můžete mi napsat, co vše jste v Cube absolvovali při vstupním pohovoru? Chtěla bych do studie, tak to snad vyjde.

vancoolik
5. zář 2019

Nemate nekdo kontakt primo na pani doktorku Hanu Visnovou? Email nebo prime telefonni cislo. Dekuju